Jump to content

סיכום ההפסד לבית"ר בבלומפילד אחריי צפייה בש.ח | תבוסה ביתית נדירה

Sawyer

Recommended Posts

אני קורא פה תגובות ואיכשהו יוקנוביץ׳ חמק לגמרי מהרדאר של הביקורות. נכון, רוב ההפסד הוא על יכול ירודה של השחקנים אבל בדרך כלל הוא קורא נכון את המשחק ופוגע בחילופים. זה לא היה ככה אתמול.

טעות ראשונה - ההנחיה למגנים לעלות גבוה על חשבון ההגנה. השאיר מרכז הגנה איטי יחסית מול שחקנים מהירים, רוב הגולים באו ממתפרצות.

טעות שניה - פרץ ומיטרוביץ׳ מסיימים 90 דקות. משחק חושך לשניהם. דור פרץ מתקשה לחפות על המגן ומאבד כדורים במרכז המגרש בלי סוף. מיטרוביץ׳ די דומה, הגנה הוא לא ידע לעשות אף פעם. אלברמן כקשר אחורי ניסה לעשות את התפקיד של 50:50, אבל גם ליכולות שלו יש גבול. שלומי אזולאי יכול וצריך להיכנס בשלב מוקדם יותר.

טעות שלישית - מיכה כסוג של מגן. מזכיר קצת את הניסיונות של פאקו להפוך את פרץ לבלם. מיכה לא מהיר מספיק למלא את התפקיד הגנה מעולם לא הייתה הצד החזק שלו. גם ככה הוא לא זוכה להרבה דקות משחק לפחות שינסה להתבלט במקום הטבעי שלו.

בנוסף דואו העלה את נושא הקרנות, גם אני שמתי לב חזה אתמול. ההרמות היו מזעזעות. זה תפקיד המאמן לשים לב לדברים האלו.

הקהל של ביתר יחסית ל4 באמת לא היה כזה איאיאי...אבל במצב של היום לקהל חוץ לא כל כל קשה להשמע בבלומפילד...הייתה הרגשה של משחק גביע הטוטו וככה זה נראה ששער 8 ו13 באים 2 דק לפני שריקה הקהל עייף(מובן או לא מובן) אבל זאת.התוצאה של הרבה הצלחות כנראה

סיכום שלי

שפונגין, ראדוניץ' ואיגיבור

לא ברור מה הסיפור איתם

אזולאי-לא ברור למה לא ראה דקות עד היום

לא גדול, אבל בהחלט עדיף על מיטרוביץ'

ראיקוביץ'-יחסית לשוער שכבר עבר עונה או שתים, די מאכזב

צריך להוריד את מעצמו את קוף ה3 מליון וכ'ו אחרת התחנה הבאה שלו תהיה הפועל פ"ת

מיטרוביץ'-קרדיט מוגזם ובלתי נסבל, אין בו כלום.

ריקן-לא מגן שמאלי, הוא אובד שם.

בן הרוש היה טוב נגד פורטו, אין סיבה שהוא לא יפתח.

ריקן לא צריך לשחק בהגנה, לא בשביל זה הוא הובא.

יצחקי, כרגע החלוץ המוביל שלנו וזה לא יאמר לזכות מכבי, והוא שחקן מאוד פציע

בן בסט, חושך, אפילו הכדורים שהוא היה מול שוער ומכניס אותם כבר לא נכנסים

גול בפוקס מול חיפה.

ראלי הוא סותם חורים, אבל יחסית למגן שהיה טוב לפני שנתיים מצפים ממנו ליותר

טוב נחכה אולי הוא יתן יותר, לא פתח את העונה.

גרסיה-איטי להחריד, מצטער, עם כל האהבה, הוא צריך לעזוב יחד עם מיטרו בינואר.

מיכה וורמוט יותר מדי חלביים, בן חיים עוד טוב , אבל לא יציב.

אוי ההגנה,מאז העונה שעברה ראו שיש לנו הגנה בינונית בליגה שלנו(איתן טיבי היוצא מהכלל וגם הוא כנראה לא יהיה פה בעונה הבאה)קרלוס היה שנה שעברה חלש והשנה הוא חלש מאוד,לדעתי הזר הגרוע בליגה ביחד עם קובאר השוער של הפועל חיפה

ג'ורדי ניסה לחזק את עמדת הבלמים עם בן חיים אבל גם הוא מעבר לשיא

גם בעמדת החלוץ יש כישלון ברכש השנה,ראדוניץ הגיע לפה עם תגית של שחקן שנפצע ואופי בעייתי ובעיקר בגלל זה לא מובן ההימור עליו

מעבר לזה ראייקוביץ מתברר כ"עקיצה"

מיטרוביץ פשוט גרוע ועוד לחשוב שהוא מקבל משכורת יותר גבוהה מהובאן של באר שבע

עמדת המגן השמאלי בעייתית כבר שנים והשנה לא היה אפילו ניסיון לחיזוק בעמדה,דווקא בעמדת המגן הימני יש לנו השנה 2 שחקנים טובים אבל שניהם פצועים(דסה,שפונגין)

ההפסד אתמול על המאמן.

אחרי הגול הראשון, ולכל המאוחר, אחרי ההזדמנות השניה של רוקאביציה, היתה צריכה לבוא הוראה לבלמים - אתם עומדים 15 - 20 מטר אחורה. לא על קו האמצע. מקסימום שאחד יצא והשני ישאר מאחורה. כמו כן, לפחות מגן אחד היה צריך להישאר קצת יותר מאחורה.

ברגע שזה לא קרה זה היה עבור בית"ר ממש כמו לקחת סוכריה מתינוק. כל איבוד ליד קו האמצע הפך לפוטנציאל התקפה מסוכנת שלהם. במקרים הבודדים שהם הצליחו למסור, זה גם הפך לגול. לא ברור איך זה לא תוקן בדקה ה- 35 כבר.

לדעתי הקבוצה חוזרת לליגה יהירה מדי ובקטע הזה כנראה הקהל משפיע על השחקנים.

חשבו כשהפכנו ל 2-1 שבית"ר תתבטל ותיתן לנו את המשחק,

זה לא קרה בית"ר באו לשחק וניצלו עד תום את האדישות וחוסר המחוייבות שלנו (כולל הקהל).

כמה הערות שלי:

הגנה-

מקווה שיוקאנוביץ שעם רוב המהלכים שלו אני מסכים יקבל שכל לגבי ההגנה,

לא יכול להיות שפותחים עם קרלוס כשיש אופציה טובה יותר.

די כבר לשים את ריקן מגן - קודם כל הוא לא מגן ולא יודע להיות מגן בשום צורה,

דבר שני, יש לך את בן הרוש אחרי משחק טוב בפורטו - חייב לתת לו את הביטחון ולהמשיך לרוץ איתו זה בייסיק.

קישור-

צריך להגיד את זה, זה לוקסוס גדול מדי לשחק בליגה גם עם מיטרוביץ וגם עם פרץ - שניהם עם תרומה נמוכה ביותר למשחק ההתקפה.

למעשה חוץ מהצ'יפים של מיטרוביץ לזהבי אין תרומה כזאת.

מספיק לשחק עם אחד מהם וריקן לידו - אבל הכי חשוב שנוסא יחזור כבר !

התקפה -

לא יודע למה בן חיים ביציע אם זה מבחירה אז טעות פטאלית !

גם אם אתה רוצה לתת לשחקן כזה לנוח שים אותו על הספסל שתהיה לך אופציה לשינוי - אין לו שום תחליף בסגל של מכבי.

מעבר לזה בחר את השחקנים הנכונים להרכב, ורמוט מתחיל לתת מספרים כמו שביקשתם, יצחקי נתן את שלו ועל זהבי לא צריך להרחיב את הדיבור.

שורה תחתונה-

באנו לא מחוייבים ומאוד יהירים למשחק ובעיקר בגלל זה הפסדנו,

להרים ת'ראש ויאללה דרבי.

צריך לעשות עזרן הניגרי ועזרן הקרואטי. אליהם יצטרף כמובן עזרן ההודי

עזרן הניגרי וההודי לפחות משחקים/שיחקו.

את הקרואטי ראינו במצטבר 30 דק'.

למה המוח לא היה בסגל?

למה יצחקי לא פשוט בועט במקום עוד נסיון טריק?

האמצע שלנו כ״כ אנמי...הייתי מנסה לעלות עם אגפים של יצחקי והמוח ושם את ורמוט מתחת לזהבי, אלברמן ואזולאי באמצע

ועם כל ההשמצות של עמבה, יש משהו בדבריו-הוא כן מגיע למשחקים גדולים. הוא לא רוברטו קרלוס, אבל לא גרוע כמו שעושים ממנו.

עמבה ושפונגין עם טבח וטיבי זה הבסיס

כבר הרבה זמן שרציתי לכתוב אבל לא היה לי כוח- אתה סלחן מדי בביקורת כלפי השחקנים.

טיבי במשחק גרוע, האשמה עליו לא פחות מקרלוס שים לב כבר בהחמצה הראשונה איך הוא מאבד שחקן בהרמה.

כנ"ל זהבי שכבר חודש לא פוגע, לא רץ, ולא הוא. כדורים חופשיים אף אחד לא מתווכח איתו ועדיין כל כדור חופשי הולך לאיבוד.

טיבי במשחק גרוע, האשמה עליו לא פחות מקרלוס שים לב כבר בהחמצה הראשונה איך הוא מאבד שחקן בהרמה.

כנ"ל זהבי שכבר חודש לא פוגע, לא רץ, ולא הוא. כדורים חופשיים אף אחד לא מתווכח איתו ועדיין כל כדור חופשי הולך לאיבוד.

סלחן מדי במתכוון.

בקשר לטיבי, אני חושב שההבדל בינו לבין שאר שחקני ההגנה זה שהוא גם עשה פעולות טובות. הציל גול ודאי בכיסוי ענק על רוקאביצה, לקח 2 כדורים בראש שאם הוא לא עולה זה נגיחות חופשיות מקרוב..

הוא היה במשחק נורא כי הוא פישל המון והיה חלק מחולייה רעה. אבל "לפחות" הוא גם עשה פעולות הגנתיות טובות. שככה בעצם נראה משחק רע של בלם טוב. להבדיל מקרלוס, שעשה 100% טעויות וזה משחק רע של בלם רע (תקף לשאר ההגנה)

בקשר לזהבי, לא מבין מה אתם רוצים.

הבן אדם עם צמד ובישול מפחיד לעדן (לאדע איך הוא לא שם).

כל שחקן שנותן צמד ואת הכדור הזה במשחק, מתחיל אצלי ב9/10 אם הוא לא מקבל אדום/שם גולים עצמיים בכוונה.

דור פרץ הקונצנזוס הכי אובר-רייטד שזכור לי פה. אולי חוץ מזה שגם אלה ששנאו את רייכארט וגם אלה שלא חשבו שהוא שחקן טוב.

עוז ראלי לא ראוי לעוד דקה אחד במכבי. גם לא בגביע השוקו.

דור פרץ אולי אוברייטד, אבל הוא עדיין פוטנציאל נהדר. ומספק את הסחורה ברוב המשחקים.

הוא הולך חזק מאוד בכל כניסה, הוא חזק באמצע, יש לו מסירות נהדרות, בעיטות מאיימות, הוא לא מפחד ללכת קדימה, משחק מהר כשצריך (לעיתים גם כשלא), בנוי נהדר, ראשון בראש באמצע.

נכון שהוא מאבד יותר מדי כדורים, חלק ממש פשע. עודף ביטחון עצמי וקבלת החלטות שעוד לוקה קצת בחסר.

לדעתי הוא כבר היום ראוי לרוטציה של מכבי, ועד סוף השנה אני מקווה שישפר את מה שצריך (וזה באמת בקטנה יחסית) ויתפוס מקום של קבע בהרכב.

אוברייטד או לא, גם אחריי משחק החלש אתמול - שחקן מצויין.

דור פרץ הקונצנזוס הכי אובר-רייטד שזכור לי פה. אולי חוץ מזה שגם אלה ששנאו את רייכארט וגם אלה שלא חשבו שהוא שחקן טוב.

עוז ראלי לא ראוי לעוד דקה אחד במכבי. גם לא בגביע השוקו.

לא נכון,הוא באמת שחקן טוב,אבל הוא עדיין צעיר ורך מדי

5 שנים והוא אחד הקשרים הטובים בארץ

קישור-

צריך להגיד את זה, זה לוקסוס גדול מדי לשחק בליגה גם עם מיטרוביץ וגם עם פרץ - שניהם עם תרומה נמוכה ביותר למשחק ההתקפה.

למעשה חוץ מהצ'יפים של מיטרוביץ לזהבי אין תרומה כזאת.

מספיק לשחק עם אחד מהם וריקן לידו - אבל הכי חשוב שנוסא יחזור כבר !

התקפה -

לא יודע למה בן חיים ביציע אם זה מבחירה אז טעות פטאלית !

גם אם אתה רוצה לתת לשחקן כזה לנוח שים אותו על הספסל שתהיה לך אופציה לשינוי - אין לו שום תחליף בסגל של מכבי.

מעבר לזה בחר את השחקנים הנכונים להרכב, ורמוט מתחיל לתת מספרים כמו שביקשתם, יצחקי נתן את שלו ועל זהבי לא צריך להרחיב את הדיבור.

שורה תחתונה-

באנו לא מחוייבים ומאוד יהירים למשחק ובעיקר בגלל זה הפסדנו,

להרים ת'ראש ויאללה דרבי.

אתה זוכר איזה צ'יפ שלו מאז תחילת העונה חוץ מהכדור לזהבי נגד באזל? עוד כמה זמן נשלם על הצ'יפ הזה? זה כבר הגיע לרמת אבסורד שגם אם יהיה שחקן מטר ממנו הוא יתן צ'יפ. הוא גם אפס בהגנה (בניגוד לפרץ שכן לוחץ ומחלץ כדורים, אבל מאבד ים כדורים).

אגב מצחיק להגיד שזה לוקסוס גדול לשחק עם שניהם בליגה, ובאירופה?

בן חיים נשמע לי כרגע נטו החלטה גרועה של יוקנוביץ, לא קראתי בשום מקום שהוא היה פצוע. מעבר לזה שמדובר בטפשות כי אין לנו שום כלים התקפיים אחרים, זה גם משדר קצת זלזול, למרות שבעיני התלות בתירוץ הזלזול היא פשוט בריחה מאחריות ומהסיבות האמיתיות לזה שמתחילת העונה לא נתנו משחק אחד טוב שראוי לציון ואנחנו רק מתדרדרים ולא מתקדמים

הקהל של בית"ר נתן תצוגה יחסית טובה , והוא קהל מעולה עם כל מה שאומרים עליו.. לראות את כל היציע כולם כולל כולם קופץ יחד עם הקצב המהיר של התופים זה היה מטורף למרות שזה היה דקות בודדות. אם זה לא היה מגרש כדורגל הייתי חושב שאני במסיבת טראנס... חבל לצערי גם אם נוביל בדרבי 5-0 לא נקפוץ כמו מסוממים על טריפים כמו האוהדים של בית"ר.

ובהמשך לזה , אני מאוד מעריך את החבר'ה על התופים שלנו, אני יודע שזה לא קל לתת בראש 90 דקות וכל הכבוד לכם, אבל כדאי לשיר שירים ולתת בתופים בקצב גבוה הרבה יותר... אי אפשר לשיר (אם שרים) בקצב של אבשלום קור ולצפות מהשחקנים להשתגע על המגרש.

הקהל של בית"ר נתן תצוגה יחסית טובה , והוא קהל מעולה עם כל מה שאומרים עליו.. לראות את כל היציע כולם כולל כולם קופץ יחד עם הקצב המהיר של התופים זה היה מטורף למרות שזה היה דקות בודדות. אם זה לא היה מגרש כדורגל הייתי חושב שאני במסיבת טראנס... חבל לצערי גם אם נוביל בדרבי 5-0 לא נקפוץ כמו מסוממים על טריפים כמו האוהדים של בית"ר.

ובהמשך לזה , אני מאוד מעריך את החבר'ה על התופים שלנו, אני יודע שזה לא קל לתת בראש 90 דקות וכל הכבוד לכם, אבל כדאי לשיר שירים ולתת בתופים בקצב גבוה הרבה יותר... אי אפשר לשיר (אם שרים) בקצב של אבשלום קור ולצפות מהשחקנים להשתגע על המגרש.

גם שהיה כבר 4-2 לביתר היו רגעים ששער 11 היה הרבה יותר טוב מהקהל של ביתר ושמעו אותו

ובכללי אני לא זוכר מתי פעם אחרונה הפסדנו הפסד כזה והיו רגעים שגם שספגנו את הרביעי שכולם היו באטרף לפחות ב11

גם שהיה כבר 4-2 לביתר היו רגעים ששער 11 היה הרבה יותר טוב מהקהל של ביתר ושמעו אותו

ובכללי אני לא זוכר מתי פעם אחרונה הפסדנו הפסד כזה והיו רגעים שגם שספגנו את הרביעי שכולם היו באטרף לפחות ב11

לצערי זאת נקודת האור היחידה, כי פעם גם זה לא היה.. לפחות התבגרנו והבנו שלא כל דבר זה סוף העולם, ויש המשך.

לא זוכרת מתי הייתי כל כך מתוסכלת ממכבי.

ומילה על בן בסט- חלוץ הוא לא.

בלם? מגן? קיצוני? קשר 50-50? שוער אולי?

יש לך איזה רעיונות למה הוא כן יכול להיות?

לעומת קרלוס טיבי אתמול נראה כמו מסצ'ראנו( וגם הוא היה חלש - אז תאר לעצמך כמה קרלוס היה חלש)

אגב, מה שאמרת על ההחמצה הראשונה - תראה את התקציר שוב - זה קרלוס שפשוט עוזב את ראקוביצה (גם הרביעי די עליו)

זהבי ?

לא מבין איך אפשר לבוא בטענות אליו.

בדקה ה88, ב 4-2, אחרי כל העומס שעבר עליו, הבנאדם עדיין רץ כמו משוגע ומנסה (תאכלס כולם חוץ ממנו וריקן כבר די ויתרו)

אבל הוא בעט חופשית לחומה אז הוא כנראה לא מספיק טוב בשבילכם. כמה שטויות בהודעה אחת.

דור פרץ אולי אוברייטד, אבל הוא עדיין פוטנציאל נהדר. ומספק את הסחורה ברוב המשחקים.

הוא הולך חזק מאוד בכל כניסה, הוא חזק באמצע, יש לו מסירות נהדרות, בעיטות מאיימות, הוא לא מפחד ללכת קדימה, משחק מהר כשצריך (לעיתים גם כשלא), בנוי נהדר, ראשון בראש באמצע.

נכון שהוא מאבד יותר מדי כדורים, חלק ממש פשע. עודף ביטחון עצמי וקבלת החלטות שעוד לוקה קצת בחסר.

לדעתי הוא כבר היום ראוי לרוטציה של מכבי, ועד סוף השנה אני מקווה שישפר את מה שצריך (וזה באמת בקטנה יחסית) ויתפוס מקום של קבע בהרכב.

אוברייטד או לא, גם אחריי משחק החלש אתמול - שחקן מצויין.

בדיוק דעתי.