Jump to content

מלפפוניאדה ינואר 2016

Recommended Posts

מיטרוביץ כבר שנה וחצי רגל בחוץ.

לא אתפלא אם גם הפעם הוא יצליח באורח פלא להתחבב על המאמן החדש.הבן אדם מכשף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בסופו של דבר גם ראלי הגיע אלינו (באמת?) אחרי שלוש שנים של כתבות סיכם. יש עוד תקווה בסוף גם למיטרו יגמר המזל (על מי אני עובד?)

בסופו של דבר גם ראלי הגיע אלינו (באמת?) אחרי שלוש שנים של כתבות סיכם. יש עוד תקווה בסוף גם למיטרו יגמר המזל (על מי אני עובד?)

זה לא נכון, ראלי לא הגיע אלינו.

לא כל כך מהר. הוא נכנס מול רעננה, ולפי החוזה שלו במידה והוא משחק לפחות שנייה ורבע במשחק הראשון של שנה אזרחית נחסמת אופציית העזיבה בינואר והחוזה שלו מתחדש בהתאם למספר הדקות שבהן שיחק במשחק.

כשכל דקה = עונה. שיחק 10 דקות = חוזה מובטח ל- 10 עונות.

חברים לסגור שמפניות:

2 הזרים התותחים שכבר מחכים 3 שנים בנתב"ג על פי ספורט 1 החליטו לא להגיע.

"הקבוצה היתה אמורה להחתים זרים שעליהם כבר יודע בוס, אך מתברר שפיגוע הירי ביום שישי ברחוב דיזנגוף עצר בשלב זה את תשובתם של שני השחקנים שהיו אמורים לנחות בקריית שלום במהלך הימים הקרובים. כעת פועלים במכבי תל אביב יחד עם המאמן על מנת לשכנע את השניים להגיע לתל אביב ולהתרשם מהעיר ומהמועדון יחד עם בני משפחתם. ג'ורדי קרוייף ומרטין ביין נפגשו עם המאמן שהגיע עם אשתו על מנת להתרשם מהעיר ולראות שהחיים בה תקינים חרף אותו פיגוע."

מזכיר לי את עמותת האוהדים מגיבה...

הולנדים.

תביאו הולנדים.

למישהו יש את המספר של ראיין באבל?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מנהל ספורטיבי הולנדי, מאמן הולנדי, זרים הולנדים, קהל הולנדי בבלומפילד

זוכרים את נמניה ניקוליץ' שהיה מועמד אלינו בינואר שעבר ובקיץ, אחרי שקרע רשתות בהונגריה? אז הוא חתם בקיץ בפולין, וביינתים גם שם הוא קורע רשתות עם 20+ שערים.

בקיץ יכולנו להביא אותו בחינם כמו שג'ורדי אוהב אז מוזר שלא הלכנו עליו.

אופיר מזרחי בהחלט שחקן שהייתי רוצה לראות פה , הבעיה שהוא לא בדיוק חלוץ ולא בדיוק שחקן כנף , וכשמכבי משחקת רק עם 3 בחלק הקדמי יהיה לו קשה להשתלב

חברים לסגור שמפניות:

2 הזרים התותחים שכבר מחכים 3 שנים בנתב"ג על פי ספורט 1 החליטו לא להגיע.

"הקבוצה היתה אמורה להחתים זרים שעליהם כבר יודע בוס, אך מתברר שפיגוע הירי ביום שישי ברחוב דיזנגוף עצר בשלב זה את תשובתם של שני השחקנים שהיו אמורים לנחות בקריית שלום במהלך הימים הקרובים. כעת פועלים במכבי תל אביב יחד עם המאמן על מנת לשכנע את השניים להגיע לתל אביב ולהתרשם מהעיר ומהמועדון יחד עם בני משפחתם. ג'ורדי קרוייף ומרטין ביין נפגשו עם המאמן שהגיע עם אשתו על מנת להתרשם מהעיר ולראות שהחיים בה תקינים חרף אותו פיגוע."

מזכיר לי את עמותת האוהדים מגיבה...

כנראה הנפצה... אבל בהחלט אפשר להניח שזה יקשה על ג׳ורדי בינואר ואולי יפיל לו כמה מועמדים