Jump to content

מלפפוניאדה ינואר 2016

Recommended Posts

אפילו מרגיש מהר

רק בארץ העבודה מעל לכל (כמו מעל משפחה בכריסמס וכאלה)

לא הבנתי את כוונת המשורר?

נראה לי שבארץ יש יותר ימי חופש בגלל חגים מבכל מקום אחר בעולם. אבל לגיטימי שיתעכבו עם מינוי מאמן זר בתקופה שכל העולם מלבד ישראל לא עובד

נראה לי שבארץ יש יותר ימי חופש בגלל חגים מבכל מקום אחר בעולם. אבל לגיטימי שיתעכבו עם מינוי מאמן זר בתקופה שכל העולם מלבד ישראל לא עובד

רק בארץ לא יודעים לכבד חיים וזמן של אנשים

לעבוד מהבית\לקבל טלפונים בערב\סופשים זה הרגלים מחורבנים שלהבנתי הם בעיקר בארץ

בחו"ל לא יעיזו

מה נסגר איתכם? מי זה אופיר מזרחי? חאלס עם הבינוניות הזאת! תשאלו את מעט מאוהדי קרית שמונה מה הם חושבים עליו.

מי אלה אוהדי קריית שמונה?על איזו בינוניות אתה מדבר?מתוך השוק הישראלי הוא אחד המלפפונים הכי חזקים שאפשר להביא למכבי.אולי פשוט נפסיק להתחזק בישראלים,כי הזרים שאנחנו מביאים לפה פשוט הצגה.

אופיר מזרחי יכול להיות מפלצת במכבי.מדהים שמתוך החלוצים-קשרים הישראלים יש פה כאלה שאומרים ״למה מי זה אופיר מזרחי?״ כאילו יש פה משהו יותר טוב.הגיע הזמן להפסיק עם השחצנות כלפי חוץ,אנחנו צריכים חיזוק והוא יכול להיות אחלה חיזוק אם משאירים את ראדוניץ׳ ומשחררים את אחד החלוצים.אגב,יהיה הרבה יותר טוב מעאבד(גם מבקיע כפול ממנו)

מבחינת ימי חופשה על חשבון המעסיק? ממש לא. ישראלים עובדים הרבה יותר מבמדינות אירופה.

אופיר מזרחי חלוץ מצויין אבל רק אם יחתימו זר תותח במקביל אליו. עד מתי החוזה שלו בק"ש?

לוקח את שרן והמאמן שלו. כמובן אם מוסיפים למשוואה את סרג' או ילד סקנדינבי אכזר ומניאק, אמבולה וחלוץ דרום אמריקאי.

שיחררת ארבעה זרים?

אני לא מכיר אוהדי קריית שמונה, אבל הטבלה חושבת עליו 8 שערי ליגה ובישול נוסף ב 17 מחזורים (לא יודע כמה משחקים הוא שיחק מתוכם)

זה לא שזאת השנה הראשונה שהוא מרשים. מי שעוקב אחרי ליגת העל מכיר את השם הזה כבר זמן מה.

די נו, בעונות הקודמות הוא היה שחקן של חמישה שערים לעונה. בוא קודם נמצא חלוץ שיכול לשחק פה ובאירופה שנה הבאה בהרכב, ואז נדבר על שחקנים משלימים לסגל כמו אופיר מזרחי

שיחררת ארבעה זרים?

אני משחרר את כל הזרים חוץ מראיקו תמורת סריי.

בנימה רצינית, קרלוס ניקו וראדו סיימו את חלקם. די ברור שקרלוס לא יעזוב באמצע העונה, אז שלושת העמדות שזקוקות לחיזוק הן המגן השמאלי, קשר אמצע וחלוץ.

בנימה רצינית, קרלוס ניקו וראדו סיימו את חלקם. די ברור שקרלוס לא יעזוב באמצע העונה, אז שלושת העמדות שזקוקות לחיזוק הן המגן השמאלי, קשר אמצע וחלוץ.

אם רק ראדו יעזוב - ברכה.

לא מאמין שאף אחד אחר מהזרים יעזוב.

מה ששורה אמר.

ניקו וקרלוס זה כבר מינואר. מה גורם לך לחשוב שזה ישתנה?

במצב שבו אזולאי נכנס לכושר משחק לא רע, אין צורך בניקו. בעולם אידיאלי, הייתי משאיל את ראדו-אבל הוא לא ראוי להשקעה כספית בסיום העונה.

לא הגיוני שמבין מצבת השחקנים הנוכחית אף שחקן לא יתקרב לדו מספרי מבחינת שערים או בישולים-והמצב הזה ייפתר לדעתי, בניגוד למשחק ההגנה שיכול להשתפר, רק באמצעות רכש.

באשר לקרלוס-אין סיטואציה בה ישחררו אותו, אני מסכים. קשה לראות איך הוא הופך עצמו לנטל עם הזמן.

במצב שבו אזולאי נכנס לכושר משחק לא רע, אין צורך בניקו. בעולם אידיאלי, הייתי משאיל את ראדו-אבל הוא לא ראוי להשקעה כספית בסיום העונה.

לא הגיוני שמבין מצבת השחקנים הנוכחית אף שחקן לא יתקרב לדו מספרי מבחינת שערים או בישולים-והמצב הזה, בניגוד למשחק ההגנה שיכול להשתפר, רק באמצעות רכש.

חלוץ מעל הכל.

אתה צודק. אבל בינואר לא יעשו מהפכות.

בקיץ אני מצפה ללא פחות מ-6-8 שחקנים לעזוב ובמקומם יבואו דם חדש.

אתה צודק. אבל בינואר לא יעשו מהפכות.

בקיץ אני מצפה ללא פחות מ-6-8 שחקנים לעזוב ובמקומם יבואו דם חדש.

אם לא תצפה לא תתאכזב.

לפי וואן -

לניקולה מיטרוביץ' הצעה מאירופה והוא צפוי לעזוב בימים הקרובים.

אפשר להתחיל לקרר את השמפניות.

לא כל כך מהר. הוא נכנס מול רעננה, ולפי החוזה שלו במידה והוא משחק לפחות שנייה ורבע במשחק הראשון של שנה אזרחית נחסמת אופציית העזיבה בינואר והחוזה שלו מתחדש בהתאם למספר הדקות שבהן שיחק במשחק.

הגיוני מאוד.

לפי מה שאני יודע הוא יותר מרגל וחצי בחוץ מבחינת החלטת מועדון.

הגיוני מאוד.

הגיוני מאוד.

הגיוני מאוד.

מיטרוביץ כבר שנה וחצי רגל בחוץ.

לא אתפלא אם גם הפעם הוא יצליח באורח פלא להתחבב על המאמן החדש.הבן אדם מכשף.

Sent from my iPhone using Tapatalk