Jump to content

מלפפוניאדה ינואר 2016

Recommended Posts

ואו.פשוט איכס אחד גדול ההודעה הזאת.

לא מבין איך אתה מרשה לעצמך בכלל לדבר בצורה כזאת.גועל נפש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הוא לא גזען, והוא לא שתל בדברים שלו שכל ערבי הוא מחבל, שרק מחכה לרגע המתאים לעשות פיגוע דריסה.

בסך הכל אנלוגיה תמימה כדי להעביר מסר.

ג׳ק המשורר , אחיו האובד של אביב גפן.

הוא לא גזען, והוא לא שתל בדברים שלו שכל ערבי הוא מחבל, שרק מחכה לרגע המתאים לעשות פיגוע דריסה.

בסך הכל אנלוגיה תמימה כדי להעביר מסר.

ג׳ק המשורר , אחיו האובד של אביב גפן.

מדהים כמה הדברים שלו, כולל ההשוואות המחליאות (מצטער, אין לי מילה אחרת לתאר אותן) עוברים כאן בשקט יחסי.

זו הרי דמגוגיה ועיוות מציאות משוועת רק בכדי להוכיח נקודה שגויה.

בימים ובמציאות טרופים שאנחנו חיים בהם, לזרוק משפטים כאלה, זה כמו לשפוך עוד קצת שמן למדורה. הייתי רוצה להאמין ש-99 אחוז מהקוראים מתייחס אל זה בביטול ועדיין יש כאן אחוז שמהמהם לעצמו ואומר ״וואלה״.

ודווקא נראה שיורדי שהיה כל הזמן נתון לחיצי הביקורת של אותו קומץ אנשים הוא זה שהזין אותם בגלולת העידוד האולטימטיבית כי מאז ההתנהלות השגויה שלו בפרשת רייכרט כל הזמן עומד להם.

מדהים כמה הדברים שלו, כולל ההשוואות המחליאות (מצטער, אין לי מילה אחרת לתאר אותן) עוברים כאן בשקט יחסי.

זו הרי דמגוגיה ועיוות מציאות משוועת רק בכדי להוכיח נקודה שגויה.

בימים ובמציאות טרופים שאנחנו חיים בהם, לזרוק משפטים כאלה, זה כמו לשפוך עוד קצת שמן למדורה. הייתי רוצה להאמין ש-99 אחוז מהקוראים מתייחס אל זה בביטול ועדיין יש כאן אחוז שמהמהם לעצמו ואומר ״וואלה״.

ודווקא נראה שיורדי שהיה כל הזמן נתון לחיצי הביקורת של אותו קומץ אנשים הוא זה שהזין אותם בגלולת העידוד האולטימטיבית כי מאז ההתנהלות השגויה שלו בפרשת רייכרט כל הזמן עומד להם.

צר לי לאכזב אותך. יש כאן המון ילדים שקוראים מה הוא רושם וזה ניראה להם מגניב להיות עם דעות קיצוניות בפני חברים שלהם. אז כן הוא משפיע ובגדול, גועל נפש מרוכז.

לא מוכן לראות זהבי במכבי.

נודר נדר שבחיים לא אוכל לעודד שחקן כמו זהבי . מניאק אחד גדול

מקווה שאתה לא יושב ומחכה עדיין להתיר את הנדר

אגב, ראינו אותו כבר מזמן במשחק של עכו, די מדהים בעיניי שרק עכשיו נזכרו לברר מי זה ולפרסם.

הרסתם את הנושא. בן אדם קם בבוקר של שישי מבואס מהחיים רוצה לקרוא קצת הנפצות בשקט ובמקום מקבל זיוני שכל על פוליטיקה.

!!!

דג'מבה דג'מבה קוסמיק, באמת ?

לא מבין מה זה השיימינג הזה

בתקופה ההיא (ינואר 2013) אלברמן באמת היה בינוני , בכלל לא גרזן בהגנה והכדור לא עובר דרכו בהתקפה

ובינוני זה עוד שיפור לעומת איך שהוא היה שנה ושנתיים קודם עם נימני מזרחי ואיווניר

לקחתם את מה שכתב יותר מדי קשה.

עזוב, זה מצחיק לראות את חבורת הטרולים שמככבים בכל נושא משחק ולא מגיעים למשחקים מעבירה עלי ביקורת חוץ מהשני במאי אבל הוא כמובן לא היה מגיב אם לא היה רואה שרשרת תגובות. תגובה לגופו של עניין-אין, אבל אני רגיל, רק ככה זה עובד פה בפורום.

ועוד משהו ל״ילדים הקטנים שקוראים פה״, אל תקחו ממני דוגמא כי אני גזען ופאשיסט ובכלל תתרחקו ממגרשי הכדורגל ואל תלכו למשחקים, זה לא יניב לכם שום תועלת לחיים. אלה סתם 22 אנשים עשירים שרודפים אחרי כדור, ובטח אל תקראו פה בפורום! לכו תעשו משהו מועיל עם הזמן הזה.

עזוב, זה מצחיק לראות את חבורת הטרולים שמככבים בכל נושא משחק ולא מגיעים למשחקים מעבירה עלי ביקורת חוץ מהשני במאי אבל הוא כמובן לא היה מגיב אם לא היה רואה שרשרת תגובות. תגובה לגופו של עניין-אין, אבל אני רגיל, רק ככה זה עובד פה בפורום.

ועוד משהו ל״ילדים הקטנים שקוראים פה״, אל תקחו ממני דוגמא כי אני גזען ופאשיסט ובכלל תתרחקו ממגרשי הכדורגל ואל תלכו למשחקים, זה לא יניב לכם שום תועלת לחיים. אלה סתם 22 אנשים עשירים שרודפים אחרי כדור, ובטח אל תקראו פה בפורום! לכו תעשו משהו מועיל עם הזמן הזה.

שמע,

אתה חי בסרט אם אתה חושב שכל הרגש בכדורגל מגיע מהעקרונות המפגרים שלך. כזאת מקובעות לא ראיתי כבר הרבה זמן.

אני מת שג'ורדי יביא עוד אקס הפועל רק בשביל לראות את התגובה שלך.

ואל תנסה להשתמש בקלף של "אני אוהד טוב יותר שבא ליותר משחקים"- מן הסתם זה תופס פה לגבי חלק, ולגבי השאר ממש לא.

xs9u1.jpg

איך הפכנו מעם הספר לזה שאוהדים רוצים להביא שחקנים של הפועל רק כדי לעשות דווקא למישהו

xs9u1.jpg

מזכיר את האוהדים שעושים דווקא ולא מעודדים בגלל הארגון

למה?

כי האקסי-הפועל כל כך הרסו את הקבוצה עד עכשיו? זהבי, טב"ח, איגיבור?

מעניין מה יהיו התגובות אם יביאו דמארי או מישהו בסגנון

שלא תבין אותי לא נכון. אני לא פוסל שחקן בגלל שהוא שיחק בעבר בהפועל, אבל אני מעדיף שיהיו כמה שפחות מהם אצלנו.

לי זה מוריד מהרגש , מצטער , אינפנטיל.

שלא תבין אותי לא נכון. אני לא פוסל שחקן בגלל שהוא שיחק בעבר בהפועל, אבל אני מעדיף שיהיו כמה שפחות מהם אצלנו.

לי זה מוריד מהרגש , מצטער , אינפנטיל.

אם שחקן יעזור למכבי שיבוא, אם לא יעזור שלא יבוא.

זה השיקול היחיד וברגע שזה לא יהיה השיקול היחיד אנחנו נחזור על טיל לשנים הרעות.

שמע,

אתה חי בסרט אם אתה חושב שכל הרגש בכדורגל מגיע מהעקרונות המפגרים שלך. כזאת מקובעות לא ראיתי כבר הרבה זמן.

ואל תנסה להשתמש בקלף של "אני אוהד טוב יותר שבא ליותר משחקים"- מן הסתם זה תופס פה לגבי חלק, ולגבי השאר ממש לא.

לא, אתה פשוט שם לי מילים בפה, אבל גם בדביליותך לעצמך. איי רסט מיי קייס, נראה לי שאתה זה שבכלל חי בסרט.

מי הסוכן של ורמוט?יותר מידי פרטים מהחוזה שלו מתחילים להיחשף בתקשורת...

מה שהוא ירצה שיחשף יחשף, מה לא ברור, רוצה לעזוב ואפס נאמנות, יאללה הביתה.

אם שחקן יעזור למכבי שיבוא, אם לא יעזור שלא יבוא.

זה השיקול היחיד וברגע שזה לא יהיה השיקול היחיד אנחנו נחזור על טיל לשנים הרעות.

ואם זה שחקן אנטישמי שהתבטא בעבר נגד יהודים?

עכשיו תבוא ותגיד לי זאת דוגמא מאוד קיצונית. אז נכון זו דוגמא קיצונית אבל זה רק בשביל להמחיש לך שהשיקול המקצועי הוא לא הדבר היחיד.

בכל מקרה בחזרה למלפפונים.

לא מבין מה זה השיימינג הזה

בתקופה ההיא (ינואר 2013) אלברמן באמת היה בינוני , בכלל לא גרזן בהגנה והכדור לא עובר דרכו בהתקפה

ובינוני זה עוד שיפור לעומת איך שהוא היה שנה ושנתיים קודם עם נימני מזרחי ואיווניר

זה שהוא השתפר בשנתיים האחרונות זה נכון

אבל להגיד שהוא היה בינוני באותה תקופה זה להיות אבי קוסטה, כלומר חסר הבנה בסיסית במשחק ויכולת לזהות פלוסים או מינוסים במשחק של שחקן רק כשהם זועקים מעל פני השטח ולא כשהם קצת יותר סולידיים. וזה בלי לדבר על רמת ה"עדריות" (מלשון עדר) והרצון להיות אנטי ומאגניב כזה שיעני מבין בכדורגל יותר מכל השאר כי דוד שלו מאמן. קיצר נו, אבי קוסטה. (או קוסמיק ;)).

הוא נראה בן 49 ונבחן בנוער. רק שלא יקרה מקרה מילאן.

זה שהוא השתפר בשנתיים האחרונות זה נכון

אבל להגיד שהוא היה בינוני באותה תקופה זה להיות אבי קוסטה, כלומר חסר הבנה בסיסית במשחק ויכולת לזהות פלוסים או מינוסים במשחק של שחקן רק כשהם זועקים מעל פני השטח ולא כשהם קצת יותר סולידיים. וזה בלי לדבר על רמת ה"עדריות" (מלשון עדר) והרצון להיות אנטי ומאגניב כזה שיעני מבין בכדורגל יותר מכל השאר כי דוד שלו מאמן. קיצר נו, אבי קוסטה. (או קוסמיק ;)).

הרסת לקוסמיק את כל המוניטין.