Jump to content

מלפפוניאדה ינואר 2016

Recommended Posts

עזוב, זה מצחיק לראות את חבורת הטרולים שמככבים בכל נושא משחק ולא מגיעים למשחקים מעבירה עלי ביקורת חוץ מהשני במאי אבל הוא כמובן לא היה מגיב אם לא היה רואה שרשרת תגובות. תגובה לגופו של עניין-אין, אבל אני רגיל, רק ככה זה עובד פה בפורום.

ועוד משהו ל״ילדים הקטנים שקוראים פה״, אל תקחו ממני דוגמא כי אני גזען ופאשיסט ובכלל תתרחקו ממגרשי הכדורגל ואל תלכו למשחקים, זה לא יניב לכם שום תועלת לחיים. אלה סתם 22 אנשים עשירים שרודפים אחרי כדור, ובטח אל תקראו פה בפורום! לכו תעשו משהו מועיל עם הזמן הזה.

ואוו.אתה מגיע למשחקים?באמת?

כל הכבוד.שאפו.אתה יודע מה?בגלל שאתה אוהד כל כך מסור,בוא תדחוף את האידיאולוגיה שלך בכל מקום אפשרי.

אתה חתיכת גנב דעת.משתמש במחבל דורס כאנלוגיה לשחקן שעבר לא עלינו מהפועל למכבי.

אני מבין שזה ממש עושה לך את זה,ללכת נגד העולם.כשזה בכדורגל זה מגניב ואתה יכול אפילו לקמץ אגרוף ולהגיד על הזין כולם.כשאתה יורד לפסים כל כך קיצוניים ועוד מרשה לעצמך להעביר ביקורת,שם יודעים שמשהו השתבש.

אבל היי,יש לך אידיאולוגיה מגניבה.

אה,ולמדברים על ה״הורסים את הנושא״,קצת מצחיק ש180 וקצת עמודים כלום לא הפריע,כש״פונצץ עבר לאוניון ברלין״ ו״חתם כפול עשרת אלפים״ עם לינקים פיקטיביים הופיעו,לצד בדיחות ברמת כיתה א׳.

הנושא הזה הוא כבר מזמן לא מלפפונים,ועכשיו מסתבר שהוא גם אפילו לא על כדורגל.

אני מניח שאם קרוייף לא יצליח להביא את קהת נראה שם זר וככל הנראה זה הולך לכיוון של מדו.

מה שיותר מסקרן זה האם יגיע גם מגן שמאלי? ואם כן האם זר? ומה עם חלוץ?

לדעתי סדר הדחיפות: 1.חלוץ. 2.קשר 3. מגן שמאלי.

אחד מהשלושה צריך להיות ישראלי. מגן שמאלי אפשר להביא גם בקיץ..

אני כבר לא כ"כ בטוח שצריך להביא חלוץ, יש לנו את הסקורר הגדול בתולדות הכדורגל הישראלי שנותן לנו בממוצע גול למשחק. להזיז אותו יכול להיות טיפשי מצידנו

אם אני ג'ורדי ויש קשר זר זמין שיודע לכבוש אני מביא

רייכרט כבר בחוץ, ורמוט בדרך, דמארי לא ממש מתלהב להגיע, אז ניאלץ להסתפק במדוניאנין בתקן שנוא הקהל שג'ורדי מתעקש להביא.

בלי רייכרט, ראדי וורמוט על מה נחפור?

בלי רייכרט, ראדי וורמוט על מה נחפור?

חכה שהדיון על מדוניאנין יגיע לעמוד 200. כולל עשרים פעם התמונה שלו עם הלשון בחוץ.

אני כבר לא כ"כ בטוח שצריך להביא חלוץ, יש לנו את הסקורר הגדול בתולדות הכדורגל הישראלי שנותן לנו בממוצע גול למשחק. להזיז אותו יכול להיות טיפשי מצידנו

אם אני ג'ורדי ויש קשר זר זמין שיודע לכבוש אני מביא

מכבי משחקת 4-3-3 בשלישיה הקדמית חייהים לשחק שחקנים שיודעים לכבוש עם חוש לשערים. טב"ח מתחיל להראות ניצוצות וזהבי ברמה עולמית. צריך לשם עוד סקורר אחד.

אי אפשר לסמוך על שחקן וחצי בכל הנוגע לשערים.

דוןקא לקישור הייתי מזיז את מיכה שישחק במשבצת של מיטרו, יכל להיות מאוד מעניין.

חכה שהדיון על מדוניאנין יגיע לעמוד 200. כולל עשרים פעם התמונה שלו עם הלשון בחוץ.

שורקים לו בוזזז עד שיתנצל בפומבי?

האמת שהקטע עם ה"הוציא לנו לשון" ילדותי כמעט כמו "הוא עשה לי פיו פיו" של הפועל. יש מספיק סיבות אחרות להתנגד למדו אבל הקטע עם הלשון טיפשי.

האמת שהקטע עם ה"הוציא לנו לשון" ילדותי כמעט כמו "הוא עשה לי פיו פיו" של הפועל. יש מספיק סיבות אחרות להתנגד למדו אבל הקטע עם הלשון טיפשי.

לוגסי עשה אצבע משלושת לקהל ובסוף סלחו לו על זה.

רייכרט כבר בחוץ, ורמוט בדרך, דמארי לא ממש מתלהב להגיע, אז ניאלץ להסתפק במדוניאנין בתקן שנוא הקהל שג'ורדי מתעקש להביא.

היי אל תוותר כל כך מהר, תתפלל פה כמו אחרים שדמארי יבוא לעשות קופה על מיץ בלי לרצות להיות פה, לשחק אותה המסכן שרוצה להיות בצד השני של הכביש כמו רייכרט ולספק ראיונות באמצע העונה כמה הוא מרגיש לא שייך כמו ורמוט ולהוזיל עוד יותר את התדמית של המועדון בתקופה אולי הכי טובה שלו.

נחכה לשבוע האחרון בתקווה שיגיע חלוץ, מגן שמאלי ואם נתפרע אולי גם קשר או בלם.

יש לי פחד שהולך ומתגבר עם כל יום שעובר שראדונוביץ נשאר פה בינואר ונפצע שבוע אחרי בזמן שפריצה קורע רשתות.

היי אל תוותר כל כך מהר, תתפלל פה כמו אחרים שדמארי יבוא לעשות קופה על מיץ בלי לרצות להיות פה, לשחק אותה המסכן שרוצה להיות בצד השני של הכביש כמו רייכרט ולספק ראיונות באמצע העונה כמה הוא מרגיש לא שייך כמו ורמוט ולהוזיל עוד יותר את התדמית של המועדון בתקופה אולי הכי טובה שלו.

נחכה לשבוע האחרון בתקווה שיגיע חלוץ, מגן שמאלי ואם נתפרע אולי גם קשר או בלם.

יש לי פחד שהולך ומתגבר עם כל יום שעובר שראדונוביץ נשאר פה בינואר ונפצע שבוע אחרי בזמן שפריצה קורע רשתות.

היה ברור שהוא ישאר לפחות עד סוף החודש אם לא מעבר.

היה ברור שהוא ישאר לפחות עד סוף החודש אם לא מעבר.

באמת שאני האחרון פה שיש לו ציפיות גבוהות מג'ורדי בתחום הרכש, אבל זו באמת הגזמה שראדונוביץ עדיין פה.