Jump to content

מלפפוניאדה ינואר 2016

Recommended Posts

באמת שאני לא מבין את המדיניות של לחכות לסוף החלון, אי פעם יצא לנו משהו מזה? בטח שיש מאבק אליפות כל כך צמוד.

לא חושב שהמדיניות היא לחכות, יותר בכיוון שג'ורדי חושב שהסגל הזה (פלוס-מינוס) חזק מספיק כדי להתחרות על האליפות. מוכן לחכות עד הרגע האחרון (או אפילו עד הקיץ) כדי להביא עוד שחקנים בסקאלה הזאת. הסיכון הוא שב"ש בעצם מסוגלת לקחת אליפות העונה.

עוד חלון שחור.

אני אישית מאשים את שורה ומנש.

לא בטוח אם אתה רציני, אבל באמת מעניין אותי... החלון הקודם עדיין נחשב שחור מבחינתך?

לא חושב שהמדיניות היא לחכות, יותר בכיוון שג'ורדי חושב שהסגל הזה (פלוס-מינוס) חזק מספיק כדי להתחרות על האליפות. מוכן לחכות עד הרגע האחרון (או אפילו עד הקיץ) כדי להביא עוד שחקנים בסקאלה הזאת. הסיכון הוא שב"ש בעצם מסוגלת לקחת אליפות העונה.

אם בוס אמר שהוא רוצה להוריד את התלות מזהבי ובאמת מתכוון לזה אז קודם כל צריך להביא חלוץ ואחרי זה כל השאר זה בונוס ומצידי שיביא את הרכש הבא ביום האחרון של החלון.

לכל אלה שקצת עייפים וקצת שפופים מחלון העברות הנוכחי, אני אתן לכם קצת מוטיבציה.

אנחנו היום נכנסים ל-20/1 ולתקופה החמה של ג'ורדי. 4 מ-5 העברות שג'ורדי ביצע בינואר קרו החל מהתאריך הזה.

עידן ג'ורדי:

ינואר 2013: ראדה פריצה (7/1), ערן זהבי (21/1).

ינואר 2014: ברק בדש (20/1), רמי מרבאל (2/2) .

ינואר 2015: גילי ורמוט (3/2).

ינואר 2016: ?

#עונתהחרמנותרכששלג'ורדינפתחת

אנחנו היום נכנסים ל-20/1 ולתקופה החמה של ג'ורדי. 4 מ-5 העברות שג'ורדי ביצע בינואר קרו החל מהתאריך הזה.

עידן ג'ורדי:

#עונתהחרמנותרכששלג'ורדינפתחת[/quote!]

מאד לא מעודד... ג׳ורדי לא עשה מהלכים טובים בשני החלונות חורף הקודמים.

עכשיו גם יש מאמן חדש אז בכלל הוא יכול למחזר את התירוץ של הקיץ האחרון...

זה חלון ג'ורדי טיפוסי. אמנם היתה קצת אופטימיות לאחר השחרור של מיטרו שאולי דברים יתחילו לזוז מהר ולפחות החתמה אחת תהיה מאחורינו בשלב הזה אבל כלום, ג'ורדי זה ג'ורדי לטוב (מנהל את הקבוצה מעולה) ולפחות טוב (רכש, ניהול מו"מ וכו').

כל הסימנים והשמועות מלמדים שהוא מאוד רוצה להנחית לגיונר, לפחות אחד, בעדיפות להוא מאוסטריה.

לדעתי, עד שהוא לא ימצה את האופציה הזו, הוא לא יתקדם בגיזרת הזרים. יש לו כרגע משבצת אחת פנויה ולפי הישראלי שהוא יביא, תיבחר העמדה לזר. אני רק מקווה שזה לא יהיה מאוחר מידי ושבסוף נשאר עם מראבל ועוד שחקן ליגה ישראלי ממוצע.

בקיצור מתי נגמר החלון? 4.2 לא? תעירו אותנו כשנגיע.

הוא צריך שלושה שבועות בתוך ינואר כדי להפנים שרועי קהת ודמארי לא מעוניינים להגיע, כל אחד מסיבותיו?

אין לגיונרים (מספיק טובים) להחזיר, אלא אם כן אתם רוצים להתפשר על גולסה או אלמוג כהן.

צריך להנחית זר, חלוץ זר. מקווה שזה מי שג'ורדי מנסה להחתים.

עידן ג'ורדי:

#עונתהחרמנותרכששלג'ורדינפתחת

זה אמור לעודד? לפי הכרונולוגיה הזאת נקבל משהו גרוע יותר מורמוט בשלב מאוחר יותר של החלון. על איזה מוטיבציה אתה מדבר?

חחחח יואו תהיו בריאים. אתם בלחץ מטורף שיהיה רכש כאילו שאם לא אז העולם יקרוס !!

חכו בסבלנות יש עוד רק 10 ימים.

ממה אתם נלחצים ? מוובה בראון שחתם בבש ? אם גורדי רק היה קורץ לו הוא היה רץ לפה על ארבע.

מיטרו הלך,ראדו לא ישאר, יבואו לפה לפחות 2 שחקנים ,ואני מאמין שבוס לא יתפשר על אחמד עאבד ואופיר מזרחי אז תירגעו..הכל טוב..

טוב, הפעם זה רציני.

עד יום שלישי בערב יש החתמה. ואתם הולכים לאהוב אותה.

וואלה, נפגש מחר בערב.

אחרי ההחתמה של מחר יהיו פה ככ הרבה אנשים שחזרה להם האמונה שלחצי מהפורום יהיה דוד דתי בנתבג.

איפה הרכש? איפה?

ראייקו, תראה לפי התגובות כמעט אף אחד לא האמין לסוייר אבל בכל זאת, בתקופה כזאת שכל ידיעה מקפיצה אותך, למה לחרטט? למי זה עושה טוב? באמת אני שואל..

אתה יודע כמה דברים אני שומע ממישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו.. לרוב זה הנפצות, אני לא מעז להעלות את זה כאן, אז להעלות סתם הנפצה כי אולי יהיה לך מזל

ומכבי יחתימו מישהו בטווח זמן קרוב למה שציינת?

בכלל כל ה "עד יום X יש חתימה" מצחיק אותי. נגיד בתרחיש הכי אופטימי שמדובר בעיסקה על סף סגירה. מישהו באמת יודע מתי יסגרו את כל הפרטים? ואם משהו יתפקשש?

לכן, כל הדדליינים האלה מצחיקים לכשעצמם, אפילו שאתה בטוח שיש משהו סופי כמעט. זה במקרה הכי אופטימי.

במקרה הזה, אני לא בטוח שהיה לו שביב של מידע כלשהו על משהו. זה שאף אחד לא האמין, לא אומר שליגיטמי להעלות שוב ושוב את ההודעות האלו.