Jump to content

מלפפוניאדה ינואר 2016

Recommended Posts

לדעתי דמארי יגיע.

חצי מהחברים שלו פה, ורמוט, זהבי, טב"ח החלוץ ואלברמן.

ג'ורדי ינסה להביא מגן שמאלי שיודע לשחק גם בלם ובטח איזה קשר באמצע.

יש מכבי יש חברים:).

השאלה היא כמה ירצו עליו. אם מה שוואן מפרסמים נכון והקבוצה שלו דורשת 800 אלף יורו זה סופר ריאלי אבל קשה לי להאמין לוואן גם לידיעות הרבה יותר מבוססות אז לזה?

אני מניח שכל ה"ניסיון" של הפועל להביא את דמארי זה ספין בשביל שהקהל יחשוב שמישהו מנסה משהו.

אם קנו אותו לפני לא הרבה זמן ב 5 ומשהו מליון יורו, קשה לי להאמין שידרשו הרבה פחות.

אינסיידר חזה עזיבה של שלושת הראדים, הוא איחר רק בכמה חודשים.

חזה 2/3 , אבל כשהוא פירסם את זה- זה כבר די היה ברור שאייבינדר וראדי יעזבו

לא רואה את דמארי במכבי אף פעם, והדיונים החוזרים ונשנים עליו בפורום מאוסים ברמות.

המגן השמאלי שמדברים עליו ב ynet שחקן מרגש מאוד. מה שכן, הוא לא תואם לפרופיל שמדברים עליו לאחרונה בהקשר של מכבי.

הוא לא יכול לשחק בעמדת הבלם, רק מגן.

לא רואה את דמארי במכבי אף פעם.

המגן השמאלי שמדברים עליו ב ynet שחקן מרגש מאוד. מה שכן, הוא לא תואם לפרופיל שמדברים עליו לאחרונה בהקשר של מכבי.

מזכיר בסגנון את מסיללה?

לא רואה את דמארי במכבי אף פעם, והדיונים החוזרים ונשנים עליו בפורום מאוסים ברמות.

לא מבין מה ההיגיון בלהביא מגן שהוא גם בלם

טיבי ובן הרוש לא מספיקים?

הרי אם בוס רוצה 433 הולנדי שבו המגנים מצטרפים להתקפה, "טוטאל פוטבול", אז אתה צריך מגן התקפי שיודע לטפל בכדור, זריז, מהיר.. מגן בגובה 1.85 שמשחק גם כבלם, מהיר פחות ופיזי יותר קצת פחות מתאים לפרופיל שחקן הזה.

הרי אם בוס רוצה 433 הולנדי שבו המגנים מצטרפים להתקפה, "טוטאל פוטבול", אז אתה צריך מגן התקפי שיודע לטפל בכדור, זריז, מהיר.. מגן בגובה 1.85 שמשחק גם כבלם, מהיר פחות ופיזי יותר קצת פחות מתאים לפרופיל שחקן הזה.

אתה מדבר בהנחה שטיבי נשאר כאן ולא נמכר כבר בחלון הזה בשביל לעשות קצת רווח לפני תום החוזה

עם חשיבה לעונה הבאה, צריך בלם.

באופן כללי, מציע להרגיע טיפה עם הדיבורים על טוטאל פוטבול לעת עתה. אסתפק בפוטבול בינתיים :).

עם חשיבה לעונה הבאה, צריך בלם.

באופן כללי, מציע להרגיע טיפה עם דיבורים על טוטאל פוטבול לעת עתה. אסתפק בפוטבול בינתיים :).

עם חשיבה לעונה הבאה צריך בלם, אבל הגיוני שנביא בלם זר במקום קרלוס, ולא עוד אחד בנוסף אליו ובן חיים (בלי קשר לאם טיבי יישאר או יעזוב)

ואני כמובן צוחק בקשר לטוטאל פוטבול, העניין הוא שיש לנו כבר מגנים שהם בלמים, לא באמת צריך עוד.

עם חשיבה לעונה הבאה צריך בלם, אבל הגיוני שנביא בלם זר במקום קרלוס, ולא עוד אחד בנוסף אליו ובן חיים (בלי קשר לאם טיבי יישאר או יעזוב)

זה ההגיון שלך אולי... לא רואה את קרלוס עוזב עד סיום החוזה שלו.

תתפלא. בקיץ ההוא עם ברקוביץ הוא היה מאוד קרוב. מאוד.

עכשיו הוא כמובן לא ריאלי אבל הדיבורים עליו אז ממש לא היו באוויר.

אני זוכר מצויין את הפטיש שלך כלפיו.

היה קרוב... אז ? לא הגיע.

הוא תמיד יעדיף את הפועל על פני מכבי.

שימשיך להיות הבובת אימונים של סוריאנו בזלצבורג, מתאים לו.

אני זוכר מצויין את הפטיש שלך כלפיו.

היה קרוב... אז ? לא הגיע.

הוא תמיד יעדיף את הפועל על פני מכבי.

שימשיך להיות הבובת אימונים של סוריאנו בזלצבורג, מתאים לו.

"פטיש" מילה בומבסטית. חלוץ מצויין בקנה מידה ישראלי שנכון לנקודת הזמן ההיא היה בכושר פנטסטי. כל אוהד ישראלי היה רוצה אותו בקבוצה שלו, כאוהד מכבי אני רוצה את הטוב ביותר. תוסיף לזה את העובדה שהוא היה ממש קרוב וזה ממש לא "פטיש". אין לי שום דבר אישי דווקא איתו או בכלל עם אף שחקן שלא נמצא במכבי, לטוב ולרע.

כל חלוץ ישראלי עם היכולות שלו ובכושר שהיה מצוי בו הייתי רוצה למכבי.

לא יודע מאיפה אתה מביא את ה " תמיד יעדיף הפועל" אבל שויין, שיהיה גם ככה כיום הוא כבר לא ריאלי.

רק בגלל ברקוביץ' הוא לא במכבי היום ובמקום זה מתפקד בתור קונוס באימונים

אני עדיין חושב שעדיף את אופיר מזרחי. בן 22 עם אופציית מכירה עתידת לאירופה, חלוץ מוכח, לא יעשה פוזות של לגיונר, פחות ממה שנשלם על דמארי ברכישה (גם במונחים של איזי), לא ידרוש משכורת מפלצתית ויחסוך דיונים מתישים של אדום או לא אדום

"פשטיש" מילה בומבסטית. חלוץ מצויין בקנה מידה ישראלי שנכון לנקודת הזמן ההיא היה בכושר פנטסטי. כל אוהד ישראלי היה רוצה אותו בקבוצה שלו, כאוהד מכבי אני רוצה את הטוב ביותר. תוסיף לזה את העובדה שהוא היה ממש קרוב וזה ממש לא "פטיש". אין לי שום דבר אישי דווקא איתו או בכלל עם אף שחקן שלא נמצא במכבי, לטוב ולרע.

כל חלוץ ישראלי עם היכולות שלו ובכושר שהיה מצוי בו הייתי רוצה למכבי.

לא יודע מאיפה אתה מביא את ה " תמיד יעדיף הפועל" אבל שויין, שיהיה גם ככה כיום הוא כבר לא ריאלי.

גם אני רציתי אותו, הוא היה עצום. השחקן הטוב בליגה לצד זהבי.

אבל אתה היית ממש בשיגעון עליו, ברמת ה 15-20 הודעות ביום, במשך חודש. חפיף, לא באמת מעניין.

נקווה שיגיע חלוץ טוב בחלון הזה, לא ממש אכפת לי מי זה ואיך קוראים לו.

אם אפשר בינתיים לשמור פה על קצת ענייניות ופחות ״אפילו שמועות אין בחלון הזהההה, מה יהיה ??״ (הודעה שחוזרת על עצמה 3-4 פעמים בכל עמוד), זה יהיה נחמד.

יש אנשים שנכנסים לפה כדי באמת לקרוא על אייטמים שמתפרסמים באופן מרוכז.

מביך, לא הספיק לכם שנה שדאמרי השתין בתקשורת על מכבי כדי למצוץ לאוהדי הפועל? מה הוא צריך לעשות עוד כדי שתפתחו חוש כבוד בסיסי בתור אוהדי מכבי? לבוא ולהשתין עליכם פיזית? הבן אדם עשה הכל לסמן את עצמו כהפועל באמת לא מגיע לו להנות בתור שחקן מכבי. דוחה ומאוס יותר משכטר+ידין+רייכרט, הלוואי שיחזור לשכונה של הפועל לחטוף מאיתנו כל שנה.

אני חושב שהכבוד העצמי של המועדון נרמס ברגע שמשחק אצלנו שחקן שמאחל שואה, לא פחות , ל "מכבי " ( שזה המועדון ,השחקנים ואנחנו האוהדים ) .

עזוב הז*** ה-12 , זה קללה מגעילה ככל שתהיה , קללה בסה"כ . לא צריך להשתגע, אבל ברגע ששחקן מאחל שואה למועדון ושחקן אחר מאחל למטוס של הקבוצה להתרסק ואנחנו מביאים אותם - אין לנו טיפת כבוד .וחבל.

עכשיו לפני שיקפצו ויגידו : " מה אתה רוצה , ככה זה במועדון מקצועני " . לכו כחודש אחורה, ברצלונה הגדולה, שיא המקצועיות והשאיפות - החתימה שחקן , גילה שמספר שנים קודם לכן לכלך עלייה , ובאותו הרגע ביטלו את החוזה איתו. יש דבר כזה כבוד לעצמי מינימלי למועדון וחבל שאנחנו לא שומרים עליו.

לא כל שחקן שאומר יאללה הפועל או שונא מכבי צריך להיות מוחרם בוודאי שלא , אבל שחקן שמאחל שואה ? שחקן שמאחל למטוס הקבוצה להתרסק ? אלו דברים קיצוניים ברמות אחרות . מה גם ששני השחקנים האלו פחי אשפה שלא עשו כלום בתקופה שלהם במכבי כך שבהחלט אפשר היה לוותר עליהם .