Jump to content

מלפפוניאדה ינואר 2016

Recommended Posts

רבים על עמבה במלפפוניאדה

נחנקנו

אפילו שמועות אין

#רקלארכש

יש לך עוד זמן אחי

לפחות שבוע לרכש ראשון

תמתין

תגידו יש מצב ששחר ירד מהקטע של "לא מוכר למכבי, היא היריבה שלנו" אחרי 4 שנים בהם מכבי היא ממש לא היריבה שלהם? היריבות שלהם הן כל הקבוצות שנלחמות על אירופה. העונה אלו בית"ר, ק"ש אולי רעננה ופ"ת. בטח לא מכבי. אולי יש להם יריבות ארוכת טווח עם ב"ש על הקבוצה מס' 2 בארץ אבל עם מכבי?! אין שום יריבות. הפועל יצאו מהקטע הזה (לפני שהאוהד מהאולטרס התחיל לנהל אותם) עם המכירה של ורמוט א זלמה ששחר לא יצא מזה? שחקן שהאוהדים מסוכסכים איתו, שרוצה לעזוב שהמאמן לא בדיוק מחזיק ממנו וששחר יכול לקבל עליו גם מליון וחצי ממכבי (ג'ורדי יתן את זה אם צריך). אני חושב שהעסקה הזו בכלל לא מופרכת.

תגידו יש מצב ששחר ירד מהקטע של "לא מוכר למכבי, היא היריבה שלנו" אחרי 4 שנים בהם מכבי היא ממש לא היריבה שלהם? היריבות שלהם הן כל הקבוצות שנלחמות על אירופה. העונה אלו בית"ר, ק"ש אולי רעננה ופ"ת. בטח לא מכבי. אולי יש להם יריבות ארוכת טווח עם ב"ש על הקבוצה מס' 2 בארץ אבל עם מכבי?! אין שום יריבות. הפועל יצאו מהקטע הזה (לפני שהאוהד מהאולטרס התחיל לנהל אותם) עם המכירה של ורמוט א זלמה ששחר לא יצא מזה? שחקן שהאוהדים מסוכסכים איתו, שרוצה לעזוב שהמאמן לא בדיוק מחזיק ממנו וששחר יכול לקבל עליו גם מליון וחצי ממכבי (ג'ורדי יתן את זה אם צריך). אני חושב שהעסקה הזו בכלל לא מופרכת.

לא חושב שאי פעם היה לו פרינציפ כזה.

החיפאי היחיד שרצינו מאז קלינגר היה בוזגלו אם אני לא טועה.

לא חושב שאי פעם היה לו פרינציפ כזה.

החיפאי היחיד שרצינו מאז קלינגר היה בוזגלו אם אני לא טועה.

טעות

מכבי רצתה ממנו את שכטר והוא סירב ואמר שהוא לא מוכן לעשות משהו שיפגע בקבוצה שלו.

אם זה היה שחקן שחקן שיכול להועיל לנו אז אולי הוא היה זורם.

יודע שלא קשור לנושא שלנו אבל איך קוראים לקשר הצעיר של טוטנאם שהם האריכו לו תחוזה?

דלה אלי

אם ככה כותבים את השם שלו

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

מ-YNET (לא צנציפח)

לאור שביעות הרצון לאחרונה מההתנהלות המקצועית, מנסים האוהדים לשכנע את הבעלים לחזק את הסגל עם חלוץ מכבי ת"א. גם שמו של גילי ורמוט עלה, כשאחד האוהדים אמר: "אם זה יקרה, אקעקע על הזרוע: 'I like you Yoav'"

הסיכוי שזה יקרה שואף לסיכוי שבן בסט יכבוש צמד. אבל אם זה יקרה והוא לוקח לנו גם את בן בסט וגם את ורמוט חייבים לעשות דגל פריסה ליואב כץ ולהתחייב לכך שנממן לו את כל הנסיעות דרך כביש 6

באמת אתם שופטים את ריקן ואזולאי במשחק כזה ?

משחק בלי אנרגיות, היה נראה כאילו רק באנו להעביר את הזמן ולעבור .

כן חלאס

כל משחק אומרים את זה

ליצחקי היה אנרגיה, גם למיכה, גם קרלוס היה טוב

שונא את הכתבות של חדשות הספורט על כל שחקן שנותן כמה מחזורים הוא סטאר עולמי מסי הבא

היום אצילי

מעניין מתי מישהו יזכיר שהוא רק בשנה צעיר מדור מיכה

שונא את הכתבות של חדשות הספורט על כל שחקן שנותן כמה מחזורים הוא סטאר עולמי מסי הבא

היום אצילי

מעניין מתי מישהו יזכיר שהוא רק בשנה צעיר מדור מיכה

רק צריך כתבת צבע בONE בשביל לגמור את הקריירה

פישול של אזולאי. ציפיתי וקיוויתי שיתן משחק טוב, שירוץ קצת ברצף בהרכב, אני מאמין שהוא ברמה ששווה הרכב אצלנו, לפחות במצבת הקשרים הנוכחית. במקום זה אכלנו את הלקרדה של עדן.