Jump to content

מלפפוניאדה ינואר 2016

Recommended Posts

טיבי עוזב. לא מבין איך לא הבנתם את זה עד עכשיו.

אין לי צל של ספק שמכי הציעו לו להישאר וגם הציעו שידרוג בשכר. זו המדיניות המוצהרת של קרוייף. טיבי, בשלב זה פשוט לא רוצה.

החוזה של טל בן חיים יהיה בכייה לדורות. אולי עוד אפשר להביא את רוקוביצה (450 אלף ד') ולמצוא קבוצה שתיקח אותו, אפשר גם להוסיף את בן בסט על חשבון הבית.

אי אפשר לעמוד בפני שחקן טוב שרוצה למצות אופציה אירופאית, זו זכותו.

להזכירך, אמרו אותו דבר גם על אלירן עטר. מכבי שרדה.

אם ג'ורדי רוצה אלירן עטר היה במכבי, הוא פשוט החליט לוותר.

לגבי אם זה יצא טוב או לא אני לא יודע. ( כי גם עם אלירן אנחנו לוקחים אליפות עם סוזה ופאקו )

אין תחליף לטיבי, אם הוא לא יקבל חוזה כמו של טב"ח החלוץ אז זה כי ג'ורדי לא חושב שהוא שחקן כזה חשוב למכבי.

טיבי עוזב. לא מבין איך לא הבנתם את זה עד עכשיו.

אין לי צל של ספק שמכי הציעו לו להישאר וגם הציעו שידרוג בשכר. זו המדיניות המוצהרת של קרוייף. טיבי, בשלב זה פשוט לא רוצה.

זה כבר משהו אחר, אבל לא יודע מאיפה אתה כל כך בטוח שהציעו לו שדרוג בשכר.

אם ג'ורדי רוצה אלירן עטר היה במכבי, הוא פשוט החליט לוותר.

לגבי אם זה יצא טוב או לא אני לא יודע. ( כי גם עם אלירן אנחנו לוקחים אליפות עם סוזה ופאקו )

אין תחליף לטיבי, אם הוא לא יקבל חוזה כמו של טב"ח החלוץ אז זה כי ג'ורדי לא חושב שהוא שחקן כזה חשוב למכבי.

זה כבר משהו אחר, אבל לא יודע מאיפה אתה כל כך בטוח שהציעו לו שדרוג בשכר.

זה לא שיש לי הקלטה של ג'ורדי, כן? אבל ממבט על המדיניות שלו בנוגע לישראלים בכירים ומהארכות החוזים שהוא ביצע, אין לי ספק שהציעו גם לטיבי. אני גם חושב שההצעה היתה עוד לפני הקיץ האחרון. הערכה שלי (הערכה בלבד) היא שעוד בשלב הגישושים טיבי פסל את אופציית הארכת החוזה. נראה לפי ההתנהלות שלו שהוא להוט לצאת לאירופה ודי בצדק מבחינתו.

שמע, זה מתחיל לגבש תחושה של סחף כאן בפורום וכדאי לעצור את זה או לפחות לשים את זה בפרופורציות הראויות כשזה עוד קטן.

איתן טיבי שחקן מצוין, אני מאוד אוהב אותו. הוא שחקן ההגנה הכי טוב שהיה לנו בשלושת האליפויות. עד כאן הכל טוב ונכון.

מכאן ועד להגדיר אותו כאחד שאין לו תחליף המרחק גדול. זה לא רק הוא, אני לא רואה שחקן אחד בקבוצה שאין לו תחליף. אולי אם תלחץ אותי לפינה, יכול להיות שעם הרבה הסתייגויות אני אגיד זהבי.

מה שיפה שמיץ׳ בנה מועדון החל מרמת ההנהלה ועד אחרון השחקנים שעובד כמערכת ולא נשען על אינדיווידואלים.

כשאוסקר עזב אחרי אליפות ראשונה, אנשים בכו. היום מבינים שאפשר להחליף מאמן כל שנה ועדיין להגיע להישגים. זה בוודאי וודאי נכון לגבי שחקנים.

קרויף בפירוש מסמן שחקנים ישראלים מצטיינים ודואג להביא ולהשאיר אותם בקבוצה כשהוא מציע את התנאים הטובים בשוק. אני משוכנע שאם שני הצדדים מעוניינים טיבי נשאר ואשמח שיהיה כך.

אבל רק במקרה שזה לא מסתדר אפשר להביא בשנה הבאה בלם זר טוב במקום קרלוס שיהיה עם טבח הכוח במרכז ההגנה ולרוטציה עוד בלם ישראלי חדש. בקיצור, לא צריך לדאוג.

שמע, זה מתחיל לגבש תחושה של סחף כאן בפורום וכדאי לעצור את זה או לפחות לשים את זה בפרופורציות הראויות כשזה עוד קטן.

איתן טיבי שחקן מצוין, אני מאוד אוהב אותו. הוא שחקן ההגנה הכי טוב שהיה לנו בשלושת האליפויות. עד כאן הכל טוב ונכון.

מכאן ועד להגדיר אותו כאחד שאין לו תחליף המרחק גדול. זה לא רק הוא, אני לא רואה שחקן אחד בקבוצה שאין לו תחליף. אולי אם תלחץ אותי לפינה, יכול להיות שעם הרבה הסתייגויות אני אגיד זהבי.

מה שיפה שמיץ׳ בנה מועדון החל מרמת ההנהלה ועד אחרון השחקנים שעובד כמערכת ולא נשען על אינדיווידואלים.

כשאוסקר עזב אחרי אליפות ראשונה, אנשים בכו. היום מבינים שאפשר להחליף מאמן כל שנה ועדיין להגיע להישגים. זה בוודאי וודאי נכון לגבי שחקנים.

קרויף בפירוש מסמן שחקנים ישראלים מצטיינים ודואג להביא ולהשאיר אותם בקבוצה כשהוא מציע את התנאים הטובים בשוק. אני משוכנע שאם שני הצדדים מעוניינים טיבי נשאר ואשמח שיהיה כך.

אבל רק במקרה שזה לא מסתדר אפשר להביא בשנה הבאה בלם זר טוב במקום קרלוס שיהיה עם טבח הכוח במרכז ההגנה ולרוטציה עוד בלם ישראלי חדש. בקיצור, לא צריך לדאוג.

חרטא, לקבוצה הזאת 3 עוגנים. טיבי, אלברמן וזהבי. כשכל אחד מהם חסר דברים מתחילים להתפרק, כל אחד והעמדה שלו.

חרטא, לקבוצה הזאת 3 עוגנים. טיבי, אלברמן וזהבי. כשכל אחד מהם חסר דברים מתחילים להתפרק, כל אחד והעמדה שלו.

שלושת הנ״ל צריכים להיות החוזים הגבוהים ביותר.

לצערי זה לא ככה.

שלושת הנ״ל צריכים להיות החוזים הגבוהים ביותר.

לצערי זה לא ככה.

מסכים ואני אוסיף שבשביל להיות קבוצה עם כדורגל טוב צריכים להיות לנו לפחות חמישה כאלה (שרן, עטר, פריצה, ראדי לתקופות)

איזה בלם ישראלי אפשר להביא שיחליף את טיבי? רמי גרשון לא יחזור לארץ בקרוב, על עומר דנינו הלוזונים יפשטו לנו את העור, טל כחילה לא ברמה של מכבי, דור פרץ לא בלם טבעי.

יהיה חייב להגיע זר בעל שיעור קומה, ואסור לפשל איתו.

טוטו תמוז לא משחק בכלל לכל מי שרצה לדעת .

הקבוצה שלו מקום אחרון ברומניה , והוא עצמו סוג של מסומן ברשימה שחורה ע"י המאמן שם שלא סופר אותו.

כמעט ודאי שיחזור לארץ בינואר..

מסכים ואני אוסיף שבשביל להיות קבוצה עם כדורגל טוב צריכים להיות לנו לפחות חמישה כאלה (שרן, עטר, פריצה, ראדי לתקופות)

אני חושב שזה ברור לכולנו...

היו לנו מספיק הזדמנויות לתקן את מה שצריך ועכשיו צריך להילחם עם מה שיש. ג'ורדי ישן סיינס 2014 לא הייתי בונה על הינואר הזה כנקודת מפנה כלשהי אלא לקוות שמיכה יחזור להרכב ואיכשהו יגיע חלוץ נורמלי וניקח את התואר הזה בשיניים.

טוטו תמוז לא משחק בכלל לכל מי שרצה לדעת .

הקבוצה שלו מקום אחרון ברומניה , והוא עצמו סוג של מסומן ברשימה שחורה ע"י המאמן שם שלא סופר אותו.

כמעט ודאי שיחזור לארץ בינואר..

משחק אחושרמוטה. נראה טוב גם.

הקבוצה שלו פשטה רגל ותירד ליגה העונה.

משחק אחושרמוטה. נראה טוב גם.

הקבוצה שלו פשטה רגל ותירד ליגה העונה.

וואלה חח ראיתי את זה בספורט 1 החרטטנים האלה.

אבל בכל אופן הוא כנראה יחזור לפה ,הבעייה היא שג'ורדי לא רוצה אותו משום מה..

וואלה חח ראיתי את זה בספורט 1 החרטטנים האלה.

אבל בכל אופן הוא כנראה יחזור לפה ,הבעייה היא שג'ורדי לא רוצה אותו משום מה..

אין ברירה. טוטו חייב להגיע בינואר.

כל השאר, בונוס.

לא יעזור נו.. גם בקיץ הוא היה על המדף בחינם והוא לא רצה אותו.

לדעתי וזה הגיוני ביותר כל מה שמעכב זה בן בסט והמשכורת המנופחת שלו .

ברגע שהוא יעזוב אז מיטש יתן תאוקיי לטוטו/חלוץ ישראלי...

אתה טועה.