Jump to content

מכבי נגד מלאגה

דקסטר

Recommended Posts

אחרי התבוסה הקשה במוסקבה מכבי תארח הערב את מלאגה ביד-אליהו במחזור ה2 של היורוליג.

אצלנו כמובן רנדל יחסר (מחליפו, אופייבו נחת היום בישראל ולא ירשם למשחק)

לפני המשחק יערך טקס לזכרו של נייט האפמן.

לא יודע אם מישהו ייחס לזה חשיבות, אבל השלשה של לנדסברג מהפינה מכדור חוץ 3 דקות בתוך הרבע השני - היישר מספר התרגילים של גולדן סטייט בעונה שעברה.

כמעט תמיד ההגנה שוכחת את השחקן בפינה הרחוקה.

בא לי למות, מקווה שיצא מזה משהו טוב וגודס יתפוטר.

אני חושב שזה פעם ראשונה מאז שאני רואה מכבי שאני פסימי, לא יודע מאיפה תגיע הישועה..מעניין לי את הביצה האמצעית מי יחליף את גודס מצידי שיביאו את ארז אדלשטיין ופיני גרשון ביחד

מרגיש לי שבשנים האחרונות מכבי עושה תחרות בינה לבין עצמה, איזו קבוצה תשבור יותר את שיאי ההשפלה של המועדון הזה.

מגעיל.

לא מסובך מדי, היעדר שחקן בעמדה 4 וההתעקשות של גודס על פניני, הפסידו את המשחק. עם בנדר נראנו טוב יותר.
לא סתם קוזמינקאס עם שיא קריירה, פניני לא שומר.

גודס פתח את המשחק עם אנקוואה ופניני, ראה שזה לא עבד שינה. פתיחת רבע רביעי עולה שוב עם שניהם ומפסיד את המשחק.
רוצ'סטי היה היום טוב מפארמר התקפית והגנתית, קלע 17 באחוזים טובים ומסר 7 אס׳. בכלל הם צמד נהדר, הבעיה שלנו היא בצבע ועמדה 3 שלא טובה הגנתית.
האווירה בהיכל כל המשחק כמו בבית קברות, לא זוכר כזה דבר במשחק בית ראשון ביורוליג.

כצפוי, הקו הקדמי המזעזע של הקבוצה מפיל את אחת מקבוצות הגארדים היותר טובות של מכבי אי פעם.

אני לא מבין, אף אחד בהנהלה לא הבין שבגלל שהקו האחורי חלש בהגנה צריך יותר שחקני פנים מאסיביים ואתלטיים?

לגודס יש חלק גדול באשמה, אבל האשמים הבלעדיים הם הפדרמנים, הרקנאטים ו-וויציץ'. החתמות הזויות.