Jump to content

מולטימדיה מפורטו

Double

Recommended Posts

חלאס עם הפירו. זה נחמד כשזה לא פוגע באף אחד, אבל זה גם פוגע לאנשים בבריאות וגם למכבי בכיס.

אבל לאפחד לא איכפת אז ממשיכים, העיקר שנהנתם, אה?

גם לי פגעו בכיס ובעצבים שהמזדיינים האלו נתנו לפליטים שמעניינים לי תזין יורו מהכסף שלי, והחליטו להודיע על זה שהמנויים אצלי ביד. בדיעבד לא הייתי קונה.

חוץ מזה בעלים של קבוצה יודע שזה חלק מזה ואין מה לעשות.

וכן, העיקר שנהננו.

גם לי פגעו בכיס ובעצבים שהמזדיינים האלו נתנו לפליטים שמעניינים לי תזין יורו מהכסף שלי, והחליטו להודיע על זה שהמנויים אצלי ביד. בדיעבד לא הייתי קונה.

וכן, העיקר שנהננו.

1. המחיר נקבע לפני כל מה שהיה עם הפליטים אז אין כל קשר,מכבי יכולה לעשות מה שהיא רוצה עם הכסף.

2.יש מה לעשות,מצדי שיתבע אישית כל אוהד שגרם לקנס. אם זה יצא לכם מהכיס אז אולי תבינו פעם אחת ולתמיד את הנזק.

וכן, העיקר שנהננו.

גם אפס וגם שקרן

אין מה לעשות? אתה מתנדב לשלם את הקנס בעצמך? כמה אפשר להיות כפוי טובה?

העיקר שנהנית כי ראית אבוקה ביציע והיה קצת עשן.

וכן, העיקר שנהננו.

אתה קנית מנוי שמחירו לא השתנה עקב היורו לפליטים אז די לדמגוגיה...אולי פגעו לך בעצבים אבל בטוח לא בכיס.

אם העיקר אצלך להנות תוך כדי שאתה שם זין על הקבוצה אז אתה באמת אידיוט.

אתה קנית מנוי שמחירו לא השתנה עקב היורו לפליטים אז די לדמגוגיה...אולי פגעו לך בעצבים אבל בטוח לא בכיס.

אם העיקר אצלך להנות תוך כדי שאתה שם זין על הקבוצה אז אתה באמת אידיוט.

התרומה שלו למועדון מכבי קטנה בגלל התרומה לפליטים

המחיר כרטיס לא השתנה אבל החלק שהגיע למכבי השתנה

אז די להיות דמגוג

באופן כללי פירו אמור להדליק את הקבוצה ואת הקהל- דבר שיכול להוביל לניצחון (והכנסה כספית)

לצערנו זה לא קרה אבל זה הסיכון בפירו (לא נראה לי שמישהו הדליק בכוונה כדי לפגוע כלכלית במכבי)

אז די להיות דמגוג

באופן כללי פירו אמור להדליק את הקבוצה ואת הקהל- דבר שיכול להוביל לניצחון (והכנסה כספית)

לצערנו זה לא קרה אבל זה הסיכון בפירו (לא נראה לי שמישהו הדליק בכוונה כדי לפגוע כלכלית במכבי)

ואתה עוד קורא לו דמגוג.

אז די להיות דמגוג

איזה תפיסה מעוותת של המציאות...תהיה בריא...

התרומה שלו למועדון לא רלוונטית ברגע שהמועדון החליט לתת חלק מאותה תרומה למקום אחר.......

הוא שילם X. מה המועדון עשה עם זה זה לא משפיע על תרומתו.

עדיין לא הבנתי את הקשר בין היורו לפליטים לבין האני אדליק אבוקות בגלל זה. אנחנו כבר לא בימי לוני שלא היה אכפת לנו כמה כסף הוא מוציא על קנסות. אנחנו בעידן גולדהאר "שהכסף הקטן הזה" הולך למחלקות הנוער, שיפור תשתיות וכו'. הדבר האחרון שהוא צריך ללכת עליו זה קנסות. בשביל מה זה טוב? אם לא אכפת לכם מכסף של מכבי וגולדהאר אז לא חבל לכם שאנשים נעצרו במידנה זרה על כלום? כל הגברים פה היו מוכנים לשבת במעצר במדינה זרה במקום מי שנעצר? לא חושב

להכניס צבע ליציע זה מבורך ומה שקורה במכבי ב3-4 שנים האחרונות מהבחינה הזאת נראה לי שמיץ לא יכול להתלונן.

זה בדיוק בגבול הטעם הטוב.

תפסיקו להיות הללי הזויים.

אז אוהד יקבל הרחק מפורטו סו וואט דה פאק, מתי מכבי שוב יהיו בפורטוגל.

כאילו דקרו אוהדים..כולה רימוני עשן פעם במאה שנה.

פרופורציה

להכניס צבע ליציע זה מבורך ומה שקורה במכבי ב3-4 שנים האחרונות מהבחינה הזאת נראה לי שמיץ לא יכול להתלונן.

פרופורציה

פרופורציה

צבע - דגלים. צעיפים. שלטים. חולצות.

למה אבוקות אם זה יגרור עונש?

אם מכבי יקבלו קנס אז זה שווה את זה? 30K? 50K? 100K?

אנשים פה מתלוננים על מחירים בחנות ובאותו זמן קונסים את מכבי....

איזה פורום של טרחנים זה נהיה חחח

כשיש אבוקות אז בוכים למה יש אבוקות,

כשאין אבוקות אז בוכים למה אין אבוקות,

העיקר שתמיד יש על מה להתלונן.

איזה פורום של טרחנים זה נהיה חחח

כשיש אבוקות אז בוכים למה יש אבוקות,

כשאין אבוקות אז בוכים למה אין אבוקות,

העיקר שתמיד יש על מה להתלונן.

לא ראיתי יותר מידי תלונות על זה שאין אבוקות.

אין ספק שזה תורם לאווירה (במידה שאתה לא נחנק מהעשן) ומצטלם טוב. אבל הבעיה היא שכולם יודעים שנענשים על זה. וכשאתה מכבי אתה נענש חזק.

זה לא מטרחנות. זה מכבוד להנהלה שהביאה לך כל כך הרבה רגעי אושר אחרי הרבה חרא שאכלנו. וכשזה יוצא לה מהכיס על פארש זה מיותר ומרגיז.

אגב הקנס/בלאגן יש מצב שזה רק בגלל שזה צמפיונס. לפני חצי שנה הייתי בבנפיקה נגד פורטו. היה פירו ועשן בכמות מפחידה. (אין לי מושג מה היה העונש אם בכלל)

פירו זה כיף, ויותר יפה מכל תפאורה,

ושהיית בן 14-15-16

כל השנה הייתי מחכה לדרבים כי כל היציע היה מפוצץ באבוקות ורימוני עשן וזה היה חוויה אחושרמוטה

אבל ברגע שזה הורס חיים של אוהדים (מעצרים ותיקים פליליים) ופוגע בקבוצה (קנסות ובלאגן)

זה מיותר

(מתייחס לאבוקות בתוך המשחק, הבנתי שאנשים גם נעצרו בגלל שהדליקו ברחוב זה סתם הזוי)

אויש שטויות.

כולם פה מאוננים על קהלים באירופה ובארגנטינה עם הפירו, זה מטריף ותורם המון לעידוד לטעמי.

אני זוכר שבתור ילד תמיד היו אבוקות ואף אחד לא היה עושה מזה כזה סיפור, פתאום כולם בעד המעצר של האנשים שהדליקו פירו.

לא אוהב את ההתנהלות של המועדון במקרה הזה, אנשים שילמו ממיטב כספם כדי לבוא ולתמוך בקבוצה, והקבוצה מצידה מסגירה אותם.

אויש שטויות.

כולם פה מאוננים על קהלים באירופה ובארגנטינה עם הפירו, זה מטריף ותורם המון לעידוד לטעמי.

אני זוכר שבתור ילד תמיד היו אבוקות ואף אחד לא היה עושה מזה כזה סיפור, פתאום כולם בעד המעצר של האנשים שהדליקו פירו.

לא אוהב את ההתנהלות של המועדון במקרה הזה, אנשים שילמו ממיטב כספם כדי לבוא ולתמוך בקבוצה, והקבוצה מצידה מסגירה אותם.

נגד מעצר של כל אוהד מכבי אבל צריך להפסיק עם הפירו בתוך האיצטדיון. נטו כי זה גורם לקנסות ולפגיעה במכבי ומיץ'.

בחוץ- שכל אחד יעשה כרצונו, ואז יהיה גם אחראי לעצמו. כולם כאן אנשים בוגרים.

גם אני אהבתי פעם את הפירו אבל שיניתי את דעתי. מה שגורם לפגיעה במכבי צריך להפסיק.

אויש שטויות.

כי פעם לא היו מבצעים מעצרים ומטילים קנסות כל כך גבוהים על פיירו.

הרי כל תכלית הרעיון בלעודד את הקבוצה היא לתמוך בה ולדחוף אותה לגבהים חדשים. ברגע שאתה מדליק פיירו וגורם לקבוצה להיענש אתה מפספס את המטרה בקילומטרים.

אני מניח שמכבי תיקנס באזור ה-50 אלף יורו. מדובר פה על יותר מ-200 אלף שקל שהיו יכולים ללכת להשקעה בנוער או בעוד איש צוות. וזה רק קנס אחד!

אז אולי אתה נהנה והאווירה פנטסטית, אבל הקבוצה נפגעה פה, אז מה עשית בעצם ההגעה למשחק?

הלוואי והפיירו היה חוקי, אבל הוא לא והוא גורם לנזק, אז צריך להפסיק את השימוש בו. יש מספיק דרכים צבעוניות ומלהיבות נוספות.