Jump to content

כל טעויות השיפוט נגד מכבי מאז תחילת העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

לא רק אבל כן אבל אני לא בבית אז אין לי גישה לכל הסיכומים ולמצוא מפה זה בעיה.

וגם אני לא כותב הכל הכל בטעויות, למרות שמשתדל בגדולות ממש כן..

חייב לעשות קליפ עם כל הטעויות נגדנו ולהוסיף מכל משחק את הבזבוזי זמן המלאים של הקבוצה היריבה !! ואת שלט התוספת בסוף

או שזה כבר יותר סרט מאשר קליפ

אפשר להוסיף את המכה של עטר שלא גררה דיון בבית הדין לעומת טב״ח

אבל סה״כ מחזור 7, אין הרבה לכאן או לכאן, לא צריך ליפול ולהיגרר, שיבכו ויתנחמו בבכיינות

מביך שמתייחסים רק לפנדלים ונבדלים. אף אחד לא מדבר על ההחלטות הקטנות, על הצהוב הראשון שתמיד לרעתינו. דברים שמשנים את המומנטום ויש להם חשיבות גדולה יותר מאם נשרק פנדל כזה או אחר.

בנוסף, אני חושב שזה קרב אבוד מבחינתנו, כל טעות שיפוט לטובת מכבי מקבלת הד תקשורתי גדול בעוד שהטעויות נגדינו זוכות להתעלמות. המצב הזה מצייר מציאות שבה אנחנו באמת מרוויחים מהעניין, למרות שזה לא כך.

אף אחד לא עצר לבדוק האם הפאול שהביא לשוויון של פ"ת אתמול באמת צריך היה להישרק. מנקודת מבטי באיצטדיון נראה היה שהחילוץ היה נקי. למשל.

בערך אחת למשחק אנחנו צריכים לקבל פנדל על נגיעות יד ברחבה כמו זאת של טיבי אתמול, ובאופן מוחלט הן זוכות להתעלמות. אז או ששורקים על זה או שלא. להתלונן רק כשזה קורה לטובת מכבי, זה צחוק מעבודה.

בכלל תקשורת הספורט בארץ מתעסקת יותר מדיי בשופטים, במהלך או אחרי משחקים.

אחרי הפאול של ליפשיץ הם קיבלו חוק יתרון, וכשלא הצליחו לשים גול והכדור יצא מתחומי המגרש השופט נתן אדום לליפשיץ׳ ונתן להם את הכדור ממקום העבירה. מה שאומר שהם קיבלו שתי הזדמנויות למרות שהכדור היה אמור להיות של פ״ת מהקרן.

תגידו שי בן שיטרית השופט זין הזה אמיתי? שופט עלוב כזה עם קריירה של משחקים קטנים... הוא מדבר על השיפוט של רינשרייבר נגד רעננה? זה היה השיפוט הכי ביזיוני נגד מכבי לא יאמן איזה מסע הכפשות מנסים לעשות על הגב שלנו לא יאמן

אם נאסוף את בזבוזי הזמן נגדנו מתחילת העונה נגיע ל90 דק ואפס צהובים על בזבוז.

לזה אין חשיבות?

אתה חמוד.

אם תסכום את בזבוזי הזמן מכל המשחקים שלנו תגיע להרבה יותר ממשחק מלא.

משום מה מייחסים לזה חשיבות פחותה מלאיזה פנדל גבולי.

הלוואי שיביאו לפה שופטים מחול יום אחד, ניקח אליפות כבר בינואר.

ברגעים אלו בליגה הספרדית, השופט מוציא צהוב שני לבלם של גרנדה על בזבוז זמן ועוד משאיר אותם בתשעה שחקנים (לשלוש דק אבל עדיין). מתי אצלנו נראה שופטים עם ביצים?

עריכה: בגלל בזבוזי הזמן הוא נתן עוד שתי דקות אקסטרה מעבר לתוספת וספורטינג גיחון הצליחו להשוות. שאפו לשופט.

חבל שאין מישהו שלוקח את הנושא ברצינות ועורך סרטון של הטעויות נגד מכבי, לא יכול להיות שילכלכו עלינו בתקשורת כל הזמן בלי קונטרה.

חבל שאין מישהו שלוקח את הנושא ברצינות ועורך סרטון של הטעויות נגד מכבי, לא יכול להיות שילכלכו עלינו בתקשורת כל הזמן בלי קונטרה.

אני רציתי אבל אם נלחש את זה בשקט בשקט אולי אף אחד לא ישים לב אבל בשונה משנים עברו שזיינו לנו תחיים אני לא ממש מוצא טעויות גדולות השנה לבנות עליהן סרטון.

עדיין מפרקים אותנו כל משחק בהחלטות 50-50 וכל הביזבוזי זמן שלא נספרים אבל התאמצתי ולא מצאתי טעויות ענק נגדינו העונה(עדיין צעירה יש לאמר)