Jump to content

ליגת האלופות | מחזור 3: פורטו נגד מכבי ת"א

Armagedon

Recommended Posts

במשחקים באירופה יש שני סוגי אנדרדוג, הסוג הראשון שנראה ברמה נחותה אבל מתאים לרמה, והסוג שמביך שהוא

בכלל נמצא במפעל הזה. השאיפה שלי היא שנראה כמו האנדרדוג מהסוג הראשון.

אין נוסא, אין ראדונוביץ, שילוב האיטיות של מיטרוביץ, בן חיים הבלם וגארסיה מפחיד אותי.

מחפש קצת אופטימיות, אז נגיד מיכה עם בישול לזהבי היום.

מיכה מגן. מה זו ההמצאה הזו מגן-קשר? יוקאנוביץ׳ ישחק עם חמישה בהגנה, 3 בקישור, חלוץ ואלוהים אחד.

עריכה: הוא כבר ידע במשחק מול פתח תקווה איך הוא יעלה בפורטו.

סתם חומר למחשבה כשמישהו אומר אנחנו רק מרוכזים במשחק הקרוב.

אני לא מרגיש כאילו יש משחק עכשיו לא יודע למה אולי כי אני בבסיס.. אני מאמין בנו אבל אני יודע שרוב הסיכויים שנפסיד..

עד שלא ישנו פה את המדיניות של הזרים נמשיך נוכל להמשיך להציב לעצמנו את המטרה של לעלות לליגת אלופות אבל לא באמת להתמודד שווה מול שווה גם עם קבוצות הדרג השלישי

יש להם שלישיית קישור חזקה מאוד במרכז, יחד עם 2 מגנים מאוד התקפיים, 2 שחקנים סופר מוכשרים בכנפיים וחלוץ פסיכי ברחבה

הם הולכים ללחוץ אותנו מהרגע הראשון, אני מקווה שפשוט נעיף כדורים למעלה ולא נסתבך יותר מדי עם הנעת כדור מסוכנת בחלק האחורי (אהמ בן חיים אהמ)

ההרכב שלנו לא באמת משנה, אבל יוקאנוביץ' כנראה בונה על המסירות של מיכה ומיטרוביץ' כדי לנסות לגנוב גול. נקווה שיהיה טוב.

כזה מאוס. אני אפילו לא מתעורר לפרי גיים יותר.

הרסו את המוצר היחיד שיש להם.

אם לא מכבי אני מדליק את הטלוויזיה ברבע לעשר, בדיוק למשחק. רציתי לראות וידאו מהמגרש.

ובעוד אני כותב את זה, אני לא מאמין שבוני מציג את המהלך המדוייק של הערב עוד לפני המשחק. פשוט מגוחך.

"שער ראשון של מכבי תל אביב בליגת האלופות". לך חפש בוני, לך חפש.

אם לא מכבי אני מדליק את הטלוויזיה ברבע לעשר, בדיוק למשחק. רציתי לראות וידאו מהמגרש.

ובעוד אני כותב את זה, אני לא מאמין שבוני מציג את המהלך המדוייק של הערב עוד לפני המשחק. פשוט מגוחך.

"שער ראשון של מכבי תל אביב בליגת האלופות". לך חפש בוני, לך חפש.

ודוד ליפשיץ? והחסויות הבלתי נגמרות? אלי אוחנה?