Jump to content

סיכום הניצחון על מכבי פ"ת במושבה אחריי צפייה בש.ח | 3 נקודות חשובות בדרך לשגעת

Sawyer

Recommended Posts

לדעתי האדום היה עבירה גסה מאוד.

בסה"כ אין מה לעשות, קשה להתווכח עם האדום. הוא הגיע משני סיבות גבוליות לאדום וזה מספיק

גם עברה גסה מאוד שהיא צהוב כהה על גבול האדום

וגם אולי לא שחקן אחרון של 100% אבל אם הוא לא מפריע לו בכלל עוז פרץ כן אחרון מול שוער וטיבי ספק מגיע.

קיצר, נכון שגם לא להוציא אדום לא היה שערורייה

אבל קשה להתלונן עליו..

וברצינות, הוא היה מוסיף 3-4. נשבע לכם.

אם נוסא ימשיך להיעדר הייתי שוקל לעלות את גלזר לבוגרים.

רעיון נחמד למרות שגלזר זה אלברמן יותר,אבל כשיש לך את אזולאי שחקן שהבאת במלא כסף על הספסל בעמדה הזו,קשה לי לראות את זה קורה..

לא ראיתי את המשחק.

לקחנו נקודות וזה מה שחשוב. אבל, זה לא הנצחון הראשון העונה שאנחנו אומרים עליו ״העיקר הנקודות״. כנראה גם לא האחרון.

בתקופה כזאת עם כל הלחץ של המשחקים + משחקי הנבחרת של מרבית ההרכב שלנו מה שחשוב זה יותר הנקודות מאשר היכולת.

את היכולת נוכל לבקר רק שיגמר הלחץ של ליגת האלופות

זה מזכיר לי את התקופה בעונת סוזה כשהיה לנו בית"ר-בורדו- דרבי או משהו כזה, ניצחנו בשלושתם. בבורדו נראינו הכי טוב.

זה גם מה שאני מצפה עכשיו, לא אכפת לי מהיכולת. בעומס המטורף הזה, טוב שלקבוצה יש מספיק אופי להביא ת'נקודות

אוהדים כאן גמרו על אזולאי הזה והוא לא רואה דקות בכלל.

בדגש על אוהד מסויים שגמר עליו חחחח

הוא לא היה בכושר בהתחלה כי חזר מפציעה, אבל עכשיו זה כבר לא תירוץ אז זה רק מקצועי.

אי אפשר להגיד שהוא נלחץ מלשחק במכבי, כי ביתר זה מועדון לא פחות לחוץ מפה,אז כנראה שזה רק יכולת,שהיא לא מספיק טובה.

אולי הפציעה שעבר מקשה עליו לשחזר תיכולת של עונה שעברה ,לא יודע אבל משו פה לא דופק.

זה ממש אבל ממש מדכא, ששחקנים כמו אזולאי וכמו ראדוניץ ,שציפינו מהם להרבה וחיכינו כל הקיץ שיגיעו ובסוף כלום ,בכלל לא רואים אותם משחקים.

הייתי בטוח שאזולאי יבוא,ישלח את מיטרוביץ ליציע.

דסה היחיד שהצליח להכנס להרכב ודווקא הוא נפצע בנבחרת.

חזל"ש שמעתי דברים אחרים לגמריי עכשיו.

פיקנטריה:

- הסיכום הזה היה הסיכום הראשון שעשיתי מהדירה שלי אחריי חודשיים שם, מקווה שיצא טוב.

- אכלתי צהריים היום במקום חדש בבורסה וגם דור היה שם, רק דברים מדאיגים שמעתי + הוא חושב שעדן גולר

חזל"ש שמעתי דברים אחרים לגמריי עכשיו.

פיקנטריה:

- הסיכום הזה היה הסיכום הראשון שעשיתי מהדירה שלי אחריי חודשיים שם, מקווה שיצא טוב.

- אכלתי צהריים היום במקום חדש בבורסה וגם דור היה שם, רק דברים מדאיגים שמעתי + הוא חושב שעדן גולר

מה שמעת? משהו שקשור לדור או לפרשנות ההוקי של נוסא?

כמה מחשבות שלי לאחר המשחק:

השופט - אתחיל עם זה שהוא גמר את פ"ת עם אי השריקה לפנדל במצב של 1-1, אין כאן ספק. בשאר השריקות הגדולות הוא דווקא צדק - פנדל ברור על בן חיים (לא גבולי ולא נעליים) והאדום לליפשיץ. עם זאת, קצת מבאס אותי שבסופו של דבר התחושה של התקשורת ושל הקבוצות היא שבאופן מגמתי גרינפלד אנס את פ"ת כשבכל שאר המשחק, להוציא כאמור את היד של טיבי ברחבה - הוא פשוט הרג את מכבי. לראייה אפשר להביא את מספר העבירות שנשרקו לכל קבוצה - אני חושב שהמשחק הסתיים עם פי 2 עבירות שנשרקו לחובתנו, וזה לא שהפגנו משחק אגרסיבי יוצא מגדר הרגיל. קרלוס קיבל כמה שריקות הזויות אחרי התחזויות בנוהל של שחקני פ"ת. אשכרה כל מאבק פיזי שלו, גם כשהוא רק נגע בכדור או ליטף את השחקן בגב, נגמר בבעיטה חופשית לרעתנו (ואזכיר גם שהוא שיחק כמעט משחק שלם עם צהוב לא מוצדק). כן, היה כאן קיפוח לפ"ת במהלך מאוד משמעותי במשחק אבל מעבר לזה השיפוט נע בין "ביתי מאוד" ל-"אני סתם שופט גרוע, תתמודדו".

זהבי - ממשיך להיות חלש מאוד, גם במכבי וגם בנבחרת. אמנם מביא מספרים לא רעים (בנבחרת זה בעיקר בישולים, במכבי זה גם מגיע לכיבושים) אבל משהו במשחק שלו משדר קצת שאננות ועייפות. הוא מאבד המון כדורים ובכלליות לא בולט מעל השאר כמו שאנחנו רגילים ממנו. הוא לא מספק את אותם מהלכים שוברי-שוויון שאנחנו מצפים ממנו לתת וכמובן שזאת הסיבה העיקרית לכך שההתקפה שלנו לא ממש מאיימת לאחרונה. עוד שבועיים יש דרבי, אולי זה קצת יחזיר אותו לקצב.

מכבי פ"ת - קבוצה טוב מאוד, ממושמעת ומאומנת , רב"ש עושה שם עבודה טובה ואמנם מוקדם לשפוט אבל אם ימשיכו ככה (למרות שקצת נעצרו מבחינת צבירת הנקודות) מאמין שגם יסיימו בפלייאוף עליון ואולי-אולי גם עם כרטיס לאירופה. הגיעה להם לפחות נקודה אתמול.

הסיבוב הראשון - לא הרבה מתייחסים לזה, אבל מכבי, למרות יכולת לא משכנעת ממש, עם חמישה ניצחונות משבעה משחקים, כשמשחקי החוץ בב"ש, ק"ש, חיפה ומכבי פ"ת כבר מאחורינו. כבר עכשיו זה מספיק לפער קטנטנן בצמרת. אם את השבועיים הבאים נסיים עם לפחות 4 נקודות, כבר בתום הסיבוב הזה אנחנו נפתח פער שלא יצליחו להדביק (להזכירכם, מסיימים את הסיבוב עם ארבעה משחקים מול הקבוצות החלשות בליגה לטעמי - נתניה, הפועל חיפה, כפ"ס ובני יהודה). אז אמנם היכולת מדאיגה אבל לפחות מעשית מכבי עומדת יפה מאוד במשימות שלה.

כמה מחשבות שלי לאחר המשחק:

השופט - אתחיל עם זה שהוא גמר את פ"ת עם אי השריקה לפנדל במצב של 1-1, אין כאן ספק. בשאר השריקות הגדולות הוא דווקא צדק - פנדל ברור על בן חיים (לא גבולי ולא נעליים) והאדום לליפשיץ. עם זאת, קצת מבאס אותי שבסופו של דבר התחושה של התקשורת ושל הקבוצות היא שבאופן מגמתי גרינפלד אנס את פ"ת כשבכל שאר המשחק, להוציא כאמור את היד של טיבי ברחבה - הוא פשוט הרג את מכבי. לראייה אפשר להביא את מספר העבירות שנשרקו לכל קבוצה - אני חושב שהמשחק הסתיים עם פי 2 עבירות שנשרקו לחובתנו, וזה לא שהפגנו משחק אגרסיבי יוצא מגדר הרגיל. קרלוס קיבל כמה שריקות הזויות אחרי התחזויות בנוהל של שחקני פ"ת. אשכרה כל מאבק פיזי שלו, גם כשהוא רק נגע בכדור או ליטף את השחקן בגב, נגמר בבעיטה חופשית לרעתנו (ואזכיר גם שהוא שיחק כמעט משחק שלם עם צהוב לא מוצדק). כן, היה כאן קיפוח לפ"ת במהלך מאוד משמעותי במשחק אבל מעבר לזה השיפוט נע בין "ביתי מאוד" ל-"אני סתם שופט גרוע, תתמודדו".

זהבי - ממשיך להיות חלש מאוד, גם במכבי וגם בנבחרת. אמנם מביא מספרים לא רעים (בנבחרת זה בעיקר בישולים, במכבי זה גם מגיע לכיבושים) אבל משהו במשחק שלו משדר קצת שאננות ועייפות. הוא מאבד המון כדורים ובכלליות לא בולט מעל השאר כמו שאנחנו רגילים ממנו. הוא לא מספק את אותם מהלכים שוברי-שוויון שאנחנו מצפים ממנו לתת וכמובן שזאת הסיבה העיקרית לכך שההתקפה שלנו לא ממש מאיימת לאחרונה. עוד שבועיים יש דרבי, אולי זה קצת יחזיר אותו לקצב.

מכבי פ"ת - קבוצה טוב מאוד, ממושמעת ומאומנת , רב"ש עושה שם עבודה טובה ואמנם מוקדם לשפוט אבל אם ימשיכו ככה (למרות שקצת נעצרו מבחינת צבירת הנקודות) מאמין שגם יסיימו בפלייאוף עליון ואולי-אולי גם עם כרטיס לאירופה. הגיעה להם לפחות נקודה אתמול.

הסיבוב הראשון - לא הרבה מתייחסים לזה, אבל מכבי, למרות יכולת לא משכנעת ממש, עם חמישה ניצחונות משבעה משחקים, כשמשחקי החוץ בב"ש, ק"ש, חיפה ומכבי פ"ת כבר מאחורינו. כבר עכשיו זה מספיק לפער קטנטנן בצמרת. אם את השבועיים הבאים נסיים עם לפחות 4 נקודות, כבר בתום הסיבוב הזה אנחנו נפתח פער שלא יצליחו להדביק (להזכירכם, מסיימים את הסיבוב עם ארבעה משחקים מול הקבוצות החלשות בליגה לטעמי - נתניה, הפועל חיפה, כפ"ס ובני יהודה). אז אמנם היכולת מדאיגה אבל לפחות מעשית מכבי עומדת יפה מאוד במשימות שלה.

בקשר לשופט כל מילה, פשוט ככה. מדוייק להפליא. (הייתי אומר שהאדום טיפונת גבולי, אבל לא מתווכח איתו אז סבבה)

בקשר לזהבי - אין לך מושג. קודם כל הוא מביא תמספרים אז איך הוא חלש מאוד? דבר שני יש לו המון נגיעות מדהימות במשחק (כמו הבישול לטבח) שעושות את השינוי, דבר שלישי והחשוב ביותר הוא אכן מאבד כדורים אבל זה רק כי הוא היחיד שמנסה באמת, שמסתכן כדי להרוויח. וזה המחיר. וזה ככ משתלם

ברור שפ"ת יגיעו לפלייאוף העליון, קבוצה נחמדה מאוד. הייתה יכולה לתת פייט על האליפות לק"ש ההיא (ולהפסיד, אבל לתת פייט)

בקשר לסיבוב הראשון היום דיברתי על זה עם דור (ז"א, הוא העלה את זה) שגם שנראים לא טוב ואחריי כל משחקי החוץ הקשים אנחנו מקום ראשון ובמצב טוב, אז הכל בסדר. ולדבריו "אנחנו עוד לא קרובים למימוש הפוטנציאל" - בדיוק. יהיה בסדר.

מה שמעת? משהו שקשור לדור או לפרשנות ההוקי של נוסא?

גם וגם

הדבר היחיד שבאמת מפריע לי בנוגע לערן זה שרואים עליו שהוא עייף, חבל שלא נתנו לו לנוח קצת מול עכו כי עכשיו יש לנו רצף משחקים מפגר.

גולן כמו שכתבתי למעלה אתה לא יכול לצפות ליכולת טובה כשיש לך לחץ משחקים כל כך מטורף ומה שחשוב בשלב הזה של העונה זה צבירת הנקודות ושמירה על מקום ראשון. הרבה מאוד אמרו פה (גם אני) שאם נסיים את הקמפיין באלופות עם מינוס 4 נקודות מהמוליכה זה יהיה מצב טוב וכרגע עושה רושם שהמצב מעולה מבחינת איסוף הנקודות בליגה והמיקום אנחנו במצב הכי אופטימלי שיכול להיות.

גולן כמו שכתבתי למעלה אתה לא יכול לצפות ליכולת טובה כשיש לך לחץ משחקים כל כך מטורף ומה שחשוב בשלב הזה של העונה זה צבירת הנקודות. הרבה מאוד אמרו פה (גם אני) שאם נסיים את הקמפיין באלופות עם מינוס 4 נקודות מהמוליכה זה יהיה מצב טוב וכרגע עושה רושם שהמצב מעולה מבחינת איסוף הנקודות בליגה והמיקום אנחנו במצב הכי אופטימלי שיכול להיות.

אני קניתי לסיים סיבוב ראשון עם -6 ולהגיע לפלייאוף בהפרש משחק (-3)

כרגע נראה שאנחנו טובים מזה בהרבה.

הדבר היחיד שבאמת מפריע לי בנוגע לערן זה שרואים עליו שהוא עייף, חבל שלא נתנו לו לנוח קצת מול עכו כי עכשיו יש לנו רצף משחקים מפגר.

עייף, חוסר חשק והמון עצבים.

עייפות מנטלית גם(נבחרת, ליגה ואלופות).

בקפיצת נינג'ה וירטואוזית

אהבתי את התיאור.

שופט זין,הכושי שלהם שימות היום.

3 נקודות חשובות מאוד "בקרב על הפסגה"(מחזור 6 כולה) אבל חשובות.

ועדיין אין מחץ

עוד פיקנטריה אישית,

לפני המשחק ישבתי עם אוהד ביתר וראינו לפני שיצאנו את הפנדל של רם שטראוס והאדום.

ואז החבר אוהד ביתר שאל מה קורה אם הוא גם נפצע ומי נכנס לשער, ואז הראנו לו את ה3-1 נתניה עם ייני.

מה הסיכוי?

מכבי עם 10 - 12 משחקים יותר מכל יתר הקבוצות בליגה (8 באירופה, 4 בנבחרות) ומחצית מהמשחקים האלה היו בחו"ל, ככה שהיה כרוך בהם טיסות. בתקופה הזו שיחקנו מול ב"ש בחוץ, ק"ש חוץ, חיפה חוץ ופ"ת חוץ, לפחות שלושה מהם הם מהמשחקים הקשים בליגה. ואחרי כל זה, אנחנו עם מינימום 3 נק' יתרון מהמקום השני.

המצב לא כל כך גרוע, כן.

מכבי עם 10 - 12 משחקים יותר מכל יתר הקבוצות בליגה (8 באירופה, 4 בנבחרות) ומחצית מהמשחקים האלה היו בחו"ל, ככה שהיה כרוך בהם טיסות. בתקופה הזו שיחקנו מול ב"ש בחוץ, ק"ש חוץ, חיפה חוץ ופ"ת חוץ, לפחות שלושה מהם הם מהמשחקים הקשים בליגה. ואחרי כל זה, אנחנו עם מינימום 3 נק' יתרון מהמקום השני.

המצב לא כל כך גרוע, כן.

מבחינת המיקום בטבלה, וצבירת נק', המצב הוא פשוט פנטסטי לדעתי

מבחינת היכולת על הדשא - יש הרבה מקום לשיפור (כמו שסוייר כתב אגב שדור אמר לו, השאלה היא אם נראה שיפור מתישהו, ובמה הוא יבוא לידי ביטוי)

מבחינת המיקום בטבלה, וצבירת נק', המצב הוא פשוט פנטסטי לדעתי

מבחינת היכולת על הדשא - יש הרבה מקום לשיפור (כמו שסוייר כתב אגב שדור אמר לו, השאלה היא אם נראה שיפור מתישהו, ובמה הוא יבוא לידי ביטוי)

נראה לי בזה שנשים גולים וניהיה טובים

אבל אל תתפוס אותי במילה