Jump to content

סיכום הניצחון על מכבי פ"ת במושבה אחריי צפייה בש.ח | 3 נקודות חשובות בדרך לשגעת

Sawyer

Recommended Posts

מכבי ת"א חוזרת אחריי פגרת הנבחרת פצועה וכאובה עם רשימת פציעות שכוללת את ראייקו החולה, דסה מהנבחרת, שפונגין בנוהל, ראדו שמעולם לא היה כשיר ונוסא שעבר כאמור לפרשן הוקי בקנדה פוגת את השניה בליגה ל"משחק עונה" כשפ"ת בפורמה מצויינת, קבוצה מחוברת שיודעת את העבודה.

ידעתי שהמשחק הזה לא יהיה קל, אבל הימרתי שבסופו של דבר נביא את הנקודות כי אם לא עכשיו, אנחנו עלולים להכנס לסחרור. מכבי עלתה ב3-5-2 קצת מוזר אבל מתבקש בהתחשב במצבת השחקנים הזמינים.

המשחק נפתח חזק מאוד לשני הצדדים, כבר בדקה השלישית כליבאת זרק את הבלם שלו ובעט בעיטה שמשנה כיוון מהראש של ליפשיץ שהודף לא טוב אבל לקר, מהקרן הזאת גיא מלמד הגיע לנגיחת המשך של מונונגה אבל החטיא את השער מ2 מטרים - הזדמנות כפולה נהדרת לפ"ת. דקה תשיעית מכבי מגיעה להזדמנות הראשונה כשהתקפת מסירות יפיפייה מסתיימת ברוחב חזק שמגיע ליצחקי שלא מצליח להשתלט טוב ולשחרר בעיטה מקרוב. דקה 16 עוד מתפרצת מסוכנת של פ"ת עם כליבאת שעובר ועובר ובמקום למסור בועט מ14 מטר אלכסוני כדור רע לשמיים. דקה 20 כדור חופשי של זהבי מגיע לברק יצחקי שבקפיצת נינג'ה וירטואוזית מצליח ליישר ממש מקו השער לקרלוס גרסיה שמגלגל ממטר פנימה, 1-0 מכבי. דקה 25 קרן של זהבי מצאה את קרלוס שנגח חזק מקרוב אבל כ2 מטר מעל השער. דקה 29 זה היה חייב להיות השוויון של פתח כשלישיית הבלמים שלנו כשלה מול מסירה של מלמד ששלח את כליבאת נהדרת שהתמסמס ובעט רק מול ליפשיץ והשיג רק קרן. דקה 30 כדור חופשי (שלא היה!!) למכבי פ"ת, הרמת כדור מגיעה למלמד שנוגח בסיבוב מקרוב, ליפשיץ רק נוגע בכדור שמתגלגל לרשת. 1-1. דקה 42 מבצע יפה של ורמוט שמתחיל באגף וכדרר את דרכו דרך כל הגנת פ"ת עד שהתפנה ובעט כדור שנהדף ע"י שחקן לקרן. סמוך לירידה למחצית היה עוד למונונגה בעיטה נהדרת מ20 מטר אבל ליפשיץ הדף טוב.

מחצית שניה נפתחה יותר מתונה כשרק בדקה ה54 הגיע המצב הראשון כשערן זהבי נשלח קדימה השתחרר ובעט מ20 מטר אלכסוני בעיטה חלשה שלא אתגרה את גיגי. דקה 58 הזדמנות מצויינת למכבי כשאלברמן שעט עם הכדור קדימה ומסר כדור עומק לזהבי שהצליח עם הנחישות להגיע בין שני השחקנים ולהתקדם עד השער, אבל בלחץ כבד סיפק בעיטה שלא הספיקה כדי להכניע את גיגי שצמצם אליו את המרחק.דקה 63 התקפה יפה של פ"ת מגיעה לכליבאת שעוצר נהדר ומשחרר מ15 מטר בעיטה טובה שהולך היישר לרשת החיצונית. דקה 74 התקפה יפה של מכבי מסתיימת בהרמת כדור מדוייקת של ריקן לראש של פרץ שמתרומם נהדר ונוגח כדור לא מספיק טוב שנעצר אצל גיגי. דקה 79 חטיפה של דור פרץ ומסירה לריקן מוציאה התקפת מעבר טובה שמגיעה לטבח שמופל ברחבה, פנדל למכבי. זהבי ניגש לבצע את הבעיטה וכובש מול גיגי שקופץ טוב, 2-1 מכבי. דקה 84 מכבי הייתה חייבת לגמור את המשחק ששוב חטיפת כדור של דור פרץ הגיעה לזהבי שהתנהל עם הכדור ומסר מסירת עומק מדהימה לטבח שמול השוער לא הצליח לכבוש. דקה 86 עוד מתפרצת של מכבי עם ורמוט שמתקדם נהדר ומוסר למיטרוביץ' שמ18 מטר משחרר בעיטה טובה שהולכת קרוב קרוב לקורה של גיגי אבל החוצה מהצד השני כדור עומק שוב שובר את הגנת מכבי ת"א כשגרסיה מפספס אותו עם הראשון ועוז פרץ מוצא את עצמו מול ליפשיץ שמכשיל אותו בגסות מחוץ לרחבה ומקבל את האדום (טיבי עוד מציל שם גול ביתרון). טב"ח נכנס לשער במקום ליפשיץ המורחק ועוצר עם הרגל את הכדור החופשי. טב"ח ומכבי הצליחו לשרוד את ששת(!) דק תוספת הזמן ללא ספיגת שער חובה.

אז מה היה לנו?

מחצית ראשונה סבירה התקפית ורעה הגנתית.

מחצית שניה משוגעת שגם בה לא הראנו את הרמה שאנחנו נדרשים, אבל הראנו את האופי לשמור על היתרון ולנצח.

בסה"כ משחק בינוני לכל היותר של מכבי שמזל גדול שנגמר ב3 נקודות מאוד חשובות.

שופט: רע- (התחיל את המשחק כשהוא שופט שיפוט סופר ביתי על סף המכוון נגד מכבי, בהמשך התדרדר עם צהובים זחוחים מונפצים ולעיתי הפוכים והגיע לשיא כשלא ראה פנדל ברור של טיבי ופשוט עשה כל מה שאפשר לא נכון)

שחקנים:

ליפשיץ - לא.. לא נותן את מה ששוער שני צריך במכבי. עזבו את האדום בצד לרגע, יכל לקחת תגול, יכל להדוף טוב יותר 2-3 כדורים ופשוט לא עשה מספיק להראות שהמקום מגיע לו, נקווה שבתצוגה הטובה יראה קפיצה

ראלי - לאדע, לא התרשמתי ממנו מאוד לטובה או לשלילה. עשה כמה דברים יפים בהתקפה, אבל גם איבד לא מעט. בהגנה היה די פושר. הופעת בכורה סבירה, נראה לאן זה יתפתח

קרלוס - עם כל הכבוד על הגול (100% ברק) אחריי תקופה של שיפור הגיע עוד משחק נפילה של קרלוס, יותר מדי עם הידיים, שובר נבדלים עם טב"ח, צהוב מוקדם דקה שניה ואשמה ישירה ומרכזית בגול. חבל קרלוס.

טיבי - הטוב בהגנת מכבי, ראשון לככ הרבה כדורים בראש. אמנם לא היה לו משחק מושלם אבל לצד שאר חבריו להגנה אין ספק שהוא תרם את המירב לניצחון.

הכוח/מיטרוביץ' - קודם כל, די! תפסיק לעלות ולנסות כדורים מסובכים כל הזמן, שחק פשוט. אתה בלם. שחרר מזה. שבר מלא נבדלים, נראה לא מתואם במערך. הגיע ראשון לכמה כדורים אבל לא היה מספיק טוב. | דווקא תרם להנעת כדור וסיפק כמה כדורים נחמדים, לא תרם מספיק לדעתי וכמובן לא הביא את היכולת ההגנתית שנדרשת לתפקידו

ריקן - הייתה לו הרמה גדולה לדור פרץ, מלבד זאת לא הרשים מאוד התקפית, יותר מדי פעמים מרים רע מאוד בנגיעה. אני מפחד שהוא יהפוך מ"הבולדוג שאוטוטו יהפוך לכוכב עם תרומה התקפית ל"הבולדוג" שזה נחמד, אבל לא מספיק.

אלברמן - העוגן. אולי לא במשחק מדהים אבל ממשיך את הרצף הטוב שלו מהחודשים האחרונים - חבל שלא נתן קצת יותר התקפית, אבל לחץ וחילץ נהדר. חסר תחליף במכבי.

פרץ - מחצית ראשונה חלשה מאוד, איבודים מיותרים, חוסר ריכוז ומעט תרומה התקפית, השתפר קצת במחצית השניה כשרצה וניסה ורץ וחטף ודחף, החמיץ נגיחה שהוא חייב להכניס אחריי התרוממות כזאת.

ורמוט - משחק פושר של ורמוט, שמר יפה על הכדור ויצא איתו קדימה כמה פעמים, אבל שוב, לא מספיק עומק, לא מספיק אזורים מסוכנים וכמובן, אין עדיין מספרים.

זהבי - ואוו, המסירה לטב"ח - ככה מכריעים משחקים. זהבי נראה קצת עייף, לא נותנים לו מנוחה וכשאין לו מוסרים טובים זה גם מתסכל, עם זאת הראה כמה נגיעות שפשוט אין לאף שחקן אחר בעולם, אלוהי.

יצחקי - אמנם לא בלט יותר מדי ולא נתן את מה שאני מצפה מאחד מהשחקנים הכי מושרים ששיחקו פה כדורגל, אבל הבישול שרק הוא יכול לתת, מדהים. חייב להביא יותר מזה למשחק התימנינג'ה

פיקנטריה:

- OnePlus הם הספונסרים של פ"ת, מה?

- דקה 27 שחקן מחזיר לגיגי כדור בראש בצורה רעה, גיגי עושה לו "אתה משוגע?" עם היד

- משחק בכורה לראלי בהרכב הצהובים

- בכורה לטב"ח בשער

- לא מעדכנים את טב"ח שמותר לו לגעת בידיים בהתחלה

- טב"ח הכוח הוא כמו צחי מגולסטאר, משחק בלם וכל הזמן מנסה לעלות להציל תמולדת.

- לא שרו לערן אחרי הגול

- ברק יצחקי קורע את החולצה מעצבים בחילוף.

- היש של הקהל של פ"ת בהחמצה של כליבאת לרשת החיצונית

- טבח לא יכול להסתיר את הטירוף והרצון להצטרף לקהל בקונטרה

קהל:

אם היה מדובר במשחק מול כפ"ס בחוץ כשהם לא מנסים לשחק הייתי יכול להבין עידוד כזה, חלש, נרפה, לא מספיק בוז, לא מספיק לחץ על השופט שפתח לנו תתחת מחצית ראשונה. חבל.

האדישות והזחיחות של הקהל הזה מטורפת, מכבי לבדה במערכה במשחקים כאלו. שהם מוקשים אמיתיים, וחבל. בצד החיובי אפשר לציין את כמות הצופים הנאה.

אני עולה לי על מטוס ביום שני, לא חוזר בלי שער זכות. תבואו - יהיה קרנבל ;)

לילה טוב וצהוב ממוליכת הליגה

בגדול מסכים עם הכל, רק לגבי לישפיץ - כן, היה יכול לקחת את הגול (אבל לא גול של שוער) והיה לו בעיה בכדורי גובה, אבל נתן כמה הצלות כולל באחד על אחד וסך הכל משחק לא רע שלו. לא ציפיתי ליותר במשחק הבכורה שלו, במיוחד שהוא פה רק חודש וחצי ולא מתואם עם ההגנה, שבעצם אפילו לא מתואמת בינה לבין עצמה.

וואלה להוציא את האדום המטומטם ליפשיץ היה טוב.

כמה הצלות חשובות בתחילת המשחק (היה איזה 1 על 1 בעשר דקות הראשונות שפאבלו היה אוכל גול בכיף ועוד הצלה שאמנם צריך לקחת והוא לקח).

מנע מהם לתת גול מהיר ולסגור את המשחק ולך תצא מהברוך הזה.

לא ראיתי תקציר עדייו אבל מהמגרש לא היה נראה שיש לו חלק בגול (או יותר נכון- גול שכולו נאיביות של טבח).

קיצר לא עילוי אבל בהחלט תצוגה סבירה של שוער מחליף שאם לא האדום הייתי אומר אפילו תצוגה טובה.

עשית ממנו גיא סולומון, בפועל איתו אני יותר רגוע מעם חביב/ברק.

בגדול מסכים עם הכל, רק לגבי לישפיץ - כן, היה יכול לקחת את הגול (אבל לא גול של שוער) והיה לו בעיה בכדורי גובה, אבל נתן כמה הצלות כולל באחד על אחד וסך הכל משחק לא רע שלו. לא ציפיתי ליותר במשחק הבכורה שלו, במיוחד שהוא פה רק חודש וחצי ולא מתואם עם ההגנה, שבעצם אפילו לא מתואמת בינה לבין עצמה.

שמע, לא אמרתי שהוא היה מאכזב או רע.

פשוט ציפיתי לקצת קצת קצת יותר, קצת. באמת.

כי הוא בא במקום ברק לוי, האם זה שוער שטוב מברק לוי? ספק. (וברור שברק בחישול ובלה בלה)

כמה הצלות חשובות בתחילת המשחק (היה איזה 1 על 1 בעשר דקות הראשונות שפאבלו היה אוכל גול בכיף ועוד הצלה שאמנם צריך לקחת והוא לקח).

לא ראיתי תקציר עדייו אבל מהמגרש לא היה נראה שיש לו חלק בגול (או יותר נכון- גול שכולו נאיביות של טבח).

קיצר לא עילוי אבל בהחלט תצוגה סבירה של שוער מחליף שאם לא האדום הייתי אומר אפילו תצוגה טובה.

באחד על אחד זה היה שחקן מפגר שבעט עליו אבל יצא מהר, חוצמזה ייתה לו עוד עצירה נאה (שחייבים לעצור) מול מוננגה. מה חוצמזה נתן?

השרה קצת חוסר ביטחון בהגנה גם ככה מבולגנת (מובן), לא טוב בכדורי גובה כולל אגרוף אחד זוועה, הכדור שהוא כמעט הדף פנימה והאדום.

והגול אמנם לא "אשמתו" אבל אני רוצה להאמין שלפחות ראייקו לוקח את זה, בסה"כ זה היה ה-מבחן שלו ושם הוא נכשל. אם היה לוקח תגול הייתי אומר שנתן תצוגה טובה. וזה לא היה כדור כזה קשה..

לא גיא סולומון בכלל, ובטח שלא שוער שלא ראוי לליגה.

פשוט לא חושב שכרגע הוא טוב מלוי (כולל הגול שברק אכל היום)

ונקודה נוספת- לאור המצב של ראדוניץ' ממש לא מובן לי למה מיהרו לשחרר את בדש.

חייבים חלוץ.

ראדוניץ'? על מי אתה מדבר? מיטרוביץ' אולי? הוא קשר.. מה הקשר בדש?

כן, אבל אי אפשר פשוט להתעלם מהאדום

הביא שם יציאה אומללה והוסיף עבירה של אדום, משהו שאסור לשוער לעשות.

החלמה מהירה לראיקוביץ'.

לא ראיתי את המשחק.

לקחנו נקודות וזה מה שחשוב. אבל, זה לא הנצחון הראשון העונה שאנחנו אומרים עליו ״העיקר הנקודות״. כנראה גם לא האחרון.

אני לא מבין איך זה לא מפריע לאף אחד. לא ברור מה גרינפלד עשה בהרחקה של ליפשיץ. הוא לא יכול לאחר שהוא נתן יתרון להרחיק את השוער. אני כמעט בטוח שזה מנוגד לחוק

אני לא מבין איך זה לא מפריע לאף אחד. לא ברור מה גרינפלד עשה בהרחקה של ליפשיץ. הוא לא יכול לאחר שהוא נתן יתרון להרחיק את השוער. אני כמעט בטוח שזה מנוגד לחוק

דיברו על זה בנושא משחק, זה חוקי

כמו ששופטים נותנים יתרון במהלכים רגילים, וכשהכדור יוצא החוצה הם שולפים כרטיס צהוב (במידה והגיע), פה הוא שלף אדום לאחר שנתן יתרון.

הויכוח הוא על האם הגיע להם הכדור החופשי או קרן, לא על האדום.

אני לא יודע מה דברו במשחק. מה שבטוח שאני לא סומך על החבורה של הסטומים האלה. בוא רגע נתן דוגמא שנגיד והוא נתן את היתרון והם היו כובשים... אז הוא עדיין היה מוציא לליפשיץ אדום? זה לא נראלי הגיוני צריך לבדוק את זה.
מה שבטוח לאף אחד שם בערוץ אין מושג בחוקה.

חוק יתרון לא מבטל כרטיס צהוב או אדום (אם הגיע), לא משנה מה ה"תוצאה" של היתרון (גם אם נכבש שער) והכרטיס נשלף עם ההפסקה הראשונה של המשחק (כדור חוץ/עבירה אחרת).

ברגע שהשופט נתן יתרון, והם הצליחו לפתח את המשך ההתקפה כמו שצריך, לא אמורים להחזיר את המהלך אחורה (כלומר, אם במידה והכדור שבעטו היה נכנס גרינפלד היה מאשר שער, אז אי אפשר לחזור לבעיטב החופשית).

מקור (אחד מיני רבים): http://www.football-bible.com/soccer-info/the-advantage-rule-in-soccer-explained.html

לא מסכים לגבי ריקן. עשה עבודה גדולה בשלושת משחקי הליגה האחרונים, אני מדבר על סופי משחקים. גם אתמול לדעתי הוא הכניס את הכדור לטב״ח שהוביל לפנדל.

ליפשיץ היה בסדר בהתחשב בסיטואציה, הציל גול מחצית ראשונה והאדום שלו מנע גול נוסף , כי עוז פרץ היה מגיע ל1 על 1 וזה גול קל.

דור פרץ זה לא נוסא, ניסיונות הלחץ שלו במחצית הראשונה הפקירו לנו את האמצע וגרמו לפ״ת להתקפות מעבר קלות ומסוכנות.

דיברו על זה בנושא משחק, זה חוקי

כמו ששופטים נותנים יתרון במהלכים רגילים, וכשהכדור יוצא החוצה הם שולפים כרטיס צהוב (במידה והגיע), פה הוא שלף אדום לאחר שנתן יתרון.

הויכוח הוא על האם הגיע להם הכדור החופשי או קרן, לא על האדום.

בדיוק. נתן יתרון, אין חיה כזאת שמקבלים גם כדור חופשי. היה יתרון, הייתה בעיטה לשער, ואם היה גול? אז 2-2 ובעיטה חופשית?

ליפשיץ התרגש, משחק ראשון במדי מכבי מול אלפי אוהדים זה מובן קצת והוא היה סבבה בסך הכל.

ריקן - גם אני מחכה לתכלס יותר ממנו מבחינת מספרים, אבל לפחות הוא עוד נותן בישולים כל משחק (הכדור לדור פרץ זה שער בטוח).

באירופה הוא האנרג'ייזר שלנו על המגרש,נמצא בכל מקום ובשבילי זה מספיק ,בטח כשאין ממש אלטרנטיבה אחרת.

קרלוס- עצוב,אמרתי גם אחרי המשחקים ה"טובים" שהוא נתן שזה רק חיפה ועכו הנמושות ואין מה לקחת משם מדד,אז הנה הגיעה קבוצה קצת יותר טובה עם שחקנים מהירים מקדימה ושוב פעם חזרנו לכל העבירות המטופשות והמשחק עם הידיים.

כללית לא היה לאף אחד משחק טוב,וגם לא ציפיתי למשו כזה עם כל השחיקה שהשחקנים האלה עוברים,הייתי מעדיף אפילו שחלק גדול מהם היה נח.

לקחנו 3 נקודות חשובות מול קבוצה מאורגנת ועקשנית,והפנים הלאה לפורטו לשער הראשון בקמפיין.

ומה נסגר עם יצחקי מה העצבים האלה ? נכון שאף אחד לא אוהב להיות מוחלף ובטח כשאתה משחק סבבה יחסית, אבל פרופורציות בנאדם! אתה בדיוק יורד מהדשא כל הפוקוס עליך . תתעשת !

רק שיוקאן לא יחטוף תקריז וייבש אותו מול פורטו..

לפי התקנון השופט יכל לתת לו אדום אבל היה חייב לתת קרן אחר כך ולא בעיטה חופשית. בכלל השיפוט אתמול היה ביזיון וזה מדהים אותי כל פעם מחדש איך תמיד אחרי משחקים כאלה הכותרות שאנחנו רואים זה כעס והתמרמרות של הקבוצה השניה על השופט. הוא היה פשוט נוראי, שרק נגדנו לפאולים שלא היו (כולל בפאול שהביא להם את הגול), חילק לנו כרטיסים הזויים (כמו זה שראלי קיבל על כביכול הצגה אחרי שהוא נדחף ע"י שחקן פ"ת ונפל) בעוד לפ"ת לא נתן שום דבר (אפילו לא בפנדל שנשרק לזכותנו שזה כבר היה הזיה), לא שרק לעוד פנדל שהגיעו לנו. פשוט דברים הזויים עפו שם, אני גם לא בטוח שלא הגיע פנדל לפ"ת, אמנם היד הייתה די קרובה לגוף ולא היה הרבה שהוא יכל לעשות במצב ירוי כזה (זה לא שהוא שלח אותה למעלה ונגע בכדור) אבל יש שופטים שהיו שורקים על זה. הדבר הטוב היחיד שאפשר להגיד עליו זה ה-6 דקות תוספת זמן, סוף סוף שופט שמוסיף באמת זמן על כל העצירות ובזבוזי הזמן שהיו, הבעיה שאני בטוח ששופטים יוסיפו זמן כזה רק כשזה לרעתנו.

ליפשיץ היה דווקא לא רע אתמול לדעתי. הכדור שהוא הדף בקושי שנפל על גג השער היה אינסטינקט מצוין שלו אחרי שהכדר שינה כיוון מהראש של קרלוס נראה לי. גם בשער הוא לא אשם ואפילו הספיק להגיע לכדור וכמעט לעצור אותו. איפה לעזאזל הייתה ההגנה באירוע הזה? עצירה יפה לבעיטה של מוננגה ועוד עצירה באחד על אחד. בסוף יצא והקריב את עצמו כדי למנוע שער אחרי עוד מחדל הגנתי שלנו. לדעתי הופעה לא רעה בכלל.

טב"ח המח נראה לי זה התפקיד הבא שלו. הרגיש כל כך טבעי שם ברחבה חחח...

סה"כ משחק קשה שצלחנו שוב כשהסקורר הכי טוב שלנו באפיסת כוחות כבר. חייבים עוד חלוץ חזק ופיסי לצד זהבי כי אחרת זה לא יחזיק מעמד הרבה זמן. דווקא חבל לי על ראדוניץ' כי מהמעט שראיתי הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים, מינוס הפציעות.

קהל חלש כרגיל רוב המשחק. אבל לזה כבר התרגלנו. מוזר באמת שלא היה שיר לזהבי אחרי הגול.

שאלה רצינית מאוד,

מישהו חושב שאם התוצאה הפוך או שוויון בדקה 88 התוספת זמן היא 6 דק?

אני מוכן לשים תחיים שלי שהיא גג גג 4.

בחיים לא, אבל כשמדובר בגרינפלד הכל אפשרי (3:2 מול בני יהודה בעונת אוסקר). מצחיק שבסוף זה עבד לטובת פתח תקווה אחרי כל הבזבוזים שלהם.

אחרי שמיטרוביץ נכנס במחצית הייתי בטוח שננצח את המשחק בקלות, קל וחומר אחרי השני כשרב״ש החליט לבצע את נשק יום הדין וניתן את השלישי. ואז הגיע ליפשיץ.

שאלה רצינית מאוד,

מישהו חושב שאם התוצאה הפוך או שוויון בדקה 88 התוספת זמן היא 6 דק?

אני מוכן לשים תחיים שלי שהיא גג גג 4.

3 דקות.

בדיוק. נתן יתרון, אין חיה כזאת שמקבלים גם כדור חופשי. היה יתרון, הייתה בעיטה לשער, ואם היה גול? אז 2-2 ובעיטה חופשית?

לדעתי האדום לא היה על העבירה (לא עבירה קשה), אלא על "מניעת מצב ודאי לכיבוש שער". אני חושב שכל מי שראה את המשחק מבין שלא היתה מניעה של מצב ודאי לכיבוש שער, לכן לא צריך להיות אדום, אחרי ששחקן פ"ת קיבל את הכדור במצב יותר טוב מהשחקן שהוכשל.

מעצבן שבקטע הזה השופט החמיר איתנו, אבל כששחקן פ"ת דחף את ריקן הוא לא החמיר איתו ונתן לו רק צהוב.

התרשמותי מהמשחק:

ליפשיץ - משחק ראשון טוב לשוער מחליף. נתן כמה הצלות במחצית הראשונה ששמרו אותנו במשחק. לא אשם בשער. לחובתו: שתי הדיפות גרועות ויציאה פזיזה באדום.

ריקן - המשחק הכי גרוע שלו במכבי. המון איבודי כדור ומסירות לא מדויקות. הייתה לו הרמה אחת מוצלחת כל המשחק וזה מעט מדי בשביל שחקן ברמה שלו.

טיבי - משחק בינוני של טיבי, שותף לתצוגת הגנה רעה במחצית הראשונה עם השתפרות בשניה. נגיעת היד שלו (מזל שהשופט לא שרק) היא חוסר אחריות.

קרלוס - משחק סביר לקרלוס. השער היה בונוס נחמד. רוב השריקות נגדו לא היו מוצדקות.

טב״ח כוח - כבר כמה שבועות שלא מוצא את עצמו. שובר נבדלים, עולה גבוה מדי בהתקפה, מסירות חלשות. חייב להתאפס בדחיפות.

ראלי - משחק חלש, לא תרם יותר מדי התקפית. לא זוכר מתי בפעם האחרונה שחקן של מכבי שופך לאגר דקה 70.

אלברמן - סלע איתן בקישור האחורי. הוציא לא מעט התקפות וסיכל כמה בצד הנגדי.

פרץ - מחצית ראשונה טובה ושניה בינונית. עשה המון הגנה, רץ הרבה וגם היה שותף להתקפות לאורך כל שלבי המשחק. שיחק עם המון ביטחון ועם קצת יותר דיוק צומחת לנו מפלצת בקישור.

ורמוט - הגיע למצבים, הכין גם לאחרים. היכולת שלו לשמור על הכדור ברגעים הקריטיים הייתה מדהימה. משחק טיפוסי של ורמוט. צריך להתחיל להיות יותר תכליתי.

יצחקי - למעט הבישול המופלא, לא התבלט. החזיק כמה פעמים את הברך וגרם לדפיקות לב. לא פינה מספיק את זהבי לפעולות התקפיות.

זהבי - משחק בינוני במושגים שלו. ידע להתעלות בכמה רגעים בכדי להכריע את המשחק. חייב עוד עזרה הוא לא יכול להחזיק את ההתקפה של מכבי לבדו.

טב״ח מוח - מחליף לשרן בשער?! החמצה אחת שלו כמעט ולא נסלחת. פיצה בפנדל ובמופע מבדר בשער.

מיטרוביץ׳ - היה חלק משינוי המערך ששיפר את משחק הקבוצה.

דור מיכה - מחליף לשרן בעמדת המגן?! לא הורגש במובן החיובי של המילה. שיחק בעמדה זרה ונתן שקט למאמן. חילוף טקטי טהור.

יוקאנוביץ׳ - חי ומרגיש את הקבוצה. ניסה מערך שלושה בלמים וידע לתקן בזמן. מתגלה כאשף חילופים, גם באלו הכפויים הצליח להוציא את המיטב מהסיטואציה.

לסיכום - לא משחק גדול אבל סופר חשוב ומחזק את האופי של הקבוצה שהיה כל כך חסר לה עד לפני ארבע שנים. מהמשחק הזה צריך לקחת בעיקר את התוצאה, על פי הקלישאה הידועה.