Jump to content

נושא לקראת פ"ת - דיונים הרכבים וכו'

Macc Abi

Recommended Posts

אני זורם עם השיטה עליה טוכמן מדבר:

ראייקו

ראלי,בר כוח,טיבי,קרלוס וריקן

פרץ ואלברמן

מיכה (ורמוט)

זהבי ויצחקי

•ריקן וראלי הרבה יותר אפקטיבים כמגינים במערך כזה (הם לא ממש מגינים)

•אם זכור לי נכון זהבי ויצחקי בעונת סוזה פרחו ביחד במערך הזה

•באופן יחסי זה הרכב נטול עייפים (זהבי לא בן אנוש,טיבי ובר מוח לא ממש התעייפו)

•ורמוט לדעתי יותר אפקטיבי במערך כזה אבל מתישהו מיכה צריך לשחק

•זה מערך מושלם אם דסה (במקום ראלי) ואיגבור במקום פרץ היו יכולים לשחק

מכבי תל אביב: פרדראג ראיקוביץ' חולה, חביב אוחיון הוקפץ לסגל הבוגרת.

השוער הסרבי הצעיר לא חש בטוב, ולא צפוי להיות בסגל למשחק מול מכבי פתח תקוה (שבת, 20:00, ספורט 1 ו-HD). שוער קבוצת הנוער או דניאל ליפשיץ, שהגיע הקיץ מהפועל רעננה, עשויים לפתוח בין הקורות.

הוא חייב להחלים עד פורטו

הוא הסיכוי היחיד שלנו לא לצאת משם עם 5-6 חתיכות

כן, אני בטוח שהוא " הסיכוי היחיד שלנו " לא לקבל כמה שערים טובים מקבוצות שבאמת רוצות להביס אותו ועושות את זה בקלות כמו צ'לסי ודינמו עד עכשיו.

למעשה המשחקים באלופות לא תלויים באף שחקן שלנו , המשחקים בליגה זה משהו אחר.

היום אם חביב אוחיון ישחק אז זה גרוע, אני זוכר שלפני חודשיים נדמה לי הייתי במשחק שהוא פתח לראשונה בגביע הטוטו מול פת שהפסדנו גם 3-0 כל כך היה מסכן..

זה כבר לא משהוא קטן החיסורים האלה

לצערי המון חיסורים+שחקנים שחושבים יותר על השבוע שעבר עליהם בנבחרת יפגעו היום מאוד במכבי

לפחות מקווה שלא נפסיד

יש לי חשש גדול מהמשחק הזה עם כל החיסורים שלנו נקווה לניצחון ושזה יהיה המחזור שיבסס אותנו במקום הראשון עם איבוד נקודות של ב"ש בטדי

יש לי חשש גדול מהמשחק הזה עם כל החיסורים שלנו נקווה לניצחון ושזה יהיה המחזור שיבסס אותנו במקום הראשון עם איבוד נקודות של ב"ש בטדי

ב״ש לא יאבדו נק׳ בטדי. הפציעות שם משחקות לטובתם. שהר אין בו כלום ובוזגלו רק מצבים ניייחים.

מקווה שנעלה עם 3 כובשים בלי ורמוט ועם מיכה ויהיה בסדר. הייתי שמח לראות הרכב עם מיכה בבסט יצחקי וזהבי.

להגיד שמיכה עדיף על וורמוט גובל בחוסר הבנה מטורף, מיכה יכול לשחק רק אם וורמוט באמצע וורמוט חייב לשחק. בכלל מדובר בשחקן של 30 דקות גג בעליה מהספסל

להגיד שמיכה עדיף על וורמוט גובל בחוסר הבנה מטורף, מיכה יכול לשחק רק אם וורמוט באמצע וורמוט חייב לשחק. בכלל מדובר בשחקן של 30 דקות גג בעליה מהספסל

אני סתם זורק חצים. ורמוט חייב להיות על המגרש, בלעדיו אנחנו לא כובשים. המשחק לא זורם, לא מגיעים למצבים. איפה היינו ללא ורמוט בשנים האחרונות

יאללה עוד מעט נוסע למושבה.. איזה כיף סוף סוף 10 דקות נסיעה למשחק של מכבי

משחק מאוד חשוב עם כל החיסורים שיש לנו היום וכמובן לא לשכוח שמכבי פת היא שנייה אז צריכים לברוח קצת עם הקושי של המשחקים באירופה..

יאללה מכבי !!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.