Jump to content

פרסום ראשון: שחקני מכבי ובינהם ערן זהבי יושעו מהליגה

Sawyerdroid

Recommended Posts

אחרי העונש שעמנואל סלע ניסה לדחוף לנו, אני כבר לא מופתע מכלום סביב הארגון המושחת הזה

ערן זהבי יורחק ל-3 משחקים ויחויב לשחק בקבוצה שנגד מכבי

לפי מה שאומרים זה 15 שחקנים כבר חשבתי עם כל הרעש של האוהדים מסביב שרק 8 שחקני מכבי הלכו לקזינו והם כבר מורשעים.

מעניין מה תהיה התגובה של שרף לאירוע הזה

לפי מה שאומרים זה 15 שחקנים כבר חשבתי עם כל הרעש של האוהדים מסביב שרק 8 שחקני מכבי הלכו לקזינו והם כבר מורשעים.

מעניין מה תהיה התגובה של שרף לאירוע הזה

בוצ'ה וחרפה

קודם כל הם הוכיחו כמה טיפשים הם. ידעתם שהתקשורת תתנפל על זה כמו כלבה מיוחמת, מה אתם מרימים להם להנחתה טמבלים, כבר היינו בסרט הזה.

אם הם היו יוצאים לקזינו אחרי הפסד לפלזן חוץ וסיום הקמפיין האירופי, כביכול הסתיים הקמפיין, אתם בתור אוהדים מבואסים תחת, הלכה הפנטזיה להיות בבמה הכי יוקרתית באירופה ואז הייתם שומעים שהשחקנים יצאו לקזינו, מה אז? הייתם אוכלים אותם בלי לחמם במיקרו. ג׳ורדי היה עובר על זה לסדר היום? לא נראה לי. יוקאנוביץ היה מריץ אותם מהטיילת ועד איילון.

ואני אפילו לא לוקח במשוואה את זה שעברו על התקנון, קדוש הוא לא ותורה מסיני הוא לא אבל אתם במסגרת עד שאתם בארץ, מה בוער לכם ז׳יטונים ביד?! רק מראה כמה השחקן הישראלי הוא אפס במגרש ואפס בהתנהלות האישית. כי כשאבא לא נמצא ( מכבי) אז זורקים זין. במכבי זה בחיים לא היה קורה כי הם יודעים שהם ישלמו על זה תרתי משמע. ואל תגידו לי הם בני אדם וגם אתה אחרי יום עבודה הולך לשתות דרינק, קודם כל הם שחקני נבחרת ישראל, קצת יותר ייצוגי מאוהד רגיל, תהנה, תזיין, תהמר, לך לווגאס, אבל יש זמן לכל דבר, אחרי ניצחון לכו לבר, למסעדה רצוי אפילו, אבל אחרי הפסד וכישלון, אחרי שהסרחתם בבית מול קפריסין כשבאו לירושלים 25k במצב הביטחוני הזה? גם יורקים על האוהדים וגם נותנים תירוץ לתקשורת לחגוג עליכם. מה הם ציפו באמת מה? שלא יתייחסו לזה? הנהנתנות החזירית הזאת מאפיינת שחקני כדורגל ערסים שמקבלים הרבה ונותנים מעט. יאללה בואו נצא נשרוף את הכסף בקזינו, נשים זין על האבטחה ונדבר פה בעברית כשבריסל מפוצצת מוסלמים הארד קור.

אז 4 שחקני מכבי ירדו מהנושא.

טבח הכוח,עמבה,טיבי ופרץ .

בנוסף לדסה שנפצע, זה אומר שנשארנו עם 4 עבריינים פוטנציאלים ואלו הם - זהבי, המוח, ורמוט וריקן.

אז 4 שחקני מכבי ירדו מהנושא.

טבח הכוח,עמבה,טיבי ופרץ .

בנוסף לדסה שנפצע, זה אומר שנשארנו עם 4 עבריינים פוטנציאלים ואלו הם - זהבי, המוח, ורמוט וריקן.

?

שחקנים לא מקצוענים..העיקר מרוויחים מיליונים

כל היום מהמרים ושותים

היה השנה איזה משחק שתפסו את השחקנים של מכבי עם מלא אלכוהול שלא העבירו במכס...קיצר ביזיון

אני היחיד שמעניין אותו יותר מי לא הלך לקזינו מאשר מי כן ?

תחשבו על זה - ראש המשלחת לא ידע שהשחקנים יצאו לקזינו, האבטחה לא ידעה שהשחקנים יצאו לקזינו, אני מאוד בספק אם מישהו בקזינו בבלגיה יודע לזהות שחקן נבחרת ישראל כלשהו, זה משאיר רק שאחד השחקנים הדליף את זה לתקשורת..

שחקנים לא מקצוענים..העיקר מרוויחים מיליונים

כל היום מהמרים ושותים

היה השנה איזה משחק שתפסו את השחקנים של מכבי עם מלא אלכוהול שלא העבירו במכס...קיצר ביזיון

איזה שטויות

מה זה משנה אם הם הלכו לקזינו אחרי משחק? תהיו קצת בוגרים ותבינו שיש להם חיים חוץ מהכדורגל, ועם כל הלחץ שמופעל עליהם, מגיע להם להתפרק קצת, כן, גם אם מדובר בכמה שעות לאחר הפסד, בטח כשהקמפיין נגמר.

לגבי האיזכור על המכס - בדיחה, אין טעם להתייחס בכלל.

אני היחיד שמעניין אותו יותר מי לא הלך לקזינו מאשר מי כן ?

תחשבו על זה - ראש המשלחת לא ידע שהשחקנים יצאו לקזינו, האבטחה לא ידעה שהשחקנים יצאו לקזינו, אני מאוד בספק אם מישהו בקזינו בבלגיה יודע לזהות שחקן נבחרת ישראל כלשהו, זה משאיר רק שאחד השחקנים הדליף את זה לתקשורת..

ברור שזה הודלף. יותר מזה, זה פורסם בלעדית אצל צנציפר אז כפי הנראה המדליף הוא אחד שמדליף לו באופן קבוע....

איזה שטויות

מה זה משנה אם הם הלכו לקזינו אחרי משחק? תהיו קצת בוגרים ותבינו שיש להם חיים חוץ מהכדורגל, ועם כל הלחץ שמופעל עליהם, מגיע להם להתפרק קצת, כן, גם אם מדובר בכמה שעות לאחר הפסד, בטח כשהקמפיין נגמר.

זה משנה כי אם אמרו לטמבלים האלה שלא הולכים אז שלא ילכו. מה כ"כ קשה לכבד את החוקים של המסגרת בה הם נמצאים? מה הם ילדים קטנים ? הם לא יוכלו ללכת לקזינו בחיים שלהם יותר?

זה משנה כי אם אמרו לטמבלים האלה שלא הולכים אז שלא ילכו. מה כ"כ קשה לכבד את החוקים של המסגרת בה הם נמצאים? מה הם ילדים קטנים ? הם לא יוכלו ללכת לקזינו בחיים שלהם יותר?

כתבתי מקודם שאם אכן עברו על התקנון - שייענשו (אבל האחריות נופלת על השחקנים עצמם ועל הנבחרת בלבד, אין להעניש את הקבוצות בליגה)

אבל אין לי בעיה עם עצם העובדה שהם יוצאים לבלות אחרי משחק, זה לגיטימי לחלוטין, גם אם מדובר בהפסד. התייחסתי לתגובות שטענו שזה לא ספורטיבי ולא מקצועי.

כתבתי מקודם שאם אכן עברו על התקנון - שייענשו

אבל אין לי בעיה עם עצם העובדה שהם יוצאים לבלות אחרי משחק, זה לגיטימי לחלוטין, גם אם מדובר בהפסד.

גם לי לא. אם כי יכול להיות שנקודתית יש כאן בעיה אחרת: המשחק נגמר מאוחר, עד שהגיעו למלון לקח קצת זמן, והיו צריכים כמדומני על הבוקר לצאת לשדה התעופה, משמע הם עשו לילה לבן או כמעט לבן שזה לא בדיוק אידיאלי לכדורגלן מקצוען ש-3 ימים לאחר מכן יש לו משחק ליגה.

בהתאחדות הפנו את עניין הענישה לידי היועץ המשפטי עו"ד אפרים ברק, שיפעל בהתאם לסעיף 11 מתקנון הנבחרת האוסר הימורים של שחקנים בארץ ובחו"ל. האפשרויות העומדות בפני עו"ד ברק הן: השעיה ממשחקי נבחרת, הרחקה ממשחקי ליגה - כפי שקרה לפני ארבע שנים עם ערן זהבי ששיחק בהפועל ת"א ובשל עבירת משמעת בנבחרת הושעה למשחק אחד - קנס עד 38 אלף שקל או נזיפה.

נעלה בדרבי עם ארמלי וגלזר.

נעלה בדרבי עם ארמלי וגלזר.

אז יש למעשה 4 אופציות - הרחקה מנבחרת, הרחקה מהליגה, קנס ונזיפה.

מעניין איזה עונש שחקני מכבי יקבלו.

עכשיו זה הזמן של עיני להראות לכולנו שהוא איש של עקרונות הזין הזה.

פוליטיקאים הם שורש הבעיה בכל מפעל.

אני אף פעם לא הבנתי מה ההתרגשות מזה ששחקני כדורגל שותים או מבלים אחרי משחקים (אחרי הפסדים זה מעצבן אבל אין מה לעשות)

הרי לשחקני כדורגל אין שום דבר להציע לבריות חוץ מלהראות עצמם בפומבי, גאונים הם לא, זוכי פרס נובל הם לא, הם לרוב בלרינות שמשקיעות את כל כולם במראה החיצוני ובאיזו כוסית מגיעה למועדון.

מנסים לחנך חבורת לוזרים כדי שיהיו ספורטאים רציניים במדינה שאין דבר כזה ספורטאי מצטיין בכל מקרה.