Jump to content

פרסום ראשון: שחקני מכבי ובינהם ערן זהבי יושעו מהליגה

Sawyerdroid

Recommended Posts

מעניין מי אלה השחקנים, מהמר על זהבי וטב״ח החלוץ בוודאות

כל השחקנים של מכבי זה ברור, וזה כבר 9

תוסיף את ייני וברק לוי זה 11

נשארו עוד 4

"צחוק" בצד - קשה לי להאמין שזה ייצא לפועל, אם זה היה שחקן או שניים ממכבי אז אין לי ספק שזה היה העונש, העניין הוא שככל הנראה מדובר ב8-9 שחקנים של מכבי, זה נראה לי על גבול הלא-הגיוני שישעו לך את כל ההרכב הפותח לכמה משחקים, ועוד על משהו שנעשה במסגרת הנבחרת ואינו קשור לקבוצה עצמה.

אבל, מצד שני, שום דבר כל לא יפתיע אותי...

"צחוק" בצד - קשה לי להאמין שזה ייצא לפועל, אם זה היה שחקן או שניים ממכבי אז אין לי ספק שזה היה העונש, העניין הוא שככל הנראה מדובר ב8-9 שחקנים של מכבי, זה נראה לי על גבול הלא-הגיוני שישעו לך את כל ההרכב הפותח לכמה משחקים, ועוד על משהו שנעשה במסגרת הנבחרת ואינו קשור לקבוצה עצמה.

אבל, מצד שני, שום דבר כל לא יפתיע אותי...

אח שלי

0 מושג בכדורגל

שיתנו להם לעשות איזה קשקוש של יעני למען הקהילה ואולי גם קנס סימלי ויהרגו את זה כל עוד החרא הזה צעיר

על מה קנס? על מה משהו לקהילה

הם סיימו את המשחקים שלהם, סיימו את הקמפיין. במה זה פגע להם?

בהכנות למונדיאל?

אח שלי

0 מושג בכדורגל

תאכלס הוא צודק, זה באמת תרחיש לא הגיוני, אבל בכדורגל הזייה שיש פה במדינה, כל דבר שדופק את מכבי הופך להגיוני

,תאר לך מצב שאוהד פורץ למגרש, תוקף שחקן, השחקן מקבל אדום ומורחק גם לאחר מכן. אין מצב.

בעצם....

תאר לך ששחקן שלנו מקבל הרחקה אפילו שהשופט לא הרחיק אותו ורק ע"ס הטלויזיה, בעוד שחקן אחר שבוע לאחר מכן לא הועמד לדין למרות שפגע בלי כדור. אין מצב. בעצם....

תאר לך שאתה מקבל רדיוס על ארטיק שנזרק במשחק נגד בני יהודה, וקבוצה אחרת שהקהל שלה משתולל כולל לזרוק אבנים על שוטרים, אבוקות ביציע וקריאות אלימות ביציע מקבל רק 30 אלש"ח קנס. אין מצב , בעצם.....

ייני? אני מניאק אם הוא לא נשאר לקרוא ספר בלובי של המלון

איך הם בדיוק מתכוונים להשעות את ייני ( במידה והוא אכן בין השחקנים שיצאו)או כל ליגיונר אחר??

אכזבת אותי.

לא תארתי לעצמי שאת אחת שאין לה מושג.

על מה קנס? על מה משהו לקהילה

הם סיימו את המשחקים שלהם, סיימו את הקמפיין. במה זה פגע להם?

בהכנות למונדיאל?

שמע אחי, לא שאני חושב (או רוצה) שמי שיצא צריך לקבל עונש הרחקה (גם אם היה מדובר בכל הנבחרת חוץ משחקני מכבי), אבל בוא לא ניתמם. בשורה התחתונה - כנראה שהיו הנחיות או חוקים כלשהם שאותם שחקנים העלימו מהם עין. בין אם זה היה במודע או סתם מחוסר ידע/ראש קטן? לא מתפקידי או תפקידך לקבוע את זה, מניח שיעשו בירורים עם השחקנים עצמם ויגיעו למסקנה. וכן - אם נעשה כאן משהו שהיה אסור והשחקנים ידעו עליו מראש ובחרו לעשות בכל זאת - אז שיספגו קנס או עונש יצירתי אחר שלא יפגע בנבחרת או בקבוצה שמעסיקה אותם ויסגרו את הסיפור הזה. מה גם שבלי שום קשר היה מדובר בצעד קצת מסוכן בהתחשב במצב הביטחוני ובהפגנות הפרו-פלסטיניות שהיו בסביבת האיצטדיון.

איך הם בדיוק מתכוונים להשעות את ייני ( במידה והוא אכן בין השחקנים שיצאו)או כל ליגיונר אחר??

יבקשו מהמוסד לפרסם את הדרכון שלו כמי שחטף בכיר איראני.

ואגב, עזבו שניה את העונש- הם מטומטמים. באמת. כמה ילד קטן אתה יכול להיות ? אמרו לכם שאסור , ובכל זאת אתם מתגנבים והולכים למקום שאסור לכם. מה כ"כ קשה לכבד את התקנות של המסגרת בה אתם נמצאים?

מודה, אני לא מבינה בריקבון ובשחיתות. למרות ששום דבר לא יפתיע אותי כבר.

זה פשוט לא משנה.

הם ירחיקו מי שאפשר ממכבי וזהו. כל השאר לא רלוונטי מה יהיה.

ואגב, עזבו שניה את העונש- הם מטומטמים. באמת. כמה ילד קטן אתה יכול להיות ? אמרו לכם שאסור , ובכל זאת אתם מתגנבים והולכים למקום שאסור לכם. מה כ"כ קשה לכבד את התקנות של המסגרת בה אתם נמצאים?

נגמר הפאקינג טורניר. עפנו. יאללללההה

זה לא משנה סוויר. יש תקנון? אל תעבור עליו, גם אם הוא מפגר. שיםסיקו כבר להנציח כל פעם את הסטיגמה על כמה מטומטמים הם.

וזה בלי קשר לעובדה שאם ישעו אותם מהליגה זו תהיה בדיחה.

,תאר לך מצב שאוהד פורץ למגרש, תוקף שחקן, השחקן מקבל אדום ומורחק גם לאחר מכן. אין מצב.

בעצם....

תאר לך ששחקן שלנו מקבל הרחקה אפילו שהשופט לא הרחיק אותו ורק ע"ס הטלויזיה, בעוד שחקן אחר שבוע לאחר מכן לא הועמד לדין למרות שפגע בלי כדור. אין מצב. בעצם....

תאר לך שאתה מקבל רדיוס על ארטיק שנזרק במשחק נגד בני יהודה, וקבוצה אחרת שהקהל שלה משתולל כולל לזרוק אבנים על שוטרים, אבוקות ביציע וקריאות אלימות ביציע מקבל רק 30 אלש"ח קנס. אין מצב , בעצם.....

ייני? אני מניאק אם הוא לא נשאר לקרוא ספר בלובי של המלון

הארטיק נגד בני יהודה נזרק בכלל מיציע בני יהודה באותו משחק ממה שאני זוכר, וזה לא עצר אותם מלתת לנו רדיוס.

הארטיק נגד בני יהודה נזרק בכלל מיציע בני יהודה באותו משחק ממה שאני זוכר, וזה לא עצר אותם מלתת לנו רדיוס.

ועוד אחרי שהביאו לשם סדרן שיעיד ובכלל בבית הדין לא קיבלו את זה.