Jump to content

פרסום ראשון: שחקני מכבי ובינהם ערן זהבי יושעו מהליגה

Sawyerdroid

Recommended Posts

מצד אחד הם ידעו על התקנון ועברו עליו אז מגיע להם להענש. מצד שני זה חוק מפגר, מה הבעיה שילכו להמר, באמת שאני לא מבין.

מעולם לא התעניינתי יותר מדי (ולכן תקנו אותי אם אני טועה) - אבל לא חוקי לפתוח קזינו בארץ, ולכן יש היגיון שכחלק מנבחרת ישראל יהיה אסור על השחקנים להמר, גם אם זה טיפשי ולא באמת מזיק בשום צורה מלבד קנס אפשרי לכיסים שלהם. בכל הנוגע לאיסור על בתי קזינו בארצנו הקטנה - זה כבר דיון אחר שאני ואתה כנראה מחזיקים בו באותה דעה.

מצד אחד הם ידעו על התקנון ועברו עליו אז מגיע להם להענש. מצד שני זה חוק מפגר, מה הבעיה שילכו להמר, באמת שאני לא מבין.

זו גישה ישראלית אופיינית מצטער לומר את זה.

אם יש חוק צריך לכבד. אם החוק מפגר צריך לשנות את החוק.

אם מפרים חוק והטיעון שהחוק מפגר, לא נגיע לשום מקום.

זה לא משנה סוויר. יש תקנון? אל תעבור עליו, גם אם הוא מפגר. שיםסיקו כבר להנציח כל פעם את הסטיגמה על כמה מטומטמים הם.

וזה בלי קשר לעובדה שאם ישעו אותם מהליגה זו תהיה בדיחה.

תשמע, אם היה מדובר בחיילים שנמצאים במסגרת צבאית, הייתי אומר לך שהחוק הזה הגיוני.

אבל מדובר באנשים מבוגרים שבזמנם החופשי יכולים ללכת לקזינו(אם הוא חוקי, כמו שכל אחד מאיתנו עושה לפעמים בחול) וזה לא צריך להיות עניין של אף אחד, כל עוד זה נעשה אחרי המשחק ולא לפניו.

אין לי ספק בכלל שזה קורה הרבה, לא רק בקרב שחקנים ישראלים. כמו שאתה תלך לשתות משהו אחרי יום עבודה כדי לשחרר קצת מתח, גם הם צריכים את זה.

אחרי שהם מורידים את מדי הנבחרת הם לא מייצגים את ישראל, בדיוק כמונו בכל יציאה לכל מקום אחר.

תשמע, אם היה מדובר בחיילים שנמצאים במסגרת צבאית, הייתי אומר לך שהחוק הזה הגיוני.

אבל מדובר באנשים מבוגרים שבזמנם החופשי יכולים ללכת לקזינו(אם הוא חוקי, כמו שכל אחד מאיתנו עושה לפעמים בחול) וזה לא צריך להיות עניין של אף אחד, כל עוד זה נעשה אחרי המשחק ולא לפניו.

אין לי ספק בכלל שזה קורה הרבה, לא רק בקרב שחקנים ישראלים. כמו שאתה תלך לשתות משהו אחרי יום עבודה כדי לשחרר קצת מתח, גם הם צריכים את זה.

אחרי שהם מורידים את מדי הנבחרת הם לא מייצגים את ישראל, בדיוק כמונו בכל יציאה לכל מקום אחר.

זה לא משנה אם הם חיילים או לא. שאתה נמצא בנסיעה מטעם ארגון מסוים, אתה כפוף לתקנות שלו. ואם הן קובעות שאסור לך לעשות איקס, אל תעשה אותו, גם אם זה לא נראה לך. עברת על זה? אל תתפלא אם תענש (ושלא יובן אחרת- אני לא נכנס לשאלה אם העונש עצמו חמור מידי או לא חמור מידי).

קוד אתי בתחת שלי. רק כי הם ממכבי ורק בגלל שהפסידו. אם היו מנצחים ועולים להצלבה גם יכלו לרוץ בלי תחתונים ברחבי בריסל ולא היו מורידים להם שערה מהראש.

טוב אפשר להוסיף לעונש שנקבע שהדיון יהיה שבוע הבא בטח (1-3 משחקים)

ביתר ודרבי נשחק ללא שחקני הנבחרת.

יאלה הרכבים:

ראייקו

ראלי קרלוס בלם מהנוער (עידן יוגב?) זיו

אלברמן מיטרו אזולאי/גלזר

בן בסט יצחקי ראדוניץ (אם כשיר)/חלוץ מהנוער

טוב אפשר להוסיף לעונש שנקבע שהדיון יהיה שבוע הבא (1-3 משחקים)

ביתר ודרבי נשחק ללא שחקני הנבחרת.

יאלה הרכבים:

ראייקו

ראלי קרלוס בלם מהנוער (עידן יוגב?) זיו

אלברמן מיטרו אזולאי/גלזר

בן בסט יצחקי ראדוניץ (אם כשיר)/חלוץ מהנוער

למרות שניראלי הזייה שדבר כזה יקרה ש9 שחקנים שלנו יושעו.

זה הרכב לא רע והייתי שמח לנצח איתו דרבי

חחחחחחחחחחחחחחח אין דבר יותר מצחיק מזה היום

עשיתם עונש בנבחרת? תענשו במכבי... מה ההגיון? אין לאף אחד מושג

בקיצור, אשמח מאוד שיושעו מהנבחרת.

אם אכן עברו על התקנון הם צריכים להיענש

אממה? הם היו תחת המסגרת של הנבחרת. כמו שמענישים קבוצות על התפרעות אוהדים בגין "אחריות שילוחית", כאן האחריות היא של הנבחרת, לא של הקבוצות.

הרחקה ממשחקי הנבחרת + קנס כספי ושלום על ישראל.

פרסמו כבר מי היה?

חלום שלי שהשחקנים של מכבי לא היו ואז כל אלה שרצו שירחיקו לנו שחקנים יקבלו זין

את מי כבר ירחיקו אם זה לא ממכבי את דגני? הם יגידו תודה

באמת אני לא מבין איפה ההיגיון בזה?

נגיד ודאבור או חמד היו בין הנוכחים זה לא שעכשיו הם יכולים להרחיק את דאבור וחמד מהקבוצות שלהם.

אבל כמובן תמיד הם יוכלו למצוא איזה תקנון שיפעל נגד מכבי בשביל להציק לנו

קודם כל אפתח בזה שאני לא מאמין שדבר כזה יקרה, וכן עם כל החרא שקרה עד היום (טב"ח הבלם, זהבי וכו')...

יש עכשיו גם מנהלת מלבד התאחדות, וכמה שהשנאה והקנאה למכבי גבוהות, אני לא מאמין שראשי הקבוצות יתנו לזה יד...

עכשיו כולכם שוכחים דבר אחד - אותי לא מפחידה ההרחקה של השחקנים, על אפם וחמתם ניקח לפחות 75% מהנקודות במשחקים האלו (עברנו את כל המשחקים הקשים בסיבוב מלבד בית"ר ודרבי). אותי מפחידה התגובה של גולדהאר, זה שעד היום הפנה את הלחי השנייה על כל שטות של ההתאחדות, על דבר כזה הוא לא ישתוק ולדעתי זה יהיה סוג של התחלה של סוף בשבילו בכדורגל הישראלי... כך שאם נחשוב על זה הורגים פה שתי ציפורים במכה אחת, פגיעה במכבי בטווח הקצר והארוך (כולל האפשרות שלערן יישבר הזין והוא יעזוב את הליגה בינואר...)

מישהו יהיה מופתע אם הם יושעו מהליגה? כתבתי את זה כבר בבוקר כאן.

חולני מדי, קשה להאמין שזה יקרה, מחפשים לתלות את השעיר לעזאזל התורן בכיכר העיר (במקרה הזה שעירים), אם היינו עולים מהמקום השני או אפילו מגיעים לפלייאוף מהמקום השלישי אף אחד לא היה מצייץ לגבי זה, מקסימום זה היה נכתב בספר שפיץ הגרסה הגרמנית של גוטמן ע"ע שליימה.