Jump to content

צסק"א מוסקבה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

למה כל שנה מביאים איזה שחקן שלא שיחק 100 שנה או שחוזר מפציעה קשה לא עדיף כבר להביא שחקן צעיר מליגה לא חזקה או אמריקאי צעיר?

כי הם חושבים שהם יותר חכמים מהאפיפיור

כמעט כל הקבוצות בליגת העל הישראלית מחזיקות גבוהים זרים צעירים יחסית, אתלטים, שפשוט טובים יותר ממה שיש לנו

פבראני והגבוה החדש פשוט נראים גרוע. יש זרים בליגה יותר אתלטים וטובים מהם: תומפסון שהיה עונה שעברה בירושליים, קרייג סמית אפילו יינסי גייטס

דווין סמית פשוט לא שווה את הסכומים שהוא מרוויח מעדיף את ברייסטי רייט בשליש משכורת

דווין סמית פשוט לא שווה את הסכומים שהוא מרוויח מעדיף את ברייסטי רייט בשליש משכורת

אני לא מאלו שמסכמים אחרי הפסד או בועטים ומשתלחים. אבל זה מציק.

מאמן צריך לדעת למשוך בחוטים. להיות אבא, פסיכולוג , קשוח ולצעוק כשצריך (בדיוק כפי שצביקה שידר לשחקנים מיד כשהחליף את קטש בינואר 08')..

לא לזרוק שחקנים לפרקט ולפי הלך הרוח במגרש- לקשקש בלוח או להביע פני ייאוש. אם סמית עד דקה 37 לא זרק אפילו זריקה אחת לסל - זה עניין שהמאמן פשוט לא יודע לנצל את מה שיש לו ביד.

לא ראיתי תרגיל אחד שהלך לסמית' . אחד ! ולסמית' יש יד גם כששומרים עליו.

עניין נוסף -

אני שונא את הגישה התבוסתנית של גודס. (עוד לפני העליה למטוס : "ננסה להפתיע" ... הלו! זה לא משחק נגד קבוצה בNBA.. נכון, אין ספק שצסק"א טובה יותר היא עם התקציב הגדול ביותר ביורוליג).

אבל תרגילים, שיטה , חילופים בהגנה, מינימום... אפילו פסקי זמן לא לוקח כשצריך (בדיוק כמו משחק 1 בסדרה נגד פנר, 2 דק' לסיום רבע שלישי- מוביל ב-11!, הרבע מסתיים ב-1 לפנר :| , בלי שום טיימאאוט..)

לדעתי הוא אחלה בנאדם ויש לו אישיות מצוינת, אבל הוא נהדר (ומתראיין) כעוזר מאמן.

מאמן ראשי במכבי - לא יודע אם זה מתאים לו, ואני הכי מפרגן. הלוואי ויסיר את הכפפות המשי שלו ושירביץ כדורסל איכותי - ויצליח. מאחל לו.

זמן נכון להיכנס למומנטום חיובי. עכשיו 2 משחקי בית רצופים ביורוליג + ירושלים בהיכל עוד שבוע וחצי.. בהצלחה לנו..