Jump to content

צסק"א מוסקבה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

היום ב20:00 מכבי תפתח את עונת היורוליג 2015/16 באחד המגרשים הכי קשים באירופה.

-מסתבר שהניצחון האחרון שלנו שם היה ה83-80 ב2003/4 עם השלשה של אנתוני בסיום המשחק-

פבראני ואמבקווה כשירים. יבזורי היחיד שלא המריא עם הקבוצה לרוסיה ועדיין מתאושש מהפציעה בקרסול.

נקווה ליום קליעות גדול של ג'ורדן, טיילור, דווין ושות', אחרת יהיה רע מאוד.

בהצלחה לנו :crazy:

חייבים לשמור חזק על תאודוסיץ' ודה-קולו, ולא לתת להיגינס להכנס למשחק.

לתת הגנה חזקה, שלשות, סחיטת עבירות וניצול דק' המומנטום.

סוני ווימס וקאון הם המשמעותיים שעזבו אותם. נקווה לטוב..

איטודיס לקח ישר פסק זמן כשמכבי רצה 0-4 בסוף הרבע ה-2...

גודס לקח את הפסק-זמן הראשון שלו רק באמצע הרבע השני (כשברבע ה-1 היה 16-14 לנו, הרבע הסתיים ב-20-29 להם - ושום פסק-זמן. כולל 7:41 דק' ללא סל מסוף רבע1 עד אמצע רבע2).

אני חושב שמעולם לא ראיתי כזאת הגנה גרועה. ואני לא מגזים, אני פאקינג לא מגזים

בדיוק מה שבאתי לרשום. אני בהלם מזה, אשכרה לא מסוגלים לייצר סטופ הגנתי. אמנם רנדל חסר אבל זה באמת לא הגיוני שיהיה בסגל רק שחקן וחצי שמסוגל לשמור.

כואב להגיד אבל מכבי קבוצה לא מאומנת

שנה שנייה של גודס ולא רואים טביעת אצבע כלום ושום דבר

אה ואם דיוון סמית שווה 1.2 מיליון אז אלכס טיוס שווה 2 מיליון

אחד המשחקים המביכים שראיתי ממכבי בשנים האחרונות. צסק"א במשחק שנע בין גרוע לבינוני נתנה לנו 31 הפרש. אלוהים יודע מאיפה מכבי מביאה את הנגרים האלה מתחת לסל.

אם אני לא טועה, בפעם הקודמת שספגנו 100 נק' זה גם היה בחוץ נגד צסק"א, נגמר 100-65. אז השתפרנו קצת...

צאו מהסרט הזה שצסקא שיחקו גרוע. זה שיושבים שם שלף ורסקין (תמות יבן זונה. עלק תופעה תל אביבית. אפס!) ומזיינים את השכל, זה לא אומר שהם שיחקו בהילוך ראשון או בצורה חלשה, או שאין להם שחקנים טובים או כל שקר אחר.

אם פארמר ורוצ'סטי גארדים טובים בהתקפה, אז תאודוסיץ' ודה קולו עוד יותר טובים בהתקפה (וגם מנהלי משחק טובים יותר), בנוסף לעובדה שהם שומרים טוב יותר. אוחיון פתח, אבל הוא למעשה הרכז השלישי ברוטציה, שיחק הרבה (ויחסית טוב) בזכות ההגנה שלו. אצלם עולה אארון ג'קסון שהוא רכז טופ יורוליג (שוב, תאודוסיץ' זה שעלה מהספסל, אבל ברור מי הם שני הגארדים המובילים בכל קבוצה).

כמו שדיברנו, שני הסנטרים שלנו כבדים ולא טובים. אני מאמין שעם רנדל זה היה נראה אחרת, אבל לא הבדל גדול, כי אמנם הוא יכול לתת הגנה טובה יותר, ואפילו לסחוף שחקנים אחרים, אבל בגדול זה לא היה משנה יותר מדי.

ההפסד היה צפוי.

אבל שתי נקודות מדאיגות:

אין משחק פנים, אין משחק חוץ, אין בערך כלום. תרגילים, מסירות. נאדה. גודס רואה ואינו נראה. נשמע כאילו ההוראות שלו היו: "טיילור, ג'ורדן, תכדררו קצת תעשו מה שאתם יודעים, צאו לדרך בהצלחה". זה לא המשחק הראשון שמכבי נראית לא מאומנת וזה לא קשור לעובדה שזה מול צסקא.

2. אחת ההגנות הנוראיות שיצא לי לראות מקבוצה של מכבי. צסקא אפילו לא התאמצה, זה בקלות יכל להיגמר 45.הם גם החטיאו הרבה זריקות טובות. רוצסטי ופארמר שומרים על הפנים, אבל גם אמבקווה ואונאקו אכזבו קשות. הקבוצה ככקבוצה לא שמה זין, אין דרך יפה יותר לתאר את זה. מאוד מאוד נרפים, זה בעיקר לא נראה כאילו זה מפריע למישהו חוץ מיוגב.

כל השאר יותר בר תיקון בטווח המיידי ופחות מדאיג לדעתי.

שיהיה לנו בהצלחה.

ההגנה חלשה מאוד המון זריקות קלות.

בהתקפה אין שום תרגיל אחד נורמלי שייצור סל קל בדיוק כמו שנה שעברה, גודס מוביל אותנו שולל.

פניני שחקן מאוד אפור שמספיק לליגת העל ולא יותר מזה.

נמאס לי מההתעקשות הזאת לא להביא שחקן בעמדה 4 שלא מעז לזרוק מחצי מרחק.