Jump to content

אשתו של אמבמקווה

הדאבל ה8

Recommended Posts

זונה.

אמרה שהנושא של המצב הביטחוני מעורר אצלה אמוציות כשהיא תופסת בבירור את הצד הפלשתיני

מה מעורר אצלך אמוציות? לראות מחבלת נורית למוות הא יא כלבה

היא מוסלמית?

בכל מצב חייב להעיף מהקבוצה

טוב, מצאתי בפייסבוק את כל הדיון ואתה מגזימים בטירוף ויוצאים קצת מגוחכים. לא חושב שהיא צודקת אבל כל מה שהיא אמרה (וגם הבהירה את זה בתגובה האחרונה שלה לפני 6 שעות) הוא לגבי התקשורת, עם דגש על התקשורת הישראלית והאמריקאית ובכך שהן נוטות יותר להציג את הצד הישראלי בסכסוך.

זה שמשתמע מדבריה דעות יותר 'שמאלניות' (אף על פי שהיא רשמה מראש שמדובר בנושא מחוץ לתחום מבחינתה כשהיא רומזת לרגישות הברורה לכך שהיא נשואה לשחקן כדורסל בארץ)? זכותה המלאה, והיא גם ציינה שהיא לא אמרה שום דבר נגד ישראל ושזה ממש לא אומר שהיא לא מעריכה את זה שהיא גרה בישראל. היא לא הסיתה, לא התנגדה בפומבי לצעדים של ישראל או תמכה חס וחלילה במחבלים. אתם לא חייבים לאהוב את הדעות שלה עד הסוף (או בכלל), אבל מכאן ועד להעיף את בעלה ממכבי? השתגעתם.

טוב, מצאתי בפייסבוק את כל הדיון ואתה מגזימים בטירוף ויוצאים קצת מגוחכים. לא חושב שהיא צודקת אבל כל מה שהיא אמרה (וגם הבהירה את זה בתגובה האחרונה שלה לפני 6 שעות) הוא לגבי התקשורת, עם דגש על התקשורת הישראלית והאמריקאית ובכך שהן נוטות יותר להציג את הצד הישראלי בסכסוך.

זה שמשתמע מדבריה דעות יותר 'שמאלניות' (אף על פי שהיא רשמה מראש שמדובר בנושא מחוץ לתחום מבחינתה כשהיא רומזת לרגישות הברורה לכך שהיא נשואה לשחקן כדורסל בארץ)? זכותה המלאה, והיא גם ציינה שהיא לא אמרה שום דבר נגד ישראל ושזה ממש לא אומר שהיא לא מעריכה את זה שהיא גרה בישראל. היא לא הסיתה, לא התנגדה בפומבי לצעדים של ישראל או תמכה חס וחלילה במחבלים. אתם לא חייבים לאהוב את הדעות שלה עד הסוף (או בכלל), אבל מכאן ועד להעיף את בעלה ממכבי? השתגעתם.

שמתי לב שאתה מרבה להגיב בעד דברים שנוטים לכיוון השמאל (לא שזה מפריע לי, זכותך)

מי זה אמבקוואה?

על איזה ספורט אנחנו מדברים בכלל

שחקן מכבי סל

שמתי לב שאתה מרבה להגיב בעד דברים שנוטים לכיוון השמאל (לא שזה מפריע לי, זכותך)

שחקן מכבי סל

למרות שנראה לי שאפשר לרשום על יד אחת את כמות ההודעות הפוליטיות שלי בפורום (בעיקר כי אני לא מבין גדול שיכול להיכנס איתך לדיונים פרטניים בנושא), בגדול שמת לב טוב, ואכן זכותי. כמו שאתה ועוד כמה אחרים נוטים להגיב בעד דברים שנוטים לכיוון ימין. זה קטע כזה שאתה מגיב בעד דברים שאתה מאמין בהם יותר. פשוט מגוחך בעיני שמישהי (אפילו לא השחקן עצמו - אשתו של השחקן) אמרה איזה חצי פיפס על משהו שמתפרש כקצת-שמאלני וישר אנשים כאן קופצים ואומרים להעיף אותו מהקבוצה כאילו צילמו אותו בהפגנות בגבול הרצועה זורק אבנים ובקת"בים על כוחות צה"ל.