Jump to content

מכבי בליגת העל 2015/16

דקסטר

Recommended Posts

המאמן הכי חלש מאז אדלר

קבוצה כל כך לא מאומנת

אתם שוחטים את הש.ג

תאכלס, הקבוצה לא נראית מחוברת (חלק יקראו לזה מאומנת) אבל זה לא משהו שלא סביר שיהיה בשלב כזה של העונה -ראיתי כבר קבוצות שנראו ככה בתחילת עונה ועשו עונות אדירות

כנראה שהקבוצה הזאת ספציפית לא תעשה עונה אדירה כי היא נבנתה לא טוב (אנדרסטייטמנט) - אבל לזה אין שום קשר לגיא גודס.

אתם שוחטים את הש.ג

תאכלס, הקבוצה לא נראית מחוברת, אבל זה לא משהו שלא יכול לקרות בשלב כזה של העונה -ראיתי כבר קבוצות שנראו ככה בתחילת עונה ועשו עונות אדירות

כנראה שהקבוצה הזאת ספציפית לא תעשה עונה אדירה כי היא נבנתה לא טוב (אנדרסטייטמנט) - אבל לזה אין שום קשר לגיא גודס.

הבעיות עם גודס אלה אותן בעיות שראינו גם שנה שעברה, מן ההתחלה ועד לסיום

ניהול המשחק שלו מאוד בעייתי, וגם מבחינת תפקוד של שחקנים - לא מרגיש שיש איזשהי שיטה, אלא אם כן השיטה היא לעשות חילופים על אוטומט בהגנה בלי לנסות בכלל להישאר עם השחקן שלך ובכך לא להקשות אפילו על ההתקפה, או בהתקפה להתחיל את ההתקפות 10 שניות לסיום ולהתבסס על אילתורים ומהלכים אישיים.

הבעיות עם גודס אלה אותן בעיות שראינו גם שנה שעברה, מן ההתחלה ועד לסיום

ניהול המשחק שלו מאוד בעייתי, וגם מבחינת תפקוד של שחקנים - לא מרגיש שיש איזשהי שיטה, אלא אם כן השיטה היא לעשות חילופים על אוטומט בהגנה בלי לנסות בכלל להישאר עם השחקן שלך ובכך לא להקשות אפילו על ההתקפה, או בהתקפה להתחיל את ההתקפות 10 שניות לסיום ולהתבסס על אילתורים ומהלכים אישיים.

כי גם בקבוצה הזאת וגם בעונה שעברה לא היו לך שומרים גדוליםבלשון המעטה למעט רנדל

יכנראה שהשנה המצב עוד יותר חריף (טיוס לפחות נתן מטריה).

ושוב, זה חוזר למי שבנה את הקבוצה וזה לא גודס.

אתם שוחטים את הש.ג

תאכלס, הקבוצה לא נראית מחוברת (חלק יקראו לזה מאומנת) אבל זה לא משהו שלא סביר שיהיה בשלב כזה של העונה -ראיתי כבר קבוצות שנראו ככה בתחילת עונה ועשו עונות אדירות

כי גם בקבוצה הזאת וגם בעונה שעברה לא היו לך שומרים גדוליםבלשון המעטה למעט רנדל

יכנראה שהשנה המצב עוד יותר חריף (טיוס לפחות נתן מטריה).

ושוב, זה חוזר למי שבנה את הקבוצה וזה לא גודס.

תשמע, אני חושב שהאמת היא באמצע ובסה"כ מדובר בשילוב של מאמן חלש עם אותה בנייה לא מאוזנת שהזכרת.

.

בנוגע לבנייה של הקבוצה, אותן סיבות פוגעות גם בהתקפה וגם בהגנה. נתחיל בהתקפה - למכבי, ואת זה כולנו אומרים מהיום הראשון, אין משחק פנים. חוץ מאמבקווה שהוא שחקן דיי איכותי, מכבי כמעט בלי אפשרות לייצר נקודות 'קלות' בעזרת הגבוהים שלה או לכל הפחות להוריד קצת מהעומס על הקו האחורי (פבראני ואונאוקו מתבררים כחסרי מושג לגמרי). את כל הכסף השקיעו על קו אחורי באמת נהדר, ובמקום להשקיע עוד קצת בסנטר איכותי, החליטו לעגל פינות ולהמר על שחקנים גמורים. הרי זה ברור שעוד חודשיים לפחות אחד מהם יהיה על מטוס הביתה ויביאו, כמו בכל עונה, עוד שחקן שלא ישדרג אותנו בכלל ויגיד בעצמו להתראות במאי. בנוגע להגנה - אותם גארדים נהדרים התקפית הם החולשה העיקרית בצד השני של המגרש (עם דגש על פארמר ורוצ'סטי). אפילו סמית' שאמור להיות שחקן הגנה איכותי לא מספק את הסחורה כבר תקופה ארוכה. תוסיף לזה את אמבקווה שלא נותן את המטרייה שטיוס היה נותן ואתה מקבל טיילת בצבע של מכבי כל משחק מחדש.

ועדיין, למרות הבעיות שציינתי, לא הגיוני שמכבי תיראה עד כדי כך מבולגנת ב-2 צידי המגרש. בהגנה אין תיאום מינימלי בין השחקנים ולפחות על סמך 3 המשחקים האחרונים גם לא רואים איזשהו גרף שיפור והתאמות שנעשות כדי למזער נזקים. גם אתמול הקאמבק ברבע השלישי קצת משקר כי הוא היה בעיקרו מבוסס על אנרגיות של הקבוצה והקהל יחד עם ניהול משחק רע של פרנקו, ולא מאיזו הגנה ברמה גבוהה. ברבע האחרון כשפרנקו והשחקנים שלו קצת יצאו מההלם אז למכבי לא הייתה תשובה וזה גם בא לידי ביטוי בנקודות (23). בהתקפה עושה רושם שמכבי משחקת בלי תרגילים, שחקנים כמו פארמר ורוצ'סטי מכדררים חצי התקפה, חודרים פנימה ומנסים מהלכים אישיים או הוצאה לשלשה במידה ונתקלים בקיר. אתמול אף אחד מהם לא היה בעניינים יותר מדי, אז לנדסברג היה זה שניצל את המומנטום שלו כדי ללכת במקומם ל-1 על 1. גם השלשות שנכנסו אתמול היו ברובן עם יד על הפנים ולא כתוצאה מהנעת כדור מרשימה שהשאירה שחקן פנוי (סטייל השלשות של דאנקן, הלפרין ובר טימור בצד השני).

לצערי, האופציות גם בגזרת המאמנים וגם בגזרת הגבוהים לא מזהירות בשלב הזה אז אני לא רואה את מכבי משתפרת משמעותית בהמשך. כמה ניצחונות מול קבוצות בינוניות ביורוליג ובליגה קצת ישכיחו את הבעיות, לפחות עד הטופ16, אבל אני כבר עכשיו צופה עוד עונה 'קלאסית' של השתחלות מקרית להצלבה בשביל הזכות המפוקפקת לקבל סוויפ מאחת מאריות היבשת. בליגה לצערי ירושלים תחגוג פעם שנייה ברצף.

גודס עם סגל טוב היה מוציא יותר, גודס עם סגל שחסר 3 גבוהים זרים פצועים נראה רע. אפשר להחליף אותו בכל מאמן ישראלי ולא יהיה הבדל כשקיים גם אפסייד של הצלחה (אדלשטיין שווה הזדמנות), היו צריכים להחליף אותו כבר שהפסיד את הסדרה לאילת.

דווין סמית' מחדד את כל מה שכתבתי עליו בעונות האחרונות, יש לו הבלחות, אבל חסר שם הסטאר קווליטי שאתה מצפה מזר יקר כמוהו. דונטה מולו אף פעם לא היה כוחות.

מאמין שיראו טוב יותר עם הגבוהים שיחזרו מפציעות, פאקינג איתי שגב הוא ה-4 הפותח שלנו, כשהמחליף שלו זה גיא פניני שכבר לא טוב בכדורסל.

גודס נכשל בגדול, גם העונה ובעיקר שנה שעברה. שחקנים פשוט לא שומרים וההגנה שלנו היא טיילת כמו שבחיים לא ראיתי. מעולם ב13 שנותיי ביד אליהו לא ראיתי מחצית מבישה כמו המחצית הראשונה אתמול.

נקודת האור היחידה שלי היא שגם ירושלים די גרועים בתכלס, ואני עדיין חושב שאנחנו פייבוריטים לאליפות עם מאמן אחר

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

תורידו לחץ, תנו לקבוצה להתחבר.

הקבוצה הזאת תגיע לטופ16 ומעלה ביורוליג, תזכה באליפות בארץ, זה מה שמצפים ממכבי כל עונה והכל בסדר.

גם בעונה של בלאט לקחנו יורוליג ופתחנו גרוע מהעונה הזאת.

הכל בסדר. רנדל יחזור ננצח משחק 2, הקבוצה תתחבר והכל ירוץ.

הקבוצה הזאת תגיע לטופ16 ומעלה ביורוליג, תזכה באליפות בארץ, זה מה שמצפים ממכבי כל עונה והכל בסדר.

אני חושב שכבר התייחסתי לזה בנושא אחר, ואתה מוזמן גם לקרוא את ההודעות שלי מהנושאים בתקופת בלאט, אבל

זה שני מקרים שונים לגמרי...אצל בלאט ראית דרך, ידעת שזה יבוא..אצל גודס אני, גדול האופטימיסטרים, באמת שלא יודע מה יהיה.

הלוואי שאני אתבדה

אני חושב שכבר התייחסתי לזה בנושא אחר, ואתה מוזמן גם לקרוא את ההודעות שלי מהנושאים בתקופת בלאט, אבל

זה שני מקרים שונים לגמרי...אצל בלאט ראית דרך, ידעת שזה יבוא..אצל גודס אני, גדול האופטימיסטרים, באמת שלא יודע מה יהיה.

הלוואי שאני אתבדה

תגדיר תתבדה?

אליפות בארץ וטופ 16 טוב לך?

אוטוטו היינס מתחבר ויגיע גבוה תותח

פיני מדבר מעל חצי שעה על הכל, ניקולה, בנדר , כסף, תקציב , הנהלה ועניינים מקצועיים

http://103fm.maariv.co.il/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=GHFEGE&c41t4nzVQ=KH

הוא יצא פה סמרטוט.

שום מילה על המשחק אתמול? אמנם זה רק ליגה, אבל לנדסברג פורח, ונראה שפארמר למד תלקח שלו והתחיל לכופף רגליים, מקווה שנראה את ההמשכיות בגרמניה.

אגב, בנדר בוטל לגמרי. חבל, היו יכולים לתת לו דקות בליגה לפי דעתי

אני עדיין עומד על זה שזאת הקבוצה עם הפוטנציאל הכי גדול מאז 2004/5, ורק לי אמבוואקה מזכיר את באסטון?

שום מילה על המשחק אתמול? אמנם זה רק ליגה, אבל לנדסברג פורח, ונראה שפארמר למד תלקח שלו והתחיל לכופף רגליים, מקווה שנראה את ההמשכיות בגרמניה.

אגב, בנדר בוטל לגמרי. חבל, היו יכולים לתת לו דקות בליגה לפי דעתי

אני עדיין עומד על זה שזאת הקבוצה עם הפוטנציאל הכי גדול מאז 2004/5, ורק לי אמבוואקה מזכיר את באסטון?

ממש פוטנציאל רצחני.

ממש פוטנציאל רצחני.

היו קבוצות עם פוטנציאל יותר גבוה שהתרסקו יותר חזק.

זה העניין עם פוטנציאל, הוא לא תמיד מתממש.

ותוכל לקבוע סופית אם הוא יתממש או לא לאחר פיטורי גודס