Jump to content

Nba עונת 16\2015 הנושא הרשמי

DoW

Recommended Posts

יוסטון השיגה ניצחון ראשון הלילה, דווקא נגד OKC של דוראנט ו-ווסטברוק.

מיותר לציין שזה קרה בגלל יכולת טובה של ג'יימס הארדן שהראה ניצוצות של חזרה ליכולת הרגילה שלו ואפילו הציג משחק הגנה טוב.

הזקן סיים עם 37 נקודות, 5 ריבאונדים ו 5 אסיסטים.

ראויים לציון גם דוויט האוורד וטיי לאוסון שהגיעו סוף סוף לפתיחת העונה.

בעודי כותב שורות אלה גולדן סטייט מטיילת לניצחון קליל על ממפיס הבינונית, הקליפרס ניצחו בחוץ את פיניקס למרות פייט טוב שנתנו הסאנס, ואי אפשר לא להזכיר את קליבלנד של דייוויד שהשיגה ניצחון נוסף למאזן שלה בעיקר בזכות יכולת טובה של המלך.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

משהו מאוד לא טוב עובר על ממפיס

מקבוצה שזה היה סיוט לשחק מולם, הם הפכו לשטיח, לפחות בפני הקבוצות המובילות, אבל זה באמת בקטע משפיל.

גם קליבלנד הגיעה לביתה לאחר ההפסד לשיקגו ונתנה להם בראש, ועכשיו 50 הפרש מגולדן סטייט? לא יאומן.

בהמשך לפתיחת העונה הזוועתית של ממפיס- הגריזליס הצליחו להתאושש ולהשיג ניצחון ביתי על חשבון הקבוצה של קאזינס הפצוע (לא שיחק) ושל עומרי כספי ([emoji14]) כשמעל כולם בלטו מייק קונלי וזאק רנדולף.

סקרמנטו ללא קאזינס זה פשוט חצי קבוצה.

שארלוט הפתיעו את הבולס במגרשם הביתי. ג'רמי למב שכנראה יחתום בקרוב על הארכת חוזה בלט מעל כולם, כאשר מן הצד השני דרק רוז ממשיך ביכולת הרעה שלו.

הפייסרס התאוששו על חשבון דטרויט המפתיעה. מי שעזר לקבוצה של PG הוא רודני סטאקי (אקס דטרויט) שעלה מהספסל ונתן הצגה.

ספר לי על זה..נפלתי קשה בהימור אתמול על ניו אורלינס

חבר התקשר אליי אתמול וביקש המלצה למשחקים ב NBA

אמרתי לו מראש שאין כזה דבר באנקר ב NBA, והרבה יותר קשה לפגוע שם מאשר בכדורגל.

הוא ביקש משחק אחד באנקר.

בהתחלה חשבתי על שיקגו שפתחו את העונה לא רע מול שארלוט שלא השיגה ניצחון, החלטנו שלא, כי זה משחק ביתי של שארלוט. אחר כך הייתה לי הרגשה שאולי סקרמנטו תפתיע את ממפיס ששיחקה גם לילה קודם לכן והובסה ב 50 הפרש (לזכותי ייאמר שלא ידעתי שקאזינס לא ישחק, אחרת הייתי הולך בודאות על ממפיס). עדיין, הימור על סקרמנטו לא מומלץ. כל שאר המשחקים צמודים ושווי כוחות על הנייר, ואז מצאתי את ניו אורלינס מול אורלנדו. שתי הקבוצות במאזן 0-3, כאשר הפליקנס סבלו מפתיחת עונה שכללה שני משחקים נגד גולדן סטייט, אז חשבתי שהמאזן שלהם משקר, ובבית הם ינצחו את אורלנדו. המלצתי על המשחק הזה, והופ - אורלנדו מנצחים בחוץ.

הגנת הפרימטר של ניו אורלינס פשוט מזעזעת. עד עכשיו ב 4 משחקים הם חטפו 30 נק' ומעלה מאחד הגארדים של היריבה, ממש מביך! אפילו הגבה היה חלש וסיים עם 3/12 מהשדה..

בדיעבד היה באנקר אחד - שהלייקרס ימשיכו להיות הלייקרס...

מבאס, ההגנה של אורלינס באמת מזעזעת...דווקא היום אני חושב שקליפרס+8 נגד גולדן הימור מדהים, אני בכלל לא בטוח שגולדן תנצח, ועוד קליפרס קיבלו פור של 8

וואלה, שתי הקבוצות פתחו ממש טוב, אבל המשחק בבית של גולדן סטייט, זה בקלות יכול להסתיים עם ניצחון שלהם בדו ספרתי.

על הנייר גם קליבלנד מול הניקס זה מפתה, אבל גם אם קליבלנד ינצחו, ואפילו אם זה יהיה בקלילות, הורדה של הרגל מהגז בדקות האחרונות עם החמישייה השנייה וההפרש יכול לצנוח.

אני רואה שמילווקי עם מינוס 10.5 מול פילי, זה באמת יחס מפתה מאוד. שתי הקבוצות חלשות, ברור מי היותר חלשה, אבל אם פילי הפסידו ב 7 לקליבלנד, למה שיקבלו יותר ממילווקי? :P

אני מתפלא עליכם :)

הבאנקר היחידי העונה זה תמיד להמר נגד הלייקרס.

אני כן הייתי הולך על ניצחון +7 לבאקס. קליבלנד ניצחו ללא יותר מידי מאמץ.

אני מסכים שכמובן אבל אני לא אתפלא אם גולדן תנצח בדו ספרתי, אמנם אני מודה שלא ראיתי עוד שום משחק של גולדן העונה אבל על פניו נראה שיש לקליפרס בצבע יתרון עצום על פני גולדן, בייחוד שבוגוט בחוץ.

לא יודע, אני אף פעם לא אהמר על פילי זה נראה לי כמו רולטה, למרות שאוקפור קצת שדרג אותם(?).

האמת חשבתי על לפתוח פה אתגר כזה נחמד שכל יום אני אכתוב פה את הליינים ואנשים יגידו מה הם חושבים ואז סוף עונה סידרה נראה מי פגע הכי הרבה, אבל לא בטוח שיהיה לי זמן לתחזק את זה כל יום, ובכל מקרה לא תהיה הענות כשרק 2/3 אנשים נכנסים לתת פורום הזה

אוקאפור בינתיים לא עושה שום דבר חוץ מלקלוע. הוא לא לוקח מספיק ריבאונדים ועל הגנה הוא לא ממש שמע.

אבל אפשר להגיד שהוא סוג של שדרוג, וזה רק בגלל שהם קבוצה די עלובה.

קארי ב 5 משחקים עד כה (לא מדד מייצג כמובן, אבל בכל זאת רק כדי להבין את פתיחת העונה המשגועת שלו): 5.6 שלשות למשחק ב 51.9%

לשם השוואה, בכל העונות הקודמות שלו הוא נע בין 42.4% ל 45.5% לשלוש, כשהוא לוקח הרבה פחות שלשות למשחק (מה שמעצים את האחוז הגבוה העונה)

תצוגת קלאץ גדולה של רוז בדקות האחרונות מובילה את שיקגו לניצחון על אוקלהומה

הרבה ניצחונות של קבוצות מובילות במזרח על מקבילותיהן מהמערב. מעניין.

אגב, פעם אחר פעם שיקגו מתחילה את ההתקפה עם חסימה של גבוה לרוז, ואוקלהומה ענתה עם חילוף אוטומטי, מה שיצר מיס-מאץ' פעם אחר פעם, כשרוז יצר לעצמו זריקה נוחה בקלות, וגם יכל למצוא את גאסול לסל קל מול ווסטברוק בתוך הצבע.

מזכיר משהו?

מעצבן שיש כל כך הרבה משחקים בnba ואפילו לא אחד משודר, ושלא נדבר על היורוליג דחוס בצמצום בספורט 5 לייב במקום לפרוס, ערוץ מזדיין

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.