Jump to content

Nba עונת 16\2015 הנושא הרשמי

DoW

Recommended Posts

כל כך לא כוחות

נראה אם ייגמר בסוויפ כמו שהימרתי

לגבי אינדיאנה - טורונטו - אני בדרך לטעות שם

טורנטו נחנקו אתמול. מקווה שיצליחו להתעשת ולנצח נגד הסטטיסטיקה.

אתמול במהלך המשחק הופיע נתון שמי שמנצח את המשחק הראשון בסדרה (בחוץ), יש לו סיכוי של 77% לנצח את הסדרה כולה

כצפוי, קוואי לאונרד זכה בתואר שחקן ההגנה של העונה

12994424_10153952111423463_1443164357544

איך הוא שומר כל כך טוב? כף היד שלו היא עד כדי כך גדולה

13000174_10154112185488537_6355951964207

אמנם זה בקטן, אבל אפשר להבין - הלוגו של כל הקבוצות במרוצת השנים. רק של שיקגו לא השתנה, די מגניב.

13015670_1085266828206056_54183476949287

ג'מאל קרופורד השחקן השישי של העונה

12987201_10153953464123463_5670167798097

לא רע לשחקן בגיל 36. אבל אני חושב שהגיע יותר לקאנטר מאוקלהומה

מינסוטה בעונה הבאה עשויה להגיע לפלייאוף. חומר שחקנים מפחיד עם מאמן מצויין.

למרות הניצחון של יוסטון הלילה, כמה חבל שיוטה לא במקומם בפלייאוף. היו עושים לגולדן סטייט חיים קשים והיינו מקבלים סדרה איכותית יותר. חבל.

סי ג'יי מקולום זכה בתואר השחקן המשתפר של העונה

13082741_10153960333003463_9052551867485

כמה נתונים לגבי שחקן ההגנה של העונה, בפעם השנייה ברציפות, קוואי לאונרד:

13055524_10153958172678463_4871045299418

קוואי רשם הלילה 32 נק', 5 חסימות ו 4 חטיפות, רק שלושה שחקנים נוספים עשו את זה במשחק פלייאוף

13086888_10154321469103643_2464428196703

בנוסף, הראשון שמסיים משחק פלייאוף עם 30 נק' ו 5 חסימות לצד 0 איבודים מאז שאקיל אוניל בשנת 2000.

כמו כן, הוא היחיד בהיסטוריה לסיים משחק פלייאוף עם 5 חסימות לצד 5 שלשות.

פייסרס נגד רפטורס מוכיחה את עצמה כסדרה איכותית מאוד!

רק מוכיח כמה המזרח גרוע ואלופת ה-NBA תיקבע בגמר המערב

מוכיח שלטורונטו אין אופי, בניגוד לאינדיאנה, זה הכל.

האלופה תגיע מהמערב כי שם משחקות שתי הקבוצות הטובות בליגה, אבל פרט אליהן, המזרח לא פחות טוב מהמערב השנה.

מוכיח שלטורונטו אין אופי, בניגוד לאינדיאנה, זה הכל.

האלופה תגיע מהמערב כי שם משחקות שתי הקבוצות הטובות בליגה, אבל פרט אליהן, המזרח לא פחות טוב מהמערב השנה.

לטורונטו אף פעם לא היה אופי, יש סיבה למה המועדון הזה מעולם לא עבר סיבוב ראשון בפלייאוף. ההבדל העיקרי בין אינדיאנה וטורונטו היא שלאינדיאנה יש סופרסטאר ולטורונטו לא, ולחבר'ה של טורונטו אין ניסיון פלייאוף.

חוץ מזה, אם תעשה טורניר של ראשון במזרח מול ראשון במערב, שני מזרח שני מערב, שלישי .... וכך הלאה, כנראה שבסדרה של 7 משחקים כמעט כל הקבוצות של המערב ינצחו. למערב יש עליונות, גם אם לא מסתכלים על הקבוצות הכי טובות.

לטורונטו אף פעם לא היה אופי, יש סיבה למה המועדון הזה מעולם לא עבר סיבוב ראשון בפלייאוף. ההבדל העיקרי בין אינדיאנה וטורונטו היא שלאינדיאנה יש סופרסטאר ולטורונטו לא, ולחבר'ה של טורונטו אין ניסיון פלייאוף.

חוץ מזה, אם תעשה טורניר של ראשון במזרח מול ראשון במערב, שני מזרח שני מערב, שלישי .... וכך הלאה, כנראה שבסדרה של 7 משחקים כמעט כל הקבוצות של המערב ינצחו. למערב יש עליונות, גם אם לא מסתכלים על הקבוצות הכי טובות.

אני לא בטוח, יש סיבה שבשנים הקודמות במזרח היו קבוצות שנכנסו לפלייאוף עם מאזן שלילי, בעוד שבמערב קבוצות עם מאזן חיובי נותרו בחוץ, והשנה זה התהפך.

ברור שצריך לקחת בחשבון את זה שהקבוצות במערב שיחקו יותר פעמים נגד קבוצות כמו גולדן סטייט וסן אנטוניו, ועדיין, זה נתון די בולט. מעניין לדעת מה המאזן של כל קבוצה במערב נגד כל קבוצה במזרח, בטוח יש מישהו שבדק את זה. אמנם זה לא כמו סדרה של הטוב מ 7 בפלייאוף, אבל זה המדד הכי טוב שאנחנו יכולים לקבל.

אני לא בטוח, יש סיבה שבשנים הקודמות במזרח היו קבוצות שנכנסו לפלייאוף עם מאזן שלילי, בעוד שבמערב קבוצות עם מאזן חיובי נותרו בחוץ, והשנה זה התהפך.

ברור שצריך לקחת בחשבון את זה שהקבוצות במערב שיחקו יותר פעמים נגד קבוצות כמו גולדן סטייט וסן אנטוניו, ועדיין, זה נתון די בולט. מעניין לדעת מה המאזן של כל קבוצה במערב נגד כל קבוצה במזרח, בטוח יש מישהו שבדק את זה. אמנם זה לא כמו סדרה של הטוב מ 7 בפלייאוף, אבל זה המדד הכי טוב שאנחנו יכולים לקבל.

גם אני שמתי לב לזה, וגם אני חשבתי כמוך, שאולי סוף סוף משהו התהפך בין המזרח והמערב, ואחרי כ"כ הרבה שנים שבהן קבוצות עם מאזנים כמו 44-42 מהמערב לא עלו בעוד קבוצות עם כל מיני 38-44 כן עלו מהמזרח - אולי העונה סוף סוף יש עליונות למזרח.

אבל באמת שאין עליונות, חוץ ממקום ראשון כל הקבוצות במזרח פח לגמרי, אפילו מיאמי המפורקת כבר יותר מפחידה מכל מקומות 2-8 במזרח. והמקבילות של כל השרלוט-את-אטלנטה במערב הן קליפרס, יוסטון וממפיס, וואלה קבוצות לא כאלה פראייריות. גם הן, איכותיות יותר מכל 2-8 במזרח.

גם אני שמתי לב לזה, וגם אני חשבתי כמוך, שאולי סוף סוף משהו התהפך בין המזרח והמערב, ואחרי כ"כ הרבה שנים שבהן קבוצות עם מאזנים כמו 44-42 מהמערב לא עלו בעוד קבוצות עם כל מיני 38-44 כן עלו מהמזרח - אולי העונה סוף סוף יש עליונות למזרח.

אבל באמת שאין עליונות, חוץ ממקום ראשון כל הקבוצות במזרח פח לגמרי, אפילו מיאמי המפורקת כבר יותר מפחידה מכל מקומות 2-8 במזרח. והמקבילות של כל השרלוט-את-אטלנטה במערב הן קליפרס, יוסטון וממפיס, וואלה קבוצות לא כאלה פראייריות. גם הן, איכותיות יותר מכל 2-8 במזרח.

סתם החלטתי לבדוק בקטנה, לפי מיקום:

קליבלנד - גולדן סטייט: 2-0 גולדן סטייט

טורונטו - סן אנטוניו: 1-1

מיאמי - אוקלהומה: 1-1

אטלנטה - קליפרס: 1-1

בוסטון - פורטלנד: 1-1

שארלוט - דאלאס: 1-1

אינדיאנה - ממפיס: 2-0 ממפיס

דטרויט - יוסטון: 2-0 דטרויט

אז כמובן שזה לא מייצג, אבל אולי ישנה קצת את הדעה שלך.

סתם החלטתי לבדוק בקטנה, לפי מיקום:

קליבלנד - גולדן סטייט: 2-0 גולדן סטייט

טורונטו - סן אנטוניו: 1-1

מיאמי - אוקלהומה: 1-1

אטלנטה - קליפרס: 1-1

בוסטון - פורטלנד: 1-1

שארלוט - דאלאס: 1-1

אינדיאנה - ממפיס: 2-0 ממפיס

דטרויט - יוסטון: 2-0 דטרויט

אז כמובן שזה לא מייצג, אבל אולי ישנה קצת את הדעה שלך.

קודם כל, יפה על הסטטיסטיקה. היא באמת תומכת בטענה שלך.

כנראה שאני פשוט לא תופס מספיק מקבוצות שבמשך המון שנים היו גרועות, כמו שארלוט טורונטו ודטרויט, או קבוצות שאיבדו את השמות הגדולים, כמו בוסטון ואטלנטה... בעוד במערב בכל קבוצה אני מסתכל וחושב "וואו, יש להם כמה שחקנים אדירים, אף אחד לא היה רוצה לפגוש אותם"

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.