Jump to content

Nba עונת 16\2015 הנושא הרשמי

DoW

Recommended Posts

אני רחוק מלהיות אוהד של קובי או של הלייקרס, ולמען האמת לא ראיתי את הרוב המוחלט של המשחק. אבל וואלה, מה שקובי עשה בדקה וחצי האחרונות היה מטורף.

גם אני לא נמנה בין אוהביו של הממבה אבל הלילה לראשונה נהנתי מכל סל שהוא קלע, איזה אגדה ואיזה כיף שהוא פרש ככה. לא רק שהוא אחד הכדורסלנים הגדולים אי פעם, הוא גם אחד הספורטאים הגדולים אי פעם.

קיבל פרישה מהאגדות. לא אתפלא אם הלילה הוא לקח יותר זריקות מכל שאר שחקניו לקבוצה ביחד.

תמונת משחקי הפלייאוף:

1e9c647f1616f78734d663995a05919d.jpg

351e4bef67de82cc0f927b95999b6e2e.jpg

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

קיבל פרישה מהאגדות. לא אתפלא אם הלילה הוא לקח יותר זריקות מכל שאר שחקניו לקבוצה ביחד.

תמונת משחקי הפלייאוף:

1e9c647f1616f78734d663995a05919d.jpg

351e4bef67de82cc0f927b95999b6e2e.jpg

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

הוא זרק 50 מתוך 85 מתוכם 21 שלשות מ26 של כל הקבוצה

22/50 מהשדה, 6/21 מהשלוש

משחק פרישה בסימן הקריירה שלו

גולדן שברו את השיא, 73-9

קארי קבע את השיא ש\לו על 402 שלשות בעונה

האמת שראיתי את זה, והחלטתי לא לשים כי זה כביכול המיטב של העונה, רק שזה מאוד מאכזב (רק השבועיים האחרונים היו טובים יותר, בלי מיטב)

קובי פרש בסטייל וכאילו נתן הרגשה שאם היה קצת בריא יותר, יכל לתת עונה נוספת.

אני מאוד מקווה שהלייקרס יתחילו לבנות עצמם, החוזה של קובי מתפנה וזה המון כסף על השולחן, יש שם כמה שחקנים עם פוטנציאל טוב כמו קלארקסון. מקווה לראות אותם חוזרים לטופ.

קארי תופעה אדירה, סוג של "מייקל ג'ורדן" לדור החדש שלא ידע את מייקל המקורי, או את קובי של השנים הבריאות והטובותץ

קליבלנד מקבלת סידרה קשה מאוד, דטרויט מאוד לא פראיירים, לא אתפלא אם זה יגמר ב-7 משחקים.

אם זה זהבי קלאסי לשבור שיא עם גול ניצחון בדקה 90 שנותן מקום ראשון, זה קובי קלאסי לעשות פסטיבל שלם, ולזרוק 50 זריקות במשחק חסר חשיבות, ושידברו על זה כאילו זה בכלל מתקרב להישג האמיתי של גולדן סטייט.

שחקן ענק, ברוך שפטרנו. אף פעם לא נהניתי לראות אותו. תמיד הערכתי את היכולות שלו, ושנאתי את הרדיפה שלו אחרי מספרים ותהילה על חשבון הקבוצה שלו. תמיד יהיה בצל של ג'ורדן, כי במקום להיות שחקן ענק בפני עצמו הוא בחר להיות הצל של ג'ורדן. בשבילי הוא תמיד יהיה הבן אדם שניסה באובססיביות להיות מישהו אחר. חבל.

די עומר, אפשר לחשוב איזה נורא זה להיות הצל של ג'ורדן. עדיין מדובר ב SG השינו בטיבו בהיסטוריה.

הפרק החמישי של game of zones

גדול כרגיל

קטע המשך שהכינו כנראה מבעוד מועד לקראת הפרישה וחיכו לסוף:

ענק!

די עומר, אפשר לחשוב איזה נורא זה להיות הצל של ג'ורדן. עדיין מדובר ב SG השינו בטיבו בהיסטוריה.

אני לא מדבר על היכולת, אני מדבר על הרדיפה אחריו והניסיון להיות הוא. וזה בדיוק העניין, הוא השחקן הכי גדול שראיתי חוץ מג'ורדן, ובגלל זה חבל שתמיד יזכרו אותו בהקשר של השחקן היחיד שגדול ממנו, ופחות בפני עצמו.

האמת שראיתי את זה, והחלטתי לא לשים כי זה כביכול המיטב של העונה, רק שזה מאוד מאכזב (רק השבועיים האחרונים היו טובים יותר, בלי מיטב)

הלקט ג׳יימס הארדן היה פרייסלס

אני פחות מבין בכדורסל.

אבל היה פעם תופעה כמו ראסל ווסטבורק? גארד שנותן כמות טריפל דאבל מטורפת בעונה. מקווה שהוא יקח אליפיות בהמשך הקריירה.

אני פחות מבין בכדורסל.

אבל היה פעם תופעה כמו ראסל ווסטבורק? גארד שנותן כמות טריפל דאבל מטורפת בעונה. מקווה שהוא יקח אליפיות בהמשך הקריירה.

שיאני הטריפל דאבל הם כולם רכזים, זה גם הגיוני אם תחשוב על זה, כי לרכז יותר קל להשיג 10 ריבאונדים מאשר לשחקן אחר 10 אסיסטים.

בעבר היה שחקן בשם אוסקר רוברטסון שלא רק שהשיג הרבה טריפל דאבלים (41 בעונה אם אני לא טועה), הוא סיים את אותה עונה עם ממוצע של טריפל דאבל, כולל מעל 30 נק' למשחק. כמובן שאף אחד מאז לא רשם נתון כזה.

לגבי ווסטברוק - אני לא רואה אותו נכנס לטופ 3 בקריירה מהבחינה הזאת (ג'ייסון קיד שלישי עם 107). מה שכן, הוא כנראה השחקן הכי אתלט ששיחק את המשחק הזה, בטח ברמות הגבוהות (כן, יותר מג'ורדן)

https://www.facebook.com/NBAorangeball/photos/a.177621652430305.1073741828.165710333621437/451093565083111/?type=3&__mref=message_bubble

כולם להשתתף

אתגר הפלייאוף של הכדור הכתום, מדי סיבוב הם יפרסמו קובץ כזה בגוגל דוקס, וצריך לנחש את המנצחת בכל סדרה, כמה משחקים יהיו בסדרה ואת הקלע המוביל.

לאחר הסיבוב הם מפרסמים את התוצאות בקובץ אקסל, שם ניתן לראות את התוצאות שלכם ואת הדירוג.

ממליץ למלא סתם בשביל הכיף ולהתמיד עד לסוף הפלייאוף.

https://www.facebook.com/NBAorangeball/photos/a.177621652430305.1073741828.165710333621437/451093565083111/?type=3&__mref=message_bubble

כולם להשתתף

אתגר הפלייאוף של הכדור הכתום, מדי סיבוב הם יפרסמו קובץ כזה בגוגל דוקס, וצריך לנחש את המנצחת בכל סדרה, כמה משחקים יהיו בסדרה ואת הקלע המוביל.

לאחר הסיבוב הם מפרסמים את התוצאות בקובץ אקסל, שם ניתן לראות את התוצאות שלכם ואת הדירוג.

ממליץ למלא סתם בשביל הכיף ולהתמיד עד לסוף הפלייאוף.

מילאתי

יאללה טורונטו לאליפות המזרח

הפלייאוף נפתח עם ניצחון של אינדיאנה בחוץ על טורונטו, ששוב עשתה במכנסיים. פול ג'ורג' היה חלש במחצית הראשונה אבל התפוצץ בשנייה וכיכב, 33 נק' בסך הכל, יותר מלאורי ודרוזן ביחד שהיו נוראיים.

מיד: ווריורס-רוקטס

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.