Jump to content

Nba עונת 16\2015 הנושא הרשמי

DoW

Recommended Posts

במעקב ווסטברוק - אוקלהומה הביסה בקלילות את יוטה הלילה, ולכן ראסל שיחק רק 27 דקות. היה רחוק 3 ריבאונדים ואסיסט מטריפל דאבל נוסף. חבל..

קליבלנד ממשיכה להפסיד, והפעם הפסד לברוקלין

סתם נתון שתפס לי את העין - ממפיס מדורגת 5 במערב, כשהיא קולעת 99.2 וסופגת 100.6 נק' למשחק (מאזן 41-31)

יוטה מדורגת 9 במערב, מחוץ לפלייאוף בכלל, כשהיא קולעת 97.6 וסופגת 96.6 נק' למשחק (מאזן 35-37)

נתון מעניין נוסף - בשנים האחרונות תמיד הקבוצות במערב סיימו עם מאזן טוב יותר מאשר הקבוצות במזרח. הכוונה לקבוצות הביניים ולאו דווקא למובילות, וזה בא לידי ביטוי בכך שקבוצות עם מאזן חיובי נדחקו מחוץ לפלייאוף, בעוד שבמזרח קבוצות עם מאזן שלילי נכנסו פנימה. כמו כן, גם ההפרש סלים פעל בצורה דומה, והעונה בינתיים יש 6 קבוצות עם מאזן חיובי במערב (ו 6 קבוצות עם הפרש סלים חיובי), בעוד שבמזרח יש 9 קבוצות עם מאזן חיובי (ו 8 קבוצות עם הפרש סלים חיובי).

ברור שאי אפשר להשוות באמת, כי במערב יש את גולדן סטייט וסן אנטוניו, שמשחקות 3-4 פעמים כל אחד נגד כל הקבוצות במערב, בעוד שהן משחקות רק פעמיים מול קבוצות במזרח, מצד שני יש הרבה נמושות במערב העונה שמהוות בשר תותחים גם עבור קבוצות הביניים.

וכאן למטה - הרצפים הכי ארוכים של 20 נק' ומעלה ב 30 השנים האחרונות:

12909591_10154228898333643_5288457528854

ניסיתי למצוא תאריכים רשמיים דרך גוגל אבל לא ממש מצאתי - יש מישהו שיכול לעזור לי למצוא את תאריכי המשחקים בפלייאוף (אם יש דבר כזה)?

אני נמצא במיאמי מה-21 באפריל עד ה-1 במאי ומאמין שבטווח הזה יהיה לפחות משחק אחד ב-American Airlines Arena.

טריפל דאבל מרשים נוסף של ווסטברוק (וניצחון של אוקלהומה)

הלייקרס מובסים ב 48 הפרש ביוטה (קובי עם 1/11 מהשדה)

השאלה מי יותר חלשה הלייקרס או פילי, לדעתי לייקרס.

את האמת? אני לא חושב שחומר השחקנים של הלייקרס כל כך גרוע. יש שם המון צעירים מוכשרים כמו דיאנג'לו, ראנדל וקלארקסון.

אבל העונה יש שתי בעיות מרכזיות שגורמות להם להיראות ככה:

א. חוץ מקובי, השאר בכל זאת חבורה של ילדים (לפחות השלד של הקבוצה).

ב. עושה רושם כאילו לפעמים הם מרגישים כמו ניצבים בהצגת הפרידה של קובי. שאם תחשוב על זה, לא תמיד זה נעים להם להרגיש שקופים, ואני בטוח שזה פוגע בביטחון וביכולת שלהם.

אני מאמין שבעונה הבאה ללא קובי הם אמנם עדיין יכולים לדשדש בתחתית המערב (כי הם חסרי ניסיון וקבוצה ללא כוכבים) אבל נזכה לראות שחקנים פורצים ומראים מה הם באמת שווים.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

דיוויט בלאט 30-11

טיירון לו 22-11

אווו את הפלי.

כמה פעמים כל אחד מהם שיחק נגד גס/סא?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

במשחק אתמול של הקאבס מול יוסטון קרה הדבר הכי מביך שיצא לי לראות לאחרונה. ואני לא מדבר על ההפסד וההתרסקות ברבע האחרון.

לראות את ההתנהלות של טיירון לו ולברון ג'יימס זה פשוט מביך ופוגע קשות בתדמית המאמן בNBA.

לברון מחלק הוראות לשחקנים, לברון מחלק הוראות לטיירון לו, לברון מעביר חלק מפסקי הזמן...

תהיה מאמן-שחקן וזהו!

כמה פעמים כל אחד מהם שיחק נגד גס/סא?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

לא זוכר את מספר המפגשים המדוייק, אבל אני כמעט בטוח שדייוויד נפגש איתם יותר פעמים.

לא זוכר את מספר המפגשים המדוייק, אבל אני כמעט בטוח שדייוויד נפגש איתם יותר פעמים.

אז מבדיקה זריזה-

בלאט- אימן פעמיים נגד ג"ס , פעם אחת נגד ס"א

לו - לא אימן מול ג"ס , פעם אחת מול ס"א

דריימונד גרין השחקן הראשון שרושם לפחות 1000 נק', 500 ריבאונדים, 500 אסיסטים, 100 חטיפות ו 100 חסימות בעונה אחת

12525254_10154257295108643_8462687007105

לברון ג'יימס עלה למקום ה 12 ברשימת הקלעים בכל הזמנים

אם ימשיך לשחק עד גיל מאוחר כמו קובי, ולא יעבור פציעות, אין ספק שהוא יגיע למקום הראשון

כמה דברים מעניינים ששווה לציין:

- יאניס אנטטקומפו כבר מזמן נחשב לסטאר אמיתי. בעונה הבאה הוא הולך להיות כנראה הPG המוביל של מילוואקי. אמש הוא השיג את הטריפל דאבל החמישי שלו העונה בגיל 21 בלבד. מג'יק ג'ונסון השחקן היחידי שהשיג מעל 5 טריפל דאבלים בעונה מתחת לגיל 22. האם זה סימן לבאות?

- כספי נפצע אמש וככל הנראה גמר את העונה בדיוק כמו הקבוצה שלו, שכבר עושה סוג של טנקינג (קאזינס ורונדו נחים הרבה ולא משחקים).

- לאחר 54 נצחונות ביתיים רצופים, הווריורס הפסידו אמש לבוסטון הקשוחה (109:106). האם שבירת השיא בסכנה?

העונה הסדירה הולכת ונגמרת, ואני חושב שזה זמן מצויין לדרג את חמשת הרוקיז המובילים שלכם.

רוקיז בולטים: קארל אנטוני טאונס, קריסטפס פורזינגיס, דווין בוקר, דיאנג'לו ראסל, ג'אליל אוקפור, ג'אסטיס ווינסלו, מריו הזוניה, אימונאל מודאיי, ווילי קאולי סטיין, סטאנלי ג'ונסון, פרנק קמינסקי, מיילס טרנר, קמרון פיין, לארי נאנס ג'וניור, טריי ליילס. (מקווה שלא שכחתי מישהו משמעותי).

החמישייה שלי:

1. קארל אנטוני טאונס. מבחינתי אחרי פגרת האולסטאר התבצע המהפך בין שני המקומות הראשונים. טאונס מראה דומיננטיות אמיתית, ולדעתי מדובר באחד מהסנטרים הטובים בNBA כבר עכשיו.

2. פורזינגיס. צמוד מאוד לטאונס, הבחירה ביניהם לא פשוטה. כמו טאונס מדובר באחד מהשחקנים הדומיננטיים ביותר של הניקס (לא חוכמה גדולה האמת), אבל אין לי ספק שהוא יהיה אחד ממספרי ה4 הטובים בליגה בשנים הבאות.

3. דווין בוקר. מוביל את פיניקס (עד כמה שאפשר...) בזמן שהם חסרים את ברנדון נייט ואת אריק בלדסו הנהדרים. שחקן חכם עם קליעה טובה, צריך לשפר את משחק ההגנה.

4. אוקפור. מפוצץ בכישרון, אופי מסריח בקבוצה מסריחה. אם ימשיך ככה הוא בדרך להיות פספוס. מקווה שהוא יעשה איזשהו סוויטץ' בראש, כי הוא יכול להיות סנטר מעולה בעתיד.

5. מיילס טרנר. ההתלבטות הייתה בין טרנר, דיאנג'לו ומודיאיי. אבל מודיאיי נראה לא בשל לגמרי עדיין, דיאנג'ו מלבד כמה הבלחות לא הראה המון, והאמת שקשה להאשים אותו כשהוא בצל הכבד של קובי. בעונה הבאה יהיה קל יותר לשפוט אותו. מיילס טרנר נראה כמו שחקן וותיק לחלוטין. קליעה מחצי מרחק, ריבאונדר וחוסם נהדר. הבעיה הגדולה היא חוסר היציבות.

העונה הסדירה הולכת ונגמרת, ואני חושב שזה זמן מצויין לדרג את חמשת הרוקיז המובילים שלכם.

רוקיז בולטים: קארל אנטוני טאונס, קריסטפס פורזינגיס, דווין בוקר, דיאנג'לו ראסל, ג'אליל אוקפור, ג'אסטיס ווינסלו, מריו הזוניה, אימונאל מודאיי, ווילי קאולי סטיין, סטאנלי ג'ונסון, פרנק קמינסקי, מיילס טרנר, קמרון פיין, לארי נאנס ג'וניור, טריי ליילס. (מקווה שלא שכחתי מישהו משמעותי).

החמישייה שלי:

1. קארל אנטוני טאונס. מבחינתי אחרי פגרת האולסטאר התבצע המהפך בין שני המקומות הראשונים. טאונס מראה דומיננטיות אמיתית, ולדעתי מדובר באחד מהסנטרים הטובים בNBA כבר עכשיו.

2. פורזינגיס. צמוד מאוד לטאונס, הבחירה ביניהם לא פשוטה. כמו טאונס מדובר באחד מהשחקנים הדומיננטיים ביותר של הניקס (לא חוכמה גדולה האמת), אבל אין לי ספק שהוא יהיה אחד ממספרי ה4 הטובים בליגה בשנים הבאות.

3. דווין בוקר. מוביל את פיניקס (עד כמה שאפשר...) בזמן שהם חסרים את ברנדון נייט ואת אריק בלדסו הנהדרים. שחקן חכם עם קליעה טובה, צריך לשפר את משחק ההגנה.

4. אוקפור. מפוצץ בכישרון, אופי מסריח בקבוצה מסריחה. אם ימשיך ככה הוא בדרך להיות פספוס. מקווה שהוא יעשה איזשהו סוויטץ' בראש, כי הוא יכול להיות סנטר מעולה בעתיד.

5. מיילס טרנר. ההתלבטות הייתה בין טרנר, דיאנג'לו ומודיאיי. אבל מודיאיי נראה לא בשל לגמרי עדיין, דיאנג'ו מלבד כמה הבלחות לא הראה המון, והאמת שקשה להאשים אותו כשהוא בצל הכבד של קובי. בעונה הבאה יהיה קל יותר לשפוט אותו. מיילס טרנר נראה כמו שחקן וותיק לחלוטין. קליעה מחצי מרחק, ריבאונדר וחוסם נהדר. הבעיה הגדולה היא חוסר היציבות.

לא הזכרת את ניקולה ג'וקיץ' , אמנם רוקי אבל בחירת סיבוב שני של 2014, יש לו את הPER השני הכי גבוה בקרב רוקיז עם 21.15 ומקום תשיעי בליגה בRPM, שחקן יעיל בטירוף.

לא הזכרת את ניקולה ג'וקיץ' , אמנם רוקי אבל בחירת סיבוב שני של 2014, יש לו את הPER השני הכי גבוה בקרב רוקיז עם 21.15 ומקום תשיעי בליגה בRPM, שחקן יעיל בטירוף.

ידעתי ששכחתי מישהו :)

נכנסו להיכל התהילה:

שאקיל אוניל, אלן אייברסון, יאו מינג, ג'רי ריינסדורף הבעלים של שיקגו וטום איזו מאמן מישיגן סטייט.

איזה סיומת של גמר המכללות מצד אחד (צפון קרוליינה) שלשת שוויון 4 שניות לסוף ומצד שני (וילנובה) שלשת ניצחון על הבאזר (ראיתי רק תדקה האחרונה)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.