Jump to content

Nba עונת 16\2015 הנושא הרשמי

DoW

Recommended Posts

DoW,אתה מאמין לי שרק השבוע גיליתי שיש נושא NBA בפורום?

אני אצפה בגולדן סטייט-יוסטון בעיקר בגלל המאטץ'-אפ בין הארדן וקארי. זה תמיד מעניין.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

DoW,אתה מאמין לי שרק השבוע גיליתי שיש נושא NBA בפורום?

אני אצפה בגולדן סטייט-יוסטון בעיקר בגלל המאטץ'-אפ בין הארדן וקארי. זה תמיד מעניין.

איזה כיף :basketball:

קליבלנד פשוט נראים טוב

מחכה שקיירי ושאמפרט יחזרו, אבל בינתיים נראה שממשיכים מאיפה שהפסיקו בפלייאוף האחרון

לא יודע עד כמה זה טוב לפתוח את העונה עם הרגל על הדוושה מהרגע הראשון, אבל מצד שני הסגל ארוך יותר השנה.

קליבלנד באמת פתחו מצוין ביחס לעונה שעברה. מו וויליאמס רכש נפלא, ולמרות משחק אחרון בינוני הוא יספק את הסחורה כל עוד קיירי בחוץ.

קווין לאב בכושר מפחיד, ג'יימס מצליח לקבל מנוחה במשחקים, מה שיביא אותו בכושר טוב יותר לשלבים המאוחרים והחשובים יותר. הסגל עמוק יותר, ונכון לעכשיו יש אחלה אופציות מהספסל.

כרגע קליבלנד לדעתי מספר 1 במזרח. אני מקווה בשביל דיוויד שרק ימשיכו ככה ושלא יהיו פציעות מיותרות.

לפי הסטטיסטיקה בלאט הצליח לעשות רוטציה יפה ואף אחד לא שיחק מעל 33 דקות.

הסגל העמוק מתאים יותר לבלאט הוא טוב ברוטציה (מקצר אותה לקראת המאני טיים בפלייאוף למרות ששנה שעברה זה היה יחסית מחוסר ברירה עקב פציעות) וגם עוזר לשמור על אינטנסיביות.

היתרון של הקאבס הוא גם החיסרון שלהם. במזרח יש מעט קבוצות שיכולות לתת להם פייט.

החזרה של קיירי יכולה לפגוע בהם כי פתאום יהיה קשה יותר לעשות רוטציה ולך תדע איך הוא יחזור ואם לא יכפה את עצמו על המשחק.

אינדיאנה ממשיכה עם פתיחת העונה המאכזבת שלה, הניקס ממשיכים להפתיע

ורק סטף עושה סטף

53 נק' שלו עם 8/14 מהשלוש, 11/11 מהעונשין, 4 ריבאונדים, 9 אסיסטים ו 4 חטיפות לצד 2 איבודים בלבד. פשוט חוויה השחקן הזה.

כספי עם פתיחת עונה סולידית מאוד, תורם יפה בנקודות וגם בריבאונדים, ויש לו +/- טוב מאוד.

סטף זה סטף, הוא פשוט שחקן מפחיד.
הדאגה שלי בתור אוהד של הווריורס זה הפתיחה החלשה של קליי. אמנם מדובר רק בפתיחת העונה ויש עוד דרך ארוכה, אבל עדיין האיש נראה חלוד למדי.

בנוסף, אני מחכה לפריצה של האריסון בארנס שמקבל קרדיט רב על חשבון איגואדלה הנהדר. אני חייב להודות שאני אישית הייתי מעדיף את אנדרה בחמישייה מאשר את בארנס, לפחות עכשיו.

הפציעות של בוגוט הן לא דבר חדש, ונכון שבגולדן סטייס הנוכחית שמים דגש קטן יותר על עמדות הפנים, אבל אולי היה נכון יותר לעשות שינוי בקיץ. אזילי שחקן בק-אפ מצוין, אבל הוא לא האיש הנכון להיות סנטר פותח.

במשחק הראשון ביניהן סטף קלע 24 נק' כבר ברבע הראשון. הפעם הוא המטיר 28 נק' ברבע השלישי על ניו אורלינס

https://www.youtube.com/watch?v=CFtrBbP5_Mc

מדהים אותי שבארץ(לא יצא לי לראות פרשנויות בחו"ל, אבל אני חושב ששם זה לא שונה בצורה דרסטית) התעלמו לגמרי מגולדן סטייט במרוץ לאליפות, ולא החשיבו אותה אפילו כמועמדת לעלות לגמר.

נכון, קבוצות התחזקו, קליפרס נראת כמו קבוצה חלומית, הספרס הביאו את אולדריג, אבל גולדן סטייט עדיין זאת פאקינג אותה גולדן סטייט שפירקה את הליגה בכדורסל מרהיב.

מדהים אותי שבארץ(לא יצא לי לראות פרשנויות בחו"ל, אבל אני חושב ששם זה לא שונה בצורה דרסטית) התעלמו לגמרי מגולדן סטייט במרוץ לאליפות, ולא החשיבו אותה אפילו כמועמדת לעלות לגמר.

נכון, קבוצות התחזקו, קליפרס נראת כמו קבוצה חלומית, הספרס הביאו את אולדריג, אבל גולדן סטייט עדיין זאת פאקינג אותה גולדן סטייט שפירקה את הליגה בכדורסל מרהיב.

אני חושב שזה כי ברור שהם מועמדים לאליפות, ובחרו להציג קבוצות נוספות שיתחרו איתה במערב (ועם קליבלנד במזרח)

מה גם שהם עשו מעט מאוד שינויים, זה כמעט אותו סגל שזכה באליפות שנה שעברה (מינוס דיוויד לי), אז הם היו "פחות מעניינים" במהלך הפגרה.

שים לב שאני הימרתי עליהם במאזן הטוב במערב ב"סקר" כאן.

מישהו יכול להסביר את היכולת החלשה עד כה של יוסטון ובעיקר של הארדן?

בגדול יש להם סגל שהוא מאוד אוברייטד, ואם משלבים את העובדה שהווארד פשוט שחקן רך, שפספס את המשחק הראשון בגלל הרחקה, נח בשלישי והסתבך בבעיית עבירות במשחק השני, מגיעים למצב שהכל תלוי בהארדן.

הארדן פתח את העונה עם 10/39 מהשדה, כולל 3/22 מהשלוש. זה פשוט מזעזע. אני מניח שזה יתאזן קצת בהמשך, אבל באמת שלא רואה אותם משחזרים את ההישג משנה שעברה.

מרגיש כמו העונה של דאלאס.

המאבס הולכים להביא את התואר העונה

אולי יצליחו להיות אלופי הפלייאוף התחתון במערב

אנתוני דיוויס התחיל לזרוק העונה ל-3 והוא קולע באחוזים לא רעים בכלל עד עכשיו.(אני מדבר גם על הפרי סיזן)

עבד על זה כל הקיץ

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.