Jump to content

Nba עונת 16\2015 הנושא הרשמי

DoW

Recommended Posts

זה היה עניין של זמן, ועכשיו זה (כמעט) רשמי

תומפסון ימשיך בקליבלנד ל 5 עונות נוספות, יקבל 82M$

לדעתי זה הרבה מעבר למה שהוא שווה, ובסיטואציה ללא פציעות, התרומה שלו תורגש הרבה פחות על המגרש

לצורך העניין, דריימונד גרין, שחקן מרכזי בגולדן סטייט, קיבל הקיץ חוזה דומה של 82-85M$ ל 5 עונות. אי אפשר להשוות בין השניים מבחינת התרומה שלהם על המגרש, או מבחינת הורסטיליות שגרין נותן לווריורס (חייב הערה: גם גרין לא היה שווה חוזה כזה עד לפני כמה עונות, אבל עם תקרת השכר החדשה, צריכים להשוות בין שחקנים שחותמים על חוזה חדש כעת, ולא לעומת מה שהיה פעם)

קאזינס בתגובה:

ugoflgjz5mzy.png

יאללה אנשים. מחר מתחילים. אין לי מילים לתאר לכם כמה אני מתרגש. עברתי לשנה לאמריקה ואשכרה כל המשחקים הולכים להיות ב6,7,8 בערב. כמו חלום.

בכל מקרה, קצת הימורים:

אמ וי פי - לברון

שחקן הגנה - אנתוני דייויס

רוקי - עמנואל מודאי

מאמן העונה - קואץ' בלאט

ראשונה במערב: קליפרס

ראשונה במזרח: קליבלנד

אני בטירוף כבר מעל לשבוע, אז אצטרף להימורים.

MVP - הארדן (כי הוא בפנטזי שלי :))

שחקן הגנה - רודי גובר

רוקי - טאונס

מאמן העונה - רוצה להגיד דייויד :)
ראשונה במערב - סאן אנטוניו

ראשונה במזרח - קליבלנד

נלך על בחירות שונות קצת:

MVP - סטף

שחקן הגנה - ג'ורדן

רוקי - טאונס

מאמן העונה - קר
ראשונה במערב - גולדן סטייט

ראשונה במזרח - שיקגו

יאללה אנשים. מחר מתחילים. אין לי מילים לתאר לכם כמה אני מתרגש. עברתי לשנה לאמריקה ואשכרה כל המשחקים הולכים להיות ב6,7,8 בערב. כמו חלום.

בכל מקרה, קצת הימורים:

אמ וי פי - לברון

שחקן הגנה - אנתוני דייויס

רוקי - עמנואל מודאי

מאמן העונה - קואץ' בלאט

ראשונה במערב: קליפרס

ראשונה במזרח: קליבלנד

איך זה הולך אצלכם? הרבה אוהדי פייסרס? או שבעצם בגלל שאתה באוניברסיטה גם ככה יש אנשים מהרבה מקומות שונים...

שיקאגו-קאבס היה משחק מצוין. בכורה מוצלחת מאוד של מו וויליאמס שימשיך לספק את הסחורה לפחות עד שקיירי יחזור.
שיקאגו קבוצה מלהיבה מאוד בעיניי. יש בה הכל, הגנה אכותית והתקפה משובחת (בעיקר בקו הקידמי). מירוטיץ' מוכיח כמה הוא בוזבז בעונה שעברה כשלא קיבל מספיק דקות, פאו גסול אגדה בפני עצמו, ודרק רוז? רק אלוהים יודע מה יהיה.

אין לי ספק שהם יהיו אחת הקבוצות החזקות במזרח העונה יחד עם קליבלנד.

את המשחק של דטרויט-אטלנטה לא ראיתי, אבל מהתקציר מסתמן כי ג'ף טיג לא הגיע עדיין לפתיחת העונה, ובכלל, ההוקס נראים חלודים למדי. דווקא מי שהפתיע זה דניס שרודר שהפציץ מעמדת הרכז.
למרות החולשה של אטלנטה חייבים לשבח את מרקוס מוריס שהציג מספרי אוסלטאר ואת קולדוול-פופ שאף אחד לא באמת ידע כיצד הוא יחזור, כאשר מעל כולם - אנדרה דראמונד.

הערב כל המשחקים על הנייר מסתמנים כמשחקים טובים. אותי הכי מסקרן המפגש של OKC מול הספרס.

12072629_1238148712869284_4415183196268611260841_1238148719535950_35477860301702

*הסבר לתמונה של קליי - הוא אמר שאי אפשר לזכות אליפות רק עם קליעות מבחוץ

*הסבר לתמונה של הלייקרס - מי שלא מכיר, הספארקס היא המקבילה של הלייקרס ב wnba

מי נשאר לראות אוקלהומה-ספרס?

נראה לי שאני מעדיף את זה על פני משחק חפירות של קליבלנד מול ממפיס, בטח כשהם עדיין ללא סגל מלא

אשמח ללינק לשידור איכותי של הקרב במערב (הייתי עושה ליג פס עם ה free trial שהם נותנים, אבל לך תדע אם אתה שוכח לבטל את זה, הם מחייבים אותך כספית..)

עריכה:

12193538_10156300196900724_1286014510390

נצחון ראשון של קילבנד העונה ב30 הפרש על ממפיס.

בעניין אחר, וואו הקליפרס חתיכת קבוצה.

הקליפרס באמת קבוצה מצוינת עם ספסל עמוק ואיכותי יחסית.

יש לי תחושה שבלייק גריפין יעשה השנה קפיצת מדרגה משמעותית ויהפוך לשחקן המוביל של הקליפרס.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

הקליפרס באמת קבוצה מצוינת עם ספסל עמוק ואיכותי יחסית.

יש לי תחושה שבלייק גריפין יעשה השנה קפיצת מדרגה משמעותית ויהפוך לשחקן המוביל של הקליפרס.

גם שנה שעברה הוא היה השחקן המוביל שלהם, יותר מ CP3

יש להם יותר עומק השנה, השאלה היא מה עם הראש של סטיבנסון וסמית'

רג'י מילר מפרשן משחק של הניקס בגארדן. הקאתי קצת בפה

מניח שאתה מקיא גם לא בפה, בלי קשר למי שמשדר את הניקס.

ממש לא. נראנו מצויין נגד מילווקי, קצת פחות נגד אטלנטה הלילה, אבל באופן כללי יש מגמת שיפור ברורה במשחק שלנו וסגל צעיר ודיי רעב. למעשה אני אפילו חושב שנצליח להתגנב לפלייאוף.

ממש לא. נראנו מצויין נגד מילווקי, קצת פחות נגד אטלנטה הלילה, אבל באופן כללי יש מגמת שיפור ברורה במשחק שלנו וסגל צעיר ודיי רעב. למעשה אני אפילו חושב שנצליח להתגנב לפלייאוף.

מה אתה אומר על גרנט? יהיה רכז פותח? יתן מספרים? (שואל לטובת הפנטזי).

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

אני לא חושב שמייעדים לו את תפקיד הרכז בכלל, כרגע משחקים לפניו ברוטציה בעמדת הרכז חוסה קלדרון (שתפס את מקומו של ריימונד פלטון כרכז הפותח הכי גרוע בליגה) ולנגסטון גאלוואי הנפלא. הוא משחק בעיקר בעמדה 2 וכרכז השלישי ברוטציה. מבחינת המספרים, לא רואה אותו נותן תפוקה מרשימה כבר השנה לפחות מבחינת הנק', אבל מבחינת אסיסטים, ריבאונדים, חטיפות והגנה הוא יתן והרבה (היום סיים עם 7 ריב' ו-7 אסיסטים).

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.