Jump to content

"ברוח, בדם נפדה אותך אל עקצא"

אייל שוימר

Recommended Posts

נמאס כבר מהריקוד הערבי בשתי החתונות גם להיות ערבי -לאומי שמתנגד לקיומה של מדינת ישראל וגם להיות ספורטאי ישראלי מודרני באותה מדינה.

סופר לגיטמי שכל ספורטאי שמשתתף בתחרויות ישראליות וקל וחומר כאלו שנבחרים לייצג את ישראל יצטרכו להצהיר אמונים למדינת ישראל להמנון ולדגל.

ככה יהי'ה ניתן למנוע מצבים בזויים של שחקני נבחרת שמשתתקים בהמנון ומתביישים בדגל, כמובן שזה יכריח הרבה ערבים לבחור צד, הרבה לא יצהירו וכאלה שכן יקבלו את מלוא התמיכה מישראל, כמובן שתיהי'ה התרסה מהצד הערבי מה שיהפוך את ההצהרה לרצינית ומהותית.

חייבים להפסיק כבר את הגם וגם..

גם מדינה מודרנית הומנית ודמוקרטית ששואפת להיות ולהדמות לעולם המערבי , שבמצב נתון מגדירה עצמה כמדינה ליהודים (דת שהיא לאום ) ובמקביל נמצאת במצב פוליטי ( יש שיגידו מנציחה מצב זה ) שבו 3 מיליון ערבים נמצאים תחת כיבוש שלה ללא זכויות שוות ,אז יש שיגידו רוקדת על 2 חתונות .

אבל עזוב את זה. אתה רושם ססמאות בלי פירוט מעשי .

הערבים הם עפ״י חוק אזרחים שווי זכויות , איזה עוד זכויות אתה רוצה לשלול מהם מלבד האפשרות להשתתף בתחרויות ספורט ? או שאתה מתנה את אותם זכויות באיזה הבעת תמיכה מצידם בסמל יהודי כמו מגן דוד ?

האם גם יהודים היו צריכים להשבע או להצהיר אמונים למדינת ישראל ואם כן איזה מעשים מצידם היו מפרים את אותה הצהרה ?

רשמת קשקוש כי אתה יודע שהערבים לא יצהירו אמונים , אלא אם זה תחת הגדרה מאוד כללית למושג ״ מדינת ישראל ״ והתעלמות מוחלטת מכל

הפן הדתי והסמלים כמו ההמנון שרק נוגעים ליהודים , דבר שחשוב לך שיהיה תמיד כרוך יחד .

בקיצור לדעתך צריך לשלול זכויות מערבי ישראל ולשנות את כל פני הדמוקרטיה של מדינת ישראל .

הפעם היחידה שרציתי שהפועל ירדו ליגה הייתה אחרי הדרבי שהתפוצץ שנה שעברה, סך הכל אני רוצה שהם יהיו בליגה ויהיו דרבים ושנמשיך לזיין אותם.. בית"ר כבר לא מעניינים כבר כמה שנים טובות וסכנין אף פעם לא היו ככה שלא מעניין אותי אם הם יהיו בלגה או לא

מול בית"ר יש יריבות ספורטיבית.

האוהדים של סכנין רואים בך אוייב הרבה מעבר לספורט.

גם מדינה מודרנית הומנית ודמוקרטית ששואפת להיות ולהדמות לעולם המערבי , שבמצב נתון מגדירה עצמה כמדינה ליהודים (דת שהיא לאום ) ובמקביל נמצאת במצב פוליטי ( יש שיגידו מנציחה מצב זה ) שבו 3 מיליון ערבים נמצאים תחת כיבוש שלה ללא זכויות שוות ,אז יש שיגידו רוקדת על 2 חתונות .

הערבים הם עפ״י חוק אזרחים שווי זכויות , איזה עוד זכויות אתה רוצה לשלול מהם מלבד האפשרות להשתתף בתחרויות ספורט ? או שאתה מתנה את אותם זכויות באיזה הבעת תמיכה מצידם בסמל יהודי כמו מגן דוד ?

האם גם יהודים היו צריכים להשבע או להצהיר אמונים למדינת ישראל ואם כן איזה מעשים מצידם היו מפרים את אותה הצהרה ?

רשמת קשקוש כי אתה יודע שהערבים לא יצהירו אמונים , אלא אם זה תחת הגדרה מאוד כללית למושג ״ מדינת ישראל ״ והתעלמות מוחלטת מכל

הפן הדתי והסמלים כמו ההמנון שרק נוגעים ליהודים , דבר שחשוב לך שיהיה תמיד כרוך יחד .

בקיצור לדעתך צריך לשלול זכויות מערבי ישראל ולשנות את כל פני הדמוקרטיה של מדינת ישראל .

3 מליון ערבים תחת כיבוש? כיבוש? של אוטונומיה יהודית בארץ ישראל?? כי היהודים נחתו כאן משום מקום לפני כמאה שנה, לא הערבים??

צא ולמד היסטוריה לפני שאתה משתמש במילים כמו "קשקוש".

מה גם, שהערבים שפלשו לארץ ישראל חיים כאן באוטונומיה כמעט מוחלטת. יתרה מזו, החוק הישראלי לא חל גם על אלה שיש להם תושבות או תעודה כחולה כי המשטרה מפחדת המתגובות.

הר הבית כמשל, במדינה דמוקרטית ישנו חופש פולחן נכון?

נכון אבל לא אם פוחדים מזעמם של הזועמים הערבים.

אסור ליהודי ךהגיד שמע ישראל בהר הבית. היהודים הם אלו שמופלים לרעה ברצם שלם.

איזו שיטות הזויות יש לשמאל. קודם ניתן להם רובים, אחר כך נשכנע אותם שיש להם לאום עם היסטוריה למרות שמדובר בשקר גמור, ניתן מדינה למי שרוצה להשמיד אותנו בתוך המדינה הגם ככה קטנה שלנו ואחר כך אולי הם יאהבו אןתנו.

אם אתה חושב שהסכסוך הוא טריטוריאלי אתה חי בסרט.

לך אחורה למאורעות תרפ"ט ולפוגרומים פחות מפורסמים ביהודים ע"ח ערבים הן בארץ ישרטל והן מחוצה לה.

מדובר על אידיאולוגיה דתית ושום שטח לא יעזור כאן.

3 מליון ערבים תחת כיבוש? כיבוש? של אוטונומיה יהודית בארץ ישראל?? כי היהודים נחתו כאן משום מקום לפני כמאה שנה, לא הערבים??

צא ולמד היסטוריה לפני שאתה משתמש במילים כמו "קשקוש".

מה גם, שהערבים שפלשו לארץ ישראל חיים כאן באוטונומיה כמעט מוחלטת. יתרה מזו, החוק הישראלי לא חל גם על אלה שיש להם תושבות או תעודה כחולה כי המשטרה מפחדת המתגובות.

הר הבית כמשל, במדינה דמוקרטית ישנו חופש פולחן נכון?

נכון אבל לא אם פוחדים מזעמם של הזועמים הערבים.

אסור ליהודי ךהגיד שמע ישראל בהר הבית. היהודים הם אלו שמופלים לרעה ברצם שלם.

איזו שיטות הזויות יש לשמאל. קודם ניתן להם רובים, אחר כך נשכנע אותם שיש להם לאום עם היסטוריה למרות שמדובר בשקר גמור, ניתן מדינה למי שרוצה להשמיד אותנו בתוך המדינה הגם ככה קטנה שלנו ואחר כך אולי הם יאהבו אןתנו.

אם אתה חושב שהסכסוך הוא טריטוריאלי אתה חי בסרט.

לך אחורה למאורעות תרפ"ט ולפוגרומים פחות מפורסמים ביהודים ע"ח ערבים הן בארץ ישרטל והן מחוצה לה.

מדובר על אידיאולוגיה דתית ושום שטח לא יעזור כאן.

אתה שולח אותי ללמוד היסטוריה שאתה מעוות את המציאות הקיימת .

יש שטחים שישראל שולטת בהם , מעניין את הסבתא שלי לצורך העניין מי ה״בעלים״ החוקי של אותם אדמות

במצב הקיים חיים בהם 3 מיליון ערבים ללא זכויות שוות לשאר התושבים שחיים בתוך גבולות ישראל

תגדיר את זה איך שבא לך , תצדיק את זה איך שבא לך , זה עדיין יוצר פה ריקוד על 2 חתונות וזה כל מה שאמרתי .

שאר מה שרשמת על איסור יהודים לעלות להר הבית , יש שיגידו שזה מחיר קטן בניסיון למנוע מהמצב הנפיץ להתלקח כחלק מראייה די מחושבת ואחראית

מצד אחד , ומשיחית מצד שני , שהסדר הקיים צריך להמשך . סדר בו אותם 3 מיליון ערבים הם נשלטים בתנועה שלהם ובכמעט כל אספקט אחר של החיים.

וכל זה בכלל לא רוולנטי למה שרשמתי לשווימר .

אני לא מתווכח מה נכון ומה לא , רק ביקשתי שמי שרושם משהו ירשום ברור ולא יתפלפל . מהדברים ששווימר רשם נראה שהוא תומך

בשלילת הזכויות של אזרחיה הערבים של ישראל . מי שרוצה לתמוך בזה שירשום את זה , שלא יפיל על עולם הספורט להיות חוד החנית

ולקבל את ההחלטות האלו כמו סילוק ערבים .

היתממות מצדך..

אתה מנסה למסמס נושא לגיטמי וחשוב בפורום בטענה של 'נטחן', ע"פ ההגיון הזה צריך לסגור את הפורום כולו כי מרבית הנושאים נטחנים וממוחזרים.

כתבתי היתממות כי גם אתה יודע שלא באמת אכפת לך מנושאים שנטחנים, אכפת לך רק מ"ראדי" ומאותם תגובות שלא לרוחך שעולות בנושא הזה, לכן גם רשמו לך שחשוב לך לומר שאתה שמאלני - זה לא מנותק וזה מסקנה די מתבקשת למי שמנסה למסמס נושאים שלא לטעמו (ראדי)..

אם היית מזדהה כשמאלני הדיון היה הרבה יותר נח, בגלל שאתה מסתתר אז הכל עמום.

בכל מקרה אני נגד צינזורים,דיון נשען על תגובות מגוונות שחשוב שישמעו, על זה נשען הפורום, כמובן שצריך לשים קווים אדומים.

במקרה הזה לא נחצה שום קו ואסור היה לצנזר.

לא כפרה, לא אכפת לי מראדי. ראדי היה, ראדי נגמר, ראדי כבר לא במכבי והוא לא מזיז לי את הקצה של האצבע. ברמת העניין, ליפשיץ מעניין אותי פי כמה כרגע מראדי. אז אם אתה רוצה להוריד עמימות, נשים את הקלפים על השולחן ולא את השטויות שאתה מכתיב בשמי. מכבי מעניינת אותי, לא דיוני ערבים vs יהודים טייק 5463.

יותר מצחיק מצד שני לראות אותך כשאתה פותח פה נושאים ב-95% מהזמן רק על פוליטיקה ועל בלאגן ביציע. שאגב, המשתמש עמלק תרם לאוהדים מהיציע **במציאות** אני מניח פי 1000 (וזה בלשון המעטה) יותר ממה שאתה תרמת. אבל היי, אתה משתמש פורום שכותב הרבה, אז אתה בטח תורם.

וחוץ מזה:

א. כל הפורום יודע מה הדיעות שלי. הפסקתי להגיב בנושאי טחינת מים על פוליטיקה כי זה אותם יוזרים שאומרים את אותם הדברים ואף אחד לא מקשיב לאף אחד. אז לא, אני לא מתכוון לפתוח כל דיון בלמי הצבעתי ומה אמונתי בנוגע לעולם. אני לא מסתתר מאחרי כלום גם אם ליצן כמוך קובע שכן.

ב. ראדי.

(לא תכננתי להגיב לנושא הזה אחרי ההודעה האחרונה לרפי, אבל שלחו לי את מה שכתבת פה שלא ראיתי והיה מגוחך לראות שאתה מצפה מהדיון להתנהל לפי מי מצביע פוליטי ומי צריך להזדהות פוליטית, ויותר גרוע שאתה מכניס מילים לפה שלא נאמרו. תהנו באכילת הראשים ההדדית).

אתה שולח אותי ללמוד היסטוריה שאתה מעוות את המציאות הקיימת .

יש שטחים שישראל שולטת בהם , מעניין את הסבתא שלי לצורך העניין מי ה״בעלים״ החוקי של אותם אדמות

במצב הקיים חיים בהם 3 מיליון ערבים ללא זכויות שוות לשאר התושבים שחיים בתוך גבולות ישראל

תגדיר את זה איך שבא לך , תצדיק את זה איך שבא לך , זה עדיין יוצר פה ריקוד על 2 חתונות וזה כל מה שאמרתי .

שאר מה שרשמת על איסור יהודים לעלות להר הבית , יש שיגידו שזה מחיר קטן בניסיון למנוע מהמצב הנפיץ להתלקח כחלק מראייה די מחושבת ואחראית

מצד אחד , ומשיחית מצד שני , שהסדר הקיים צריך להמשך . סדר בו אותם 3 מיליון ערבים הם נשלטים בתנועה שלהם ובכמעט כל אספקט אחר של החיים.

וכל זה בכלל לא רוולנטי למה שרשמתי לשווימר .

אני לא מתווכח מה נכון ומה לא , רק ביקשתי שמי שרושם משהו ירשום ברור ולא יתפלפל . מהדברים ששווימר רשם נראה שהוא תומך

בשלילת הזכויות של אזרחיה הערבים של ישראל . מי שרוצה לתמוך בזה שירשום את זה , שלא יפיל על עולם הספורט להיות חוד החנית

ולקבל את ההחלטות האלו כמו סילוק ערבים .

הערבים פלשו לכאן, הטעות היתה שלא הוצאת את כולם כשיכולת. כעת הסטטוס קוו הוא הנכון לכולם.

בעולם אוטופי וצודק הם היו אמורים לחזור למקום שממנו באו אחר כבוד, איש איש למקומו בירדן, מצרים וסוריה.

מעשית, זה בלתי אפשרי ולכן הם חיים כאן על הכיף כיופק עם אוטונומיה חופשית ולא מוגבלים בכלל בשטח בו שולטת הרשות. לעומת זאת יהודים מוגבלים בארצם, למה? כי מעשית הקמת בית כנסת מול המסגד שלהם לא אפשרית.

בעולם צודק הם פשוט היו מאפשרים לבנות בית כנסת ולכולם היה חופש דת ופולחן. אתה לא יכול להסתכל מעשית על סוגיה אחת (הר הבית) ובסוגיה השניה להפוך למשיחי, מה גם שזה נוגד את הצדק הבסיסי. הדבר המעשי ביותר בסוגיה הערבית הוא להקפיא את המצב. להעניק להם מדינה על כל המשתמע מכך, על חצי ארץ ישראל זו התאבדות. מה גם שהם בחיים לא יסכימו בלי זכות שיבה וכל הבולשיט הזה.

הפרדה חד צדדית לא יכולה להיות, היא לא מעשית בדיוק כמו הקמת בית כנסת בהר הבית. לכן, המצב הקיים הוא הנכון לכולם ואין סתירה בינו לבין היותה של המדינה דמוקרטית.

מפתיע אותי מאוד כל אלו שמופתעים מהתגובות של אוהדי מכבי ושאר העולם בנוגע לאוהדי סכנין.

מפתיע אותי 2 המתייפיפים בפורום שמנסים להתנגח באוהדים שיוצאים נגד סכנין,

אנשי הספורט הערבים אכן רוקדים על שתי חתונות, מצד אחד לדבר על האפליה, מצד שני לקבל זכויות ומשכורות ומצד שלישי לתת יד להתרסה נון סטופ של מדינה שבסופו של יום משלמת על התענוגות שלהם. הקריירה של מאזן גנאים בעיריית סכנין, זכתה לתאוצה בעיקר בגלל הכדורגל והוא בוחר לעשות שימוש בכוח שלו ולהיות שותף פעיל בהפגנות נגד ישראל של למעלה מאלפיים ילדים בבתי ספר בסכנין, אני לא ארחיב ואדבר על עבאס סואן או וואליד באדיר שקולו לא נשמע אף פעם - אבל אני כן מצפה מערבים שהם שותפים פעילים בליגה הזאת לדעת להסתכל על כל התמונה ולהקיא את האנשים האלה כמו אתמול, ביציעי סכנין.

לא רוצה ללכת לפולטיקה יותר מדי אבל כשאתה נמצא במקום לפחות תהיה לויאלי.

גם בצד השמאלי של המפה אי אפשר להתעלם ממה שהלך שם אתמול. אני לא אכנס לעניין הזה שאנחנו באמצע מיני אינתיפאדה אבל אני כן אכנס לזה שלא יכול להיות שבכדורגל אנחנו נראה מראות של מלחמה ששוטרים נמנעים מליצור מגע עם אוהדים ומן העבר השני השוטרים יותר משמחים לייצר מגע.

איך הגעתם לשיחה הזאת אלוהים יודע

MaTa לא המשתמש החביב עלי פה בפורום בלשון המעטה עוד מתקופת הבחירות אבל זה שהוא רשם ראדי זה היה בצחוק כבדיחה מה אכלתם סרט

למה לא מטפלים בפשיעה במגזר הערבי?

למה משטרה לא נכנסת לחלק מהשכונות בירושלים?

כי מפחדים מהתגובה שלהם

אין פה איזה קרלוס גרסיה שאפשר להאשים? אוף

לא מטפלים בהם כי השינוי צריך להגיע מהשורש, מהתרבות, מהחינוך

ושנינו יודעים שזה מקרה אבוד

למי יש כוח ועצבים לנסות בכלל לטפל בבעיה הזו? הם טפילים.

עזבו פוליטיקה אני רוצה ענישה שווה בשווה כמו שאנחנו לא שרים אין ערבים אין פיגועים מחשש לרדיוסים וכדומה גם הם צריך לפחד לשיר שירים גזעניים .

הבעייה שלהם לא עושים כלום ואותנו מזיינים 5 משחקים בנתניה

מפתיע אותי מאוד כל אלו שמופתעים מהתגובות של אוהדי מכבי ושאר העולם בנוגע לאוהדי סכנין.

מפתיע אותי 2 המתייפיפים בפורום שמנסים להתנגח באוהדים שיוצאים נגד סכנין,

אנשי הספורט הערבים אכן רוקדים על שתי חתונות, מצד אחד לדבר על האפליה, מצד שני לקבל זכויות ומשכורות ומצד שלישי לתת יד להתרסה נון סטופ של מדינה שבסופו של יום משלמת על התענוגות שלהם. הקריירה של מאזן גנאים בעיריית סכנין, זכתה לתאוצה בעיקר בגלל הכדורגל והוא בוחר לעשות שימוש בכוח שלו ולהיות שותף פעיל בהפגנות נגד ישראל של למעלה מאלפיים ילדים בבתי ספר בסכנין, אני לא ארחיב ואדבר על עבאס סואן או וואליד באדיר שקולו לא נשמע אף פעם - אבל אני כן מצפה מערבים שהם שותפים פעילים בליגה הזאת לדעת להסתכל על כל התמונה ולהקיא את האנשים האלה כמו אתמול, ביציעי סכנין.

לא רוצה ללכת לפולטיקה יותר מדי אבל כשאתה נמצא במקום לפחות תהיה לויאלי.

גם בצד השמאלי של המפה אי אפשר להתעלם ממה שהלך שם אתמול. אני לא אכנס לעניין הזה שאנחנו באמצע מיני אינתיפאדה אבל אני כן אכנס לזה שלא יכול להיות שבכדורגל אנחנו נראה מראות של מלחמה ששוטרים נמנעים מליצור מגע עם אוהדים ומן העבר השני השוטרים יותר משמחים לייצר מגע.

די, צא כבר מהסרט הזה!

יש אוהדים מכל גווני הקשת במכבי, הסיבה שרובם לא מגיבים כאן היא בגלל שנמאס כבר מהפוליטיזציה שנעשית כאן ולא פחות חמור מבריונות המקלדת שנכתבת כשמישהו לא מוצא חן בעיניו דעה שונה של מישהו אחר.

שיחות לא יכולות להמשך מעבר לשתיים שלוש הודעות עד שמתחילות קללות, העלבות על בסיס אישי ותקיפות מילוליות שונות. ממש כיף.

נחמד מאוד שכולם נתנו פה תקציר ממצה לסיכסוך הערבי-יהודי, באמת חידשתם לנו הרבה. אני גם בטוח שיש פה כמה שעוברים מצד לצד השני במפה הפוליטית בעקבות הטיעונים, כן מתהפכים כמו סטייקים. או במלים אחרות - הויכוחים הללו עקרים מיסודם. לא תשכנעו אף אחד ואף אחד לא בא לכאן להשתכנע. להגיד גם הם התחילו זה כמו להאשים צד אחד בתחילת הסכסוך. שוב, לכל אחד הגרסה שלו ~פיהוק~ זה לא מעניין.

בחייכם, אנשים באים לכאן לפעמים לכמה דקות לברוח מהשגרה ולקרוא נושאים שקשורים לקבוצה האהובה עליהם, בשביל מה כל הזבל הזה שאפשר למצוא גם ככה בטונות בטוקבקים ב-ynet וברשתות החברתיות.

וואלה, לפעמים אני תוהה איך בכמה שנים התבגר המועדון הזה שנקרא מכבי תל אביב, מדהים עד כמה האוהדים פה נשארו מאחור.

זה לא דגל חמאס, אלא דגל שהאדה.

דגלים מאוד דומים, והשהאדה מופיע גם על דגל החמאס, אבל הם לא זהים.

אין לי ספק שזה נועד בין השאר גם כדי להתגרות, אבל להבדיל מדגל חמאס (שלא חוקי בדיוק כמו דגל כ״ך) השהאדה חוקי לגמרי.

שהאדה:

shahada.png

חמאס:

hamasflag_sm1.jpg

חיפל׳ה :

DSC_1711.jpg

לא הסברת למה אני לא צודק, כתבת רק שזה יוביל את הערבים לבחור בצד שלא מכיר במדינה, וישר רצת להאשים אותי בשלילת זכויות, תתיחס לעצם העניין, מה אכפת לך שהם יבחרו, מה זה כל כך מפריע לך?.

לא דיברתי על כל הערבים למרות שזה גם אפשרי (ליברמן) אבל כאמור לא קשור לספורט.

דיברתי על ספורטאים, כל ספורטאי שלא יצהיר, שיבחר לו מדינה אחרת שתממן אותו. שישחק ויעסוק בספורט אבל לא במימון המדינה ולא בנבחרות ובליגות הרשמיות שלה, מה הבעיה בזה???

למה אתה כל כך חושש שהם יצטרכו להפסיק עם המוסר הכפול של לתמוך במאבק מזוין ובמקביל להנות ממה שהמדינה נותנת.

אני רוצה לראות שמדינות מערביות יתנו לגיטמציה לספורטאים אצלם שיעררו על הריבונות והלגיטמציה של המדינה אותה הם מייצגים , ועוד לא הכנסנו את הטרור שהם תומכים בו או בשתיקה או בתמיכה, מדובר בביזיון שאין כדוגמתו בשום מדינה מערבית אחרת שאני מכיר.

אני מחפש איך להפסיק את הביזיון הזה ואתה לעומת זאת חי איתו בשלום, ועוד מפנה אצבע מאשימה אליי, כאילו שאנחנו הבעיה.

ערבים רצחו ערבים, ערבים רצחו יהודים, ערבים מתנגדים למדינה ולנוכחות שלנו כאן עוד לפני "הכיבוש", השקר והקשקוש היחידי הוא שלך, כאילו שהכל מתחיל מהכיבוש, גם אתה יודע שזה השקר הכי גדול שיש.

וכבר יש כאן מישהו שהרחיב בנושא, בכל אספקט אתה טועה ומטעה, באספקט ההיסטורי/פוליטי/לאומי הכיבוש לא שייך לטרור הערבי שמופעל נגד יהודים.

לא מזמן ח"כ זחאלקה אמר מה שישראלים כמוך מסרבים לשמוע, בין הייתר על השקר של הכיבוש.

המוסלמים שאני ראיתי באירופה שרים את ההמנונים כמו יתר שחקני הנבחרות.

כאן יש סיטואציה שונה שדורשת התפכחות ויצירת כלים שיפסיקו את המזננה הזאת של גם וגם.

לה פמיליה זה לא ביתר. אני לא מדבר על המזרחי אלה על הקבוצה, ובתור ירושלמי אני יודע שביתר היא בלתי נפרד מהעיר.

כי היציע המערבי מורכב מפרופסורים?

זה הרבה יותר מהלה פמיליה

אם היה לי ילד בחיים לא הייתי נותן לו לסוע לדוחא או טדי

זה לא דגל חמאס, אלא דגל שהאדה.

דגלים מאוד דומים, והשהאדה מופיע גם על דגל החמאס, אבל הם לא זהים.

אין לי ספק שזה נועד בין השאר גם כדי להתגרות, אבל להבדיל מדגל חמאס (שלא חוקי בדיוק כמו דגל כ״ך) השהאדה חוקי לגמרי.

שהאדה:

shahada.png

חמאס:

hamasflag_sm1.jpg

מזל שגולש פה לצידנו אוהד הפועל, אחרת לעולם לא היינו יודעים

ממש מזיז יא אהבל

עזבו פוליטיקה אני רוצה ענישה שווה בשווה כמו שאנחנו לא שרים אין ערבים אין פיגועים מחשש לרדיוסים וכדומה גם הם צריך לפחד לשיר שירים גזעניים .

הבעייה שלהם לא עושים כלום ואותנו מזיינים 5 משחקים בנתניה

אין כזה שיר ״אין ערבים אין פיגועים״

מזל שגולש פה לצידנו אוהד הפועל, אחרת לעולם לא היינו יודעים

ממש מזיז יא אהבל

שמע אתה יצור, מנסה לצאת גבר ובעיקר יוצר מביך. נתן לך אחלה הסבר שזה לא דגל חמאס אבל למה שזה יעצור אותך מלקלל בלי סיבה.

לפי ONE הולכים להעמיד אותם לדין בטח יקבלו רדיוס וקנס מצחיק יערערו, יבכו על גזענות וישארו עם קנס מצחיק

שויימר , קודם כל אתה יודע שלאף אחד אין כח להתחיל להכנס לויכוח על העובדות , אז עדיף לעזוב אותם בצד .

גם את ההשוואה המופרכת בין מהגרים מוסלמים לאירופה לעומת ערבים שנולדו פה לסבים שנולדו פה נעזוב , כי זה פשוט לא שייך .

אני פשוט שואל אותך אם לדעתך הספורט זה המקום שאתה דורש מערבים להצהיר שנגיד הם יתחייבו שלא יפצצו עצמם ברחובות אם תהיה מלחמה עם מדינות ערב ( וואלה

היו איזה 300 מלחמות והם לא עשו את זה ) כדי שהוא יוכלו להשתתף כשווים , או שלדעתך כל הזכויות שלהם צריכות להשלל עד אשר אנחנו היהודים נמצא איזה

נוסח שהם צריכים להחייב אליו . אתה רוצה לשמוע את ראדי שר נפש ציון הומיה כדי שיוכל לשחק בנבחרת או שאתה רוצה שהוא ישיר את זה גם כזכות בכלל להצביע ?

ומצידי תקרא לכיבוש קייטנה ,זה לא משנה , אני מדבר על מצב בו החיים של 3 מיליון איש בשטח בריבונות ישראל הוא שונה משלי ושלך . אתה בטח היית בוחר שהם יגורשו , אחרים היו רוצים לתת להם מדינה אחרים לעשות מדינה דו לאומית . ואני ממש לא מטעה או טועה בטענה הזו . אולי באמת אפשר לחיות עם זה עד הסוף , כמו איידס .

שמע אתה יצור, מנסה לצאת גבר ובעיקר יוצר מביך. נתן לך אחלה הסבר שזה לא דגל חמאס אבל למה שזה יעצור אותך מלקלל בלי סיבה.

gg1215641.jpg

איך ההוא רשם?

ממש מזיז אם זה חמאס או לא.

א הוא אוהד הפועל. למה הוא בכלל יכול להיות פה וכולכם מדברים איתו כאילו הוא משלנו?

ב מה אכפת לי שזה לא של החמאס? כל עוד הדגלים של כהנא לא חוקיים במגרשים גם דגלים כאלה לא יכולים להיות חוקיים. וגם אם הדגלים של כהנא היו חוקיים, אלה עדיין לא היו צריכים להיות חוקיים.

וכן, אני אקלל את הבן זונה הזה. הוא לא אמור לכתוב פה

gg1215641.jpg

איך ההוא רשם?

ממש מזיז אם זה חמאס או לא.

עזוב את זה שלא כל מי שתומך בהקמת מדינת פלסטין בהכרח קשור לחמאס, אני לא רואה איפה הסיבה להתחיל לקלל את hairy2hell כי הוא בסה"כ רשם הסבר מפורט ואינפורמטיבי (ועל זה גם הגבתי ולא על התוכן עצמו). אבל אם כבר נכנסים קצת לתוכן, אז השהאדה הוא אחד מחמשת עמודי האסלאם. מדובר בהכרזת אמונה איסלאמית גם ללא קשר לחמאס שהמוסלמים אומרים מספר פעמים ביום, ולכן בהכרח לקשור את הדגל הזה לארגון טרור זאת הסקת מסקנות קצת נחפזת (לטעמי לפחות, אתה יכול לחלוק עלי כמובן). אם היו רוצים לתלות שם דגל חמאס אז בהתחשב באוזלת היד של המשטרה בכל הנוגע ליציעי סכנין - מניח שזה גם היה קורה (שכן אין לי ספק ששוטר ממוצע לא יודע את ההבדל בין הדגלים). זה שבאופן כללי הקהל של סכנין היה מזעזע אתמול (כמו גם במקרים רבים אחרים)? אין ספק, גם רשמתי על זה אתמול במהלך המשחק. ויכול מאוד להיות שמי שתלה את הדגל באמת התכוון להתסיס ולרמוז על תמיכה בחמאס, אבל בוא נגיד שאפשר לבקר אותם ולהתלונן עליהם גם בלי לעשות פרשנויות ספק-מוטעות-ספק-לא. הם עשו מספיק זבל אתמול גם ככה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.