Jump to content

הבהרה

המכבייה

Recommended Posts

בעקבות סערת הרגשות והדיון הלא מכובד שהייתי חלק מרכזי ממנו, רציתי להבהיר:

1-לא הייתי קורא ליורי חבר שלי אבל כן ידיד שתמיד נהנתי בחברתו. הוא תמיד רחש לי כבוד ואני אליו. לא הכדורגל יגדיר לי את החברים/מכרים/שונאים. גם לא פוליטיקה. מין הסתם נחשפתי לצדדים אחרים שלו שלא ידועים למי שרק מכיר את פרסונת הכדורגל שלו.

2-כשהגיעה הידיעה לאוזני, מצבו הוגדר כאנוש. זה הוציא ממני הרבה לחץ ותסכול. ברמה האישית וברמה הכללית. הימים האחרונים הם חושך על פני תהום בכל מובן. זילות חיי אדם כנורמה. ברחוב, בכבישים, בשטחים, בפארקים, בפלורנטין.

3-אם השתמע שאיימתי-זאת לא היתה כוונתי וזאת בטח לא דרכי. נחשפתי להתקפות מצד כל כך הרבה משתמשים, שלא היה לי מושג היכן להתחיל בכלל. אני נזקק בכלל להגן על קדושת חיי אדם? גם בלי להכיר את יורי הייתי עושה זאת.

4-העולם לא מחולק למכבי הפועל, שמאל ימין, אוכלי בשר וטבעונים ועוד ועוד.

הוא מחולק לחמלה וחוסר חמלה.

5-מי שמכיר אותי יודע כמה אני ״אוהב״ את הפועל. וגם כאן זה מתועד לאורך השנים. עולה לי בדם ״להגן״ עליהם לאחר כל הרישעות שהם שפכו עלינו ועל אחרים לאורך השנים. מעבר לעניין האישי שלי במקרה וחיי אדם שנמצאים בסכנה, זאת יכולה להיות יריית הפתיחה לתגובות נקם. אין שום מקום לשמחה לאיד. כולנו אוכלים מאותה צלחת שנקראת הכדורגל הישראלי או איכות החיים כאן בכלל. ״בנפול אויביך אל תשמח״.

6-אני הראשון שצריך להזכיר לעצמו לשמור על איפוק. ואני עושה את זה פומביי. מקווה שכולנו נצליח, לא רק פה, בכלל.

יואב, אין בעיה להחזיק בכל דעה. לא על זה תקפו אותך. לא על יורי לבדו ולא על ביסטר לבדו ולא על קוסמן לבדו.

כבר תקופה שאתה יוצא מפרופורציות פה בפורום. תוקף אנשים על ימין ועל שמאל, משתמש בשפה מתנשאת ומאיימת.

בפעם הקודמת שציינתי את זה בפנייך - בקטע חברי, בדיוק כמו עכשיו - בחרת לתקוף אותי אישית, להעליל עליי עלילות ולהלבין את פניי ברבים. ההתנצלות הגיעה בפרטי ולא לגופו של עניין, ולא מצאת לנכון להתנצל בפומבי. על ביסטר יצאת פעם אחת, התנצלת ואז בחרת ליפול עליו שוב. ועוד, ועוד.

בדוק את עצמך קודם כל. אתה הופך מאחד המשתמשים האהובים והמוערכים למשתמש הזוי.

יואב, אין בעיה להחזיק בכל דעה. לא על זה תקפו אותך. לא על יורי לבדו ולא על ביסטר לבדו ולא על קוסמן לבדו.

כבר תקופה שאתה יוצא מפרופורציות פה בפורום. תוקף אנשים על ימין ועל שמאל, משתמש בשפה מתנשאת ומאיימת.

בפעם הקודמת שציינתי את זה בפנייך - בקטע חברי, בדיוק כמו עכשיו - בחרת לתקוף אותי אישית, להעליל עליי עלילות ולהלבין את פניי ברבים. ההתנצלות הגיעה בפרטי ולא לגופו של עניין, ולא מצאת לנכון להתנצל בפומבי. על ביסטר יצאת פעם אחת, התנצלת ואז בחרת ליפול עליו שוב. ועוד, ועוד.

בדוק את עצמך קודם כל. אתה הופך מאחד המשתמשים האהובים והמוערכים למשתמש הזוי.

רשמתי לעצמי. תודה.

אם זה נפתח שוב אז אני יספר סיפור קצר על הזבל האנושי הזה שאתה קורא לו חבר.

לפני כמעט עשור פגשתי אותו באיזה קיוסק בתל אביב והוא ביקש מהמוכר שימכור לו את העציץ שהיה בחנות כי זה מזכיר

לו את מני לוי כמובן שבשנייה ששמעתי את זה נשרפו לי הפיוזים בראש כי מני היה חבר טוב שגדל איתי בשכונה

ובשניות התפתח ביננו מכות

אז יואב יכול להיות שאתה בחור טוב ועל אהבתך למכבי אי אפשר להיתווכח אבל אתה לא יכול לבוא לכאן ולהגן

ולדאוג לצואה האנושית הזאת

לי אין חמלה לבחור הזה ואני הייתי רוצה שהוא יהיה ״עציץ״ כמו מני לוי חבר שלי

מאחל לך חברים ומכרים טובים יותר

סבבה. לא הכדורגל יכתיב לי את המכרים והחברים.

אתה יודע מה אומרים על אוהדי מכבי אמיתיים? אין להם בעיה להיות בחברת אוהדים יריבים כי ספורטיבית לא סופרים אותם וזה קל נורא.

פרטים אצל אברהם מלצמן הבעלים של ה-206. לבוא במגע איתם זה הטופ . זה אומר שלא אכפת לך. אין משהו שמעליב את ריגשי הנחיתות שלהם יותר. כמו מוצץ מתינוק. זה נהדר ותמיד עובד.

יורי הוא לא "אוהד יריב" לכל אחד מאיתנו יש חברים/מכרים/קולגות אוהדי חיפה, ביתר, הפועל וכ'ו

האיש הוא עבריין, מחבל, וצואת אדם

אבל זכותך לבחור את החברים שלך