Jump to content

אינתיפאדה Is Here

era

Recommended Posts

הדרך שהשמאל דוגל ומטיף לה בעשורים האחרונים בוצעה באוסלו ובהתנתקות - את התוצאות ראינו.

חלק מהדרך של הימין בוצעה הן על ידי השמאל בתקופות מסוימות והן על ידי הימין בתקופות מסוימות.

אני השאיר לחברים לחשוב מה היה קורה עם מדינת ישראל לא היתה בונה מעבר לגבולות 67. מעניין מה היינו עושים עם 700 אלף היהודים שחיים שם היום - ואיך היו נראים מחירי הדירות אם כל אותם אותם מאות האלפים היו מצטופפים בגבולות 67. ושום מילה על זה שכלכלת ישראל היתה מתרסקת כתוצאה מטילים על נתב"ג מהיישובים שמשקיפים עליו מיהודה ושומרון ועוד ועוד תרחישים שלפני אוסלו והתנתקות השמאל גיחך ואמר שיהיה בסדר, והיום אנחנו רואים מה אנחנו מקבלים מעזה.

בעשור האחרון, ברוב המקרים, דרך הימין לא מתבצעת ב-40 אחוז. לא שחרור מחבלים, לא הקפאת בנייה, לא בנושא הרפיסות המשפטית והכניעה לתכתיבי היועץ המשפטי ועוד ועוד.

בישראל נכון לשנים האחרונות מכהנת ממשלת ימין שמבצעת מדיניות מרכז-שמאל מתון. יש לזה נסיבות מקלות כמובן של לחץ בינלאומי בלתי רגיל ביחס לשנים עברו. לא הייתי רוצה לדמיין איך ממשלת שמאל היתה מתמודדת עם הלחץ הזה.

סליחה, את ההתנתקות הימין ביצע. אם השמאל תומך בהסכם שלום, לא ברור לי איך פעולה חד צדדית היא ביטוי לשמאל.

את אוסלו ביבי פירק במצב בעייתי. שוב, אחריות הימין.

את שחרור המחבלים הימין יזם, את הכשלון המדיני הימין ניווט, את הבידוד העולמי הימין הביא. אלו פעולות שהימין ביצע, והכשלון שלהם זה כשלון של דרך הימין.

באותה נשימה, בעשור האחרון לא היו פעולות למען הפסקת הכיבוש, לא היו ניסיות למו״מ כאשר הכל על הפרק, ולא היו צעדים מקרבי שלום. לא היו צעדים של השמאל, כי השמאל לא היה בשלטון.

הימין היה, והדרך של הימין נכשלה.

ניסינו את זה, וזה לא הולך. וזה הביא לנו גל פיגועים מטורף עכשיו, עם הרוגים על ימין ועל שמאל.

ביבי בשלטון כבר 9 שנים במצטבר, אין ראש ממשלה מהשמאל כבר יותר מ-14 שנים, הליכוד בשלטון 27 שנים ב-38 השנים האחרונות, לעומת 6 שנים של ראש ממשלה מהעבודה באותה תקופה, ויש כרגע את הממשלה הכי ימנית אי פעם, שאין בה אפילו מפלגות מרכז, ועדיין השמאל אשם?

מדהים.

מצטער להגיד לך, מה שאנחנו אוכלים עכשיו זה כתוצאה מכישלון הדרך של הימין, לא שום דבר אחר.

רק לדייק, אריאל שרון בכנסת ה 16 ואולמרט בכנסת ה 17 היו רוה"מ מטעם קדימה ולא מטעם הליכוד כשכמה מחברי מפלגתם היום נמצאים במפלגת העבודה וחלקם היו בתנועה לשעבר לכן אתה יכול להוריד 6 שנים מהשנים ששיקללת לליכוד בשלטון.

אמנם השמאל הבין שברגע שהוא איבד את השלטון הוא החדיר את תאי הסרטן שלו לרשות השופטת בדמות בג"ץ וגם לאקדמיה בדמות דיקנים, מרצים ופרופסורים יחד עם זאת ביבי שיחרר הכי הרבה מחבלים בהיסטוריה של המדינה.

א- למה אני לא הוזמנתי לישיבה הזאת של השמאל שבה הכל תוכנן?

ב- נניח ותיאוריית הקונספירציה הזאת קרתה, הפעם האחרונה שהשמאל היה בשלטון זה היה ב-2001. עברו 14 שנים מאז, כמה עוד זמן אתה חושב שהתירוץ הזה יחזיק?

רק לדייק, אריאל שרון בכנסת ה 16 ואולמרט בכנסת ה 17 היו רוה"מ מטעם קדימה ולא מטעם הליכוד כשכמה מחברי מפלגתם היום נמצאים במפלגת העבודה וחלקם היו בתנועה לשעבר לכן אתה יכול להוריד 6 שנים מהשנים ששיקללת לליכוד בשלטון.

חישבתי את זה.

ה-27 שנים היו בלי שרון (בקדנציה של קדימה) ואולמרט.

סתם כי מעניין אותי, כל אלו שתומכים בעונש מוות למחבלים ימשיכו לתמוך אם ידרשו להרוג גם את המחבל היהודי (אין לי דרך אחרת לתאר את זה) שדקר היום בדימונה? או את זה ששרף את בית משפחת דוואבשה (אם זה באמת נעשה ע"י יהודים)?

למען הסר ספק, אני תומך בעונש מוות למחבלים, אלימות ובטח שכזו על רקע לאומני אי אפשר להצדיק. כל התירוצים האלה של "הם התחילו" נעלמו איפשהו בכיתה א'. להצדיק את הפיגוע הזה (ואירועים אחרים כמו הלינץ' שנעשה אתמול בערב) או לטעון שהוא בא מתסכול בעקבות המצב הביטחוני זה בדיוק כמו להצדיק מחבל פלסטיני שכועס על המצב באל אקצה.

סליחה, את ההתנתקות הימין ביצע. אם השמאל תומך בהסכם שלום, לא ברור לי איך פעולה חד צדדית היא ביטוי לשמאל.

את שחרור המחבלים הימין יזם, את הכשלון המדיני הימין ניווט, את הבידוד העולמי הימין הביא. אלו פעולות שהימין ביצע, והכשלון שלהם זה כשלון של דרך הימין.

באותה נשימה, בעשור האחרון לא היו פעולות למען הפסקת הכיבוש, לא היו ניסיות למו״מ כאשר הכל על הפרק, ולא היו צעדים מקרבי שלום. לא היו צעדים של השמאל, כי השמאל לא היה בשלטון.

ניסינו את זה, וזה לא הולך. וזה הביא לנו גל פיגועים מטורף עכשיו, עם הרוגים על ימין ועל שמאל.

הימין לא ביצע את ההתנתקות אלא אריאל שרון שחש שהסיר שהוא נמצא בו כבר רותח והוא שבועות ספורים מלהכנס לכלא כשיחשפו את פרשיות השחיתות שלו, אז הוא החליט לבצע מהלך גאוני (מבחינתו) כך שאותם עיתונאים יאתרגו אותו ולא ירצו לחשוף את החומרים המרשיעים בפני הציבור, להזכירך בנו לקח את האחריות כי מישהו היה צריך לשלם וישב בכלא, את הבידוד העולמי השמאל הרדיקלי הביא עלינו על ידי הכפשת שמה הטוב של מדינת היהודים בעולם ועל ידי הפצת עלילות וכזבים, שקרים ואשליות בפני העולם כך שהם יציירו אותנו כקגלסים.

ואם על הדרך כתבת כיבוש אז נותר לי להגיד לך שאני מאחל לך חסימה נעימה ושאני לא אצטרך לראות מתייפייפים כמוך ושכמותך בפורום שהסמל שלו הוא המגן דוד, אם לא הייתה נוכחות יהודית ביו"ש לא היתה מדינת ישראל, זאת עובדה ואם אתה מתכוון להתכווח על כך צריך לאשפז אותך במוסד סגור כי אתה פסיכופט.

א- למה אני לא הוזמנתי לישיבה הזאת של השמאל שבה הכל תוכנן?

ב- נניח ותיאוריית הקונספירציה הזאת קרתה, הפעם האחרונה שהשמאל היה בשלטון זה היה ב-2001. עברו 14 שנים מאז, כמה עוד זמן אתה חושב שהתירוץ הזה יחזיק?

חישבתי את זה.

ה-27 שנים היו בלי שרון (בקדנציה של קדימה) ואולמרט.

א. כי אתה אף אחד.

ב. לא קונספירציה, המעוזות האחרונים ששרדו מיימי הציונות האדומה הינם בג"ץ, האקדמיה והמדיה.

ולסיום אני מאחל לך להתקל במחבל וכשזה יקרה תנסה להגיד לו שאתה בעדו ומוכן לתת לו את מדינת ישראל אבל זה לא יעזור לך כי הסכין\מברג\כדור\חומר נפץ יתקע לך בגוף יא אוטיסט מנותק

סתם כי מעניין אותי, כל אלו שתומכים בעונש מוות למחבלים ימשיכו לתמוך אם ידרשו להרוג גם את המחבל היהודי (אין לי דרך אחרת לתאר את זה) שדקר היום בדימונה? או את זה ששרף את בית משפחת דוואבשה (אם זה באמת נעשה ע"י יהודים)?

למען הסר ספק, אני תומך בעונש מוות למחבלים, אלימות ובטח שכזו על רקע לאומני אי אפשר להצדיק. כל התירוצים האלה של "הם התחילו" נעלמו איפשהו בכיתה א'. להצדיק את הפיגוע הזה (ואירועים אחרים כמו הלינץ' שנעשה אתמול בערב) או לטעון שהוא בא מתסכול בעקבות המצב הביטחוני זה בדיוק כמו להצדיק מחבל פלסטיני שכועס על המצב באל אקצה.

דבר ראשון הוא חשב שהם מחבלים ממה שקראתי, אז לא כאילו הוא יצא למסע ציד כמו טרוריסטים שמחפשים לבצע פשע על רקע לאומני, לגבי בית משפחת דוואבשה, הדמיון המזרחי השפיע גם עליך ואתה מאמין לפרופגנדה הבלסטינית.

ואתה יודע מה? מתאים לי עונש מוות לטרוריסטים שרצחו על רקע לאומי, היחס יהיה משהו כמו 1-124184712842171521521531534 אז אני בעד.

דבר ראשון הוא חשב שהם מחבלים ממה שקראתי, אז לא כאילו הוא יצא למסע ציד כמו טרוריסטים שמחפשים לבצע פשע על רקע לאומני, לגבי בית משפחת דוואבשה, הדמיון המזרחי השפיע גם עליך ואתה מאמין לפרופגנדה הבלסטינית.

ואתה יודע מה מתאים לי עונש מוות לטרוריסטים שרצחו על רקע לאומי, היחס יהיה משהו כמו 1-124184712842171521521531534 אז אני בעד.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4708889,00.html

הוא הודה במעשה וטען בחקירתו כי "חשב שכל הערבים מחבלים"

אין ספק, חשד סביר ומבוסס, יום ולילה ממחבל ערבי מצוי.

אני השאיר לחברים לחשוב מה היה קורה עם מדינת ישראל לא היתה בונה מעבר לגבולות 67. מעניין מה היינו עושים עם 700 אלף היהודים שחיים שם היום - ואיך היו נראים מחירי הדירות אם כל אותם אותם מאות האלפים היו מצטופפים בגבולות 67. ושום מילה על זה שכלכלת ישראל היתה מתרסקת כתוצאה מטילים על נתב"ג מהיישובים שמשקיפים עליו מיהודה ושומרון ועוד ועוד תרחישים שלפני אוסלו והתנתקות השמאל גיחך ואמר שיהיה בסדר, והיום אנחנו רואים מה אנחנו מקבלים מעזה.

הטיעון הכלכלי ממש ממש לא בצד של ההתנחלויות. זה זלזול באינטיליגנציה מה שאתה כותב פה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4708889,00.html

אין ספק, חשד סביר ומבוסס, יום ולילה ממחבל ערבי מצוי.

צא דיבוק צא, לך לשליטך מהיודנראט שמה יתקבלו דבריך, איפה היית עד עכשיו? יהודון

אני לא אתחיל אפילו להסביר מה הבלסטינים נוצרים-מוסלמים חושבים עלינו כי אין עם מי לדבר ומי שכבר מבין ויודע אין צורך להסביר לו.

אני כתבתי שדרך השמאל בוצעה - לא אמרתי שהיא בוצעה תמיד על ידי השמאל.

זה שאיש ימין לשעבר קיים את דרך השמאל - זה לא הופך את זה לדרך הימין.

השמאל גיבה בצורה מוחלטת את שרון בהתנתקות. חלקים ממנו הביעו הסתייגות על האופן החד צדדי - אך כולם התיישרו בכנסת והצביעו בעד מתאבת פירוק התנחלויות.

אין שום בידוד בינלאומי וצריך להיות ממש תלוש או חסר הבנה כדי לכתוב את זה. סלח לי.

ישראל מפתחת קשרים כלכליים וביטחוניים ברמה גבוהה ביותר ומקיימת קשרים עם מדינות רבות בעולם. איזה בידוד ואיזה נעליים.

לא כל ביקורת על ישראל זה בידוד. מי שהיתה מבודדת עד לאחרונה והיו עליה סנקציות זה איראן - זה בידוד. אנחנו רחוקים משם מאוד.

את הכישלון המדיני שהוא לטעמך כישלון, לא הימין ניווט, אלא ציפי לבני. וגם היא לא אשמה. היא אמרה בעצמה שאבו מאזן ברח ונתניהו לא אשם.

איך אתה יכול מצד אחד לתקוף שממשלת ימין שחררה מחבלים ובאותו טקסט להאשים שלא עשתה "צעדים מקרבי שלום"?

ממשלת ימין מקפיאה את הבנייה בצעד חסר תקדים מזה שנים. זה לא צעד מקרב שלום? ראש ממשלת ימין הביע תמיכה ברעיון שתי המדינות לשני עמים כנגד המחנה הפוליטי שלו. זה לא צעד מקרב שלום?

איך קוראים לצעד מקרב שלום שעשו הפלסטינים?

ואתה יודע מה? מתאים לי עונש מוות לטרוריסטים שרצחו על רקע לאומי, היחס יהיה משהו כמו 1-124184712842171521521531534 אז אני בעד.

חשב שהם מחבלים? את הציטוט ביסטר כבר נתן לך. אני לא צריך להסביר לך מה ההבדל בין לראות מישהו חשוד ובין "כל הערבים מחבלים".

שמעתי טענות משני הצדדים בנוגע למשפחת דוואבשה, לא שולל גם אפשרות שמדובר בערבים ששרפו את הבית וניסו להפליל יהודים.

ולסיום אני מאחל לך להתקל במחבל וכשזה יקרה תנסה להגיד לו שאתה בעדו ומוכן לתת לו את מדינת ישראל אבל זה לא יעזור לך כי הסכין\מברג\כדור\חומר נפץ יתקע לך בגוף יא אוטיסט מנותק

די עם הדבר הזה.

צא דיבוק צא, לך לשליטך מהיודנראט שמה יתקבלו דבריך, איפה היית עד עכשיו? יהודון

אני לא אתחיל אפילו להסביר מה הפלסטינים נוצרים-מוסלמים חושבים עלינו כי אין עם מי לדבר ומי שכבר מבין ויודע אין צורך להסביר לו.

באמת שאין לי מושג למה נמנעתי מהדיונים המעמיקים והענייניים האלו. טעות שלי.

באמת שאין לי מושג למה נמנעתי מהדיונים המעמיקים והענייניים האלו. טעות שלי.

אני לא מבין למה בכלל טרחת, היה שלום, לא נתגעגע..

עוד מישהו שרוצה לתפוס עם ביסטר את הטיסה לברלין שיעשה זאת מהר לפני הטיסה יוצאת מנתב"ג.

הטיעון הכלכלי ממש ממש לא בצד של ההתנחלויות. זה זלזול באינטיליגנציה מה שאתה כותב פה.

לפי הטיעון שאתה רומז גם להחזיק את דימונה, ב"ש וכפ"ס זה לא כלכלי.

לקיים מדינה עולה כסף.

מסיבות רבות ההתנחלויות חוסכות כסף. ונכון. הם גם עולות. ככה זה שמקימים יישובים.

הן מייצרות עבודה (גם לאלפי פלסטינים), הן מרווחות את שוק הדירות ובעיקר הן מגנות על כלכלת ישראל מסכנה ביטחונית.

יומיים בצוק איתן שנתב"ג לא תופעל בגלל עזה הרחוקה יחסית הדגים לנו מה יכול לקרות אם ארגוני הטרור ישקיפו מהגבעות שבסמוך ומעל נתב"ג - כמה חברות כלכליות לדעתך ינחתו פה במצב הזה?

ושום מילה שבלעדיהן ההשקעה הכלכלית של ישראל תהיה גדולה יותר בביטחון.

כידוע, ההתנתקות והיציאה מלבנון לא הוזילו את תקציב הביטחון. הוא רק עלה כמדומני, אם קשר ובלי קשר ישיר.

כי כשרבין עשה מו"מ היה כאן גן עדן ולא אוטובוסים מתפוצצים.

כמה דברים:

1.לכתוב שאת ההתנתקות ביצע הימין כאילו יוסי שריד וזהבה גלאון לא היו בין המצביעים זאת התעלמות מ 44 הקולות של מפלגות מרצ, העבודה ושינוי שנתנו לזה לעבור. נכון הימין היה בשלטון אך ההתנתקות לא הייתה עוברת לולא רוב גדול של מצביעי שמאל.

אגב שים לב שמתוך מצביעי הימין שכן הצביעו בעד ההתנתקות הרוב הגורף סיים את הקריירה.

2.כשהשמאל כן היה בשלטון והציע להם כמעט כל מה שרצו (ברק) קיבלנו אינתיפאדה שניה.

3.אולמרט כן הציע נסיגה מיהודה ושומרון בשנת 2008 ומחמוד עבאס סירב.

חברה ברשות המחוקקת של מדינת ישראל

http://rotter.net/forum/scoops1/253307.shtml

ח''כ זועבי: ''לא רוצה שקט בצל הכיבוש, רוצה מאבק''
בצל יממת הדמים שעברה על ישראל אתמול, התראיינה הבוקר (שישי) חברת הכנסת חנין זועבי (הרשימה המשותפת) לחדשות 10 והצהירה כי פני נבחרי הציבור הערבים אינם לרגיעה. "אני לא רוצה שקט בצל הכיבוש, אני רוצה מאבק", הכריזה הח"כית השנויה במחלוקת והסבירה "מה שלא הולך במוח, אולי ילך בכוח".

בואו נעשה שלום עכשיו כי יש פרטנרים בצד השני, רק תנו להם להוציא אוויר עלינו קודם והכל יהיה בסדר...

everyone-is-crazy-except-me.jpg

האמת שפספסתי את הטיסה אז אני עדיין פה עד להודעה חדשה, לפחות עד שהיודנראט יתחלף. מצטער לאכזב.

לא מתאכזב כלל וכלל כי הקיום שלך לא מעניין אותי, לא אמרת שאתה עוזב את הדיון? היה שלום, ג'ורדי מחכה שתלכלך עליו במדינת היהודים...

כי כשרבין עשה מו"מ היה כאן גן עדן ולא אוטובוסים מתפוצצים.

כמה דברים:

1.לכתוב שאת ההתנתקות ביצע הימין כאילו יוסי שריד וזהבה גלאון לא היו בין המצביעים זאת התעלמות מ 44 הקולות של מפלגות מרצ, העבודה ושינוי שנתנו לזה לעבור. נכון הימין היה בשלטון אך ההתנתקות לא הייתה עוברת לולא רוב גדול של מצביעי שמאל.

אגב שים לב שמתוך מצביעי הימין שכן הצביעו בעד ההתנתקות הרוב הגורף סיים את הקריירה.

2.כשהשמאל כן היה בשלטון והציע להם כמעט כל מה שרצו (ברק) קיבלנו אינתיפאדה שניה.

3.אולמרט כן הציע נסיגה מיהודה ושומרון בשנת 2008 ומחמוד עבאס סירב.

ששששששששששששששששששששששששששששששששששש, אל תבלבל אותו עם עובדות..

בהתייחס לכל אמירות בכירי הרשות ונבחרי הציבור שלהם בכנסת, איך אפשר לטעון שיש פרטנר בצד השני?

כשהם מגנים את רצח המחבלים ולא את הקורבנות הישראלים,

כשאף אחד מהם לא מכיר בזכות הלגיטימית של יהודים לעלות להר הבית.

כשח"כ ערבי לא מוכן להגיד מילה רעה אחת על המתבצרים המוסלמים בהר הבית.

תיעוד ירי על המחבלת בעפולה - חבל שלא ירו בראש וחיסלו אותה

https://www.facebook.com/kikarashabat/videos/1074223499268745

אחרי שהיא תשתחרר מביה"ח היא הולכת לעשות צ'ק אין במלון 5 כוכבים, אה סליחה, הכלא הישראלי.

בהתייחס לכל אמירות בכירי הרשות ונבחרי הציבור שלהם בכנסת, איך אפשר לטעון שיש פרטנר בצד השני?

כשהם מגנים את רצח המחבלים ולא את הקורבנות הישראלים,

כשאף אחד מהם לא מכיר בזכות הלגיטימית של יהודים לעלות להר הבית.

כשח"כ ערבי לא מוכן להגיד מילה רעה אחת על המתבצרים המוסלמים בהר הבית.

כשאף אחד לא מכיר בלגטימיות של מדינת ישראל כמדינת הלאום היהודי.

כשאף אחד לא מכיר בלגיטימיות של היהודים להתקיים כבני אדם בעולם.

יש לי עוד הרבה כאלה, קל מדי..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.