Jump to content

ברק יצחקי מול הפועל עכו

קובי החולוני

Recommended Posts

אין על השערים שלו, אומנות. אני מהמר שהוא יבקיע את שער הבכורה שלנו בצ'מפיונס, הטכניקה שלו היא בין הכלים המעטים שיש לנו להתמודד ברמות האלה.

רק שלא יפצע שוב, לעזאזל! שיחזיק כבר עונה אחת עד הסוף.

זה לא שהוא שמן כרגע אבל כדי להתאים עצמו למצב ולהכניס לנישה כדאי לו להוריד 5 קילו ולחזור לרצון שאפיין אותו בצעירותו.

אם יעשה זאת יפרח!

זה לא שהוא שמן כרגע אבל כדי להתאים עצמו למצב ולהכניס לנישה כדאי לו להוריד 5 קילו ולחזור לרצון שאפיין אותו בצעירותו.

אם יעשה זאת יפרח!

כל כך נכון.

אני לא מבין איך אפשר להיות בנאדם כל כך כפוי טובה.

אתה מבכירי המשתכרים בליגת העל כבר 5 שנים עם שכר עתק, כולל בונוסים גבוהים בצורה משמעותית מכל שחקן אחר בקבוצה, משחק במועדון הכי גדול במדינה עם קהל תומך ואוהב, מקבל ים קרדיט מכל הצוות המקצועי גם אחרי מרדנות חסרת תקדים באנשים שמשלמים לך, מאריכים לך את החוזה יום אחרי שנפצעת פציעה פטאלית בפעם השנייה, ואת התרומה המעשית שלך למועדון לכל אורך תקופת החוזה אפשר לספור על יד אחת - אבל כל זה לא מספיק בשביל לייצר איזושהי מחויבות ומקצוענות אצל האיש הזה. מגדל כרס כאילו הוא שחקן בליגה שנייה ובגדול זורק עלינו זין בפעם המי יודע כמה.

אז שיבקיע גם מספרת נגד ריאל בברנבאו, בשבילי זה לא שחקן ראוי למועדון הזה. שום גול לא ישנה את זה.

לא הגזמתם קצת?

אם הוא היה זורק זין באימונים הוא פשוט לא היה רואה דקות משחק כי במכבי של היום אי אפשר לשקר באימונים

אל תתחילו פה עם ההסתה נגד שחקנים כמו בתקופות לא טובות שהיו, ברק ממש לא מזלזל, ברור שמשחקן עם טכניקה כמו שלו השמיים הם הגבול, אבל הוא עושה את המקסימום בשביל הקבוצה.

כמו שקיוויתי הוא הוציא קצת את ההתקפה מהבנאליות שלה.

מתסכל כמה כשרון מבוזבז, אם רק היה לו אורח חיים של מקצוען אמיתי מעניין לאן היה מגיע.

הרמה הכי גבוהה שהקבוצה הציגה בתקופת ג'ורדי הייתה שהוא היה בכושר יחד עם ערן (דאבור גם כן לא הזיק..) בחצי העונה הראשונה עם סוזה עד הפציעה שלו.

לובסטר אתה מגזים, יצחקי נותן הכל באימונים ובמכבי שהכל מדוד על המילימטר עם GPS מצלמות ועשרה אנשי צוות קצת קשה לזלזל באימון.

לדעתי השנתיים האלו שהוא לא שיחק בהם כלכך קצת הכניסו אותו עמוק מדי לאורח החיים של אכילת ג'אנק וחיי לילה עשירים עוד יותר, זה דברים שקשה להוריד למי שרגיל ולאט לאט דווקא נראה שהוא קצת עושה את זה, הכרס שלו לדעתי קטנה ממה שהייתה לפני כמה חודשים שאני זוכר שזה היה מביך קצת באמת, אני מניח שבמועדון רואים את זה ובגלל זה הוא משחק דקות משמעותיות עכשיו, מקוה שחודש חודשיים גם ה 2-4 קילו עודפים האלו ילכו ונראה יצחקי חד וזריז יותר, יצחקי זה מסוג השחקנים שכיף לראות בכדורגל ושהם מצרך נדיר בקבוצה שצריכה לשבור בונקרים כל שבוע.

אני לא מבין איך אפשר להיות בנאדם כל כך כפוי טובה.

אתה מבכירי המשתכרים בליגת העל כבר 5 שנים עם שכר עתק, כולל בונוסים גבוהים בצורה משמעותית מכל שחקן אחר בקבוצה, משחק במועדון הכי גדול במדינה עם קהל תומך ואוהב, מקבל ים קרדיט מכל הצוות המקצועי גם אחרי מרדנות חסרת תקדים באנשים שמשלמים לך, מאריכים לך את החוזה יום אחרי שנפצעת פציעה פטאלית בפעם השנייה, ואת התרומה המעשית שלך למועדון לכל אורך תקופת החוזה אפשר לספור על יד אחת - אבל כל זה לא מספיק בשביל לייצר איזושהי מחויבות ומקצוענות אצל האיש הזה. מגדל כרס כאילו הוא שחקן בליגה שנייה ובגדול זורק עלינו זין בפעם המי יודע כמה.

אז שיבקיע גם מספרת נגד ריאל בברנבאו, בשבילי זה לא שחקן ראוי למועדון הזה. שום גול לא ישנה את זה.

ואתה אוהד שראוי למועדון כזה?

הגזמתם לגמרי , מחלוץ בסופו של דבר אני מצפה שישים את הכדור בשער ולא משנה לי אם זהבי היה עם כרס קטנה אבל מסיים עם מעל 20 שערים בעונה , נכון מצופה בכדורגל האירופאי מהחלוץ שירוץ הרבה שיעשה תנועה והגנה , אבל אם יצחקי מסיים עם 10-15 שערים העונה שחלק לא קטן מהם שערים קריטיים אני יהיה בשמיים .