Jump to content

סמי עופר מסקנות ? הצעות לשיפור ? טענות?

mtalove

Recommended Posts

באולדטראפורד זה גם רבע שעה הליכה בשקט, וכשאתה עושה את זה בגשם של 3-4 מעלות זה די צינור

בטראפורד זה הליכה של 10 דקות לחשמלית, בסיטי התחנה ממש על יד האיצטדיון.

לא יכול להיות שלא היו לך פקקים. איפה חנית?

למה שאני סתם יגיד

חניתי בטירת הכרמל 5 דקות אחרי שריקת הסיום הלכתי לאוטו ואז נסעתי דרך טירת הכרמל ולא דרך הכביש הראשי של האיצטדיון

לא היה לי פקק אחד יותר מ 2 דקות עד אשדוד

אני גם חזרתי דרך טירת הכרמל

כן היו פקקים פשוט לא ברמה גבוהה מידי

אבל יכול להיות שזה גם כי לקח לי שעות לצאת מהחנייה המסריחה הזאת

יכלו לסדר את התנועה שם קצת יותר טוב

באמת שלא מבין על מה התלונות אני גר באשדוד ולא נתקלתי בפקקים בהלוך ובטח שלא בחזור

פעם הבאה תצאו דרך טירת הכרמל ולא תעמדו שניה אחת בפקק

סבבה פעם הבאה אני אסע דרך טירת הכרמל רק תבטיח לי שלא יקח לי שעה ( על השעון!) לצאת מהחנייה. .

בלונדון כל העיר מרושתת באנדרגראונד (למרות שעדיין זכור לי רבע שעה לפחות בין התחנה והאצטדיון של קפר למשל, וגם באפטון פארק משהו כזה).

בברלין זכור לי לפחות 20 דקות מהרכבת לאצטדיון.

אכן. לופטוס רואד קצת יותר קרוב, אבל אפטון פארק זה בכיף 20 דקות לרכבת.

באמירויות יש תחנת רכבת ממש קרובה אבל סוגרים אותה ביום המשחק, כך שזה יוצא רבע שעה הליכה לבאה בתור.

אני היחיד שאסף כרטיס מלאן ועדיין הכרטיס שלו לא עבר בשער אלקטרוני? במזל הסדרן העביר אותו אבל יכל להיות גם אחד מניאק שיכל לטרטר אותי שם שעה..

המיקרופון בהחלט חיוני ביציע הזה אבל לדעתי צריך פחות להשתמש בו כל כמה שניות אלא רק בתחילת שירים/תיקון קצב במידה והקהל מסתבך

אני רק הבנתי עד כמה לא צריך אצטדיון חדש.

תנו לנו להישאר בבלומפילד עם הקהל שלנו, עם ה12,000 מקומות, ללא סטייקים וללא טרמפיסטים, תנו לעודד 90 דק כמו שצריך את הקבוצה שלנו.

בקשר להגעה וחזרה מהאיצטדיון - יש בעיות בארץ שגדול על מכבי לפתור וצריך להבין שמכבי צריכה לארח בסמי עופר כדי לעשות קצת כסף (למרות שגם אני הייתי מוכן לשלם טיפה יותר ולארח בבלומפילד).

המיקרופון - היו חלקים שזה היה די מביך. בעיקר במחצית הראשונה היה נראה שהאיש עם המיקרופון לא הבין את האחריות שהוטלה עליו והתחיל לצעוק דברים לא קשורים לשירים ו-״אללה״ כל 5 שניות מה שממש קטע את רצף השירה במקום להגביר אותו.

צריך להבין שכל האיצטדיון שומע אותו (כולל השחקנים) וזה ממש הפריע בחלקים מסוימים. במחצית השנייה היה נראה שהוא נרגע קצת והשתמש במיקרופון לתחילת השירים (שזה ייעודו).

בסוף גם התחיל לצעוק דברים לגבי הקהל שעוזב.. קצת מביך.. כל אחד יעשה מה שבא לו (למרות ששוב - אני מסכים עם כל מילה שלו לגבי מי שעוזב לפני השריקה) - אבל לכל דבר יש זמן ומקום וזה לא היה אף אחד משניהם.

דשא? בבלומפילד הדשא הכי טוב בארץ. על הפנים מהבחינה הזאת בסמי עופר.

לסיכום - היה הרבה יותר מרגש אם היינו מארחים בבלומפילד. אבל זה המצב וצריך להפיק מזה את המיטב.

סורי על החפירה :)

אם יש משהו אחד שהבנתי מכל ביקוריי בסמי עופר זה לא לנסוע ברכבת, ולהגיע כמה שעות לפני, רצוי 3 לפחות, חניתי כמו בפעמים הקודמות מול האיצטדיון על השטח קוצים שמול היציע המערבי בעצם זה השטח שאחרי המדרכה על כביש 4, ככה שאתה יוצא ישר לכביש והופ הביתה. הגעתי תוך קצת פחות משעה הביתה. ההליכה הזאת מהרכבת עד האיצטדיון מבאסת ברמות. ההליכה חזרה לתחנת רכבת מבאסת עוד יותר אפילו אם ניצחת. הציפייה לרכבת והנסיעה והעצירות והכל ביחד כבר עדיף לקחת אוטו. אני שונא את האיצטדיון הזה, שונא את הדרך אליו, הדרך חזרה, האקוסטיקה הגרועה, הדשא המזוויע שמזכיר לי את האורווה בפ"ת (ובתור פתח-תיקוואי אני מכיר את הדשא-חולות האלה מקרוב). חוסר האויר והמחנק, הפתחים הצרים בכל המעברים בין אם זה בכניסה לאיצטדיון או בעליה/ירידה ליציע. אם יש משהו שאני ממליץ בחום להנהלת מכבי לעשות זה להעביר את המשחקים בליגת האלופות לטדי שבו אפשר להגיע עד האיצטדיון עצמו ברכבת, המעברים באיצטדיון רחבים וגדולים, יש אוויר (בכל זאת, אתה על הר), האקוסטיקה מטורפת, והדשא הרבה יותר טוב. עד שיבנו לנו איצטדיון משלנו.

מכבי גם יכלו לעזור קצת יותר לארגון עם התפאורה. יש שם אנשים חזקים, עם חברים חזקים, עם הרבה קשרים. הם יכלו לעשות קצת יותר. מאחר ואני יודע שמכבי מערימה הרבה קשיים על הארגון בנושא הזה, ביחד עם המשטרה וזה לא פעם ראשונה, אני די בטוח שזה לא הזיז להם כל כך, וזה מפריע לי יותר מהכל.

כל שאר הדברים מכבי עשתה על הצד הטוב ביותר לדעתי.

דרך אגב לגבי המיקרופון, המיקרופון קיים בסמי עופר מאז שהוא נבנה. והקופים משתמשים בו כל משחק. כל מה שאיש הגדר שלנו צעק במיקרופון הוא צועק כמו בכל משחק אחר גם בלי המיקרופון. אז להגיד כל מיני שטויות כמו "הוא צריך להבין איפה הוא נמצא ומה גודל האחריות שיש לו" זה בולשיט. המטרה שלו לקבוע את השיר ולשלהב את הקהל ותוך כדי להגביר את הטירוף. וכן, זה כולל צעקות של "יאללה" או לצעוק על כאלו שעוזבים הרבה לפני השריקה. כי מגיע להם שיכוונו עליהם את האצבע. זה לא שונה מלשיר "מי שלא נשאר אדום". לדעתי הוא עשה עבודה מצויינת, והשתמש במיקרופון בדיוק כמו שהיה צריך להשתמש. פשוט יש לנו קהל חרא, וזה בכלל עצוב שהוא נאלץ לצעוק כל כך הרבה כדי לנסות להרים עוד אנשים מעבר לגוש.

אני היחיד שאסף כרטיס מלאן ועדיין הכרטיס שלו לא עבר בשער אלקטרוני? במזל הסדרן העביר אותו אבל יכל להיות גם אחד מניאק שיכל לטרטר אותי שם שעה..

אמא של לאן זונה. אבא שלי נכנס איזה דקה 15. כאילו רבאק. טרטרו אותו איזה מיליון וחצי פעם מהקופות ליציע. שתשרף להם החברה כבר

מעבר לטענות "סמי עופר" הרגילות אני רוצה לתת ביקורת על המיקרופון שהיה אתמול לאנשי הגדר.

אישית, עליי לא מקובלת העובדה שמשתמשים במיקרופון בשביל להטריף קהל, מביך בעיניי.

אובייקטיבית, אם כבר השתמשתם במיקרופון, לא הגיוני שהאיש גדר יצעק איזה שטות כמו "אללה חזק" ו"אין לנו כלום בחיים" כל 5 שניות (תוזמן על ידי) בממוצע וישיר עם הקהל במקום לתת לסאונד שיוצא מכולם להישמע!

זה לא קריוקי כאן, תתחיל שיר, תשתוק ותן לקהל לעשות את העבודה, גם אם יש דקות חלשות המיקרופון הזה מביך ברמת הבני יהודה בשכונה.

אני לא בא להתסיס ולעשות דווקא, זו באמת ביקורת בונה למשחק הבית הבא שם.

אם כבר אתם חייבים להשתמש במיקרופון לפחות שמי שמחזיק אותו ירסן את עצמו ולא ידבר, ישיר ויצעק שטויות כל 5 שניות.

זה שיגע את כל מי שעודד לידי אתמול (בצד הגוש), ומדקה 80 זה כבר הוציא לנו את האוויר מהמפרשים שהוא התחיל לדבר שם שטויות..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מת