Jump to content

נקודת האור

יורדי

Recommended Posts

נשארו רק עוד 2 משחקי "בית" באיצטדיון הנורא הזה.

אבל נק האור האמיתית הייתה - מי שהולך הביתה דלא יחזור.

תצוגה יפה של כל היציע הצפוני.השאר מקומם בנוקיה וחבל..

בדיוק רציתי לפתוח נושא על זה. פשוט בושה!!! דקה 81 אנשים מתחילים ללכת הביתה. אם יש משהו שאני מתחרט עליו זה שלא עשו את המשחקים בבלומפילד וחוסכים מאיתנו את החרא הזה. מונעים מ17-18 אלף טרמפיסטים להגיע למגרש חלקם בחולצות אדומות ועוד כל מיני צבעים לא רלוונטיים. מונעים ממאות ספסרים לעשות קופה מטורפת על חשבון קהל אוהדים שכן רוצה לעודד את הקבוצה. אנשים לא מכירים את השירים ולא מעודדים בכלל, ממה ששמעתי חלקם מדברים בכלל על נושאים שלא קשורים לכדורגל. זה פשוט מרתיח! נקווה שלהבא נלמד מטעויות ונארח בבית האמיתי שלנו ושתהיה כניס למנויים בלבד.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

בדיוק רציתי לפתוח נושא על זה. פשוט בושה!!! דקה 81 אנשים מתחילים ללכת הביתה. אם יש משהו שאני מתחרט עליו זה שלא עשו את המשחקים בבלומפילד וחוסכים מאיתנו את החרא הזה. מונעים מ17-18 אלף טרמפיסטים להגיע למגרש חלקם בחולצות אדומות ועוד כל מיני צבעים לא רלוונטיים. מונעים ממאות ספסרים לעשות קופה מטורפת על חשבון קהל אוהדים שכן רוצה לעודד את הקבוצה. אנשים לא מכירים את השירים ולא מעודדים בכלל, ממה ששמעתי חלקם מדברים בכלל על נושאים שלא קשורים לכדורגל. זה פשוט מרתיח! נקווה שלהבא נלמד מטעויות ונארח בבית האמיתי שלנו ושתהיה כניס למנויים בלבד.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

ברוכים הבאים לעולמם של המבוגרים. ככה נראה איצטדיון גדול כשמשחקת קבוצה גדולה.

אי אפשר להתחבא כל החיים בבלומפילד עם 11000 מנויים כל החיים ולתת אווירה ביתית ולצפות שהקבוצה תגיע רחוק.

אתה חושב שבקאמפ נואו זה שונה? בסן סירו? אפילו באנפילד שנחשב לאחד האיצטדיונים הכי ביתיים בעולם מגיעים המון תיירי כדורגל בכל משחק.

רבותיי, אנחנו בליגת האלופות ואנשים באים להנות מכדורגל. יהיו המון טרמפיסטים וזה משהו שאי אפשר למנוע. זה לא שבבידוק יעצרו אנשים שלא זוכרים את ההרכב שלקח אליפות ב-96 או שלא מדקלמים את ׳אני מודה׳. יהיו שם אוהדים של קבוצות אחרות וכאלו שקנו כרטיסים מספסרים במחיר מופקע והורים שמביאים ילדים בני שמונה לראות את קסיאס ודייגו קוסטה וג׳ון טרי, כי אלה הגיבורים שלהם.

מעבר לכך, זה גם לא האיצטדיון הבייתי שלנו. היו אתמול אוהדים שלא ראו משחק בלייב של מכבי שנים. כדי שאותם אוהדים יכנסו לעניינים זה לוקח זמן. לא משהו שמיני מינוי לאלופות יעשה הבדל גדול. אתם שופטים אותם מתוך נקודת מבט צרה מאוד, חשוב שמכבי תתרגל למעמדים האלה, עם גודל קהל שכזה ובעיקר עם הכנסות כאלה.

המעמד חשוב מהכל ולטעמי כל מי שעודד אתמול עשה את זה מדהים וסה״כ הייתה אווירה טובה (כן, ברור שאפשר יותר). להתעסק בכמה מאות שיצאו בדקה 80 זה להתעסק בטפל, לא בעיקר.

נכון, אבל יחד עם זאת, היה אפשר להיערך יותר טוב. בגלל לאן המון אנשים שאוהדים את מכבי לא יכולים לנסוע.

אני מאוד מקווה שמועדון האוהדים שמכבי הקימה (FIRST), יהיה הפתרון לדבר הזה.

קודם קדימות מנויים, אחר כך חברי המועדון, ואז שאר הקהל הרחב. זה לא ימנע את תופעת הטרמפיסטים, אבל כן יצמצם אותה.

נכון, אבל יחד עם זאת, היה אפשר להיערך יותר טוב. בגלל לאן המון אנשים שאוהדים את מכבי לא יכולים לנסוע.

אני מאוד מקווה שמועדון האוהדים שמכבי הקימה (FIRST), יהיה הפתרון לדבר הזה.

קודם קדימות מנויים, אחר כך חברי המועדון, ואז שאר הקהל הרחב. זה לא ימנע את תופעת הטרמפיסטים, אבל כן יצמצם אותה.

מה מונע מטרמפיסטים להירשם לFIRST?

מה מונע מטרמפיסטים להירשם לFIRST?

כלום, הפתרון יהיה פשוט לתת קדימות לאנשים שרשומים מעל מספר מסויים של חודשים.

שוב, לא ימנע את תופעת הטרמפיסטים והספסרים, כן יצמצם אותה.