Jump to content

להרים תראש

SawyerPlus

Recommended Posts

העסק מפחיד, אנחנו לא ברמה הזו. תנו לי נקודה מול פורטו בבית באיזה 1-1 ואני מרוצה. זה הופך מכיף לנטל ועברו רק 2 מחזורים.

רק בגלל שאנשים מתעסקים פה ב"שיאים". השיאים האלה נוצרו על ידי אוהדים מתוסכלים כמונו, כדי שיהיה להם במה להתנחם בזמן שהקבוצה שלהם נראית כמו תחת.

לא נטל ולא סבל. תהנו מהרגע, מהכסף שנכנס למועדון והנסיון שהשחקנים צוברים. כמו כל דבר בחיים, כדי להצליח באירופה צריך לקבל בראש כמה ופעמים כדי להבין שאחרי כישלון לא נגמר העולם.

כל עוד נעשה תוצאות טובות בליגה, הכל מצויין.

העסק מפחיד, אנחנו לא ברמה הזו. תנו לי נקודה מול פורטו בבית באיזה 1-1 ואני מרוצה. זה הופך מכיף לנטל ועברו רק 2 מחזורים.

זה עסק מפחיד כי אנחנו עדיין לא יודעים איך לאכול/להתמודד איתו. לא היינו במפעל הזה מלא שנים.

אין מה לעשות, כדי לבנות מסורת אתה צריך ותקבל בראש בתחילת הדרך.

מוכן גם לא להבקיע אף שער ולא לקחת אף נקודה.

מי שחושב שיש לנו סיכוי למשהו אחר מזה, פשוט חי בסרט.

פערי הרמות אדירים, ורק אם נתרכז בליגה וניקח אליפויות שוב ושוב ונעפיל לליגת אלופות עוד ועוד פעמים, רק אז עם הניסיון והכסף שיצטבר בקופה נוכל לעשות צעד משמעותי באירופה.

תזכרו את באטה בוריסוב כדוגמה, לפני כמה שנים כל משחק הייתה מקבלת חמישיות, והיום איזה הפתעה בניצחון שלה.

דינמו קייב לפני שלוש שנים והיום, הבדל של שמיים וארץ.

רק סבלנות וזמן, הכל עוד יגיע, ההגה בידיים הנכונות

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

מוכן גם לא להבקיע אף שער ולא לקחת אף נקודה.

מי שחושב שיש לנו סיכוי למשהו אחר מזה, פשוט חי בסרט.

פערי הרמות אדירים, ורק אם נתרכז בליגה וניקח אליפויות שוב ושוב ונעפיל לליגת אלופות עוד ועוד פעמים, רק אז עם הניסיון והכסף שיצטבר בקופה נוכל לעשות צעד משמעותי באירופה.

תזכרו את באטה בוריסוב כדוגמה, לפני כמה שנים כל משחק הייתה מקבלת חמישיות, והיום איזה הפתעה בניצחון שלה.

רק סבלנות וזמן, הכל עוד יגיע, ההגה בידיים הנכונות

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

כמו שכתבתי מקודם, מסכים עם המהות של ההודעה. לגבי התוכן, דינמו קייב זה דוגמה רעה מאוד. בתקופה של רברוב ושבצ'נקו הם היו חתיכת סוס שחור. בתור אוהד מילאן, עד היום אני לא שוכח את הקרקס שהם עשו להם. הייתה להם קבוצה מפחידה שירדה מגדולתה עם עלייתה של שחטאר. בקיצור, ממש לא קרוב לבאטה, ובטח ובטח שלא למכבי.

קייב באו לשחק לאט ובסבבה שלהם למשך הרבה מאוד דקות. האכזבה היא שמכבי לא ניסתה אפילו ללחוץ עליהם לפחות בדקות האלה. שלא יהיה להם סבבה.

וואלה פתוח לא פתוח עם קצת פחות כבוד ליריבות אנחנו מסוגלים ליותר.

העונה שהוצאנו שתי תוצאות תיקו מול קייב היו בפרק הזמן הכי ״שחור״ שלהן בשני העשורים האחרונים.

לא דוגמא לכלום.

הפחד שלי הוא לא מאיך אני כאוהד אקבל את הטראומה של קמפיין ללא נקודות. אלא איך השחקנים יקבלו את זה, זה מבאס טילים להיות במסגרת תחרותית ולדעת שאתה לא שווה פשוט כלום. מסכים עם זה שלחוסר הניסיון יש משקל מכריע ולצערי אנחנו עדיין רחוקים ממועדונים כמו באטה וקייב ודומות להן שעושות שלב בתים יותר מפעם ב-5 שנים. וכן, אני שונא להפסיד וזה מבאס טילים.

הפחד שלי הוא לא מאיך אני כאוהד אקבל את הטראומה של קמפיין ללא נקודות. אלא איך השחקנים יקבלו את זה, זה מבאס טילים להיות במסגרת תחרותית ולדעת שאתה לא שווה פשוט כלום. מסכים עם זה שלחוסר הניסיון יש משקל מכריע ולצערי אנחנו עדיין רחוקים ממועדונים כמו באטה וקייב ודומות להן שעושות שלב בתים יותר מפעם ב-5 שנים. וכן, אני שונא להפסיד וזה מבאס טילים.

דווקא מהראיונות שלהם, נראה שהם לוקחים את זה הרבה פחות קשה מאיתנו. ריאליים.

דווקא מהראיונות שלהם, נראה שהם לוקחים את זה הרבה פחות קשה מאיתנו. ריאליים.

הם בטוח יותר ריאליים מה-40% שהימרו שננצח בסטמפורד ברידג'. כמו שאמרתי, כל עוד נאסוף נקודות בליגה הכל מצויין.

אגב, מה היה המאזן המדוייק מבחינת ספיגות של מכבי חיפה באותו קמפיין היסטורי מישהו זוכר ?

בראשון 12-12

בשני 0-8 בכולם 1-0 וגם במשחק הראשון מול באיירן עד שלב מאוחר היה 1-0. בטורינו חוץ על ההתחלה הייתה לדבאלשבילי נגיחה ממטר והחמיץ. בבורדו חוץ רפאלוב החמיץ ברשלנות. בבית מול יובה בופון הציל מצב וודאי לשער. חוץ מזה לא זוכר משהו יוצא דופן.

אגב, מה היה המאזן המדוייק מבחינת ספיגות של מכבי חיפה באותו קמפיין היסטורי מישהו זוכר ?

בדרך שמכבי משחקת היה ברור מלכתחילה שלא נגיע לזה. מכבי באה יחסית לשחק כדורגל, אתה לא רואה בזבוזי זמן ובונקרים מסריחים, לטוב ולרע.

בדרך שמכבי משחקת היה ברור מלכתחילה שלא נגיע לזה. מכבי באה יחסית לשחק כדורגל, אתה לא רואה בזבוזי זמן ובונקרים מסריחים, לטוב ולרע.

זה עוד משהו שאני חולק עליו. אני הייתי בעד לשחק בונקר ולהעיף כדורים וללכת מכות באמצע. נגד באזל בבית זה היה מצוין.

ולגביי הקמפיין של חיפה אז, אני זוכר, הם ניסו לשחק כדורגל, גרפו גם מחמאות בהתחלה ונשארו עם הזין ביד.

מנש מה זה עם הזין ביד? זה שצחקנו עליהם כי אנחנו היינו פחי אשפה זה יפה לפיקנטריה..אבל אני מוכן כל שנה לקחת.תריזיקה לסיים עם 0 0 ולעלות לבתים...זה הרגשה שאין כמוה אתה מתמודד במפעל הכי יוקרתי בעולם לקבוצות כדורגל..ובגלל מה שאולי ישירו לך אוהדים אחרים זה ניהיה לנטל?

תהנה מהרגע ותבין שגם אם.תאכל 5 בפורטו לא קרה כלום ככה לומדים וגדולות ממך קיבלו מהם בראש כמו באיירן צלסי ובאזל רק בחצי שנה האחרונה...

הקבוצה שלך משחקת במפעל הכי יוקרתי בעולם, המונדיאל של הקבוצות. על המסך במגרש מעדכנים אותך בתוצאות של פורטו וצ'לסי כי אתה איתם באותו בית ויש לך סיכוי תיאורטי לעלות, במפעל משחקות הקבוצות הטובות בעולם עם השחקנים הטובים בעולם ואתה מרגיש סוף סוף חלק מעולם הכדורגל ולא רק אלוף בליגת פח שמשחקים בה בעמידה וכשלא עומדים אז מבזבזים זמן. נטל? מעדיף להפסיד כל שבוע לדינמו קייב על האפס ושיצחקו עליי עם "0 נקודות 0 שערים", זאת פאקינג חוויה.

אני לא מבין מה יש להרים את הראש? פאקינג שיחקנו נגד מעצמה כמו דינמו קייב הם לא ברמה שלנו מה לעשות.. זה לא שהפסדנו לקבוצת חובבנים היום

קצת פרופורציות מה קרה לכם..

מעצמה.. עשית מהם באיירן

סהכ קבוצה טובה עם יותר נסיון מאיתנו באירופה,

אני בטוח שאם היינו מקבלים אותם בבית במחזור 4-5 אחרי שהתלהבות ליגת אלופות תרד והשחקנים לא יהיו כבויים עד דקה 15 מההתרגשות היינו מנצחים.

ההתרגשות גמרה אותנו

מעצמה.. עשית מהם באיירן

סהכ קבוצה טובה עם יותר נסיון מאיתנו באירופה,

אני בטוח שאם היינו מקבלים אותם בבית במחזור 4-5 אחרי שהתלהבות ליגת אלופות תרד והשחקנים לא יהיו כבויים עד דקה 15 מההתרגשות היינו מנצחים.

ההתרגשות גמרה אותנו

כמה ניתוק.

להישגים שיש למועדון הזה באירופה לא תגיע בחיים.

כמה ניתוק.

להישגים שיש למועדון הזה באירופה לא תגיע בחיים.

אין צורך להישען על ההישגים שלהם בעבר כדי להוכיח שמדובר בקבוצה חזקה.

מספיק לראות איך הם ניצחו אותנו על ה 0 בהילוך ראשון וכמעט בלי מאמץ.

מספיק לראות את כל ההתקדמות שאנחנו עשינו ב 4 שנים, ולקלוט כמה שזה היה כלום לעומת ההתקדמות שהם עשו בפרק הזמן הזה.

מספיק לראות איך שחקנים שם משחקים בנגיעה, לוחצים, משתלטים על הכדור מבלי שהוא יברח להם 5 מטר הצידה.

אז לא, הם לא באירן, אבל הם עולים עלינו בכל פן במשחק הזה שנקרא כדורגל. קבוצה כמו באזל שבעצמה עולה עלינו, מאבדת את הכוכב שלה לדינמו קייב שבאה ושמה בערך 10 מיליון יורו ולוקחת את דרליס גונזאלס. אנשים לא קולטים את הפערים בכלל, הם עדיין חיים ב 1-1 הביתי וה 3-3 בחוץ נגדם.

אין צורך להישען על ההישגים שלהם בעבר כדי להוכיח שמדובר בקבוצה חזקה.

מספיק לראות איך הם ניצחו אותנו על ה 0 בהילוך ראשון וכמעט בלי מאמץ.

מספיק לראות את כל ההתקדמות שאנחנו עשינו ב 4 שנים, ולקלוט כמה שזה היה כלום לעומת ההתקדמות שהם עשו בפרק הזמן הזה.

מספיק לראות איך שחקנים שם משחקים בנגיעה, לוחצים, משתלטים על הכדור מבלי שהוא יברח להם 5 מטר הצידה.

אז לא, הם לא באירן, אבל הם עולים עלינו בכל פן במשחק הזה שנקרא כדורגל. קבוצה כמו באזל שבעצמה עולה עלינו, מאבדת את הכוכב שלה לדינמו קייב שבאה ושמה בערך 10 מיליון יורו ולוקחת את דרליס גונזאלס. אנשים לא קולטים את הפערים בכלל, הם עדיין חיים ב 1-1 הביתי וה 3-3 בחוץ נגדם.

כל מילה .

בלי קשר להודעות שלך, הדוגמאות שהבאת מוכיחות ההיפך מהטענה שלך..

דינמו קייב לא קשורה בכלל לרמה שלנו מבחינת תקציב, ליגה חזקה, מסורת במפעלים האירופיים ועבר מפואר.

לגבי באטה (שמעתי עוד כמה טוענים את זה באיצטדיון),כבר לפני 7 שנים הם הוציאו 3 תוצאות תיקו בבתים (פעמיים עם יובה) ולא חטפו שום תבוסה באותו קמפיין, לפני 3 שנים הם פתחו את הקמפיין עם נצחונות גדולים על ליל ובאיירן הגדולה של היינקס ואחרי זה חזרו להפסיד, שנה שעברה אחרי כל הניסיון שצברו בשלב הבתים של הצ'מפיונס- הם חטפו 5 הפסדים על האפס מתוכם 4 תבוסות של 3/4/5/7-0 (וד"ש מפורטו ) ודווקא במשחק השני בקמפיין הם ניצחו בבית 2-1 את בילבאו..

הניצחון שלהם הערב על רומא הוא יוצא דופן והם יחזרו למתכונת הרגילה והטבעית לחטוף תבוסות, והכי חשוב הם נשארו בדיוק באותו מקום מבחינת תוצאות/ הלכו אחורה