Jump to content

גילי ורמוט מול חיפה בסמי עופר

הנדון

Recommended Posts

לא מבין את אלו שנגד ורמוט, כאילו המושג מס שפתיים זר לכם, אתמול ורמוט היה בצד האדום ודיבר על הקהל "המדהים" שלהם והיום הוא בצד הצהוב ומדבר על כך שעם 30,000 צהובים בסמי בלופר אנחנו יכולים להגיע להישגים בצ'מפיונס.

במקום להיות אגואיסטים ולרצות לשמור את מכבי "טהורה" מאדומים וירוקים לשעבר אולי תסתכלו כמו יורדי על טובת הקבוצה, השחקנים הכי טובים למכבי נקודה.

אני מבסוט שורמוט במכבי, הדריבליסט הכי טוב בליגה, הייתי מבסוט שזהבי הגיע למכבי כי ידעתי מה יש לו למכור אז (לא חלמתי שהוא יהפוך להיות מה שהוא היום), מישהו בכה כשאיניימה הגיע? ולגבי רייכרט, יש מקרים שבהם צריך לבלוע את הגלולה המרה מתוך ידיעה שהשחקן אמור (היה) לתרום למכבי וזה מה שחשוב, לא אם חושבים עלינו שאנחנו כלליים חסרי זהות בצד השני של הכביש כי מה שנשאר מהם אחרי השואה הגרעינית שטביב הנחית עליהם הפך אותם ממזמן ללא מעניינים, עוד קבוצה לחגוג עליה נצחון ולהמשיך הלאה, מצטער אבל הדרבים חוץ מזה שממש כיף לזיין את הפועל מבחינה ספורטיבית אין להם מה למכור.

נאמר מספיק.

אגב, להציג את טבח, נוסא אניימה בדש ובן בסט כאדומים זה די מששע.

טבח- שיחק שם שנתיים אחרי שגדל בלוזוניה.

נוסא- עונה אחת, הבן אדם בא מאפריקה בכלל. ממש פטיש מגל.

אניימה- אכן היה כוכב שם אבל רבאק, כולה שחקן זר.

בדש - נו באמת. הוא עצמו לא זוכר שהוא היה שם נראה לי איזו עונה ורבע.

בן בסט- כנ"ל.

מי באמת "אדום"? זהבי שגדל שם בזמנו ו-ורמוט שאמנם לא גדל שם אבל באמת היה סוג של סמל בקבוצה.

טב"ח שיחק שם עונה אחת אגב.

קודם כל אם היית מוותר על שלוש אליפויות כדי שגילי ורמוט ושות' לא ישחקו במכבי, אז אין בינינו כמעט משותף.

אם היית בונה על אליפויות עם הסגל "הטהור" של מישאלוב וליאור ז'אן, היית מחכה הרבה זמן.

דבר שני אני מסכים איתך שגם בלי גילי, נוסא, טב"ח והשאר היינו יכולים להציג אותה רמה של כדורגל בערך, אבל אתה מפספס משהו אחד - ההחלשה הישירה של היריבות שלך.

בשביל לשלוט בליגה אתה צריך את הישראלים הכי טובים, ולצערנו עד לפני כמה שנים הם היו אצל הפועל וחיפה.

בעוד הישראלים של חיפה יצאו לאירופה ונשארו שם, אלו של הפועל רצו לחזור לישראל. החוכמה של ג'ורדי הייתה לשים עליהם יד.

אם הייתי אוהב להחליש את היריבות הייתי מרמה במנג׳ר שהייתי ילד או לחילופין מתרגש ממכבי סל. זה לא מרגש אותי, אני לא מפחד לצאת למלחמה.

ברור שאין בנו הרבה מן המשותף, יש לך תמונה עם אדום בפרופיל, שהזה הדבר היחיד האדום כרגע לידי.

אני מת על זה שמכבי זה ג׳אן ומישאלוב ולא נמני זוהר מיכה דאבור פרץ שפונגין לוז ועוד ועוד. והפועל זה אימפריה. אם כך, אז כבר הפסדנו.

אגב, להציג את טבח, נוסא אניימה בדש ובן בסט כאדומים זה די מששע.

טבח- שיחק שם שנתיים אחרי שגדל בלוזוניה.

נוסא- עונה אחת, הבן אדם בא מאפריקה בכלל. ממש פטיש מגל.

אניימה- אכן היה כוכב שם אבל רבאק, כולה שחקן זר.

בדש - נו באמת. הוא עצמו לא זוכר שהוא היה שם נראה לי איזו עונה ורבע.

בן בסט- כנ"ל.

מי באמת "אדום"? זהבי שגדל שם בזמנו ו-ורמוט שאמנם לא גדל שם אבל באמת היה סוג של סמל בקבוצה.

מלבד ורמוט זהבי רייכרט ואניימה אפחד מהם לא אדום.. סתם הבהרתי נקודה.

אם הייתי אוהב להחליש את היריבות הייתי מרמה במנג׳ר שהייתי ילד או לחילופין מתרגש ממכבי סל. זה לא מרגש אותי, אני לא מפחד לצאת למלחמה.

ברור שאין בנו הרבה מן המשותף, יש לך תמונה עם אדום בפרופיל, שהזה הדבר היחיד האדום כרגע לידי.

אני מת על זה שמכבי זה ג׳אן ומישאלוב ולא נמני זוהר מיכה דאבור פרץ שפונגין לוז ועוד ועוד. והפועל זה אימפריה. אם כך, אז כבר הפסדנו.

ראינו איך נראו המלחמות שלנו בעשור המקולל. עשו מאיתנו בדיחה בכל מגרש בארץ.

תמונה עם אדום בפרופיל? פאקין ליברפול, אולי המועדון שהכי דומה למכבי באנגליה.

לא כל שנה מגישים לך נמני וזוהר ממחלקת הנוער. מועדון בריא צריך לדעת לייצר לעצמו שחקנים, זה נכון, אבל צריך לדעת לעשות את האיזון.

הפועל זה לא אימפריה, זה מועדון מטונף שלקח 2 אליפויות בכמעט 30 שנה. אין בהם כלום. זה לא אומר שאם מסי יעלה מהנוער שלהם אני לא ארצה שנחטוף להם אותו.

לא מבין את אלו שנגד ורמוט, כאילו המושג מס שפתיים זר לכם, אתמול ורמוט היה בצד האדום ודיבר על הקהל "המדהים" שלהם והיום הוא בצד הצהוב ומדבר על כך שעם 30,000 צהובים בסמי בלופר אנחנו יכולים להגיע להישגים בצ'מפיונס.

במקום להיות אגואיסטים ולרצות לשמור את מכבי "טהורה" מאדומים וירוקים לשעבר אולי תסתכלו כמו יורדי על טובת הקבוצה, השחקנים הכי טובים למכבי נקודה.

אני מבסוט שורמוט במכבי, הדריבליסט הכי טוב בליגה, הייתי מבסוט שזהבי הגיע למכבי כי ידעתי מה יש לו למכור אז (לא חלמתי שהוא יהפוך להיות מה שהוא היום), מישהו בכה כשאיניימה הגיע? ולגבי רייכרט, יש מקרים שבהם צריך לבלוע את הגלולה המרה מתוך ידיעה שהשחקן אמור (היה) לתרום למכבי וזה מה שחשוב, לא אם חושבים עלינו שאנחנו כלליים חסרי זהות בצד השני של הכביש כי מה שנשאר מהם אחרי השואה הגרעינית שטביב הנחית עליהם הפך אותם ממזמן ללא מעניינים, עוד קבוצה לחגוג עליה נצחון ולהמשיך הלאה, מצטער אבל הדרבים חוץ מזה שממש כיף לזיין את הפועל מבחינה ספורטיבית אין להם מה למכור.

נאמר מספיק.

העיקר שאתה מבסוט. דור מיכה פחות. בוא אגלה לך סוד, דור מיכה עוד יכול להשתפר, דור מיכה המבשל הטוב בארץ כבר כמה שנים, שחקן בית, מכביסט, מחויב, חלק גדול בשלושת האליפויות האחרונות.

דור מיכה מפסיד את הדקות שלו כדי שאתה תהנה מדריבליסט חסר תועלת בשלהי הקריירה. אנחנו נפסיד את הילד הזה, שבלי דריבל משובח מעמיד חלוץ מול השער בכל נגיעה שנייה.

ראינו איך נראו המלחמות שלנו בעשור המקולל. עשו מאיתנו בדיחה בכל מגרש בארץ.

תמונה עם אדום בפרופיל? פאקין ליברפול, אולי המועדון שהכי דומה למכבי באנגליה.

לא כל שנה מגישים לך נמני וזוהר ממחלקת הנוער. מועדון בריא צריך לדעת לייצר לעצמו שחקנים, זה נכון, אבל צריך לדעת לעשות את האיזון.

הפועל זה לא אימפריה, זה מועדון מטונף שלקח 2 אליפויות בכמעט 30 שנה. אין בהם כלום. זה לא אומר שאם מסי יעלה מהנוער שלהם אני לא ארצה שנחטוף להם אותו.

גם בשנות ה80 לא זכינו באליפות. רק המוות בטוח.

ב12/13 היינו זוכים באליפות גם בלי זהבי. אז הנה לך מלחמה שנגמרה עם ניצחן של הטובים.

לא אמרתי שצריך רק שחקני נוער, רק לא אוהדי הפועל, זה הכל. לייחס את כל ההצלחה שלנו לזהבי, זו בורות ועוול לג׳ורדי, למאמנים, לטיבי, לאלברמן, למיכה לייני לדאבור לעטר ולקהל. אין לי ספק שאם היה נוחת בהפועל העתיד שלנו ושלהם היה נראה אותו דבר.

גם בשנות ה80 לא זכינו באליפות. רק המוות בטוח.

ב12/13 היינו זוכים באליפות גם בלי זהבי. אז הנה לך מלחמה שנגמרה עם ניצחן של הטובים.

לא אמרתי שצריך רק שחקני נוער, רק לא אוהדי הפועל, זה הכל. לייחס את כל ההצלחה שלנו לזהבי, זו בורות ועוול לג׳ורדי, למאמנים, לטיבי, לאלברמן, למיכה לייני לדאבור לעטר ולקהל. אין לי ספק שאם היה נוחת בהפועל העתיד שלנו ושלהם היה נראה אותו דבר.

לא שמעת ולא תשמע אותי אומר שכל ההצלחה של מכבי מיוחסת לזהבי.

הדעה שלי הכי רחוקה שאפשר מזה.

נסכם את הדיון בזה שאבקש ממך להפסיק לשרוק בוז ולקלל שחקני מכבי באשר הם ובאשר הסיבה.

כמובן שזכותך לעשות מה שבא לך, אבל זכותי לבקש. חג שמח.

דור מיכה מתייבש על הספסל?

דור מיכה ובן בסט ראש בראש על הבלוף הגדול בסגל של מכבי על מה אתה מדבר

הבן אדם 5-6 שנים בבוגרים לא השתפר באחוז אחד לא פיזיות לא מהירות לא עוצמה בבעיטות לא חכמת משחק כמו שהוא יכול להעמיד שחקן מול השוער גם מספר המצבים שהוא יכול לגדל ביצים ולבעוט לשער במקום למסור כמו מונגול לשום מקום ויש לו את כל הגב והסבלנות מהקהל כי הוא שחקן בית שמעוור אנשים רק בגלל שהוא מהבית הוא לא שווה הרכב ולפעמים לא שווה סגל אז אם ורמוט בתקופה טובה יותר שימשיך להתייבש בספסל טובת מכבי יותר חשובה

לא שמעת ולא תשמע אותי אומר שכל ההצלחה של מכבי מיוחסת לזהבי.

הדעה שלי הכי רחוקה שאפשר מזה.

נסכם את הדיון בזה שאבקש ממך להפסיק לשרוק בוז ולקלל שחקני מכבי באשר הם ובאשר הסיבה.

כמובן שזכותך לעשות מה שבא לך, אבל זכותי לבקש.

חג שמח.

אני מבקש שתפסיק לבקש.

חג שמח גם לך, אגב מה דומה ככ בין מכבי לפאקין ליברפול?

העיקר שאתה מבסוט. דור מיכה פחות. בוא אגלה לך סוד, דור מיכה עוד יכול להשתפר, דור מיכה המבשל הטוב בארץ כבר כמה שנים, שחקן בית, מכביסט, מחויב, חלק גדול בשלושת האליפויות האחרונות.

דור מיכה מפסיד את הדקות שלו כדי שאתה תהנה מדריבליסט חסר תועלת בשלהי הקריירה. אנחנו נפסיד את הילד הזה, שבלי דריבל משובח מעמיד חלוץ מול השער בכל נגיעה שנייה.

בוא אני אגלה לך סוד, כל פעם שדור מיכה פתח בהרכב הוא היה זוועה ברמה שהיה חובה להוציא אותו החוצה, לחילופין כל פעם שהוא נכנס כמחליף הוא שינה את המשחק לטובתינו, קונה דריבליסט מוכח לעומת שחקן צעיר שעדיין לא מציג יכולת עקבית בכל יום אפילו אם הוא שחקן בית ע"ע גאל מרגוליס.

דור מיכה מתייבש על הספסל?

דור מיכה ובן בסט ראש בראש עח הבחוף הגדול בסגל של מכבי על מה אתה מדבר

הבן אדם 5-6 שנים בבוגרים לא השתפר באחוז אחד לא פיזיות לא מהירות לא עוצמה בבעיטות לא חכמת משחק כמו שהוא יכול להעמיד שיקן מול השוער גם מספר המצבים שהוא יכול לגדל ביצים ולבעוט לשער במקום למסור כמו מונגול לשום מקום ויש לו את כל הגב והסבלנות מהקהל כי הוא שיקן בית שמעוור אנשים רק בגלל שהוא מהבית היא לא שווה הרכב ולפעמים לא שווה סגל אז אם ורמוט בתקופה טובה יותר שימשיך להתייבש בספסל טובת מכבי יותר חשובה

אתה רציני? דור מיכה לא יודע לבעוט, מדי פעם יוצא לו משהו יפה. עדיין בועט טוב מורמוט, שלעולם לא יידע לבעוט. דור מיכה מלך הבישולים שלנו כבר 3 שנים. מה אתה רוצה? אתה מעדיף 0 שערים ו0 בישולים. יציע ג׳ מחכה לך.

אני מבקש שתפסיק לבקש.

חג שמח גם לך, אגב מה דומה ככ בין מכבי לפאקין ליברפול?

המספר העצום של התארים שהמועדונים הללו זכו בהם בליגות המקומיות

אבי,

יש מקום לשניהם. יותר מזה, אם דור לא יהיה מספיק טוב ולא יצא לאירופה, אז הוא ומכבי הפסידו. כנל פרץ.

המודל שלי זה לגדל ולמכור. הייתי רוצה לראות עוד שנתיים שלוש שחקני בית חדשים לגמרי בהרכב כאשר הצעירים של היום הם כבר הליגיונרים של המחר.

שחקנים כמו ורמוט(לא נכנס ספציפית לעברו האדום) וריקן לדוגמה, הם בדיוק מה שמכבי צריכה כדי לשמר המשכיות מצליחה לצד הילדים שלנו. שחקני ליגה טובים ומוכחים שכבר עשו אירופה.

זה משחק של איזונים עדינים והוא צריך להתנהל בחוכמה. גם להתמודד, גם לגדל, גם לכבוש פסגות חדשות(כלכליות ומקצועיות). כל זה מהצד הפרקטי.

העניין הרגשי הוא קצת אחר אבל לא צריך להשפיע מאד על קבלת החלטות בעסק שמגלגל מיליונים. כמובן שיש לו מקום.

בוא אני אגלה לך סוד, כל פעם שדור מיכה פתח בהרכב הוא היה זוועה ברמה שהיה חובה להוציא אותו החוצה, לחילופין כל פעם שהוא נכנס כמחליף הוא שינה את המשחק לטובתינו, קונה דריבליסט מוכח לעומת שחקן צעיר שעדיין לא מציג יכולת עקבית בכל יום אפילו אם הוא שחקן בית ע"ע גאל מרגוליס.

בוא אני אגלה לך אחד נוסף, כל פעם שהוא פתח זה היה בלי חלוץ ועם ורמוט לידו, שניהם גרועים בסיטואציה כזו אבל ורמוט יגנוב דעת עם דריבל מיותר. בכל משחק כזה לא כבשנו.

.

אתה רציני? דור מיכה לא יודע לבעוט, מדי פעם יוצא לו משהו יפה. עדיין בועט טוב מורמוט, שלעולם לא יידע לבעוט. דור מיכה מלך הבישולים שלנו כבר 3 שנים. מה אתה רוצה? אתה מעדיף 0 שערים ו0 בישולים. יציע ג׳ מחכה לך.

שמע אתה מגזים ברמות על, אם מיכה היה יודע לבעוט הוא היה מסיים עם 10 שערים כל עונה אבל אין לו עוצמה בבעיטה בכלל, ורמוט לא אמור להיות שחקן קו לדעתי הוא אמור לנהל את המשחק במקום מיטרוצ'יפ באמצע.

אבי,

יש מקום לשניהם. יותר מזה, אם דור לא יהיה מספיק טוב ולא יצא לאירופה, אז הוא ומכבי הפסידו. כנל פרץ.

ביום שפרץ יעזוב לאירופה וזה יקרה

200.gif

ההקטנה של מיכה על מנת להצדיק את הכללת ורמוט(הוא לא זקוק לזה) עושה עוול לדיון הזה. מיכה שחקן נהדר ויש לו חסרונות. כמעט בכל צומת חשובה הוא היה שם ביג טיים. לשניהם יש מקום.

ההקטנה של מיכה על מנת להצדיק את הכללת ורמוט(הוא לא זקוק לזה) עושה עוול לדיון הזה. מיכה שחקן נהדר ויש לו חסרונות. כמעט בכל צומת חשובה הוא היה שם ביג טיים. לשניהם יש מקום.

נדמה שכרגע המאמן מצפה ממיכה לדברים שהוא לא יכול לתת. לשבץ אותו יחד עם ורמוט זה לשים לו מכשול. מיכה לא יכול להועיל כשאין 2 חלוצים לפחות למסור להם.

אני לא יודע אם אפשר לקרוא לזה הקטנה, אבי מתאר את מיכה כשחקן מושלם ועוד אחד שגדל במכבי אז פעמיים כי טוב, אני יותר המחשתי את המציאות כפי שהיא שמיכה הוא לא השחקן שאבי עושה ממנו מאשר להקטין אותו, מיכה לא שחקן מושלם זאת עובדה.

שמע אתה מגזים ברמות על, אם מיכה היה יודע לבעוט הוא היה מסיים עם 10 שערים כל עונה אבל אין לו עוצמה בבעיטה בכלל, ורמוט לא אמור להיות שחקן קו לדעתי הוא אמור לנהל את המשחק במקום מיטרוצ'יפ באמצע.

איפה אמרתי שהוא איזה בועט, עדיין הבעיטה שלו טובה משל ורמוט. אם ורמוט היה יודע לבעוט כל התקפה הוא היה כובש. הוא יכול לדרבל לעצמו מצב בעיטה בכל רגע נתון, פעם פחדתי מזה עד שקלטתי שפשוט אין לו את זה.

אני לא יודע אם אפשר לקרוא לזה הקטנה, אבי מתאר את מיכה כשחקן מושלם ועוד אחד שגדל במכבי אז פעמיים כי טוב, אני יותר המחשתי את המציאות כפי שהיא שמיכה הוא לא השחקן שאבי עושה ממנו מאשר להקטין אותו, מיכה לא שחקן מושלם זאת עובדה.

גם ורמוט לא. ואבוי למיכה אם לא יצליח לעשות קאריירה מוצלחת יותר מורמוט שעם כל כשרונו הגדול הוא עדיין אנדר אצ׳יבר מבחינתי.

אבי,

הכוונה היא שזאת עונה ארוכה ויהיו להם עוד המון הזדמנויות.

ביחד ולחוד.

אגב, אני קורא לו ורמוט. הוא עדיין לא הצדיק בעיני את המעבר לגילי(: