Jump to content

גילי ורמוט מול חיפה בסמי עופר

הנדון

Recommended Posts

יש לו פשוט עקרונות שאתם לא מסכימים איתם (וגם אני לא) אבל בתכלס אי אפשר לומר שאי אפשר לחלוטין להבין אותם. לא מבין את הצורך הזה של כולם לנסות לחנך אותו כשברור שזה לא יעזור, ובנוסף הוא לא מנסה לכפות את הדעות שלו על כולם פה. הדבר היחיד שאפשר לעשות זה להעיר במגרש למי שמקלל ולנסות להסביר למה זה טוב למכבי בזמן אמת. בפורום זה בטוח לא יעזור וגם סביר שיעורר אנטגוניזם דווקא.

רק אמדי יכול להסביר את הדיווחים שקיבלתי על ההופעה שלך בהופעה של אביב.

עזוב אחי היה שם איזה סיפור, חבר שיגר אליי טיפה בלי ששמתי לב לעורף

לא יודע איך יצאתי משם בכלל

הסרטון הזה מזיז לי את הביצה בדיוק כמו הסטטוסים של רייכרט אבל אני לא רוצה כאלה בקבוצה שלי! אני באמת צריך להסביר למה? ניתן לגילי להסביר קצת, אתה יכול להתחיל לראות את הסמרטוט מ3:10

https://www.youtube.com/watch?v=h-s0p9Jt1PU

אני אחסוך לך, אני אדיוט גמור.

לא מבין מה הבעיה בסרטון הזה..

אמר שהוא מקבל הרבה אהבה בהפועל, ושהוא אוהב את המועדון הזה... לא מכיר שחקן שמשחק בקבוצה מסויימת ולא אומר את זה. אם כבר יש שחקן מסויים, יש כאלה המכנים אותו הסמל הכי גדול של מכבי, שאחרי שעזב את ביתר וחזר הביתה לא הפסיק לאונן על האוהדים של היריבה מהבירה בצורה מוגזמת.

אגב, גם בסרטון הוא מדגיש שאין לו שום דבר נגד מכבי, הוא פשוט לא אוהב אותה, הוא אוהב את הפועל. בדיוק כמו שזהבי אהב את הפועל ששיחק שם, בדיוק כמו שעטר אהב את מכבי ששיחק פה, בדיוק כמו שיצחקי אהב את ביתר ששיחק שם.

"קשה ללכת עם מישהו שאתה לא אוהב , אפשר להכריח אותך לצאת עם מישהי שאתה לא אוהב?"

אני לא אוהב אותך גילי ואלא אם כן יקרה משהו חריג בצורה בלתי רגילה אני גם לא אוהב אותך

בן אדם שמסוגל להתהפך ככה בתוך שלוש שנים מבחינתי הוא סמרטוט.

"קשה ללכת עם מישהו שאתה לא אוהב , אפשר להכריח אותך לצאת עם מישהי שאתה לא אוהב?"

אני לא אוהב אותך גילי ואלא אם כן יקרה משהו חריג בצורה בלתי רגילה אני גם לא אוהב אותך

בן אדם שמסוגל להתהפך ככה בתוך שלוש שנים מבחינתי הוא סמרטוט.

רקדיייי ידך הניפי

ג'ק, הששל לא מטריד אותי. בטוח שישבו לו על הראש שיגיד בשביל היום הולדת. הסרטון השני הרבה. יותר מטריד, בעיקר כי לעומת חגיגות אליפות וטירוף וכאלה, שם הוא מדבר בכנות

הולכים מכות בגלל ורמוט. מישהו אמר שעצוב לו, אני דווקא שמח. חבורה של אידיוטים, מטומטמים. תכף יקימו מחנה פרו ואנטי ורמוט ביציעים. שימשיכו, קוקסינלים.

גילי הוא שחקן מכבי, מי שלא טוב לא עם זה, שיבדוק עד כמה הוא גמיש וינסה למצוץ לעצמו.

פותחים נושא מקצועי על השחקן שהיה מספר אחד על הדשא בניצחון של מכבי וגוררים את זה שוב למקומות אחרים. לכו לשדים, שמה עושים את זה על בסיס שבועי(על איך כל ׳סמל׳ ירק להם בפנים ועבר לטחון להם את התחת בצהוב).

בא לי להקיא עליכם, קוקסינלים חסרי חיים.

למי אכפת מה הם אמרו כשהיו בהפועל? זהבי היה יותר אדום מרייכרט - גדל בהפועל בכל המחלקות, היה מנוי בשער 5 והביא להם דאבל.

היום הם שלנו, וזה רק עושה יותר טוב לראות את הבכיינים האינפנטילים בצד השני ממררים בבכי אחרי כל משחק טוב של האקסים שלהם.

למי אכפת מה הם אמרו כשהיו בהפועל? זהבי היה יותר אדום מרייכרט - גדל בהפועל בכל המחלקות, היה מנוי בשער 5 והביא להם דאבל.

היום הם שלנו, וזה רק עושה יותר טוב לראות את הבכיינים האינפנטילים בצד השני ממררים בבכי אחרי כל משחק טוב של האקסים שלהם.

לוני מכביסט ברמח איבריו, נתן למכבי את כל מה שהיה לו, כמו אמא שלו ז״ל. עד היום נוהג להגיע לרוב המשחקים. ואתה בחרת כינוי כזה ולהעריץ אדום שאפילו לא החזיר בבישול במשך כל התקופה שאנחנו משלמים לו.

ולכל אלה שהששל לא מזיז להם.. מדובר בזילות השואה לא פחות מאלה שקוראים לשואה, זה לא סתם מכבי זונה, שזה אפילו לא קללה במקרה שלנו אלא עובדה, מי שבא ברוך הבא. אבל הכל מתגמד ליד איזה דריבל חסר תועלת.

הולכים מכות בגלל ורמוט. מישהו אמר שעצוב לו, אני דווקא שמח. חבורה של אידיוטים, מטומטמים. תכף יקימו מחנה פרו ואנטי ורמוט ביציעים. שימשיכו, קוקסינלים.

גילי הוא שחקן מכבי, מי שלא טוב לא עם זה, שיבדוק עד כמה הוא גמיש וינסה למצוץ לעצמו.

פותחים נושא מקצועי על השחקן שהיה מספר אחד על הדשא בניצחון של מכבי וגוררים את זה שוב למקומות אחרים. לכו לשדים, שמה עושים את זה על בסיס שבועי(על איך כל ׳סמל׳ ירק להם בפנים ועבר לטחון להם את התחת בצהוב).

בא לי להקיא עליכם, קוקסינלים חסרי חיים.

כל מילה.

לוני מכביסט ברמח איבריו, נתן למכבי את כל מה שהיה לו, כמו אמא שלו ז״ל. עד היום נוהג להגיע לרוב המשחקים. ואתה בחרת כינוי כזה ולהעריץ אדום שאפילו לא החזיר בבישול במשך כל התקופה שאנחנו משלמים לו.

ולכל אלה שהששל לא מזיז להם.. מדובר בזילות השואה לא פחות מאלה שקוראים לשואה, זה לא סתם מכבי זונה, שזה אפילו לא קללה במקרה שלנו אלא עובדה, מי שבא ברוך הבא. אבל הכל מתגמד ליד איזה דריבל חסר תועלת.

משלמים לו אה... פתאום מדבר לי כמו בעל הבית. תפסיק לזיין את השכל, תגובה של יפה נפש.

תמשיכו לשרוק לו בוז, תמשיכו (באופן כללי) ללכת מכות ביציעים... הרי בסוף כולם יודעים איך זה יגמר, בעל הבית שלנו יחליט שנשבר לו הזין מכל החרא הזה, יקום וילך... תמשיכו להיות חבורה של ילדים בלי שכל.

אתה ואוהדים שכמותך הרבה יותר מסוכנים למכבי מאשר ורמוט כזה או אחר, שאם לא יתאים מקצועית, יוחלף.

אתה תעדיף את לוני שלקח לנו 10 שנים מהחיים, ואנחנו נעדיף את זהבי, שמגשים לנו את את כל מה שלא העזנו לחלום.

אתה ואוהדים שכמותך הרבה יותר מסוכנים למכבי מאשר ורמוט כזה או אחר, שאם לא יתאים מקצועית, יוחלף.

אתה תעדיף את לוני שלקח לנו 10 שנים מהחיים, ואנחנו נעדיף את זהבי, שמגשים לנו את את כל מה שלא העזנו לחלום.

אין קשר להעדפות. אני יודע לתת כבוד ושהכוונה היא העיקר, לא התוצאה. לוני לא עשה שום דבר בכוונה חוץ מפרשת נמני. אין דימיון בין לוני לזהבי. העם הוא הכח של כל מדינה וכך גם הקהל הוא כוחה של הקבוצה, חבל שההתנהגות של חלקכם טרמפיסטית וחסרת כבוד/עמוד שדרה זה הכל ובעתיד יהיו לכך השלכות, לא לעד ננצח לצערי.

דיון עקר ומיותר...

הפורום לא ישנה את הדעה של אף אחד אלא רק המגרש.

כמו שאמרו פה קודם - המעבר של פליקס חלפון מהנפת גביע בתור קפטן וקריירה שלמה מהילדים בתור סמל למכבי עברה בדממה מוחלטת.

כל ההמצאות האלה על טוהר הגזע הן מהעשור האחרון כי האוהדים צריכים משהו להיאחז בו בעידן המודרני..

יום אחד תתעוררו ותבינו שכל השחקנים באשר הם אינדיבידואליסטיים נטו - עוברים כבר במחלקות הנוער והילדים בין קבוצות כמו גרביים רק כי במקום אחר יקבלו מעמד ובמה

אז מה יגידו בבוגרים ? אין בכלל דבר כזה שחקן שעושה יותר מכמה שנים רצוף באותה קבוצה.- גם שחקני הבית שאתם מתגאים בהם לא יהיו פה לנצח.

השחקנים הטובים תמיד יהיו אצל הקבוצות החזקות והעשירות באותה תקופת זמן - וזה ככה כבר מעל 20 שנה.

אין קשר להעדפות. אני יודע לתת כבוד ושהכוונה היא העיקר, לא התוצאה. לוני לא עשה שום דבר בכוונה חוץ מפרשת נמני. אין דימיון בין לוני לזהבי. העם הוא הכח של כל מדינה וכך גם הקהל הוא כוחה של הקבוצה, חבל שההתנהגות של חלקכם טרמפיסטית וחסרת כבוד/עמוד שדרה זה הכל ובעתיד יהיו לכך השלכות, לא לעד ננצח לצערי.

היית מעדיף שלא היינו לוקחים תואר בשלוש השנים האחרונות תמורת זה שלא היו במכבי שחקנים מהפועל בכלל?

אני מדבר על זהבי, ורמוט, טב"ח ונוסא.

שאלה דיכוטומית, אל תנאם בבקשה.

היית מעדיף שלא היינו לוקחים תואר בשלוש השנים האחרונות תמורת זה שלא היו במכבי שחקנים מהפועל בכלל?

ו-וינסט.

הם נהנים משני העולמות, מצד אחד מההצלחה של מכבי ובאותו זמן הם גם ''גברים'' עם כבוד שלא שוכחים לשחקנים מאיפה באו ומה אמרו או עשו בעבר.

קצת פתאטי אבל זכותם

1. כן. אולי 88 אוהדים בילו במגרשים ב10 השנים הרעות כמוני, תמיד האמנתי שבסוף נמשול. אבל לא למלך אדום פיללתי. אליה וקוץ בה. אלה החיים.

2. גם בלי ורמוט טבח נוסא אניימה בדש בבסט ורייכרט היינו לוקחים את האליפויות הללו

3. אני חושב שהקבוצה גדולה משחקניה, כשזהבי ופריצוש הגיעו היינו +8 על חיפה בטבלה והתקשורת חגגה על כך שבלי עטר אין מכבי, אז עכשיו בלי זהבי. הם לא מבינים שכל מה שצריך זה מקצוענות, מחוייבות וכוכב.

4. לא מכיר בתבוסתנות הזו שרק גוון אדום יכול להביא אליפות. איך שאני רואה את המציאות אנחנו לא תלויים בשחקן כזה או אחר, לכל אחד יש תחליף באותה רמת כישרון/תקציב העיקר שהשיטה עובדת.

1. כן. אולי 88 אוהדים בילו במגרשים ב10 השנים הרעות כמוני, תמיד האמנתי שבסוף נמשול. אבל לא למלך אדום פיללתי. אליה וקוץ בה. אלה החיים.

2. גם בלי ורמוט טבח נוסא אניימה בדש בבסט ורייכרט היינו לוקחים את האליפויות הללו

3. אני חושב שהקבוצה גדולה משחקניה, כשזהבי ופריצוש הגיעו היינו +8 על חיפה בטבלה והתקשורת חגגה על כך שבלי עטר אין מכבי, אז עכשיו בלי זהבי. הם לא מבינים שכל מה שצריך זה מקצוענות, מחוייבות וכוכב.

4. לא מכיר בתבוסתנות הזו שרק גוון אדום יכול להביא אליפות. איך שאני רואה את המציאות אנחנו לא תלויים בשחקן כזה או אחר, לכל אחד יש תחליף באותה רמת כישרון/תקציב העיקר שהשיטה עובדת.

קודם כל אם היית מוותר על שלוש אליפויות כדי שגילי ורמוט ושות' לא ישחקו במכבי, אז אין בינינו כמעט משותף.

אם היית בונה על אליפויות עם הסגל "הטהור" של מישאלוב וליאור ז'אן, היית מחכה הרבה זמן.

דבר שני אני מסכים איתך שגם בלי גילי, נוסא, טב"ח והשאר היינו יכולים להציג אותה רמה של כדורגל בערך, אבל אתה מפספס משהו אחד - ההחלשה הישירה של היריבות שלך.

בשביל לשלוט בליגה אתה צריך את הישראלים הכי טובים, ולצערנו עד לפני כמה שנים הם היו אצל הפועל וחיפה.

בעוד הישראלים של חיפה יצאו לאירופה ונשארו שם, אלו של הפועל רצו לחזור לישראל. החוכמה של ג'ורדי הייתה לשים עליהם יד.

צודק העיקר שהשיטה עובדת. מזל שמהות השיטה היא לא להקשיב למתחכמים כמוך שמשמיטים את ערן מהתמונה כי ההצלחה איתו מעל ומעבר לכל דמיון. זה חלק מהחבילה. והחבילה הזו שמה אותנו שנות אור מהרמה פה בארץ.

אגב, להציג את טבח, נוסא אניימה בדש ובן בסט כאדומים זה די מששע.

טבח- שיחק שם שנתיים אחרי שגדל בלוזוניה.

נוסא- עונה אחת, הבן אדם בא מאפריקה בכלל. ממש פטיש מגל.

אניימה- אכן היה כוכב שם אבל רבאק, כולה שחקן זר.

בדש - נו באמת. הוא עצמו לא זוכר שהוא היה שם נראה לי איזו עונה ורבע.

בן בסט- כנ"ל.

מי באמת "אדום"? זהבי שגדל שם בזמנו ו-ורמוט שאמנם לא גדל שם אבל באמת היה סוג של סמל בקבוצה.