Jump to content

גילי ורמוט מול חיפה בסמי עופר

הנדון

Recommended Posts

למה לא להציג את זה כהכבוד של מכבי ואוהדיה יותר חשוב מהצלחה של מכבי. ?

לשמחתי הכבוד שאני מכיר הוא מתוצאות.

מילא שהפועל מתעסקים בשטויות האלה, הם מזמן הפכו ממועדון ספורט לתנועת נוער, אבל למה גם אנחנו? וזה משהו חדש יחסית. כשפליקס שיחק פה לא זכור לי שלמישהו זה הפריע.

כשפליקס חלפון שיחק כדורגל גם לא היתה תרבות עידוד ושירי שחקנים עדיין, אז מה? דברים משתנים.

ופעם עניין הסמלים היה הרבה יותר חזק מה שכבר אין היום אלא רק מעט מאוד יחידי סגולה ושחקנים עוברים ממועדון למועדון בהרבה יותר קלות מה שלא היה פעם

כשפליקס חלפון שיחק כדורגל גם לא היתה תרבות עידוד ושירי שחקנים עדיין, אז מה? דברים משתנים.

תרבות העידוד צמחה פה מתוך מה שהיה מקובל פה. כל ה"משחקי כבוד" זה חארטות של השנים האחרונות כדי יעני להידמות למקומות אחרים, למרות שזה לא קשור בכלל לתרבות עידוד.

חסרים מקומות עם תרבות עידוד מטורפת שבהם מקבלים שחקנים מהיריבה ומעודדים אותם, בזמן שאצל היריבה מקללים אותו?

זה לא שקוסמן נגיד בא ואמר "היי, בוא נקים ארגון אוהדים ונתחיל לקלל שחקנים שלנו שבאו מהפועל!"

ועדיין גם הכבוד שלי לא מושפע מתרבות עידוד או משירי שחקנים, וגם להם מייחסים הרבה יותר מדי חשיבות לדעתי, זה בסדר.

הבעיה היא שאנשים מספרים לעצמם סיפורים מומצאים על כך שפעם זה לא היה ככה, או שמשהו השתנה. הדבר היחיד שהשתנה הוא שפתאום מישהו החליט שזה לא מקובל.

הקבוצה היחידה שצריכה להרגיש רע פה היא הפועל, רק שכדי לא לצאת האומללים בכל הסיפור הזה הם אומרים לכם שאתם אלה שלא בסדר. ואתם אוכלים את זה.

תפסיקו כבר עם מה אמר...

כדורגלנים הם זונות קהל, וכל מה שהקהל יגיד להם לעשות הם יעשו כי אחרת הם יאבדו את הקהל הזה.

אני לא מחזיק מורמוט מקצועית, אבל חברתית, חייב לקבל עידוד!

ופעם עניין הסמלים היה הרבה יותר חזק מה שכבר אין היום אלא רק מעט מאוד יחידי סגולה ושחקנים עוברים ממועדון למועדון בהרבה יותר קלות מה שלא היה פעם

כן אבל לדעתי זאת נשארה שאיפה של כל אוהד שהשחקנים המובילים של הקבוצה שלו יהיו שחקני בית עם זיקה עמוקה למועדון, אני בטוח גם ששלך.

תרבות העידוד צמחה פה מתוך מה שהיה מקובל פה. כל ה"משחקי כבוד" זה חארטות של השנים האחרונות כדי יעני להידמות למקומות אחרים, למרות שזה לא קשור בכלל לתרבות עידוד.

חסרים מקומות עם תרבות עידוד מטורפת שבהם מקבלים שחקנים מהיריבה ומעודדים אותם, בזמן שאצל היריבה מקללים אותו?

זה לא שקוסמן נגיד בא ואמר "היי, בוא נקים ארגון אוהדים ונתחיל לקלל שחקנים שלנו שבאו מהפועל!"

אני לא מקשר את הקללות לתרבות עידוד אלא על תקופה רחוקה שהשתנתה, גם בימי קוסמן אבו סיאם להפועל היה השיר שחקן שלו.

אני לא מקשר את הקללות לתרבות עידוד אלא על תקופה רחוקה שהשתנתה, גם בימי קוסמן אבו סיאם להפועל היה השיר שחקן שלו.

היא השתנתה בקטע הזה כי אנשים מנסים להמציא את הגלגל.

כן אבל לדעתי זאת נשארה שאיפה של כל אוהד שהשחקנים המובילים של הקבוצה שלו יהיו שחקני בית עם זיקה עמוקה למועדון, אני בטוח גם ששלך.

ברור שאני יעדיף את פרץ ומיכה ומוכן לתת להם קרדיט מקצועי על פני כל שחקן שמגיע מבחוץ (עד גבול מסוים) ואם לומר את האמת אני עדיין לא מצליח להתחבר לורמוט אבל זה לא נותן לי את הזכות לשרוק לו בוז וכדומה אפילו אם אני לא מתחבר אליו

ועדיין גם הכבוד שלי לא מושפע מתרבות עידוד או משירי שחקנים, וגם להם מייחסים הרבה יותר מדי חשיבות לדעתי, זה בסדר.

הבעיה היא שאנשים מספרים לעצמם סיפורים מומצאים על כך שפעם זה לא היה ככה, או שמשהו השתנה. הדבר היחיד שהשתנה הוא שפתאום מישהו החליט שזה לא מקובל.

הקבוצה היחידה שצריכה להרגיש רע פה היא הפועל, רק שכדי לא לצאת האומללים בכל הסיפור הזה הם אומרים לכם שאתם אלה שלא בסדר. ואתם אוכלים את זה.

חוץ מהנושא ציטוטים מהשדים אין לי כ"כ גישה למה שאוהדי הפועל אומרים או חושבים, אני עושה את זה מספיק טוב בשביל עצמי ולא כי מישהו החליט הרי כל האצטדיון מעודד את זהבי מלבד אולי 10 אנשים. על הזין שלי מה אחרים חושבים או עושים כשזה נוגד את מה שאני חושב שצריך לעשות בתור אינדיבידואל וזה גם בלי קשר לכדורגל.

אבל שוב אתה יכול לעודד אותו, לקנות לו גיפט כארד לחנות דילדואים, זה לא מעניין אותי כמו שזה לא אמור לעניין אותך שאני יושב לו על הראש.

ברור שאני יעדיף את פרץ ומיכה ומוכן לתת להם קרדיט מקצועי על פני כל שחקן שמגיע מבחוץ (עד גבול מסוים) ואם לומר את האמת אני עדיין לא מצליח להתחבר לורמוט אבל זה לא נותן לי את הזכות לשרוק לו בוז וכדומה אפילו אם אני לא מתחבר אליו

מה שנותן לך את הזכות זה חופש הביטוי, תעשה מה שבא לך.

חוץ מהנושא ציטוטים מהשדים אין לי כ"כ גישה למה שאוהדי הפועל אומרים או חושבים, אני עושה את זה מספיק טוב בשביל עצמי ולא כי מישהו החליט הרי כל האצטדיון מעודד את זהבי מלבד אולי 10 אנשים. על הזין שלי מה אחרים חושבים או עושים כשזה נוגד את מה שאני חושב שצריך לעשות בתור אינדיבידואל וזה גם בלי קשר לכדורגל.

אבל שוב אתה יכול לעודד אותו, לקנות לו גיפט כארד לחנות דילדואים, זה לא מעניין אותי כמו שזה לא אמור לעניין אותך שאני יושב לו על הראש.

אתם מדברים על "כבוד", ממה זה נגזר אם לא ממה שאחרים רואים? ההיפך מכבוד, שאני מכיר, הוא בושה. במה יש להתבייש? ומול מי?

ואני בסה"כ הגבתי לבחור שאמר שהוא מעדיף "כבוד" על הצלחה.

מה שנותן לך את הזכות זה חופש הביטוי, תעשה מה שבא לך.

אז גם לשורקי הבוז על רקע מקצועי יש את הזכות הזאת? אני לא רואה הבדל בין הדברים

אתם מדברים על "כבוד", ממה זה נגזר אם לא ממה שאחרים רואים? ההיפך מכבוד, שאני מכיר, הוא בושה. במה יש להתבייש? ומול מי?

ואני בסה"כ הגבתי לבחור שאמר שהוא מעדיף "כבוד" על הצלחה.

אני לא רשמתי את המילה כבוד בשום הודעה שלי בנושא זה היה אבי ואני בסה"כ הגבתי לקטע עם חלפון. ואם כבר מדברים על אותה תקופה, איזה שחקן לא היה מקבל ערמות של קללות מהקהל?

אז גם לשורקי הבוז על רקע מקצועי יש את הזכות הזאת? אני לא רואה הבדל בין הדברים

אתה לא חייב, מיותר לציין שאני נגד העניין אבל גם זה אוברייטד, אם מישהו מרגיש שזה מה שעושה לו טוב שיבושם לו כי התופעה הזאת התקיימה מתקיימת ותתקיים בעתיד.

אני לא רשמתי את המילה כבוד בשום הודעה שלי בנושא זה היה אבי ואני בסה"כ הגבתי לקטע עם חלפון. ואם כבר מדברים על אותה תקופה, איזה שחקן לא היה מקבל ערמות של קללות מהקהל?

אני לא חושב שלקלל שחקן גרוע זאת פגיעה בערכי מועדון או בזהות או בשטות אחרות, רק שזה לא אפקטיבי. וגם שאנשים פה מגזימים בטירוף עם ההתרגשות מכל פעם שמישהו מקלל. זה כדורגל, אנשים מקללים.

אני בסה"כ לא מבין את הערך האינטרינסי שאנשים המציאו של להתעסק בשטויות במקום בהצלחת הקבוצה.

ג׳ק הסרטון הזה באמת מזיז לך ?

אם היו אומרים לו להגיד ערפאת המלך הוא היה אומר..

ובקשר לזה שאתה תמיד אומר שורמוט רכיכה, תראה את המשחק המלא ותבין שהוא בכלל לא רכיכה .

לא מבין אותך בקטע שאיחלת לו לקרוע את הרצועות, הוא כבר שחקן מכבי די הרבה זמן, ואתה לא חייב לעודד אותו אם זה קשה לך, אבל לקלל או לאחל דברים רעים לשחקן בקבוצה שאתה אוהב, באמת שאני לא מבין את זה .

ג׳ק הסרטון הזה באמת מזיז לך ?

אם היו אומרים לו להגיד ערפאת המלך הוא היה אומר..

ובקשר לזה שאתה תמיד אומר שורמוט רכיכה, תראה את המשחק המלא ותבין שהוא בכלל לא רכיכה .

לא מבין אותך בקטע שאיחלת לו לקרוע את הרצועות, הוא כבר שחקן מכבי די הרבה זמן, ואתה לא חייב לעודד אותו אם זה קשה לך, אבל לקלל או לאחל דברים רעים לשחקן בקבוצה שאתה אוהב, באמת שאני לא מבין את זה .

הסרטון הזה מזיז לי את הביצה בדיוק כמו הסטטוסים של רייכרט אבל אני לא רוצה כאלה בקבוצה שלי! אני באמת צריך להסביר למה? ניתן לגילי להסביר קצת, אתה יכול להתחיל לראות את הסמרטוט מ3:10

ג׳ק אתה נשמע כל כך אינטליגנט.

לא מבין איך אתה כזה מטומטם.

אני אחסוך לך, אני אדיוט גמור.

מספר 1 על המגרש, היה ענק היום, פעלתן, שליטה בכדור, חד. יופי גילי.

אבל כל זה לא משנה בכלל כאשר אנשים מסוימים בקהל לא רק שמקללים אותו אלא גם הולכים מכות עם אנשים שרוצים לעודד אותו.

אני התביישתי לצאת היום מהיציע בסמי, אוהדי מכבי הולכים מכות אחד עם השני בגלל גילי ורמוט, גילי שחקן מכבי, אין לי בעיה אל תשירו לו, אבל אל תקללו אותו ובטח לא להגיד לאלה שכן רוצים לעודד אותו לא לעשות זאת.

אני מסתכל על הגוש למעלה ורואה מספר(לא גדול) שמקללים את האוהדים ששרו לו(בין היתר גם אני קיבלתי מטר קללות) ומפה לשם לקטטה המונית מחוץ ליציע, חשבתי שאנחנו אחים לסמל. התביישתי ברגע הזה. זה העציב אותי כאוהד מכבי. אני רואה את כולם ביציע כחברים שלי.

לתמוך בגילי = לתמוך במכבי.

גם הייתה שם סולחה וחשבתי שהעניין איתו הסתדר (היה באירוע של הפאנאטיק בחגיגות האליפות).

ואני לא מאשים במכות האלה רק את מקללי גילי אלא גם את תומכי גילי.

מי שגולש למכות בגלל זה לדעתי הוא סתם מטומטם.

בכל מקרה, זכותו של כל אחד לשיר מה שהוא רוצה(כולל לשרוק בוז) , וכל מי שהגיע ליותר ממשחק אחד השנה ראה שיש השתקות משני הצדדים...

לא כל מי שיגיע למכבי תריך לקבל עידוד ותמיכה, ורמוט הוא מקרה קיצון של התופעה לדעתי.

הסרטון הזה מזיז לי את הביצה בדיוק כמו הסטטוסים של רייכרט אבל אני לא רוצה כאלה בקבוצה שלי! אני באמת צריך להסביר למה? ניתן לגילי להסביר קצת, אתה יכול להתחיל לראות את הסמרטוט מ3:10

https://www.youtube.com/watch?v=h-s0p9Jt1PU

אז אני מפנה אותך ל5:10.