Jump to content

גילי ורמוט מול חיפה בסמי עופר

הנדון

Recommended Posts

לא. למרות שאניימה מאוהב בהפועל

ואמר שראה את כל המשחקים של מכבי במוקדמות, בקשר עם כולם, היה מאושר שעלינו לבתים ומאחל לנו הצלחה.

לא שהיה מפריע לי אם לא, כן? שחקן כדורגל, לא דובון אכפת לי. אני מחפש שיביא תוצאות, לא לדעת שהוא גדל בשער 11. מה אכפת לי אפילו אם תיעב את מכבי לפני שחתם פה.

בנאדם הזיה

לך תתווכח עם סימנים שנמצאים על כל כדור הארץ, רק היום שחררו שיש מים זורמים על מאדים שעוד משנות ה70' לפי הכתבים העתיקים של השומרים הכוכב הזה היה חי ושימש כתחנת מעבר בין כדור הארץ לניבירו עד שעבר אסון, לאט לאט עם השנים הוא יתפס כפחות הזייתי ויותר ריאלסטי, ככה זה עם פורצי דרך, אבל זה לא קשור לנושא.

לך תתווכח עם סימנים שנמצאים על כל כדור הארץ, רק היום שחררו שיש מים זורמים על מאדים שעוד משנות ה70' לפי הכתבים העתיקים של השומרים הכוכב הזה היה חי ושימש כתחנת מעבר בין כדור הארץ לניבירו עד שעבר אסון, לאט לאט עם השנים הוא יתפס כפחות הזייתי ויותר ריאלסטי, ככה זה עם פורצי דרך, אבל זה לא קשור לנושא.

אני לא מאמין שאתה אשכרה מאמין לזבל (לא ג'ורג'יו אלא התיאוריה) הזה שבני האדם נוצרו בשביל לכרות זהב בשביל חייזרים, אם אתם כל כך פאקינג מתקדמים ומסוגלים לשרבב דנא ושאר ירקות, יותר מזה, אם אתם כל כך מתקדמים וטסים בין כוכבים ומקימים שם מושבות, ואתם מעקמים את הזמן-מרחב, מסוגלים לחצות טריוליוני שנות-אור בין גלקסיות אז איך פאקינג לעזאזל אין לכם את התושייה לבנות מכונה לכריית זהב, מסע בין כוכבים? צ'ק, מכונה לכריית זהב? לא, עדיף ליצור גזע עם הטכנולוגיה הכל כך מתקדמת שלנו מאשר לבנות מכונת ענק שתעשה את זה הרבה יותר טוב ויעיל מבני האדם עם המקלות והאבנים שלהם.

פאק כמה טמטום.

אתה יודע מה זה מזכיר לי? מערכון ענק של ביל היקס על חייזרים שחוצים גלקסיות בשביל לנחות באיזה חווה באלבמה

לא בזאת ספציפית, אבל יש יותר מדי סימנים והרבה הסתרה מגופים רשמיים אגב לאותם שומרים היתה מפה של מערכת השמש כולה כולל כוכבים שלא ידעו שקיימים עד שנות ה90' ושהשמש היא המרכז, מה אז ידעו שלקח לנו המון שנים לגלות מחדש, אני בסה"כ סקרן.

לא בזאת ספציפית, אבל יש יותר מדי סימנים והרבה הסתרה מגופים רשמיים אגב לאותם שומרים היתה מפה של מערכת השמש כולה כולל כוכבים שלא ידעו שקיימים עד שנות ה90' ושהשמש היא המרכז, מה אז ידעו שלקח לנו המון שנים לגלות מחדש, אני בסה"כ סקרן.

אני אוסיף על מה שאתה רשמת את קווי נסקה שאין סיכוי לאדם לראות מהאדמה אלא רק מהאוויר ואין סיכוי שלפני אלפי שנים לאדם הייתה טכנולוגייה לרחף, זה סימן שאלה אחד ענק, אבל זה לא אומר שתיאוריות מטומטמות שאנחנו נוצרו כגזע של עבדים לגזע עליון כלשהו מעולם אחר שזה די מזכיר את הנאצים ואחוות הווריל ואני בטח לא קונה את השקר הזה, אבל כן יש סימנים של מידע שהיה ידוע לאבות הגזע האנושי לפני אלפי שנים, אבל אין הוכחה שהוא הגיע מחוץ לכדור-הארץ ונשים לרגע בצד את אלוהים, הרבה שאלות מעט תשובות..

את כל התשובות נקבל בתחילת 2016.

https://www.youtube.com/watch?v=YKFxAJ8yH-8

חולה על ההודעות האלה שלך

אני אוסיף על מה שאתה רשמת את קווי נסקה שאין סיכוי לאדם לראות מהאדמה אלא רק מהאוויר ואין סיכוי שלפני אלפי שנים לאדם הייתה טכנולוגייה לרחף, זה סימן שאלה אחד ענק, אבל זה לא אומר שתיאוריות מטומטמות שאנחנו נוצרו כגזע של עבדים לגזע עליון כלשהו מעולם אחר שזה די מזכיר את הנאצים ואחוות הווריל ואני בטח לא קונה את השקר הזה, אבל כן יש סימנים של מידע שהיה ידוע לאבות הגזע האנושי לפני אלפי שנים, אבל אין הוכחה שהוא הגיע מחוץ לכדור-הארץ ונשים לרגע בצד את אלוהים, הרבה שאלות מעט תשובות..

חולה על ההודעות האלה שלך

יש כ"כ הרבה שאלות וכ"כ הרבה דברים הזויים כמו הפירמידות של גיזה והמגבילות אליהן במקסיקו (אני חושב) שנמצאות על אותו קו רוחב של הכדור עם דיוק מושלם של צפון, דרום, מזרח ומערב.

יש יותר מדי דברים שקשה לי להאמין שהגיעו בלי עזרה מבחוץ, אבל בינתיים מאכילים אותנו בכפית לאט לאט כי אני חושב שהתשובות קיימות אבל לא בזין של מי שבעמדות כוח לגלות להמון.

יש כ"כ הרבה שאלות וכ"כ הרבה דברים הזויים כמו הפירמידות של גיזה והמגבילות אליהן במקסיקו (אני חושב) שנמצאות על אותו קו רוחב של הכדור עם דיוק מושלם של צפון, דרום, מזרח ומערב.

יש יותר מדי דברים שקשה לי להאמין שהגיעו בלי עזרה מבחוץ, אבל בינתיים מאכילים אותנו בכפית לאט לאט כי אני חושב שהתשובות קיימות אבל לא בזין של מי שבעמדות כוח לגלות להמון.

it's daniel peri born again

אולי, בכל מקרה זה לפורום אחר לחלוטין, מהאם גילי צריך לפתוח על חשבון מיכה הגענו למקור הגזע האנושי - חייזרים - חיים על מאדים - טכנולוגיות קדומות ומונומנטים, הורדנו את הדיון לרמה עממית וזה נעצר כאן ועכשיו.

איך מדיון מקצועי הגעתם בסופו של דבר לרמת דיון של חייזרים מהעבר?

בגלל דברים כאלה שאתה רוצה לעורר שוב פעם את הדיון מחדש, אני לא נופל לבור הזה, ורמוט אמור לפתוח באמצע במקום מיטרוצ'יפ בכל משחק ותן לי מיכה\יצחקי באגף

אני אאלץ לסרב להצעה שלך.

אתה רוצה לקלל ולשנוא? זה עושה לך טוב? וולקאם כמו שאומרים.

המגוחך הוא שאתה נכנס לפורום של אוהדי מכבי שרובו ככולו מבין את הרעיון הגדול שמאחורי אהדה לקבוצה ותומך כמעט בלי תנאים, מקלל, מטיף וזורה שנאה ומתפלא שבאים אליך בטענות. אז זה מעצבן, כן, ואני לא אומר לך להפסיק ולעודד כי כבר אמרו לך ונראה שאתה אוהב ומחפש את זה.

אבל די, תעשה את זה באופן פרטי, נמאס מהויכוחים חסרי הפואנטה האלה ומשנאה, לפחות בימים טובים כמו אלה.

שחרר.

אם היחס בין שורקי הבוז ליתר הקהל הוא כפי שמסתמן מהנושא אז זה בסדר.

אי אפשר לשנות את הדיעה של ג'ק ואבי בנימין אבל אני מקווה שימשיכו להיות המיעוט של המיעוט וקולם בנושא הזה לא ישמע במגרש.

לא מסכים עם ג'ק בכלל, ואני זוכר שגם השתתפתי פעם בוויכוח דומה איתך, אבל וואלה אחי, מעריך שאתה לא זז מהדעה שלך מילימטר גם אם זהבי המשיח זה לא ישנה לך, כל הכבוד לך אחי.

אני יכול להגיד שבהתחלה שזהבי בא ישר אמרתי לעצמי שאני לא יעודד אותו, ולא בגלל ששנאתי אותו, אלא בגלל האליפות של הפועל, אף פעם לא שנאתי אותו חוץ מזה.

כבר בדרבי הראשון שלו הוא גרם לי לצעוק את השם שלו בהיסטריה, אוהב אוץו מאוהב בו, מלך, גבר שבגברים, צהוב אמיתי, מכביסט.

ורמוט זה כבר סיפור אחר, אבל מבחינתי כל עוד זה לא יוצא מן הכלל (רייכרט) וזה שחקן מכבי, אני לא אקלל בחיים.

לא מסכים עם ג'ק בכלל, ואני זוכר שגם השתתפתי פעם בוויכוח דומה איתך, אבל וואלה אחי, מעריך שאתה לא זז מהדעה שלך מילימטר גם אם זהבי המשיח זה לא ישנה לך, כל הכבוד לך אחי.

אני יכול להגיד שבהתחלה שזהבי בא ישר אמרתי לעצמי שאני לא יעודד אעודד אותו, ולא בגלל ששנאתי אותו, אלא בגלל האליפות של הפועל, אף פעם לא שנאתי אותו חוץ מזה.

כבר בדרבי הראשון שלו הוא גרם לי לצעוק את השם שלו בהיסטריה, אוהב אוץו מאוהב בו, מלך, גבר שבגברים, צהוב אמיתי, מכביסט.

ורמוט זה כבר סיפור אחר, אבל מבחינתי כל עוד זה לא יוצא מן הכלל (רייכרט) וזה שחקן מכבי, אני לא אקלל בחיים.

עם מה שהולך פה אני ארשה לעצמי

יש לי עדים וגם הודעות כאן בזמן אמת כמה רציתי והערכתי את ערן. כתבתי כאן הודעות בנוסח-ערן זה עומק ואנחנו זקוקים לזה.

באמצע שנות השמונים חוויתי את העברת גבי לסרי. רגשית זה כבר לא משנה לי כל כך(אבוקסיס הוא קו אדום, עוד מימיו בביתר).

הנקודה היא שחשבתי שערן שחקן נהדר שישפר אותנו. הוא בא יחד עם פריצה. חלון מושלם. גם יורדי לא חשב שהאימפקט יהיה כל כך חזק ומייידי. גם לא אוסקר וסוזה.

ערן כפה את המשחק ליכולותיו. זה ממש נדיר. כשאתה רואה ספורטאי כזה, אתה רק יכול לתת ללסת שלך להישמט. להזכיר את עברו זאת קרתנות וקטנוניות. זאת יצירת אמנות נטולת זמן ומקום. כמו להגיד-אני לא אוהב את דייויד בואי כי הוא אהד את ווסטהאם (לא באמת).

אתה רוצה לקלל ולשנוא? זה עושה לך טוב? וולקאם כמו שאומרים.

המגוחך הוא שאתה נכנס לפורום של אוהדי מכבי שרובו ככולו מבין את הרעיון הגדול שמאחורי אהדה לקבוצה ותומך כמעט בלי תנאים, מקלל, מטיף וזורה שנאה ומתפלא שבאים אליך בטענות. אז זה מעצבן, כן, ואני לא אומר לך להפסיק ולעודד כי כבר אמרו לך ונראה שאתה אוהב ומחפש את זה.

אבל די, תעשה את זה באופן פרטי, נמאס מהויכוחים חסרי הפואנטה האלה ומשנאה, לפחות בימים טובים כמו אלה.

שחרר.

אתה מוזמן לדפדף אחורה בנושא לראות את "הוויכוחים" רובן שאלות שמופנות אליי ולא מפריע לי לענות, רושם ומתייחס לכולם בכבוד ואין פה שום דבר חוץ מהחלפת דיעות, הלוואי כל נושא בפורום היה כזה, אני ממש לא מטיף, אני מביע את דעתי שנוגדת את הרוב, אתה מרשה לי?

לא נעים לך אל תקרא את הדברים שאני רושם כי כמו שאמרת זה פורום אוהדים.