Jump to content

יוקאנוביץ מול חיפה בסמי עופר

idan12

Recommended Posts

הוא מוציא ממיטרוביץ' יותר הגנה ממה שראינו בעבר (מ-0% ל-25%), לא נותן הנחות לבן-הרוש או בן-בסט, ועושה חילופים מצוינים.

יש לי הרגשה שהוא בכל זאת לא מרוצה ממה שהוא רואה כי הכדורגל שלנו עדיין לא שוטף מספיק..

הוא מוציא ממיטרוביץ' יותר הגנה ממה שראינו בעבר (מ-0% ל-25%), לא נותן הנחות לבן-הרוש או בן-בסט, ועושה חילופים מצוינים.

יש לי הרגשה שהוא בכל זאת לא מרוצה ממה שהוא רואה כי הכדורגל שלנו עדיין לא שוטף מספיק..

אם מה שאתה אומר נכון אז אני מבסוט, טוב מאוד שהוא חא מרוצה מהיכולת כי אין סיבה, צבירת הנקודות יחסית למשחקים האלה של הפתיחה היא לא רעה אז במבחן התוצאה בליגה זה סביר וליגת האלופות כמובן

כי הוא החלוץ הכי טוב שלך (ואחד הטובים בהיסטוריה של הליגה), ויש מי שיגיד שהיחיד שטוב, זה למה.

הוא ממש לא החלוץ הכי טוב שלך ראינו אותו בשלוש משחקים אחרונים זה לא התפקיד שלו הקישור לא מתפקד חייבים אותו במתחת לחלוץ

וגם משהוא שמעצבן אותי זה שכל המשחק מחפשים רק את זהבי יש עוד 9 שחקנים מוסרים לו ש3 סוגרים אותו

גרוע די עם הרכב הזה 70 דקות מכבי היתה בנונית למה זהבי חלוץ

חילופים טובים :thumbs:

אתה בסה"כ ממשיך להוכיח למה אין לך מושג בגרוש.

איזה הרכב רצית שיעלה? בהיעדר אייגיבור הוא היה חייב לעלות עם שלושה באמצע, במיוחד כשמנגד עלו גם עם מרכז מגרש מעובה. כל מערך אחר וחיפה הייתה שולטת לחלוטין במשחק (גם עם שלושה באמצע אפשר להגיד שמבחינת דומיננטיות בחצי הראשון אף קבוצה לא הייתה בולטת במיוחד). זהבי זה כמובן באנקר ונעלם לגמרי באגף, ומעבר לזה אני לא חושב ששינויים של ורמוט/בן חיים עם בן בסט/מיכה/יצחקי היו משנים יותר מדי. ואגיד גם יותר מזה - ורמוט היה בחירה מצוינת היום ועשה מלא צרות להגנה של חיפה ועם קצת יותר ריכוז גם היה כובש או מבשל. בן חיים היה בחירה מובנת בהתחשב במהירות שלו ובהגנה הלא-מדהימה מנגד, לצערי לא התפתח משחק מעבר מספיק מוצלח כדי לתת לאיכויות שלו לבוא לידי ביטוי. בחצי השני סלבישה הריח דם כשכולם התעייפו ועשה את הסוויצ' במערך, מה שכאמור הצליח לו בענק.

הוא ממש לא החלוץ הכי טוב שלך ראינו אותו בשלוש משחקים אחרונים זה לא התפקיד שלו הקישור לא מתפקד חייבים אותו במתחת לחלוץ

וגם משהוא שמעצבן אותי זה שכל המשחק מחפשים רק את זהבי יש עוד 9 שחקנים מוסרים לו ש3 סוגרים אותו

איפה היית בשנתיים האחרונות?

גרוע די עם הרכב הזה 70 דקות מכבי היתה בנונית למה זהבי חלוץ

חילופים טובים :thumbs:

:diractor: :diractor: :diractor: :diractor: :diractor:דור מיכה :diractor: :diractor: :diractor: :diractor: :diractor:

משדר רע לחץ וזלזול בשחקנים וזה נראה ככה במגרש השחקנים לחוצים ועצבנים :mellow:

מה עובר עליך אחי?