Jump to content

טבח מועמד לדין?

Sawyerdroid

Recommended Posts

מגיע לו, זה חוסר אחריות מוחלט מצידו,

לתת מכה בלי כדור, ביזיון לשחקן שמרוויח כמוהו על אחת כמה וכמה שחקן שאמור להוביל את הקבוצה ולהוות דוגמה לצעירים

אאלט היה איזה משחק שלנו לפני עונה או שתיים שביטלו גול למי ששיחקה נגדנו כי השופט הרביעי ראה בטלויזיה שהיה אופסייד. אבל תכלס צריך להעמיד לדין על בסיב הטלוויזיה רק על דברים שהשופט לא ראה. אם ראה והתעלם אז נגמר הסיפור.

אניימה הורחק בזמנו אצלנו ל-4 משחקים בדיעבד בגלל צילומי טלויזיה,

ואם אני לא טועה היה גם משהו אצל חיפה.

זה לא תקדים אצלכם. מה שכן, זה חוסר אחידות.

על דבר כזה??

אה,

חוסר אחידות.

סבבה.

על דבר כזה??

אה,

חוסר אחידות.

סבבה.

אני לא זוכר בדיוק על מה זה היה אצל חיפה,

אבל אצלנו כן - זה היה על עבירה ללא כדור. השופט הסתכל לכיוון ולא עשה כלום (אחרי זה טען שהוא לא ראה, אפילו שזה היה ממש מול העיניים שלו).

זה לא תקדים, אבל עצם זה שאני זוכר רק 2 מקרים כאלו מעיד על חוסר אחידות.

ואיך הלכת לישון אחריי שהוא טען שהוא לא ראה למרות שאתה אני הוא השחקן התובע וכל השופטים בתביעה יודעים שהוא ראה ושהוא משקר כדי שיהיה קייס?

זה רלוונטי? כמו שאמרתי, גם נגדנו זה בדיוק מה שקרה.
יש הרבה חוקים והעמדות לדין שאני מאוד מאוד לא אוהב, אבל הגבתי לזה שטענת שמדובר במשהו תקדימי רק נגד מכבי. זה לא תקדימי ולא רק נגד מכבי.

זה לא הופך את זה לבסדר או לא בסדר, אלא רק שזה לא שכולם פועלים רק נגדיכם כמו שאתה חושב.

במקרה הזה בן חיים עשה רק תנועה מאיימת, הוא לא באמת פגע בשחקן כשזה בכלל תפס את הברך, אחרי שנייה הבין שההצגה מיותרת וקם.

אני הייתי מנסה להביא את שחקן רעננה שיעיד כי לא באמת נפגע.

דווקא אני בעד אבל השאלה אם גם לשחקנים של באר שבע, חיפה או הפועל גם יעשו את זה

כאמור, לנו ולחיפה זה כבר קרה.

לב״ש לא שזכור לי.

ואגב, אני נגד זה. אני יותר מבעד שההעמדה לדין הזאת תתבטל עם אמירה שלא יעזרו יותר בטלויזיות או מצלמות בשביל להעניש על עבירה אם השופט לא ציין את זה בדו״ח.

במקרה הזה בן חיים עשה רק תנועה מאיימת, הוא לא באמת פגע בשחקן כשזה בכלל תפס את הברך, אחרי שנייה הבין שההצגה מיותרת וקם.

אני הייתי מנסה להביא את שחקן רעננה שיעיד כי לא באמת נפגע.

מה נהיית כמו אוהדי חיפה שממציאים את האמת מחדש?בבירור ראו שבן חיים תפס לו את הרגליים והפיל אותו.

כמו שרשמו פה, אם תהיה אחידות בעניין הזה אז עם כל הכאב והצער אני בעד, כי היום זה לרעתנו ומחר זה יהיה לטובתו. אם לא תהיה אחידות וזה יהיה רק נגדנו אז זה עוד ביזיון שמצטרף להרבה מהעבר.

חוסר אחידות שחייבת להיות מאוזנת על ידי חקיקה מתאימה כך שכל מקרה כזה בכל משחק יביא עימו העמדה לדין ולא רק מתי שמתחשק להם כי מישהו לחש להם באוזן, הורגים אותנו פעמיים, גם משחקים נגדינו אנטי-כדורגל וגם אנחנו מקבלים עונשים מהתסכול של השחקנים שנוצר בגלל האנטי כדורגל נגדינו, מטריף.

מה נהיית כמו אוהדי חיפה שממציאים את האמת מחדש?בבירור ראו שבן חיים תפס לו את הרגליים והפיל אותו.

כמו שרשמו פה, אם תהיה אחידות בעניין הזה אז עם כל הכאב והצער אני בעד, כי היום זה לרעתנו ומחר זה יהיה לטובתו. אם לא תהיה אחידות וזה יהיה רק נגדנו אז זה עוד ביזיון שמצטרף להרבה מהעבר.

עשה לו מה שנקרא פיסלה, השחקן חשב לעשות הצגה תפס את הברך והחליט שלא.

זו לא פגיעה ללא כדור, לפחות כזאת שמצדיקה העמדה לדין על סמך מצלמות הטלויזיה, כנראה כרטיס צהוב אם השופט רואה.

עשה לו מה שנקרא פיסלה, השחקן חשב לעשות הצגה תפס את הברך והחליט שלא.

זו לא פגיעה ללא כדור, לפחות כזאת שמצדיקה העמדה לדין על סמך מצלמות הטלויזיה, כנראה כרטיס צהוב אם השופט רואה.

העניין הוא הבעיטה שטב"ח נתן לו, לא אם כאב לשחקן או לא, הכוונה של טב"ח לזיין אותו בלי כדור ולמזלנו הוא הביא לו בעיטה שלא עשתה נזק לשחקן רעננה כי בוודאות היו מוציאים לו אדום בזמן המשחק על זה, כן מגיע לו אדום על זה ועל עוד 2 מקרים אחרים במשחק, ראבק זה לא בושידו, כשמגיע מגיע אין מה לעשות, יוקה חייב לנהל איתו שיחה, ויותר מזה בתור אחד השחקנים המובילים במכבי ועוגן בהגנה הייתי מצפה מטב"ח לשמור על קור רוח כמו של טיבי\אלברמן.

זכור לי משהו על משחק בבלומפילד, ששחקן של חיפה סימן משהו לקהל, כנראה אחרי גול.

לא זוכר מה קיבל על זה.

קצת בעייתי לעשות אחידות בעיניין כי לא כל המשחקים משודרים עם כמה מצלמות שיכולות להראות מה באמת קרה.

אם יש ספק אין ספק, אם לא ניתן לעשות אחידות בנושא בגלל ענייני מולטימדיה (AKA זוויות צילום וסיקור המשחק) אז לא להעמיד לדין בכלל במקרים כאלו.

אם יש ספק אין ספק, אם לא ניתן לעשות אחידות בנושא בגלל ענייני מולטימדיה (AKA זוויות צילום וסיקור המשחק) אז לא להעמיד לדין בכלל במקרים כאלו.

זה למה אני חושב שלא צריך להשתמש בטלוויזיה, ואם כו רוצים להשתמש צריך לדאוג שיה יותר מצלמות כדי שיוכלו לראות מיותר זוויות,

קצת בעייתי לעשות אחידות בעיניין כי לא כל המשחקים משודרים עם כמה מצלמות שיכולות להראות מה באמת קרה.

דבר ראשון מה שera אמר,

שנית, כשאמרתי חוסר אחידות התכוונתי גם לעשרות מקרים מצולמים שלא עשו איתם כלום. זה לא נעשה כדי לעשות צדק, אלא כדי להוריד את התקשורת מהגב.

והתקשורת מחפשת רק את הקבוצות הגדולות, כי שם הכותרות. זה מתיישר עם זה שהיחידים שסבלו מזה (לפי זכרוני) אלו אנחנו, חיפה ועכשיו גם אתם.

ושלישית - מה שera אמר. כי זו השורה התחתונה: האמצעים הטכנולוגיים הללו לא זמינים לכולם, ולכן לא צריך להשתמש בהם כדי לשפוט.

ושלישית - מה שera אמר. כי זו השורה התחתונה: האמצעים הטכנולוגיים הללו לא זמינים לכולם, ולכן לא צריך להשתמש בהם כדי לשפוט.

כל משחקי ליגת העל מצולמים כל העונה בכיסוי מלא.

כל משחקי ליגת העל מצולמים כל העונה בכיסוי מלא.

שוב פעם, כן, כל המשחקים מצולמים, לא, לא כולם מצולמים מכמה זוויות כמו בכל שידור של משחק בספורט 1\2 ובמשחק המרכזי, אז הנקודה היא שאם קורה מקרה שאין זווית צילום מספקת בשביל להעמיד לדין שתוכיח מעל כל צל של ספק שנעשתה עבירה מכוונת ללא כדור בזמן שהשופט\קוונים\שופט-רביעי לא ראו אז לא ניתן להשיג אחידות במקרים הללו, ואם לא ניתן לבצע אחידות לגבי כלל המשחקים, אז לא צריכים להיות יוצאים מן הכלל מקרים מהסוג של טב"ח אתמול.

שוב פעם, כן, כל המשחקים מצולמים, לא, לא כולם מצולמים מכמה זוויות כמו בכל שידור של משחק בספורט 1\2 ובמשחק המרכזי, אז הנקודה היא שאם קורה מקרה שאין זווית צילום מספקת בשביל להעמיד לדין שתוכיח מעל כל צל של ספק שנעשתה עבירה מכוונת ללא כדור בזמן שהשופט\קוונים\שופט-רביעי לא ראו אז לא ניתן להשיג אחידות במקרים הללו, ואם לא ניתן לבצע אחידות לגבי כלל המשחקים, אז לא צריכים להיות יוצאים מן הכלל מקרים מהסוג של טב"ח אתמול.

לפי הטיעון שלך, אסור לאכוף מהירות גבוהה בכבישים כי אין כיסוי אחיד לכולם.

לעולם לא תתפוס מאה אחוז ממה שקורה על הדשא ואם רוצים להתחיל, מה שיש זו התחלה טובה. יש מספר מצלמות מינימלי שמכסה כל משחק בליגת העל אז שיקבעו את זה כרף תחתון ויתחילו אכיפה עם זה.