Jump to content

שורקי הבוז היום

צהובעולה

Recommended Posts

הקהל היום ב7 שרק בוז והיה בתצוגה מבישה מאוד של עידוד.

שער 7 היה סבבה לגמרי רק בתקופת המיני מנוי של 2013.

מאז נהיה שם קהל מפונק שדומה מאוד לקהל בשער 2

תפסיקו להכליל שערים בחייאת רבאק.

אני יושב ב7 ואיפה שישבתי היו מעט מאוד שורקי בוז. זה שהשער הזה הוא לא שער של 90 דקות עידוד כמו 11 - את זה הייתם אמורים לדעת כבר מזמן.

תפסיקו להכליל שערים בחייאת רבאק.

אני יושב ב7 ואיפה שישבתי היו מעט מאוד שורקי בוז. זה שהשער הזה הוא לא שער של 90 דקות עידוד כמו 11 - את זה הייתם אמורים לדעת כבר מזמן.

מילא לא שער עידוד. מקללים שחקנים. שורקים בוז. היום גם כמעט היו מכות. סעמק מעדיף שהם יעשו סלפי וישחקו בטלפון מאשר מה שהלך שם היום.

היה קצת בוז למיטרו וקצת בוז במחצית. מזמן לא התווכחתי עם שורקי הבוז, עד היום כמובן. לעזאזל, לא רק שהם לא מעודדים, הם מכניסים את הקבוצה ללחץ, וחושבים שהבוז יעזור להם. וכמובן אי אפשר בלי הסלפי בסיום ועוד אחרי הפסד.

היה קצת בוז למיטרו וקצת בוז במחצית. מזמן לא התווכחתי עם שורקי הבוז, עד היום כמובן. לעזאזל, לא רק שהם לא מעודדים, הם מכניסים את הקבוצה ללחץ, וחושבים שהבוז יעזור להם. וכמובן אי אפשר בלי הסלפי בסיום ועוד אחרי הפסד.

אני חושב שהבוז מיותר, אבל אוי ואבוי אם השחקנים שלנו (להוציא ילדים שרק מתחילים לשחק בבוגרים, למשל) ייכנסו ללחץ מזה ששרקו להם בוז במצבם ובמעמדם במחצית של משחק אחד.

שוב, אני נגד זה, אבל זה גם לא סוף העולם.

מייחל ליום שאותם "אוהדים" לא ידרכו עוד בשערי בלומפילד.

חולירות.

זה לא יקרה.

לאוהדים האלה יש הרבה כסף והם באים למשחקים כדי לעשות סלפי ולהתלהב מזה. הם כן בעלי מנוי אבל רק ביגלל שהקבוצה מצליחה ב -3 שנים האלה. זה בדיוק אותם אנשים שלא יודעים מי זה אייגבור ואין להם בכלל אהבה לקבוצה מגיל צעיר אפילו.

אלה הם בעלי "המנויים" שאתם מתלהבים מהם כאן בפורום. זה לא מפתיע אותי האמת.

שער 7 היה סבבה לגמרי רק בתקופת המיני מנוי של 2013.

מאז נהיה שם קהל מפונק שדומה מאוד לקהל בשער 2

תפסיקו להכליל את כל האנשים בשער 7. אתמול אני לא יכול להגיד מה היה כי לא יכולתי לבוא למשחק אבל אני אישית הגעתי למצב שצעקתי על מישהו שישב לידי ולא התבייש לקלל את זהבי באיזה משחק בעונה שעברה וזוכר איזה מלך שלא הפסיק לקלל איזה אחד ששרק בוז לאיגיבור בתקופה ששרקו לו בוז. אפשר לחשוב שבשער 10 אין יצורים כאלו ואפילו ב-11 תמצא כמה כאלו ו10/11 זה עוד שערי עידוד. לצערנו יש כאלו בכל שער אבל נמאס כבר שמכלילים פה על כולם

אני חושב שהבוז מיותר, אבל אוי ואבוי אם השחקנים שלנו (להוציא ילדים שרק מתחילים לשחק בבוגרים, למשל) ייכנסו ללחץ מזה ששרקו להם בוז במצבם ובמעמדם במחצית של משחק אחד.

שוב, אני נגד זה, אבל זה גם לא סוף העולם.

לא יודעת אם הם בלחץ, ואולי זו לו המילה המתאימה, אבל זו לא תקופה פשוטה, עם כמה שהיא מהנה, אני לא חושבת שהם מצפים שהקהל יהיה נגדם, בטח לא בתקופה כזאת.

תפסיקו להכליל את כל האנשים בשער 7. אתמול אני לא יכול להגיד מה היה כי לא יכולתי לבוא למשחק אבל אני אישית הגעתי למצב שצעקתי על מישהו שישב לידי ולא התבייש לקלל את זהבי באיזה משחק בעונה שעברה וזוכר איזה מלך שלא הפסיק לקלל איזה אחד ששרק בוז לאיגיבור בתקופה ששרקו לו בוז. אפשר לחשוב שבשער 10 אין יצורים כאלו ואפילו ב-11 תמצא כמה כאלו ו10/11 זה עוד שערי עידוד. לצערנו יש כאלו בכל שער אבל נמאס כבר שמכלילים פה על כולם

אני מנוי בשער 7. אני לא סתם זורק סיסמאות לאוויר.

וכל משחק מחדש יש את התופעה של ההולכים הביתה, שורקי הבוז והמקללים.פעם הם היו קצת מעודדים..היום כל הצד שקרוב לשער 5 זה אותו אוהד של שער 2