Jump to content

שורקי הבוז היום

צהובעולה

Recommended Posts

זה אותם " המנויים " שאתם מתלהבים מהם כאן בפורום. " יואב זיו יא גרוע " ," מאמן אנטי כדורגל" , " למה מכבי לא הבקיע כבר בושה " .

אנשים שהם אנטי כדורגל, מביש האמת.

הפתרון זה לא לשחק מול אלפיים איש בלבד.

אז מה הפתרון?

אנשים שלא היו שם אף פעם שהקבוצה הייתה למטה, באים עכשיו ושורקים בוז לשחקנים שהביאו לנו הכי הרבה אושר בעולם.

רבע שעה ראשונה (נראה לי), עדין 0-0, ראיקו מאגרף כדור - amir008 והחברים שלו שורקים לו בוז. אם בצ'לסי הקהל נתן תצוגה אירופאית, בישראל הייתה תצוגה של הפועל באר טוביה.

זה מעצבן, אבל מי ישמע עשו חיפה וזרקו מוטות. רוב הקהל עודד את מכבי בסיום. אז יש אוהדי כדורגל ששורקים בוז, אפשר לחשוב.

זה מעצבן, אבל מי ישמע עשו חיפה וזרקו מוטות. רוב הקהל עודד את מכבי בסיום. אז יש אוהדי כדורגל ששורקים בוז, אפשר לחשוב.

הבעיה בשורקי הבוז היא בכלל לא מה זה עושה לשחקנים שהם יורדים מהדשא, מהשחקנים שלנו אני עוד מצפה לעבור הלאה,

הבעיה היא תקשורתית. כל מריחי הדם יוצאים החוצה ומתחילים לנסות למצוץ לנו כל כלי דם אפשרי, והבוז הזה משחק בדיוק לידיים שלהם.

הבעיה היא הזיכרון הקצר שיש לאוהדים שלנו,שורקי בוז תמיד היו ותמיד יהיו,לעומת זאת עם אנשים שמקללים את ראייקוביץ כל המשחק יותר קשה לי והיום היו יותר מידי כאלה

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

תפסיקו להתייחס ל2 וחצי אנשים.

לא היה שום בוז.

האמת שאני הייתי בטוח שיהיה בוז ענק בסיום. רוב הקהל היה בסדר גמור, הכמה אנשים שקיללו ביציע (גם מסביבי היו) לא השפיעו על המשחק, אני בספק אם זה היה בכמות שבאמת הורגשה על הדשא.

בקבוצה מסויימת מהצפון שמשחקת בירוק שחקנים כנראה היו מגיעים הביתה עם חבלות.

אז מה הפתרון?

אנשים שלא היו שם אף פעם שהקבוצה הייתה למטה, באים עכשיו ושורקים בוז לשחקנים שהביאו לנו הכי הרבה אושר בעולם.

א. לא להתרגש מכל דבר. אז שרקו.

ב. לעודד יותר חזק.

גם מכבי יכולה לעשות כמה פעילויות חיוביות בנושא הזה.

ולא שאני מצדיק אותם, אבל מי אמר לך שהם לא היו שם?

האמת שאני הייתי בטוח שיהיה בוז ענק בסיום. רוב הקהל היה בסדר גמור, הכמה אנשים שקיללו ביציע (גם מסביבי היו) לא השפיעו על המשחק, אני בספק אם זה היה בכמות שבאמת הורגשה על הדשא.

בקבוצה מסויימת מהצפון שמשחקת בירוק שחקנים כנראה היו מגיעים הביתה עם חבלות.

תמיד יש כאלה שיקללו, ככה הם רואים משחק, לא יכולים אחרת. זה מה יש.

היה בסדר גמור, עם עידוד יפה בסוף לשחקנים.

כשהתחיל הבוז הסתכלתי הצידה לראות מי מעז לשרוק בוז לקבוצה בליגת האלופות... נחשו מה? הבן זונה הראשון שקלטתי הוא אותו בן זונה ששרק בוז לנוסא בתקופה הרעה שלו.

לא מפתיע, אבל לא צריך להתרגש מהאפסים האלה שאין להם כבוד לשחקנים ולסמל.

זה רק קצת מאכזב, כי יש כל כך הרבה אוהדים בחוץ שרוצים לעשות מנוי ולא יכולים. בכיף הייתי מחליף את הסמרטוט הזה.

ישבתי היום בשער 7 והיה נורא

כל המאמנים שמזיינים לי את המוח מאחורי הראש, נורא, פשוט נורא, יותר גרוע מלשמוע פרשנות של שלמה שרף

ובסביבתי היה די הרבה בוז אבל הוא נבלע בשריקת הסיום שהרוב עודדו

כשהתחיל הבוז הסתכלתי הצידה לראות מי מעז לשרוק בוז לקבוצה בליגת האלופות... נחשו מה? הבן זונה הראשון שקלטתי הוא אותו בן זונה ששרק בוז לנוסא בתקופה הרעה שלו.

לא מפתיע, אבל לא צריך להתרגש מהאפסים האלה שאין להם כבוד לשחקנים ולסמל.

זה רק קצת מאכזב, כי יש כל כך הרבה אוהדים בחוץ שרוצים לעשות מנוי ולא יכולים. בכיף הייתי מחליף את הסמרטוט הזה.

לא מפתיע. אני ראיתי בנאדם בחולצה ורודה על גבול האדום שורק בוז. צעקתי עליו מאיפה יש לך את החוצפה לשרוק בוז. כנראה מאותו מקום שיש לו את החוצפה להגיע עם החולצה הזאת.

בכל מקרה, זה תמיד אותם אנשים. המיץ של הזבל

אפשר לשנות את הכותרת לשורקי הבוז וההולכים הביתה?

די אי אפשר לראות את זה כבר. כל משחק דקה 87 מובילים מפסידים פשוט יש נהירה של אוהדים הביתה לחסוך פקקים.

תמותו