Jump to content

Fifa 16 - נושא רשמי (ps\pc\xbox) .

Ronaldo De Lima

Recommended Posts

אני מצאתי דרך יעילה מאוד של רפרש על שחקנים בסביבות ה4000-5000 קויינס, מוכרים שחקן כזה פתאום ב2000 קויינס ויש לך רווח של 2000 במקרה הרע.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

למה מכרת אם אתה כלכך מתבאס?

למה מכרתי - כי המשחק השנה נפילה לדעתי. השחקנים איטיים וכבדים כאילו הם סוחבים על הגב שקי מלט (ולא, זה ממש לא "מציאותי", זה סתם דרעק), ובגלל שבוטל הסיוע (Assisted) בעוצמת המסירות, יש תחושה שהקבוצה שלי מתמסרת עם אבטיח.

אמנם במשחק של שנה שעברה היה חוסר איזון, ושחקנים מעצבנים יכלו לקחת שחקן מהיר ולטוס איתו, אבל ברגע שאתה פוגש אדם מיומן זה כמעט בלתי אפשרי. חוץ מזה שהמשחק היה פשוט כיף. הזכיר לי את פיפ"א 13 המצויין. המשחק של השנה הוא גרסה כבדה יותר של פיפ"א 2014, וזה כשלעצמו "הישג".

למה אני מתבאס - כי נשארתי בלי משחק כדורגל ראוי לשמו השנה.

אני גם חשבתי שהמשחק נפילה, אבל פשוט צריך להתרגל ולא לנסות כל הזמן שליחות קדימה ומשחק מהיר (גם זה אפשרי במקרים מסוימים, כשהיריבה למעלה, כמו במציאות).

לי זה היה קל יותר, כי אני גם ככה משחק על פוזשן. מה שכן אם בעבר הייתי מגיע ל-60% פוזשן (גם מול אחרים וגם נגד המשחק עצמו), היום אני במקרה הטוב מגיע ל-55 ובמקרה הפחות טוב נלחם על ה-50 ואפילו יורד מזה. זה קשה ומצריך המון סבלנות והתמסרות מאחורה.

אני גם חשבתי שהמשחק נפילה, אבל פשוט צריך להתרגל ולא לנסות כל הזמן שליחות קדימה ומשחק מהיר (גם זה אפשרי במקרים מסוימים, כשהיריבה למעלה, כמו במציאות).

לי זה היה קל יותר, כי אני גם ככה משחק על פוזשן. מה שכן אם בעבר הייתי מגיע ל-60% פוזשן (גם מול אחרים וגם נגד המשחק עצמו), היום אני במקרה הטוב מגיע ל-55 ובמקרה הפחות טוב נלחם על ה-50 ואפילו יורד מזה. זה קשה ומצריך המון סבלנות והתמסרות מאחורה.

במשחקים הקודמים הייתי מתמסר ומשחק חכם. ממש לא הייתי מאלה שרק שולחים למעלה. אבל המשחק הזה כ"כ איטי (השיא היה כאשר ניסיתי לעשות את תרגיל ה- drag back היעיל מהשנים הקודמות, והרגשתי כאילו סבתא שלי עושה את זה) והקרדיט להגנה מוגזם. לא יודע, אבל לדעתי להעביר את כל המשחק במסירות אחורה ולצדדים זה פשוט לא כיף.

לדעתי הדברים שהיו דרושים שיפור מפיפא 15 הם הפרצופים (ואכן יש שיפור ניכר) ואת ההגנה האישית של השחקנים. בפיפא 15 היית צריך להשקיע מאמצים רבים מידי בהגנה וכפתור הג'וקי היה חסר תועלת במקרים רבים.

במשחקים הקודמים הייתי מתמסר ומשחק חכם. ממש לא הייתי מאלה שרק שולחים למעלה. אבל המשחק הזה כ"כ איטי והקרדיט להגנה מוגזם. לא יודע, אבל לדעתי להעביר את כל המשחק במסירות אחורה ולצדדים זה פשוט לא כיף.

לדעתי הדברים שהיו דרושים שיפור מפיפא 15 הם הפרצופים (ואכן יש שיפור ניכר) ואת ההגנה האישית של השחקנים. בפיפא 15 היית צריך להשקיע מאמצים רבים מידי בהגנה וכפתור הג'וקי היה חסר תועלת במקרים רבים.

אני מסכים שההגנות חזקות מידי וגם נגד המשחק עצמו יש בעיה שכל קבוצה, כולל כל מיני סעודיות, מתחילה להניע כדור בסבלנות ובצורה מדויקת לפחות עד שמגיעה לאזור המסוכן. גם באמת יש חוסר איזון מבחינת מהירות ואפילו סילונים לא עוברים כמעט את השומרים שלהם על זה. מעריך שבעידכון בקרוב יטפלו בזה כמו שעושים כל שנה (שנה שעברה היה קטע ממש מעצבן עם הקרנות שסידרו).

מאמין שאחרי שפצורים בעדכוני גרסה המשחק יהיה מאוזן יותר. לא מבין למה מכרת כל כך מהר.

אני מסכים שההגנות חזקות מידי וגם נגד המשחק עצמו יש בעיה שכל קבוצה, כולל כל מיני סעודיות, מתחילה להניע כדור בסבלנות ובצורה מדויקת לפחות עד שמגיעה לאזור המסוכן. גם באמת יש חוסר איזון מבחינת מהירות ואפילו סילונים לא עוברים כמעט את השומרים שלהם על זה. מעריך שבעידכון בקרוב יטפלו בזה כמו שעושים כל שנה (שנה שעברה היה קטע ממש מעצבן עם הקרנות שסידרו).

מאמין שאחרי שפצורים בעדכוני גרסה המשחק יהיה מאוזן יותר. לא מבין למה מכרת כל כך מהר.

בד"כ השינויים שהם עושים לא באים לידי ביטוי במהירות של המשחק, אלא יותר דברים שהם על סף "הבאג". למשל בפיפא 14 היה באג משמעותי שכמעט כל הרמה היתה נגמרת בגול (ואני לא מגזים) וסידרו את זה בהמשך. אבל הם לא ישנו את המשחק מהקצה לקצה, כמו להפוך אותו למהיר יותר. זה שינוי מהותי מידי שיישמר ל"עדכון" הבא, קרי פיפא 17. :)

ומכרתי עכשיו כי בזמן הזה עוד הצלחתי להחזיר כמעט את כל ההוצאה שהיתה לי, ולא בטוח שאם הייתי מחכה זה היה המצב. אם יקרה הבלתי ייאמן והמשחק יחזור לקצב נורמלי, לא תהיה שום מניעה שאקנה אותו שוב. בנוסף לא היה טעם מבחינתי לנסות להתרגל אליו כי פשוט לא הצלחתי ליהנות ממנו בשום צורה, דבר שהוא תקדימי לגביי ועד היום לא נתקלתי בדבר הזה, הגם שההתחלות תמיד היו קשות לי.

הוא לא סתם קיבל ציונים יחסית נמוכים בהשוואה לשנים קודמות, כולל 7.8 עלוב למדי ב IGN.

למה מכרתי - כי המשחק השנה נפילה לדעתי. השחקנים איטיים וכבדים כאילו הם סוחבים על הגב שקי מלט (ולא, זה ממש לא "מציאותי", זה סתם דרעק), ובגלל שבוטל הסיוע (Assisted) בעוצמת המסירות, יש תחושה שהקבוצה שלי מתמסרת עם אבטיח.

אמנם במשחק של שנה שעברה היה חוסר איזון, ושחקנים מעצבנים יכלו לקחת שחקן מהיר ולטוס איתו, אבל ברגע שאתה פוגש אדם מיומן זה כמעט בלתי אפשרי. חוץ מזה שהמשחק היה פשוט כיף. הזכיר לי את פיפ"א 13 המצויין. המשחק של השנה הוא גרסה כבדה יותר של פיפ"א 2014, וזה כשלעצמו "הישג".

למה אני מתבאס - כי נשארתי בלי משחק כדורגל ראוי לשמו השנה.

אז בעצם מה שאתה אומר זה שאתה לא מוכן לזה שפיפא דורשים ממך ללמוד לכוון את המסירות

ואם אתה לא יכול פשוט ללחוץ על מסירה ושזה בצורה פלאית יגיע לשחקן אחר בקבוצה, אתה פשוט מוכר את המשחק?

אני חייב להגיד שזה אחד הדברים הכי עצובים ששמעתי בחיי.

ואם ה"ציונים" זה מה שקובע בשבילך, הלכתי זריז לגיימספוט (האתר הכי נחשב לדירוג משחקים כשאני עוד הייתי מתעניין במשחקים) וזה קיבל שם 9. שזה ציון מטורף.

אז בעצם מה שאתה אומר זה שאתה לא מוכן לזה שפיפא דורשים ממך ללמוד לכוון את המסירות

ואם אתה לא יכול פשוט ללחוץ על מסירה ושזה בצורה פלאית יגיע לשחקן אחר בקבוצה, אתה פשוט מוכר את המשחק?

אני חייב להגיד שזה אחד הדברים הכי עצובים ששמעתי בחיי.

ואם ה"ציונים" זה מה שקובע בשבילך, הלכתי זריז לגיימספוט (האתר הכי נחשב לדירוג משחקים כשאני עוד הייתי מתעניין במשחקים) וזה קיבל שם 9. שזה ציון מטורף.

כמו שאמרתי, המסירות זה רק אחד העניינים. אני מניח שאם זה היה רק ללמוד לשלוט על עוצמת המסירה (ולא על הכיוון שעדיין נשאר אוטומטי) אז הייתי מנסה ללמוד את זה. העניין המרכזי הוא שהמשחק עצמו כ"כ איטי ולא מהנה לדעתי. בכל שנה ביציאת המשחק, גם שהיה קשה (ובפיפא 15 כמעט שברתי את הבית עד שהבנתי איך עושים הגנה כמו שצריך), לפחות נהניתי (או שהבנתי בדיעבד שנהניתי :) ). כאן לא נהניתי לרגע.

ואני בד"כ לא מסתכל על ביקורות, פשוט השנה יצא לי לראות פרסום של מישהו שצירף את הביקורת של IGN.

גילוי נאות:

עוד לא מצאתי את הזמן לחשוב על להוריד 16. מקווה שזה יקרה בקרוב.

ממה ששמעתי מאנשים, יש פשוט דברים חדשים להסתגל אליהם ואתה מגזים בטירוף.

ממליץ לך בחום להגיד לעצמך "היי לוקו, אתה חייב לשחק בפיפא16. לפחות תגיע לDIV1 בסיסנס/FUT (זה לא יקח לך יותר משבועיים..)"

אם הגעת לDIV1 ועדיין לא כיף לך, תעיף תמשחק.

בגדול, רק אתה תפסיד מלא לשחק פיפא כי כל החברים שלך ישחקו ושיפגשו לשחק אז או שתשחק ולא יהיה לך מושג בזוגות או שלא תבוא בכלל וכמה כבר אפשר לעשות ביד

קיצר, בלע תאגו. תגיד לעצמך עד DIV1 ותראה מה יקרה..

אין פה שום עניין של אגו. אני לא יכול להכריח את עצמי לשחק במשחק שאני פשוט לא נהנה ממנו בשיט. זה איטי מידי בשבילי. שחקנים עושים דריבל פשוט בסלואו מושן, האיטיות והכבדות של השחקנים עושה לי כאב ראש (במובן הפשוט של המילה).

חוץ מזה, אני בעצמי זה שגילה לכל החברים שלי את הפיפ"א, בזמן שהם היו שקועים בפרו. אני היחיד בחבר'ה שלי שמחזיק סוני 4, אז הם ייאלצו להמשיך לשחק פיפא 15 :)

אין פה שום עניין של אגו. אני לא יכול להכריח את עצמי לשחק במשחק שאני פשוט לא נהנה ממנו בשיט. זה איטי מידי בשבילי. שחקנים עושים דריבל פשוט בסלואו מושן, האיטיות והכבדות של השחקנים עושה לי כאב ראש (במובן הפשוט של המילה).

חוץ מזה, אני בעצמי זה שגילה לכל החברים שלי את הפיפ"א, בזמן שהם היו שקועים בפרו. אני היחיד בחבר'ה שלי שמחזיק סוני 4, אז הם ייאלצו להמשיך לשחק פיפא 15 :)

הייתי דוקר אותך בעין אם הייתי בח'ברה שלך

יש מצב שאם הייתי אחד מהחברים שלי גם הייתי עושה זאת. אני פאן בוי של פיפ"א כבר שנים, אבל כש"זה לא זה" צריך לאזור אומץ ולהגיד זאת. מקווה שבפיפ"א 17 יהיה טוב יותר. יש ל EA נטייה לשחרר משחקים טובים יותר בשנים אי זוגיות משום מה.

שיחקתי אתמול במשחק המלא אחרי שעד עכשיו הייתי על הדמו.

נהניתי כלכך.

נתנו המון תשומת לב למאבקים הפיזיים זה עושה את זה למרגש כשאתה משחק נגד חבר או בכלל ב2 על 2..

בעיטות נהדרות ממרחק גדול.

נכון, המשחק פחות מהיר, אבל זה כדי ששחקנים אלמוניים וחסרי מושג לא יספיקו לך לתת הפתעה, האיכות של השחקנים מאוד מורגשת.

השחקנים שלי עד עכשיו:

זה ברויינה-כלכך כיף להוביל כדור איתו

קונדוגביה

והצמד המדהים של אתלטי׳- מרטינז וגריזמן

אני גם בהתחלה אמרתי שהמשחק לא טוב אבל עכשיו כבר אחרי כמה משחקים התרגלתי וממש נחמד שסוףסוף אפשר לשחק הנעת כדור ובאמת יהיה לך יתרון עם זה.

דבר אחד ששמתי לב לפחות אצלי זה שהרבה יותר קל לי באולטימייט טים מאשר מול הסוני, יחסית קשה להבקיע גול מולם

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

נכון, המשחק פחות מהיר, אבל זה כדי ששחקנים אלמוניים וחסרי מושג לא יספיקו לך לתת הפתעה, האיכות של השחקנים מאוד מורגשת.

הבעיה במשחק של שנה שעברה זה לא המהירות, אלא העובדה שהם הפכו את כפתור הג'וקי לכמעט מיותר. בד"כ כפתור הג'וקי היה גורם לשחקן שלך לשלוח רגל כשהוא יכול ולנסות לחטוף את הכדור, ובפיפא 15 זה היה אפקטיבי רק אם היריב ממש נתקע בך.

חוסר המהירות של המשחק הזה נתפסת משום מה כ''ראליסטית" אבל זה הכל חוץ מראליסטי. בעולם האמיתי, מה לעשות, קשה לעצור שחקנים כמו מסי גם בגלל יתרון המהירות שלו.

וואלה אחלה משחק, לא כמו שנה שעברה שכל שליחה ממגרש שלם זה 1 על 1

משחק אומנם קשה יותר, אבל מציאותי יותר לדעתי.

אני אהבתי.

הדמו עובד יחסית סבבה על המחשב אבל בcanyourunit כתוב לי שהמחשב שלי לא יכול להריץ את המשחק בגלל הכרטיס מסך... מישהו יכול להמליץ על אחד טוב בסביבות ה500? גם יד 2 הולך