Jump to content

Fifa 16 - נושא רשמי (ps\pc\xbox) .

Recommended Posts

דרך אגב,כדי להראות יותר טוב שהם לא מסומנים וגם להם לוקח זמן להוציא שחקן טוב,תסתכלו בסרטון(הסרוט והמצחיק) הזה:

תראו למעלה איך לאט לאט זה יורד מ-50 אלף פיפא פוינט ל-25 אלף עד שהוא הוציא את מודריץ'

25 אלף כדי להוציא את פאקינג מודריץ'...

אני לא מאמין שאני אומר את זה,אבל לפי החישוב שלי הוא פתח בערך 166(!!!!!!) מעטפות

תראה את הסרטון החדש שלו

אחרי 25 שניות בערך הוא מתחיל לפתוח חבילות ב 1.8 מיליון קויינס, בערך 243 חבילות(אולי קצת פחות כי הוא פותח 10 כפולות של 15 אלף) והדבר הכי טוב שהוא מקבל זה אובמיינג ששווה איזה 50-60 נדמה לי.

אגב כל זה ולא צריך לדאוג לו, הילד מולטימיליונר מפיפא כבר.

חבסוס - בשבילך

יש כמה אלטרנטיבות יקרות יותר על הספסל, אבל לדעתי זו קבוצה מספיק טובה כמו שהיא. בנוסף אתה לא צפוי להפסיד הרבה כסף עליה (למעט מוראטה, גליק ודה ורי, שיוזלו ב2-5K כ"א). אם תקנה את קנדרבה, היגוואין, פריירה ופייאניץ' למשל, אני צופה הפסד של 8-12K על כל אחד. אם אתה מחפש להפסיד פחות, קנה את באלוטלי/יובטיץ'/קלוזה במקום מוראטה.

איטלקית ב70K הצעות?

http://www.futbin.com/16/squad/11220

יש כל מני שינויים שאפשר לעשות לפי מה שבא לך (כל מני פריירה-קייחון) וכ"ו, אבל תתייעץ בי לפני.

לדעתי אפשר לעשות דברים נחמדים עם קבוצה כזאת..

מולטימיליונר מפיפא? איך ולמה

לא מולטי ולא מליונר

עושה כסף יפה מאוד (מאחל לכולנו) ודרך היוטיב לא הפיפא.

חחח מאי ליטל בראדר איזה שובב אתה סוייר

לופו, תודה על ההרכב אבל התחברתי יותר לשל סוייר, אולי אעשה כמה שיפצורים.. בכל מקרה מתבלט אם לבנות אותה עכשיו כי המחירים רק יורדים

http://www.futbin.com/16/squad/11331

זאת הקבוצה שלי כרגע

כדאי להביא חלוץ שלא מהליגה הגרמנית עד שאחסוך ללבנדובסקי (היגוואין/קבאני/טבז?)

וכדאי להביא את לנו כשוער במקום בנליו?

מולטימיליונר מפיפא? איך ולמה

זה לא מפיפא ממש

זה מהסרטונים,שיש לך כמות מסוימת של עוקבים ושל צפיות פר סרטון,אתה מקבל מיוטיוב כסף עבור פרסומות וכאלה

וגם הוא בתוך הסרטונים שלו מפרסם מלא חברות,כולל אתר של קניית קוינס שהיא בעצמה מספקת לו את כל הקוינס שאיתם הוא פותח מעטפות

והוא לא מולטימיליונר,הוא הרוויח בערך איזה 4-5 מיליון דולר עם השנים,אבל בוא נגיד שאם הוא ימשיך עוד 4-5 שנים,ואין סיבה שהוא לא ימשיך,כי זה פיפא מהחדר שלו,שזה עבודת חלומות,הוא כנראה לא יצטרך לעבוד יותר

זה לא מפיפא ממש

זה מהסרטונים,שיש לך כמות מסוימת של עוקבים ושל צפיות פר סרטון,אתה מקבל מיוטיוב כסף עבור פרסומות וכאלה

וגם הוא בתוך הסרטונים שלו מפרסם מלא חברות,כולל אתר של קניית קוינס שהיא בעצמה מספקת לו את כל הקוינס שאיתם הוא פותח מעטפות

והוא לא מולטימיליונר,הוא הרוויח בערך איזה 4-5 מיליון דולר עם השנים,אבל בוא נגיד שאם הוא ימשיך עוד 4-5 שנים,ואין סיבה שהוא לא ימשיך,כי זה פיפא מהחדר שלו,שזה עבודת חלומות,הוא כנראה לא יצטרך לעבוד יותר

חח או קיי פה זה טעות שלי, חשבתי שההגדרה של מולטי מיליונר זה מי שיש לו כבר 3-5 מיליון דולר, עכשיו ראיתי שזה 30 מיליון דולר ולזה KSI עוד לא הגיע, אבל הבנאדם עושה כלכך הרבה דברים שבאו בעקבות הפיפא, בתור אחד שמבין לעומק את התחום הזה ועוזר לכמה חברה אני מניח שKSI עשה לפחות 3 מיליון דולר בלי שום קשר לזה שהערוץ שלו מוערך בעוד כמה מיליוני דולרים.

חח או קיי פה זה טעות שלי, חשבתי שההגדרה של מולטי מיליונר זה מי שיש לו כבר 3-5 מיליון דולר, עכשיו ראיתי שזה 30 מיליון דולר ולזה KSI עוד לא הגיע, אבל הבנאדם עושה כלכך הרבה דברים שבאו בעקבות הפיפא, בתור אחד שמבין לעומק את התחום הזה ועוזר לכמה חברה אני מניח שKSI עשה לפחות 3 מיליון דולר בלי שום קשר לזה שהערוץ שלו מוערך בעוד כמה מיליוני דולרים.

הם מטורפים, תראה את המזדיין הזה:

למי שיש 150K בצד..

http://www.futbin.com/16/squad/12090

..

אם תמצא לי דרך לשים שם חלוץ מעל 90 בפייס עם לפחות 75 רייטינג ועדיין ישאר 99-100 כמיסטרי אתה תותח על

המחיר לא הכי משנה, אבל בהחלט עדיף אחד עם לא יותר מ50 אלף

קל, ג'רביניו אינפורם..

אבל בשביל מה, דיבאלה שחקן פסיכי

סביבו נבנה כל ההרכב.

לא פסיכי ולא נעליים, לא מספיק מהיר וגם רק 78...זה לא רציני לרמות הגדולות

אבל הבעיה עם ג'רביניו אינפורם הוא שהבעיטה שלו 74, לא רציני בעליל

לוקח את דיבאלה עליו בכל יום.

הוא מפחיד, שחקן איתו קצת - תבין.

אתה תהנה ממנו בהרכב כזה.

עשית לי חשק, אבל איך לעזאזל דיבאלה יותר טוב מרמי?

אני מקווה שאתה לא אומר את זה בגלל שאתה אוהב את יובה

הוא פשוט יותר טוב..

רמי טיפונת יותר מהיר, בועט טיפה יותר חזק (אבל פחות מדוייק) והיתרון העצום שלו על דיבאלה זה משחק ראש וזה שהוא יותר חזק..

אבל חוץ מהם דיבאלה עדיף פשוט בכל פרמטר, אתה תראה את זה בעצמך.

אפילו שרמי 81 ודיבאלה 78, בIG דיבאלה עדיף.

הוא פשוט יותר טוב..

רמי טיפונת יותר מהיר, בועט טיפה יותר חזק (אבל פחות מדוייק) והיתרון העצום שלו על דיבאלה זה משחק ראש.

אבל חוץ מהם דיבאלה עדיף פשוט בכל פרמטר, אתה תראה את זה בעצמך.

אפילו שרמי 81 ודיבאלה 78, בIG דיבאלה עדיף.

אבל מהירות זה יתרון מפחיד, במיוחד ששתיהם קטנים בלי יותר מדי פיזיות