Jump to content

Fifa 16 - נושא רשמי (ps\pc\xbox) .

Ronaldo De Lima

Recommended Posts

כל העניין הזה של החבילות הוא הזוי

EA מרוויחים מהחבילות שבעתיים כסף ממה שהם מרווחים מהמשחק

60% מקהל היעד של הפיפא הוא ילדים שמנדנדים להורים שלהם שיקנו להם חבילות

ב80% מהחבילות יוצאים לך קלפים שלא מניבים רווח כמעט

אבסורד שאין שום גוף שמפקח לפחות על המחירים של הפיפא פוינטס והחבילות בהתאם (ובמיוחד שמדובר בחברה אמריקאית )

כל העניין הזה של החבילות הוא הזוי

EA מרוויחים מהחבילות שבעתיים כסף ממה שהם מרווחים מהמשחק

60% מקהל היעד של הפיפא הוא ילדים שמנדנדים להורים שלהם שיקנו להם חבילות

ב80% מהחבילות יוצאים לך קלפים שלא מניבים רווח כמעט

אבסורד שאין שום גוף שמפקח לפחות על המחירים של הפיפא פוינטס והחבילות בהתאם (ובמיוחד שמדובר בחברה אמריקאית )

פעם היינו קונים חבילות סופרגל/ז'ז'וים/ פוגים או חבילות NBA מישהו פיקח מה שמים בפנים?

היום ילדים קונים חבילות וירטואליות

תכלס מרחם קצת על הילדים של היום

נכון בעניין של סופרגול אתה צודק

אבל מחיר חבילה עמד על שלושה שקלים אם אני זוכר טוב?

ביחס של הכסף EA מוכר היום מעטפה עם 3 אסים ב7 שקל בערך שבד"כ שתיים מהאסים זה חוזים/כושר וכדומה

כל ההצלחה של המשחק היא בזכות האולטמייט

ועזוב את זה שהם שולטים בשוק ומקשים מאוד בכל העניין של רווחים על קלפים (חמישה אחוזים של TAX על כל מחיר העסקה ולא משנה כמה רווח עשית ובנוסף פיקוח על מחירי הקלפים) אנשים מכורים למשחק (או יותר נכון ילדים לרוב) לא יודע לי זה לא מריח כשר בכלל

ויתרה מכך זכיתי עכשיו בטורניר (CHAMPIONSHIP SHIELD) הקלפים בחבילה שקיבלתי לא סחירים

אין לי ניסיון עם משחקים אחרים אבל לא נראה לי שיש משחק מחשב שיש לו משהו דומה לאולטמייט - זה יותר ישים בספורט

יש המון משחקים שמרוויחים כסף ממכירת DLC, אבל לפחות פה אתה יודע מה אתה מקבל (עוד מפות, משימות חדשות וכו').

והאמת שאחד המשחקים הכי מצליחים היום בעולם (ליג אוף לג'נדס) הוא משחק חינמי שעושה ערימות של כסף ממכירת סקינים לדמויות.

ודרך אגב אם כבר מדברים על החבילות של EA:

אני בטוח שכל אלה שיש להם ערוצי יוטיוב שהם פותחים חבילות ומקבלים פתאום את נייאמר, מסי ורונאלדו TOTY באותה חבילה הם יוזרים שמסומנים על ידי EA ובכוונה מקבלים את הקלפים האלה.

לאדם רגיל אין כמעט סיכוי להוציא את הקלפים האלה.

יש המון משחקים שמרוויחים כסף ממכירת DLC, אבל לפחות פה אתה יודע מה אתה מקבל (עוד מפות, משימות חדשות וכו').

והאמת שאחד המשחקים הכי מצליחים היום בעולם (ליג אוף לג'נדס) הוא משחק חינמי שעושה ערימות של כסף ממכירת סקינים לדמויות.

אני בטוח שכל אלה שיש להם ערוצי יוטיוב שהם פותחים חבילות ומקבלים פתאום את נייאמר, מסי ורונאלדו TOTY באותה חבילה הם יוזרים שמסומנים על ידי EA ובכוונה מקבלים את הקלפים האלה.

רק שתדע שכל אנשי היוטיוב האלו שפותחים חבילות פותחים חבילות בעשרות אלפי שקלים מבחינת שווי, בסוף הם מביאים איזה ניימאר שלא מכסה עשירית מההשקעה אבל הם לא ממש מסומנים של EA פשוט אם תפתח חבילות ב 100 אלף פיפ"א פוינטס גם אתה תקבל כנראה ניימאר.

12 אלף נקודות עולות 100 דולר לצורך העניין.

אני זוכר ששנה שעברה היה כל שבוע איזה טורניר באונליין עם דרישות שונות

פעם שחקנים מהלה ליגה פעם מהאיטלקית וכל מיני כאלה עם חבילות כפרסים וכמה אלפי קוינס

הפסיקו עם זה השנה?

עוד לא ראיתי שהיה

רק שתדע שכל אנשי היוטיוב האלו שפותחים חבילות פותחים חבילות בעשרות אלפי שקלים מבחינת שווי, בסוף הם מביאים איזה ניימאר שלא מכסה עשירית מההשקעה אבל הם לא ממש מסומנים של EA פשוט אם תפתח חבילות ב 100 אלף פיפ"א פוינטס גם אתה תקבל כנראה ניימאר.

12 אלף נקודות עולות 100 דולר לצורך העניין.

בטח שהם מסומנים, כמו קסטרו שבגלל שארגן יום התרמות EA יצרו בשבילו קלף יחיד במשחק עם הדמות שלו והכניסו לאחת החבילות

הם אולי ההפך ממסומנים. פותחים חבילות בככ הרבה כסף.. לא מבין איך אין להם צבא של רונאלדואים טוטי.

וקסטרו התרים 150 אלף דולר לסרטן או משו. אז הוציאו לו קלף סגול שיש רק לו. 95 מדהים.

אחי,הם ממש לא בכוונה מקבלים מ-EA

עם כל הכבוד,גם אם אתה תפתח 200-300 מעטפות אתה תוציא רונאלדו ומסי

מהמעטפות עצמם אין להם רווח,אבל סרטון אחד שבו הם הוציאו את רונאלדו ורואים אותם שוברים חצי חדר מהתרגשות הם מביאים מיליון צפיות שמביאות להם הרבה יותר ממה שעלה להם המעטפות

ודווקא המקרה של קאסטרו מראה את זה,הרי הוא לא הוציא את זה מתוך מעטפה,הוא ממש קיבל את זה ברגע שפתח את המשחק בגלל כל ההתרמה

דרך אגב,אם אני בונה הרכב שבו בגלל ש-EA שמו IF של שחקן בעמדה שונה מהעמדה הרגילה שלו אני יכול לשים את שתיהם בקבוצה?

כי לליגה האיטלקית אין חלוצים מהירים,ו-EA שמו IF של ג'רביניו בעמדת ST,ואני רוצה את הרגיל שלו ב-LW

דרך אגב,כדי להראות יותר טוב שהם לא מסומנים וגם להם לוקח זמן להוציא שחקן טוב,תסתכלו בסרטון(הסרוט והמצחיק) הזה:

תראו למעלה איך לאט לאט זה יורד מ-50 אלף פיפא פוינט ל-25 אלף עד שהוא הוציא את מודריץ'

25 אלף כדי להוציא את פאקינג מודריץ'...

אני לא מאמין שאני אומר את זה,אבל לפי החישוב שלי הוא פתח בערך 166(!!!!!!) מעטפות