Jump to content

Fifa 16 - נושא רשמי (ps\pc\xbox) .

Ronaldo De Lima

Recommended Posts

התרגלתי למערך מסויים שהכי מתאים לי ורציתי לשנות את הקבוצה שעשית שתתאים אליו אבל האמת שזה קצת ביאס לי תקבוצה כי במקום 3 שחקנים שאני אוהב בקישור יש רק 2 עכשיו

http://www.futbin.com/16/squad/7748[/

שים לב רק שהwr של קוואדרדו הוא mh שזה די גרוע לשחקן כנף, אבל תלוי אם זה חשוב אצלך.

נכון שזה לא חוקי, אבל יש פה מישהו שקנה מאתרים קוינס?

אני לא רואה דרך רצינית להגיע ממצב של 20 אלף להרכבים פה של 200 ו300 אלף

אם באמת מישהו עשה את זה ויכול להמליץ על אתר זול ושלא יעשה יותר מדי בעיות

קודם כל נתחיל בזה ששנה שעברה קניתי ולא פעם אחת, מהאתר אולי הכי זול שיש אבל גם אמין זה מה שהיה חשוב לי

http://www.vipfifa15.co/אל תתייחס ל 15 בשם הם כבר מוכרים שם מטבעות ל 16.

לגבי צבירת מטבעות השנה לדעתי נפתחה אחלה אופציה עם הדראפט אם יש לך כח לפתוח עוד חשבון שניים ולשחק איתם את הדראפט עם הטוקן הראשוני הזה תוכל למכור את כל השחקנים שיצאו לך ולהעביר את כל הכסף לחשבון הראשי, אם תנצח אתה יכול גם לצבור 30-40 אלף מהניסיון שלי, אפילו הפסד בתחילת הטורניר יכניס לך 10K, זה כל עוד גם ככה המחשבה שלך היא על לא חוקי, אני פתחתי 3 חשבונות כאלו ובכולם ניצחתי את הדראפט הכנסתי כמעט 100 אלף קויינס מזה אבל אני לא רוצה להגזים שלא יהיה חשוד.

מהסכום הזה אתה בכיף יכול לחפש קצת שחקנים שתוכל להרוויח עליהם, לנסות לקנות אותם במכרז במחיר נמוך ולמכור, על גריזמן עשיתי הרבה רווחים כאלו.

נראה אש

תודה, אם רק היה תחליף נורמלי לבנגה, איכזב אותי מאוד בקבוצה האחרונה שלי.

התרגלתי למערך מסויים שהכי מתאים לי ורציתי לשנות את הקבוצה שעשית שתתאים אליו אבל האמת שזה קצת ביאס לי תקבוצה כי במקום 3 שחקנים שאני אוהב בקישור יש רק 2 עכשיו

http://www.futbin.com/16/squad/7748[/

שים לב רק שהwr של קוואדרדו הוא mh שזה די גרוע לשחקן כנף, אבל תלוי אם זה חשוב אצלך.

WR בווינגרים מעניין אותי במערכים אחרים, דווקא במערך הזה הווינגרים הם ממש חלוצים לכל דבר זה כמו 3 חלוצים כולם במרכז מה שגורם לי דווקא לאהוב את הוורק רייט הזה שלו

קודם כל נתחיל בזה ששנה שעברה קניתי ולא פעם אחת, מהאתר אולי הכי זול שיש אבל גם אמין זה מה שהיה חשוב לי

http://www.vipfifa15.co/אל תתייחס ל 15 בשם הם כבר מוכרים שם מטבעות ל 16.

לגבי צבירת מטבעות השנה לדעתי נפתחה אחלה אופציה עם הדראפט אם יש לך כח לפתוח עוד חשבון שניים ולשחק איתם את הדראפט עם הטוקן הראשוני הזה תוכל למכור את כל השחקנים שיצאו לך ולהעביר את כל הכסף לחשבון הראשי, אם תנצח אתה יכול גם לצבור 30-40 אלף מהניסיון שלי, אפילו הפסד בתחילת הטורניר יכניס לך 10K, זה כל עוד גם ככה המחשבה שלך היא על לא חוקי, אני פתחתי 3 חשבונות כאלו ובכולם ניצחתי את הדראפט הכנסתי כמעט 100 אלף קויינס מזה אבל אני לא רוצה להגזים שלא יהיה חשוד.

מהסכום הזה אתה בכיף יכול לחפש קצת שחקנים שתוכל להרוויח עליהם, לנסות לקנות אותם במכרז במחיר נמוך ולמכור, על גריזמן עשיתי הרבה רווחים כאלו.

תודה, אם רק היה תחליף נורמלי לבנגה, איכזב אותי מאוד בקבוצה האחרונה שלי.

WR בווינגרים מעניין אותי במערכים אחרים, דווקא במערך הזה הווינגרים הם ממש חלוצים לכל דבר זה כמו 3 חלוצים כולם במרכז מה שגורם לי דווקא לאהוב את הוורק רייט הזה שלו

איך אני מעביר מחשבון לחשבון כסף?

וזה לא בעייתי שיש לו med בהתקפה ו high בהגנה?

שמע, לא יודע אם בעייתי זאת המילה הנכונה

אבל כן - צריך לדעת לשחק עם זה נכון.

אני אהבתי את זה ב15 כי הייתי בכוונה בונה צד אחד יותר הגנתי ומשחק רק עם אחד ממש הגנתי בשלישיית קישור ושם אותו בצד ה"חלש" של השלישייה.

אבל זה עניין של סגנון

איך אני מעביר מחשבון לחשבון כסף?

בחשבון הראשי שלך אתה שם משהו למכירה ב 5K שהוא בדר"כ איזה תלבושת ברונז של קבוצה או משהו מאעפן כזה, שם מחיר 4300 ו 5000 שתזהה שהוא שלך, שם מכירה ל 3 שעות כי הרוב שמים לשעה, בחשבון המשני אתה נכנס מחפש את זה וקונה, לא מסובך מדי, אתה מפסיד איזה 5 אחוז מהמס של EA אבל זה לא נורא.

שלום,

אני משחק ב-PS4 ומחפש משתמשים לשחק איתם בקו-אופ בסיסנס.

מעדיף קבוצות של 3-4.5 כוכבים (לא אוהב לשחק עם באיירן מינכן, ברצלונה, ריאל מדריד וכיו"ב). משחק בעיקר על החזקת כדור והנעת כדור אחורית.

כרגע אני מדורג על פי הטבלה במקום ה-3000 בעולם, בעונה שעברה סיימתי במקום ה-1000 ולפני שנתיים במקום ה-300.

מוזמנים להוסיף - MakHa17.

טוב, אחרי שבניתי את הטורקית ולא אהבתי שם ממש את המערך והקישור/הגנה החלטתי ללכת שוב על קווארסמה ונאני עם ה 5* סקילס שלהם אבל בצורה קצת אחרת שתתאים למערך שכרגע אני הכי אוהב בפיפא, בניתי את זאת

http://www.futbin.com/16/squad/8449

55 אלף עם ערבוב של כל מיני ליגות וכיוון פורטוגלי, הקשרים ברמה שאני מאוד אוהב ונקווה שיהיה טוב, עכשיו רק צריך להחליט אם למכור את האנגלית שלי או את הספרדית, מה אתם אומרים?

אנגלית - http://www.futbin.com/16/squad/7713(המקומות הריקים זה מושאלים - דה חאה, קאזורלה, בולאסי/האזרד)

ספרדית - http://www.futbin.com/16/squad/7712

נחמד,

אבל אין על זאת שהעלתי אתמול.

כשאתקן את הPS4

יהיה לי זמן ואקנה פיפא

ואתחיל לשחק

אני אקח ממישו 20K ואבנה רוסית שתקח אותי לדיוויז'ן 1.. ואז נראה מה עושים

האמת ש 4-4-2 השנה לא כזה נורא, הוא מאוד נוח בגלל המסירות המאעפות במשחק, כשאתה 4 בקו אחד תמיד יש אופציה לידך שלא צריך להתאמץ מדי להוציא מסירה טובה, מה שאני פחות אוהב במערך זה שבהתגוננות יש רק 2 קשרי אמצע, מה שיגרום לחסרון מול כל קבוצה שמשחקת עם 3 באמצע.

מישהו יודע למה אחרי כל משחק לשחקנים שלי יורד איזה 9-10 פיטנס , אני זוכר שב15 היה יורד 6-7 כזה

יש לי מאמן כושר של 5%

זה תלוי בכמה אתה מחזיק את כפתור הריצה ומה הנתונים של כל שחקן, עם זאת באמת יש ירידה חדה מדי בפיטנס השנה, תבנה קבוצה נוספת שתיהיה בערך 10 אחוז מהתקציב שלך שתהווה קבוצת פיטנס, שחק שני משחקים עם הראשית ואז אחת עם הפיטנס כשבספספל יושבים שחקני הקבוצה הראשית ולהיפך.

לגבי מאמן הכושר הוא משפיע רק כשאתה שם קלפי פיטנס, מבחינת קצב ירידת הפיטנס הוא לא יתן לך כלום.

זה תלוי בכמה אתה מחזיק את כפתור הריצה ומה הנתונים של כל שחקן, עם זאת באמת יש ירידה חדה מדי בפיטנס השנה, תבנה קבוצה נוספת שתיהיה בערך 10 אחוז מהתקציב שלך שתהווה קבוצת פיטנס, שחק שני משחקים עם הראשית ואז אחת עם הפיטנס כשבספספל יושבים שחקני הקבוצה הראשית ולהיפך.

לגבי מאמן הכושר הוא משפיע רק כשאתה שם קלפי פיטנס, מבחינת קצב ירידת הפיטנס הוא לא יתן לך כלום.

תודה חבר , זה מה שאני עושה , ב15 היה אפשר לעשות 3 משחקים חח עם הראשונה על כל אחד עם הפיטנס

הירידה המאסיבית במחירי הקבוצות תהיה בסביבות יציאת קבוצת השנה (TOTY). הטקס המסורתי יערך ב-11 בינואר, מעריך שבאותו השבוע הקלפים כבר יצאו לשוק.

עד אז אני צופה ירידת מחירים איטית מאד, אלא אם כן יקרה משהו חריג בשוק.

הירידה המאסיבית במחירי הקבוצות תהיה בסביבות יציאת קבוצת השנה (TOTY). הטקס המסורתי יערך ב-11 בינואר, מעריך שבאותו השבוע הקלפים כבר יצאו לשוק.

עד אז אני צופה ירידת מחירים איטית מאד, אלא אם כן יקרה משהו חריג בשוק.

תמיד מגיעה נפילה אחרי בערך חודש, היא חותכת מחירים בשליש בערך, הנפילה בינואר אח"כ חותכת בעוד חצי.