Jump to content

חיפה - כרטיסים?

Aviram

Recommended Posts

עד היום לא הבנתי מה הבעיה לעשות הטענה במנוי באצטדיונים החדשים הרי כבר עשו את זה במשחקי רדיוס בנתניה וסמי עופר אז מה זה שונה ממשחק חוץ?

כל עוד לא אוכפים שכל אדם נכנס שמית רק עם המנוי שלו, גם זה לא ממש משנה... כמו שאני יכול לקחת מנוי מחבר בשביל איסוף כרטיס או את המשתמש של לאן, אני יכול פיזית לקחת את המנוי שלו..

כל עוד לא אוכפים שכל אדם נכנס שמית רק עם המנוי שלו, גם זה לא ממש משנה... כמו שאני יכול לקחת מנוי מחבר בשביל איסוף כרטיס או את המשתמש של לאן, אני יכול פיזית לקחת את המנוי שלו..

אתה לא יכול לעשות את זה מאה אחוז אבל בשיטה של הטענת מנוי יהיה לך 95% שמי שהולך באמת מנוי ולא פחות מ-50% כמו עכשיו זה לא ריאלי לבקש מכל אחד תעודת זהות בכניסה.

גם זה ייתן אפשרות יותר נוחה למישהו להעביר את הכרטיס הטעון במנוי במידה והוא נתקע ולא לרדוף אחרי לאן בשביל הכרטיס כי לא כולם יכולים להגיע עד המשרדים שלהם בשביל להוציא כרטיס

מה איפה אתה רואה? הרגע אני הייתי באתר וזה רושם שהכל נגמר

כנס למכירה (בהתחלה זה רושם הכל אזל)

בעליון יש הודעה שאין מקומות

בתחתון תסמן אין שום הודעה.

*שמנסים לקנות הוא רושם אין מקומות זמנים.

כנס למכירה (בהתחלה זה רושם הכל אזל)

בעליון יש הודעה שאין מקומות

בתחתון תסמן אין שום הודעה.

*שמנסים לקנות הוא רושם אין מקומות זמנים.

לחצתי על מספר הכרטיסים שאני רוצה 1 לחצתי הוסף לסל ואז הוא רושם שגיאה אין מספיק מקומות פנויים

אוי נו...

לכבד ?

בנאדם אין לו מנוי ( מכל סיבה שהיא ) אז אתה רוצה למנוע ממנו לבוא לראות את מכבי גם בחוץ ?

אתה מתווכח על ריק וכל פעם מוכיח כמה אתה חלש בהבנת הנקרא,סתם פאדיחות לעצמך. מה קשור למנוע מאוהדים בלי מנוי לבוא? קודם קדימות למנויים, ואז אם ישארו שיבואו כמה שיותר אוהדים אחרים. רצוי מאוד, והלוואי שהיה אפשר להגדיל את מספר המנויים,אבל כרגע המצב הוא מאוד פשוט: מנוי > לא מנוי. זו המשוואה היחידה שאני מנסה להסביר לך, מעבר לזה אין ביכולתי, אז חתימה טובה.

אתה מתווכח על ריק וכל פעם מוכיח כמה אתה חלש בהבנת הנקרא,סתם פאדיחות לעצמך. מה קשור למנוע מאוהדים בלי מנוי לבוא? קודם קדימות למנויים, ואז אם ישארו שיבואו כמה שיותר אוהדים אחרים. רצוי מאוד, והלוואי שהיה אפשר להגדיל את מספר המנויים,אבל כרגע המצב הוא מאוד פשוט: מנוי > לא מנוי. זו המשוואה היחידה שאני מנסה להסביר לך, מעבר לזה אין ביכולתי, אז חתימה טובה.

אתה ממשיך לרדת לרמה נמוכה ולעקוץ למרות שאני לא עושה את זה ומגיב לך רק בנושא, זה לא עושה אותך צודק.

כרגע המצב הוא מאוד פשוט, מכבי עובדים עם לאן, לאן חברה שרוצה כסף ולא מעניין אותה איך ואם זה מנוי או לא.

אתה בא בטענות למישהו בלי מנוי שרוצה לבוא למשחק בחיפה כי הוא קנה כרטיס ( וכי אתה לא הספקת לקנות ) רק כי אין לו מנוי ואומר שהוא צריך לתת לך כבוד ולא לגעת בכרטיסים, אם אתה חושב שאתה צודק שנה טובה.

בשנייה אחת מכבי יכולה לפתור הכל, אבל למה אם אנחנו צריכים לשבור את הראש ?

חייב את עזרתכם דחוף.הכרטיס אשראי של חבר שהזמנתי דרכו את הכרטיסים לחיפה-כרגע בדרכו לחו"ל עם החבר :(

אני יודע שלא חשבתי על זה ונפל לי האסימון רק בכיפור. מישהו יודע מה אני עושה במקרה כזה? אני יודע שחייב לאסוף את הכרטיסים עם האשראי פיזית.

חייב את עזרתכם דחוף.הכרטיס אשראי של חבר שהזמנתי דרכו את הכרטיסים לחיפה-כרגע בדרכו לחו"ל עם החבר :(

אני יודע שלא חשבתי על זה ונפל לי האסימון רק בכיפור. מישהו יודע מה אני עושה במקרה כזה? אני יודע שחייב לאסוף את הכרטיסים עם האשראי פיזית.

שיצלם לך תכרטיס ותראה לבנאדם בעמדה שלאן את התמונה של הכרטיס. קרה ךי אותו מקרה מול בש בטדי ולא עשו לי בעיות שהראתי תמונה

תמונה שלו בוואוזאפ לצד תעודה מזהה של בעל הכרטיס, ולך ללאן לאסוף

מי שמנוי ולא הואיל בטובו להיכנס ללאן/לבדוק בפייסבוק/באתר של מכבי, בעיה שלו .

מי שלא מנוי וקנה כרטיס, כנראה המשחק הזה חשוב לו, והוא יעודד בטירוף.

שנה שעברה ב0-1 מפנדל של ערן אני זוכר שהיו די הרבה שהם לא מנויים והיה עידוד טוב.

הייתה הגרלה של המנויים לפני המשחק הזה והכרטיסים נחטפו די מהר. לא יודע איך אתה יודע שהיו די הרבה לא מנויים.

מי שמנוי ולא הואיל בטובו להיכנס ללאן/לבדוק בפייסבוק/באתר של מכבי, בעיה שלו .

מי שלא מנוי וקנה כרטיס, כנראה המשחק הזה חשוב לו, והוא יעודד בטירוף.

אולי די כבר עם הטיעון המפגר הזה, מתנשא לא פחות ממי שאומר שאוהד עם מנוי מעודד יותר ממי שאין לו מנוי תבינו שלא כולם נמצאים 24/7 בפורום או עושים ריפרשים על האתר של מכבי ולאן כל היום. בפעם האלף אף אחד מהמנויים לא דיבר על נושא עידוד משום מה כל מי שמביא טיעון נגד מנסה לדחוף אותו שמסבירים מאה פעם למה זה לא קשור אחד לשני.

הייתה הגרלה של המנויים לפני המשחק הזה והכרטיסים נחטפו די מהר. לא יודע איך אתה יודע שהיו די הרבה לא מנויים.

יום אחרי יצאו לפחות 300 כרטיסים

והיו גם אוהדים בדרומי