Jump to content

חיפה - כרטיסים?

Aviram

Recommended Posts

אמרת רק מחר :|

כתבתי שבטח מחר (כי היום היה נראה לי מאוחר משום מה)

בכל מקרה, לא בדקתי בכלל ולא הודעתי פה שום דבר.

פשוט בקו הישיר שלי לכרטיסים אמרו לי בחמישי מגיעים פיזית תקח חמישי/שישי.

אז ידעתי שבחמישי בטוח יש..

יש מעבר

הכניסות לאצטדיון אותם כניסות

למה אתה אומר סתם? יכול להיות שיהיה סדרן שלא שם זין ולא יסתכל על הכרטיס, אבל ברמת העיקרון אין מעבר בין היציעים.

אני יודע על כאלו שניסו להכנס לעליון עם כרטיס ליציע התחתון ולהפך ולא נתנו להם.

למה אתה אומר סתם? יכול להיות שיהיה סדרן שלא שם זין ולא יסתכל על הכרטיס, אבל ברמת העיקרון אין מעבר בין היציעים. ואני יודע על כאלו שניסו להכנס לעליון עם כרטיס ליציע

התחתון ולהפך ולא נתנו להם.

משחק אחרון מולם עליתי וירדתי ועליתי וירדתי לפני המשחק

בלי קשר שתמיד אתה יכול לזרוק תכרטיס אחרי שנכנסת ולהגיד לו אין כרטיס מה אני עושה עכשיו?

או שמישהו נכנס יוציא לך כרטיס של חבר שבפנים

אפשר לעבור

דוברות המשטרה במחוז חוף ביקשה למסור את ההודעה הבאה לאוהדים שעתידים להגיע למשחק בחיפה:

לקראת המשחק בשבת הקרובה 26.9 בין מכבי חיפה ומכבי תל אביב שיחל בשעה 05;20 באיצטדיון סמי עופר, נערכה תחנת חיפה בסיוע כוחות משטרת מחוז חוף לתת מענה בכדי למנוע תופעות של הפרות סדר ותרחישי תנועה שונים. על מנת למנוע לחץ על שערי הכניסה יפתחו שערי האיצטדיון כשעתיים לפני שריקת הפתיחה. במשטרת מחוז חוף מדגישים כי לא תותר כניסה לתחומי האיצטדיון ללא בידוק בטחוני. כלי רכב שיחנו באופן המנוגד לחוק יחסמו ויפריעו לתנועה בקרבת האיצטדיון יגררו מיידית ויירשמו כנגדם דוחות.

המלצת המשטרה להסתייע בתחבורה ציבורית ולהגיע מוקדם ככל שניתן על מנת למנוע לחץ מיותר בכניסות לאיצטדיון ובכביש המנהרות.

שמישהו ימסור לחכמי חלם שאין תחבורה ציבורית בשבת. (כן, להסתמך על מונית שירות פעם בשעה ייתן מענה נהדר לאלפי אוהדים שיגיעו מהמרכז).

שמישהו ימסור לחכמי חלם שאין תחבורה ציבורית בשבת. (כן, להסתמך על מונית שירות פעם בשעה ייתן מענה נהדר לאלפי אוהדים שיגיעו מהמרכז).

זכור לי גם במשחק הנבחרת נגד ווילס ששוחק בשבת דובר ההתאחדות קרא לאוהדים לבוא בתחבורה ציבורית